Як заробити на своєму сайті або блозі. Способи заробітку

676

Зміст

  • Як заробити на своєму сайті?
  • Як заробити на блозі?
  • Як заробити на сайті за допомогою партнерських програм?

Як заробити на своєму сайті?

Зараз, в інтернеті існує просто неймовірна кількість способів заробітку, але, в більшості випадків, заробіток на сайті не доступний середньостатистичним користувачам інтернету, у яких немає певних навичок і грошових коштів для відкриття власного сайту, інтернет-проекту та інше. І все ж є хороший спосіб домашнього заробітку – це персональний блог.

Блозі, це свого роду особистий щоденник, в якому ви можете писати про все, що хочете, а інші люди зможуть не тільки прочитати те, що ви написали, але й висловити свою думку, через коментарі. Але якщо ви не письменник і не відома особистість, як заробити на блозі? Зараз докладно розповімо.

Як заробити на блозі?

Існує декілька простих способів як заробити на своєму сайті, які Екшн сно працюють. І якщо трохи напружитися, можна отримувати пристойну суму вже через кілька місяців роботи.

Найкращий спосіб як заробити на блозі чи сайті в інтернеті є продаж своїх послуг. Цей спосіб відмінно піЕкшн де для тих, кому є що запропонувати, як товари, так і послуги. Наприклад, якщо ви програміст, дизайнер, журналіст, копірайтер або просто людина, послуги якого можна продати через інтернет, то можливо має сенс завести свій блог.ъ

Як заробити на сайті за допомогою партнерських програм?

Якщо у вас немає можливості продавати свої товари, або надавати свої послуги в даний момент, то можна відмінно заробляти на партнерських програмах, яких в інтернеті існує величезна кількість. За допомогою партнерських програм ви зможете отримувати хороші відсотки від залучення клієнтів. Наприклад, якщо тематика вашого блогу буде присвячена різним сучасним пристроїв (мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів), то можна укласти договір з яким-небудь інтернет-магазином і рекламувати його продукцію.

Написання замовних статей, також є хорошим способом заробітку, хоч і менш прибутковим, його краще поєднувати з заробітком на партнерських програмах. Зазвичай, замовні статті пишуться у вигляді огляду на який-небудь товар, сервіс, а натомість ви отримуєте невелику винагороду, щось на зразок проплаченого відкликання.

Купівля та продаж посилань (див. Заробіток на продажі посилань в sape і mainlink), є великим і популярним бізнесом і ваш блог може відмінно для цього підходити. Це вважається одним з видів пасивного доходу, вам необхідно тільки розкрутити блог, що не так вже й важко, як здається.

Всі ці способи, як заробити на своєму сайті, дієві і гарні, і головним плюсом є те, що їх можна комбінувати і поєднувати, при цьому збільшуючи свій дохід.

Радимо також прочитати про заробіток на лайку в соціальних мережах