Як заробити у вільний час — додатковий заробіток

1224

Кому потрібен додатковий заробіток і чому мільйони людей постійно перебувають у пошуках підробітку? Однозначно відповісти на ці питання неможливо. Адже додатковий заробіток у вільний час для чоловіків і жінок є не лише необхідністю поповнити власний бюджет, але і обґрунтований бажанням зайняти вільний час чим-небудь корисним, знайти нове коло спілкування, придбати, розвивати й удосконалити навички, уміння, досягати творчих висот в діяльності, яка є захопленням.

Зміст

 • 1. Варіанти для додаткового заробітку
  • Продаж виробів ручної роботи
  • Написання віршів
  • Підробіток репетиторством
  • Робота з написання текстів
 • 2. Додатковий заробіток у вільний час в інтернеті
 • 3. Підробіток для жінок у вільний час
 • 4. Додатковий заробіток для чоловіків у вечірній час
  • Доп заробітку або підробіток в будівельній сфері
 • 5. Ідеї додаткового заробітку на особистому авто у вільний від роботи час
 • 6. Заробіток на Авіто
 • 7. Висновок

Причин в сучасному суспільстві достатньо, і кожна може стати основною для здобувача додаткового заробітку. Про основні види додаткового заробітку розповість ця стаття більш конкретно.

Якщо ви читаєте цю статтю, то вам безумовно не вистачає грошей. Але брак грошей можна приписати абсолютній більшості людей, особливо в умовах фінансової кризи. Справа в тому, що, скільки б людина не заробляв, будь то 20 чи 200 тисяч в місяць, йому не буде вистачати грошей на витрати. Але що ж робити, якщо у вас є купа вільного часу і ви не хочете витрачати його перед телевізором, а трохи підзаробити?

Додатковий заробіток є особливою формою трудової зайнятості людини і виконується поза межами основного робочого місця у вільний час. Це найголовніша відмінна риса підробітку від основної роботи.

З часом, при досягненні високого рівня професіоналізму і виведенні суми одержуваного доходу у категорію стабільної заробітної плати, будь-яка підробіток може стати основним видом зайнятості людини. Але, ця подія відбувається тільки за індивідуальним бажанням працівника, значних зусиль і старань людини.

1. Варіанти для додаткового заробітку

Розглянемо способи і види додаткового заробітку, які допоможуть вам вирішити фінансові труднощі.

Продаж виробів ручної роботи

Унікальним і досить істотним способом презентувати свої таланти світу і заробити на цьому є рукоділля. Вишивки, плетіння бісером, макраме, в’язання — та хіба мало прикладів!

Не варто забувати також про шиття, адже на роботи, створені руками майстринь, попит і ціна досить високі завжди. Більш того, побачити захват в очах своїх покупців чи людей, які будуть споглядати Ваше творіння, — це особлива нагорода за витрачений час і зусилля.

В Інтернет-порталах створюються цілі виставки такої творчості, є маса відкритих вакансій надомних робітниць за такими спеціалізаціями. Основна умова — звичайно, талант!

Для людей, які займаються рукоділлям на дому , відмінним варіантом заробітку буде продаж своїх виробів за допомогою сайтів в інтернеті, таких як Авіто, або ж у соціальних мережах, так як якісні і цікаві вироби користуються особливою популярністю.

Для цього можна створити свою невелику групу і залити туди фотографії своїх виробів. Групу потрібно максимально прорекламувати, щоб в неї вступали інші люди.

Зробити це можна самостійно, запрошуючи людей вручну, або ж розмістивши за невелику плату посилання на групу в інших популярних спільнотах. Інформацію про себе і свої вироби ручної роботи можна поширювати на спеціалізованих форумах.

Доп заробіток на продажу виробів, зроблених своїми руками

Написання віршів

Якщо ви вмієте писати вірші, то цим можна скористатися для заробітку у вільний від роботи час. Адже у свята більшість людей купують листівки або шукають в інтернеті сайти з привітаннями. Можна писати вірші або красиві привітання і продавати їх. Заробіток тут необмежений, головне знайти постійних замовників і добре виконувати свою роботу.

Підробіток репетиторством

Репетиторство теж відмінний варіант, якщо ви володієте необхідними знаннями. Краще всього, якщо такий матеріал можна передати в усній формі. Наприклад, це може бути навчання іноземним мовам. Клієнтів нескладно знайти в інтернеті, адже ваша аудиторія в такому разі автоматично збільшується до розмірів усієї країни і навіть ближнього зарубіжжя. Це набагато краще репетиторства вдома, адже додому можна запросити тільки людей з вашого міста.

Робота з написання текстів

Одним з найбільш простих і ефективних варіантів додаткового заробітку є написання статей на спеціалізованих біржах (ТекстСейл, Адвего).

Виділяють копірайтинг, рерайтинг і переклад текстів на іншу мову. Якщо в статті викладені власні думки з даного питання, то це копірайтинг, а якщо просто переписані думки інших людей — це рерайтінг. Відповідно, копірайтинг оцінюється в рази дорожче.

Статті можна писати як для вільного продажу, так і на замовлення. Природно, на замовлення писати краще, адже у вільному продажі статті можуть купити через тиждень або навіть через рік, швидку покупку ніхто не гарантує. А з постійними замовниками можна отримати стабільний заробіток.

Додатковий заробіток — копірайтинг, рерайтинг у вільний час

Схема роботи на біржах копірайтингу: як відбувається вибір замовлення

Замовники надсилають для статті текстове завдання, в якому, крім теми і бажаного обсягу статті, вказані і ключові слова. Вони необхідні для просування потрібного сайту за даними ключовим запитам.

Обсяг статті вимірюється в тисячах символів. Найчастіше потрібні статті в межах 2-4 тисяч символів, але іноді і більше. Ціни на написання статей теж варіюються. Вони залежать від складності написання, обсягу, унікальності.

Також, написавши статтю, її потрібно обов’язково перевірити на унікальність, щоб в інтернеті не було такою ж. Як правило, унікальність повинна бути в межах 95-100 відсотків. Перевірити її можна за допомогою програм (Адвего Плагиатус) або онлайн (Текст.ру).

2. Додатковий заробіток у вільний час в інтернеті

У тому випадку, коли є деякі обмеження в місці дислокації трудівника, тобто, наприклад, роботу необхідно виконувати тільки вдома, то відмінним варіантом додатково підзаробити стане Інтернет.

Тут вибрати з мільйона всіляких пропозицій про роботу і добре заробити можна завжди:

 • робота копірайтером, рерайтером;
 • надомна робота по набору тексту з аудіо – і відео-носіїв;
 • виконання різних рекламних операцій з комп’ютерної верстки, дизайну;
 • операції з просування сайтів;
 • створення буктрейлеров, відеороликів та інших інформаційних ресурсів.

Кожен зможе вибрати для себе щось особливо цікаве і майстерно зЕкшн сненне.

Якщо Ви добре розбираєтеся в комп’ютерних програмах та обдаровані творчими талантами – така робота і задоволення принесе, і чималий дохід.

З розвитком соціальних мереж з’явилися і нові види заробітку. Можна ставити лайки, вступати в групи і отримувати за це гроші. Але такий заробіток досить дріб’язковий, тому краще стати адміністратором співтовариства.

У більшості випадків, такі спільноти займаються просуванням конкретних товарів або послуг, тому важливо публікувати цікаві матеріали, які будуть залучати нових користувачів.

Наприклад, якщо в групі продаються товари для рибалки і полювання, то можна публікувати цікаві відео про способи піймання тієї або іншої риби, організовувати фотоконкурси серед користувачів з невеликими призами.

Не можна сказати, що таким чином можна багато заробити, але він відмінно піЕкшн де як додатковий заробіток у вільний час.

Все більшу популярність набуває така віддалена робота, як через Інтернет залучення потенційних покупців до інтернет-магазини, фірми, громадські організації. Так звані фрілансери (що в перекладі означає «вільний працівник») – це спеціалізація онлайн-оператора, консультанта, менеджера проектів, редактора та інших робіт, які приносять хороший дохід тим, хто комунікабельний, вміє відстояти свої позиції з суперечці, переконати співрозмовника в незаперечних вигоди для нього від Вашої пропозиції.

Робота в Інтернет — мережі вигідна тим, що дозволяє не залежати від тарифікованого робочого часу, тобто надає можливість виконувати свої робочі обов’язки лише тоді, коли є бажання, і в тій кількості, скільки душі завгодно.

Це новий додатковий заробіток (а в багатьох вже основної) у вільний час, що зарекомендував себе мільйонами позитивних відгуків онлайн-виконавців.

Звичайно, заробітна плата залежить від витраченого часу і зусиль. Але, навіть по 2-3 години в день приділяти підробіток на Інтернет-порталах дозволить впевнено і відчутно поповнити свій бюджет. Тут кожен вибирає сам!

Умовно всі пропозиції надомної роботи можна підрозділити на роботу з офіційним оформленням, коли на сторожі прав працівника стає Законодавство про працю і роботодавець вже не зможе обдурити, заплатити менше або взагалі залишити людину без зарплати і без офіційного оформлення.

Рекомендуємо почитати: Про заробіток в інтернеті без обману і вкладень

Другий варіант менш наЕкшн ний і змушує погодився працівника, що називається, «вірити на слова» своєму роботодавцю. Дуже часто, працівник і роботодавець навіть в обличчя один одного ніколи не бачили і спілкуються в кращому випадку по телефону, скайпу, а то й просто через смс.

Способів стягнути з нечесного працедавця зароблені гроші на 100% поки немає, але, репутація такого шарлатана може бути суттєво зіпсована, що природним чином позначиться на розвитку його бізнесу (тобто залучення інших працівників може опинитися під загрозою зриву від невтішних відгуків потерпілих на спеціальних форумах і в соцмережах).

3. Підробіток для жінок у вільний час

У жінок, які перебувають у декретній відпустці, раптово з’являється багато вільного часу. Щоб не сидіти перед телевізором, а назбирати гроші для майбутньої дитини, можна знайти додатковий заробіток. (Читайте також нашу статтю — «Робота на дому для мам»)

Як уже говорилося, можна заробляти на своєму хобі. Але є й інші ідеї доп заробітку для жінок будинку:

 • Оператор call-центру. Зараз в інтернеті безліч вакансій операторів call-центру, як офіційних, так і не офіційних. Для цього потрібен лише телефон і доступ до інтернету. Оператор може приймати вхідні дзвінки та відповідати на запитання людей, пройшовши перед цим невелике навчання. Також, можна стати менеджером з продажу. Для цього потрібно самостійно обдзвонювати людей і пропонувати їм товари або послуги. За це ви будете отримувати відсоток від продажів.
 • Модератор сайту. Ця робота схожа на адміністратора групи в соціальних мережах, але вимагає трохи більших знань. Для цього потрібно публікувати якісь матеріали на сайті.
 • Вебінари. Якщо ви добре орієнтуєтеся в тому чи іншому питанні, то можна набрати в інтернеті групу людей і організувати невеликий вебінар. За нього ви отримаєте гроші, а якщо людям сподобається ваша мова, то можна продовжувати працювати в цій сфері.
 • Веб-дизайн. Якщо у вас добрий смак і є фантазія, то за допомогою нескладних програм можна створювати різні картинки для замовників, обробляти фотографії і так далі.
 • Таким чином, якщо у вас не вистачає грошей, то можна легко знайти підробіток у вільний час. Для цього треба визначити, у якій сфері ваші послуги можуть найбільше стати в нагоді.

  Якщо такої немає, або вона не настільки затребувана, можна спробувати себе в новій сфері. Є такі сфери, для оволодіння яким потрібно лише трохи часу і старань, а подальша робота в них може принести досить непогані результати.

  4. Додатковий заробіток для чоловіків у вечірній час

  Серед найбільш популярних додаткових заробітках у вечірній час для чоловіків, які перевірені часом і підтверджені стабільно високими доходами, можна назвати такі:

  Робота для чоловіків будь-яких будівельних та ремонтно-налагоджувальних спеціальностей:

  • теслярі,
  • електрики,
  • малярі,
  • будівельники-ремонтники,
  • майстри по монтажу/демонтажу систем каналізації та водовідведення,
  • різноробочі.

  Облаштовувати свій побут, досягати досконалих показників комфортності, зручність, затишок – цією справою, власне, займаються люди все своє життя. І завжди необхідна допомога компетентного, уважного, акуратного і зарекомендував свою роботу численними позитивними відгуками спеціаліста.

  Так, без спеціального будівельного освіти або, як мінімум, без багаторічного досвіду в будівництві сподіватися на отримання хороших результатів у виконанні будівельних та ремонтних робіт навіть не варто. Більш того, навіть досвідчені майстри-ремонтники стежать за новинками в будівельній промисловості, консультуються з колегами або навіть беруть пробні уроки. Одним словом, досконалості майстерності у будівництві немає, як і в будь-якому іншому справі.

  Доп заробітку або підробіток в будівельній сфері

  Як організувати додатковий заробіток по виконанню будівельно-монтажних робіт у вечірній час? Якщо ви впевнені в тому, що зможете майстерно виконати певний вид будівельних і ремонтно-налагоджувальних робіт (є вільний час, необхідний інструмент і бажання заробити), то без тіні сумніву розкажіть про себе і своїх будівельно-ремонтних таланти людям.

  Реклама в такому питанні, як пошук клієнтів, — це перша необхідність.

  Звичайно, для одного працівника не варто оформляти значного розміру білборди (реклама на щитах) з пропозицією надати послуги будівельно-ремонтного характеру. Але, розмістити короткий оголошення з переліком виконуваних ремонтних послуг і особистими контактними даними на сторінках місцевої преси, в пунктах оголошень у місцях масового скупчення людей — це правильний і досить обдуманий крок.

  Заробити на наданні будівельних, ремонтно-налагоджувальних робіт можна зовсім непогано. В подальшому, при відповідальному і обов’язковому підході до роботи з Вашого боку, в якості додаткової премії Ваші клієнти подарують Вам статус «кращого майстра-ремонтника», який дозволить не тільки підвищити вартість оплати за певний обсяг роботи, але і не мати проблем з пошуком замовників ніколи.

  Читайте також: Ідеї для відкриття бізнесу з нуля й без вкладень

  5. Ідеї додаткового заробітку на особистому авто у вільний від роботи час

  Наступним варіантом дод. підробіток у вільний час може стати додатковий заробіток на особистому авто, який успішно використовують практично всі водії.

  Підробіток на авто у вільний час

  Випадковий замовлення на перевезення пасажирів або багажу – це удача. Питання в тому, щоб зробити таку випадковість закономірністю, тобто залучати максимальну кількість клієнтів щодня. Що потрібно для цього? Акуратне і комфортабельне авто – обов’язково. Впевненість і досвідченість водія, шанобливе ставлення до пасажирів, помірні ціни за проїзд (бажано, в оплаті за кілометраж шляху).

  Розміщення в засобах масової інформації постійної реклами про виконання транспортних послуг приватним автоперевізником – це гарантія постійного кількості клієнтів.

  Чоловік, який наважився саме так у вільний від основної роботи час трохи підзаробити, повинен знати, що тісне спілкування з різними людьми вимагає толерантності і високої стресостійкості. Конфліктні ситуації тут бувають нерідко.

  6. Заробіток на Авіто

  Сьогодні все більш популярним стає заробіток у вільний час на купівлю-продаж товарів на Авіто. Такі безкоштовні дошки оголошень, як Авіто, дозволяють легко зайнятися перепродажем товарів, для цього не потрібно багато часу і таку роботу не обов’язково прив’язувати до якоїсь графіком. Схем заробітку на Авіто безліч, основні ідеї, пов’язані з придбанням товарів за більш низькою ціною і їх збуті за більш високою — це один з самих давніх видів бізнесу у світі, який тепер перейшов в інтернет в зручній формі. Радимо вам завантажити наш безкоштовний чек-лист з 18 кращими ідеями заробітку на Авіто.

  Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
  18 ідей як заробити на Avito прямо зараз

  Про те, як вигідно укладати угоди на Авіто і отримувати високі прибутки можна дізнатися з відео експерта Андрія Меркулова:

  7. Висновок

  Вищеописані способи додаткового заробітку у вільний час для жінок і чоловіків (а може навіть і для дорослих дітей) – це далеко не повний список можливостей досягти бажаної фінансової незалежності і відчути впевненість у завтрашньому дні.

  Сьогодні, використовуючи Інтернет або будь-які інші засоби інформації та комунікації, людина абсолютно будь-якої спеціальності зможе знайти підробіток зі зручним графіком, вигідною оплатою і просто для душі. Було б бажання заробити трохи більше, ніж ставка на офіційному місці працевлаштування, — а можливості реалізувати такі прагнення завжди знайдуться. Удача посміхається тим, хто шукає!

  Додатковий заробіток без обману і вкладень — відео


  (3голос(ів), середній: 3,33 з 5)
  Завантаження…

  Подумайте, який спосіб заробітку у вільний час підходить вам більше всього
 • Складіть план заробітку і спробуйте його реалізувати. Спробуйте знайти роботу в інтернеті
 • Заробити перші гроші на майданчику безкоштовних оголошень, скориставшись нашим готовим чек-листом з 18 ідеями заробітку на Авіто
 • Виберіть для себе один з готових курсів або книг по заробітку