Як дітям заробити грошей. Ідеї заробітку для підлітків

894

Років двадцять тому, люблячих і дбайливих батьків напевно б шокувала ідея про те, як дітям заробити гроші. В даний час дитячий праця розглядається не як експлуатація, а як потреба виховати в дитині свідомої людини і пристосувати до життя в дорослому світі. Заробляючи гроші, дитина починає виховувати в собі почуття відповідальності, вчиться керувати грошима, розподіляти свій власний бюджет, і в теж час набуває досвід роботи і спілкування з людьми.

Кілька діючих ідей, як дітям заробити грошей

  • Найпростіший спосіб заробити підлітку – ця робота листоношею. Цей вид заробітку завжди знаходиться недалеко від будинку. Робочий день буде починатися рано вранці, це виховає в дитині дисципліну, пунктуальність, уважність.
  • Популярна і поширена професія – кур’єр. Незважаючи на те, що робота не регулярна, але фактично дуже проста, в цілому ідеально піЕкшн де для підлітків.
  • Наступний спосіб заробити – це стати учасником в рекламних агентствах або компаніях. А саме: роздача листівок, газет, безкоштовних рекламних брошур, а робочий день можна планувати в будь-який зручний денний час.
  • Наступний варіант заробітку, пов’язаний з роботою на підприємствах швидкого приготування їжі, наприклад, ресторан «МакДональдс». Цей трудовий дохід включає в себе миття посуду та прибирання.
  • Самий приємний і доставляє задоволення спосіб, як дітям заробити грошей, є робота в трудових таборах для дітей, поєднана з відпочинком. В таких організаціях діти працюють з ранку до обіду, а друга половина дня належить відпочинку. В обов’язки входить: миття посуду, прибирання пляжів, територій для відпочинку та багато іншого. Підліток не тільки зможе заробити грошей, але і чудово відпочити на морському узбережжі.
  • Прибутковим і перспективним заробітком для школяра може стати робота промоутера. Суть заробітку полягає в рекламуванні товару на вулиці або в будь-якому супермаркеті. Необхідно бути одягненим в спеціальний костюм і голосно скликати покупців.
  • Врахуйте всі побажання вашої дитини і посодействуйте йому у виборі роботи. Так само необхідно врахувати важливий момент того, щоб у дитини було достатньо часу відвідувати школу. Заробляючи свій перший капітал, у підлітка з’являється відчуття тріумфу і успіху, який захочеться повторити знову, тому підтримайте його слушними порадами і допоможіть оцінити його працю!