Способи заробітку на сайті. Заробіток на продажі посилань sape.ru і mainlink.ru

490

Не дуже віриться, що на продажі посилань можна заробити пристойну суму, але і все-таки у багатьох це виходить. У деяких дохід з sape.ru і mainlink.ru є стабільним, а часто й основним джерелом доходу.

Як заробити на продажі посилань?

Для початку необхідно зробити кілька сайтів і згодувати їх пошуковим системам. Головне, чим більше сторінок, тим більше посилань можна реалізовувати і, відповідно, тим більше буде дохід. Якщо піднімати тіц і PR, то ціна на посилання теж буде на порядки вище. Отже, можна діяти, роблячи упор на якість або кількість.

Якщо робити гарні сайти з якісним унікальним контентом, то для цього доведеться непогано розщедритися. Але, відповідно, і віддача буде з цього через пару місяців набагато більше початкових вкладень. Збільшувати тіц і PR найкраще статтями. Для цього дуже підходить біржа статей advego.ru, за допомогою якої не складе труднощів розмістити величезну кількість статей, що містять посилання на розкручуваний сайт, на сторонніх ресурсах.

Єдине, про що потрібно пам’ятати, що необхідно розміщувати статті дуже ретельно і акуратно, щоб не піддатися санкціям пошукових систем. Також необхідно, щоб сайт знаходився в індексі основних пошукових систем Yandex і Google. Для того щоб потрапити в індекс, необхідно виконати кілька заходів. Необхідно прогнати сайт по каталогах та соціальних закладках, наприклад, програмою для автоматичного прогону Allsubmitter, або який-небудь інший. Для закладок використовуємо Bposter або SocialSubmitter. Якщо бюджет дозволяє, можна для початку купити і пару посилань в цих біржах. Очікуючи пару трійку текстових апдейтів Yandex і апдейт тіц, можна додавати майданчик в sape, виставивши ціни вище середніх.

Інший спосіб заробітку на сайті (див. Як заробити на своєму сайті або блозі?) полягає в тому, щоб брати не якістю, а кількістю. Тут можна отримувати прибуток навіть на сайтах з нульовими показниками тіц і PR. Але для того, щоб більше заробити, необхідно мати більше сайтів з великою кількістю сторінок. Для того щоб загнати багатосторінковий сайт в індекс, потрібно використовувати цілу стратегію і робити це треба з особливою обережністю, мінімізувавши ризик потрапляння в бан або під фільтри пошукових систем. Тут можна використовувати вже неякісний контент, але унікальний, наприклад, синонимизированный текст. Головне — щоб він був читабельним. Після того, як весь сайт проиндексируется пошукачами, також додаємо його в sape. Але ціни тут ставимо мінімальні.

Перший спосіб заробітку найбільш ефективний і безпечний, хоч і складніше, ніж другий. З якісних сайтів більше прибутку.

Удачі в заробіток на продажі посилань!