Як досягти успіху — 30 секретів, які зобовязаний знати кожен

569

Складно заперечувати той факт, що вміння ставити цілі і досягати їх є ключовою причиною прогресу людства. Якщо б люди задовольнилися створенням колеса, ми б давно вимерли. Але далеко не кожен розуміє, що досягти поставленої мети можливо, тільки маючи ряд необхідних для цього якостей.

Адже Не дарма Букер Вашингтон, відомий американський оратор і політик, говорив: «У тій мірі, в якій людина витрачає себе заради великої мети, в тій же мірі він знаходить у своїй роботі найвище щастя». Щастя – ось кінцева мета будь-яких наших прагнень. Щастя – це реалізація поставлених цілей. Але адже треба чітко знати, куди йти, тому що «ніяка справа не можна добре зробити, якщо невідомо, чого хочуть досягти» (як вірно помітив письменник Антон Семенович Макаренко).

У цій статті ми спробуємо окреслити основні способи досягнення успіху. Можете сприймати це як своєрідний уроку, як досягти успіху в будь-якій справі, адже наведені нижче тези обов’язково допоможуть вам вирішити поставлені завдання, якщо ви будете їх дотримуватися.

Зміст

 • Секрети успіху
  • Чітко усвідомлюйте свої потреби в особистому житті
  • Прислухайтеся
  • Адекватно оцінюйте свою особистість
  • Будьте собою
  • Цілі повинні бути адекватні можливостям
  • Будьте працьовиті
  • Мисліть позитивно
  • Спілкуйтеся з успішними людьми
  • Раціонально розподіляйте робочий час
  • Не бійтеся невдач
  • Працюйте з інформацією грамотно
  • Знання нюансів
  • Розділяйте особисте життя і професійну діяльність
  • Не намагайтеся осягнути неосяжне
  • З
  • Не бійтеся брати на себе відповідальність
  • Правильно вибирайте оточення
  • Не бійтеся вкладати
  • Віддавайте належне людям
  • Наберіться терпіння
 • 10 причин, які заважають досягати успіху
  • Небажання змінювати сформований спосіб життя
  • Невміння викладатися на повну
  • Неадекватні цілі
  • Невміння планувати свій час
  • Невміння вибрати коло спілкування
  • Спроба знайти «легкий спосіб» досягнення мети
  • Бажання приписати всі успіхи собі
  • Прагнення укомплектувати штат родичами і друзями
  • Розчарування після невдач
  • Бажання отримати все і відразу

Секрети успіху

Чітко усвідомлюйте свої потреби в особистому житті

В першу чергу ми повинні чітко розуміти, чого нам хочеться. Не слід заводити сім’ю тільки тому, що «так прийнято».

Куди важливіше, якщо ви робите це, відчуваючи душевну потребу в отриманні повноцінної сім’ї, якщо Екшн сно хочете, щоб вас вдома чекала кохана дружина і діти. У цьому випадку ви будете відчувати повне задоволення від цілей, яких ви досягли.

Прислухайтеся

Вкрай важливо вміти прислухатися до думки партнера і не тільки (і не стільки) намагатися переробляти людину, з якою живеш, скільки особисто постійно змінюватися в спробі знайти компроміс. Простіше кажучи, відносини потребують постійної роботи над собою, метою якої є поступальні кроки назустріч один одному, завдяки яким ваш союз стане ще міцніше, ніж раніше.

Адекватно оцінюйте свою особистість

Буває, що людина, насправді чудовий, себе таким з якихось причин не вважає. Мимоволі занижуючи планку, він шукає щастя в середовищі, де не може його знайти апріорі. Тому дуже важливо розуміти: вміння вірно класифікувати себе в суспільстві – це не зарозумілість, це – необхідність, якщо ми Екшн сно хочемо знайти щастя в особистому житті.

Будьте собою

Якщо ви чоловік, будьте мужні, якщо жінка – жіночні. Здавалося б, очевидні речі, але насправді маса зовнішніх факторів нерідко змушують нас втрачати наше справжнє початок. Не дозволяйте позбавляти себе індивідуальності! Адже втратити й знайти її – це куди складніше, ніж зберегти.

Цілі повинні бути адекватні можливостям

Інакше, вибравши завідомо недосяжні вершини, на виході ви отримаєте тільки розчарування. Це не означає, що треба ставити перед собою цілі-легкі, що досягти не складе труднощів, адже вони не задовольняють наші амбіції, а лише розслаблюють нас, ускладнюючи наш подальший розвиток.

Дивіться відео – Як поставити собі Чемпіонську мету і досягти її виконання:

Словом, намагайтеся вибирати цілі по собі, але не занадто легкі, щоб не втрачати мотивацію до самовдосконалення.

Будьте працьовиті

Досягнення мети – це постійна праця, постійне подолання різних перешкод. І якщо все виходить саме собою, без особливих зусиль, це, на жаль, не означає, що ми неймовірно гарні – скоріше за все, ми просто спочатку поставили перед собою дуже просту задачу.

Мисліть позитивно

Не дозволяйте іншим людям похитнути вашу впевненість у собі. Це не означає, що треба ігнорувати будь-яку критику (хоча це абсолютно точно корисніше, ніж прислухатися до будь -); це значить, треба вміти ділити інформацію, що надходить на корисну і потрібну.

Не варто сліпо довіряти думку більш досвідченого, але менш успішної людини: можливо, саме його консервативний погляд на події і небажання ризикувати стали причиною того, що ця людина довгий час топчеться на одному місці. Іншими словами, якщо ви в чомусь не впевнені, Екшн те і не дозволяйте іншим вас загальмувати.

Спілкуйтеся з успішними людьми

Тут, як і в попередньому пункті, слід виокремлювати тільки необхідні особисто вам моменти. Нехай успіх інших людей не затьмарює вам очі – можливо, прийоми, які використовували ваші кумири, вам піЕкшн дуть, а, можливо, і немає. Але подібне спілкування в будь-якому випадку вкрай корисне – хоча б для більш адекватного аналізу своїх Екшн .

Раціонально розподіляйте робочий час

Головна умова при складанні графіка – ви повинні залишатися максимально ефективні весь день. Тому не варто бездумно звалювати всі завдання в купу. Щоб зберегти ефективність, ви повинні хоча б зрідка брати перепочинок, інакше через певний проміжок часу навіть найпростіший питання буде ставити вас у глухий кут. Пам’ятайте: грамотний відпочинок – це теж робота.

Переглянувши наступне відео, дізнайтеся, яким чином складати плани:


Дивіться відео з планування, мотивації і саморозвитку в безкоштовному курсі «Життя на повну потужність».

Не бійтеся невдач

Важливо розуміти, що невдачі – це всього лише перешкоди на шляху досягнення мети, які ми з якихось причин не змогли подолати. Не варто пасувати перед труднощами: більшість проблем можна вирішити, якщо докласти досить зусиль і знань.

Працюйте з інформацією грамотно

Вміння обробляти надходить у мозок інформацію вкрай важливо.

Не обов’язково тримати все в голові, але ви повинні при необхідності легко знаходити потрібні дані в довідниках, мережі Інтернет або власному щоденнику.

Знання нюансів

Добре знаючи предмет у загальному і цілому, ми періодично забуває про нюанси. Пам’ятайте – для успіху важлива кожна дрібниця.

Розділяйте особисте життя і професійну діяльність

Деякі керівники охоче наймають родичів на посади у своїй фірмі, тому що нібито «знають, чого від них чекати». На ділі ж подібне «кумівство» всім виходить боком – великий ризик не тільки зіпсувати стосунки з близькими людьми, але і самому позбутися роботи.

Не намагайтеся осягнути неосяжне

Не варто хапатися за все підряд. Займайтеся тим справу, в якій ви розбираєтеся; інші види діяльності залиште профільним фахівцям.

З

Не думайте, що якщо на сьогоднішній день ви є хорошим професіоналом, ви залишитеся таким і завтра. Час нещадний до самовпевненим людям.

Необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень, щоб не відставати від прогресу.

Дізнайтеся, як легко почати свій шлях до самовдосконалення на безкоштовному курсі – «Життя на Повну Потужність».

Не бійтеся брати на себе відповідальність

Не варто чекати, що хтось візьметься реалізовувати ваші задумки. Якщо ви впевнені в своїх ідеях, треба брати і реалізовувати їх самому. Ризик зазнати невдачі є завжди, але той, хто нічого не робить, не тільки не помиляється – він ще й нічого не домагається в житті.

Правильно вибирайте оточення

Якщо оточити себе людьми розумними і амбітними, то разом ви зможете домогтися багато чого.

Не бійтеся вкладати

Нерідко в успіх життєво необхідно вкладати не тільки працею, а й матеріально. Не варто сподіватися, що перший же витрачений рубль принесе вам сотню. Результат не приходить миттєво, але якщо не витрачати на його досягнення достатньо коштів, він може виявитися недосяжною. Скупість в подібних питаннях – справжній бич.

Віддавайте належне людям

Якщо ви працюєте в команді, вкрай важливо діяти спільно, що неможливо робити ефективно, якщо ви не здатні визнати сильні сторони партнерів, а вони не здатні визнати ваші. Чітке розмежування обов’язків, довіра – ось що є важливим кроком на шляху до досягнення успіху.

Наберіться терпіння

Це чи не найважливіше. Не раз виникне бажання все кинути, але треба знову і знову нагадувати собі: важлива справа не досягається по клацанню пальців. І знову штурмувати вершину.

На завершення хотілося б позначити ряд факторів, які дуже часто заважають недостатньо наполегливим людям досягти успіху. Знання цих причин дозволить вам знайти спосіб їх подолання. Зі зрозумілих причин, всі вони в тій чи іншій мірі є антиподами наведених вище способів досягнення успіху.

10 причин, які заважають досягати успіху

Небажання змінювати сформований спосіб життя

Важливим є в таких випадках наявність сім’ї: відмова від кар’єрного зростання на користь особистих відносин – досить часте явище.

Невміння викладатися на повну

Деколи ми займаємося самообманом – тобто створюємо лише видимість діяльності, не бажаючи або не вміючи викладатися для досягнення мети.

Нерідко в таких випадках ми переконуємо себе, що «інші такого не робили», а закінчується все, як правило, фрази на кшталт «ну ми принаймні спробували зробити все, що в наших силах, значить, наша совість чиста». Ні, не спробували. Вже точно не ВСЕ.

Неадекватні цілі

Те, що банківський клерк мріє підкорити космос, це, безумовно, чудово, але спроба досягти такої мети приречена на провал по ряду об’єктивних причин. Не можна місяць по п’ять разів на дню харчуватися гамбургерами в закусочній, а потім вирушити на марафон і прийти до фінішу першим.


Рекомендуємо подивитись:
Безкоштовний курс «Життя на Повній Потужності»
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Невміння планувати свій час

Інтернет, безумовно, аж кишить різними розважальними роликами і картинками, але, спостерігаючи за витівками чергового милого кошеня, до мети не наблизишся.

Невміння вибрати коло спілкування

Якщо ви оточите себе боягузливими ледарями, то і самі рано чи пізно станете одним з них – людиною, який сім разів відміряє, а потім полінується відрізати.

Спроба знайти «легкий спосіб» досягнення мети

Це не одне і те ж з неробством, зовсім ні!

Просто деякі вважають себе розумнішою за інших, і нерідко на цьому прогорають – коли намагаються діяти незаконно або просто діють прижимисто, прагнучи заощадити зайвий рубль.

Бажання приписати всі успіхи собі

Одна з різновидів самовпевненості. Подібне прагнення нерідко переростає в черговий самообман, результатом якого стає результат в дусі «Казки про рибака і рибку»: ви починаєте вірити, що успіх фірми – тільки ваша заслуга, в результаті втрачаєте вірних соратників, і раптом розумієте, що не можете без них впоратися з самими простими, буденними справами.

Прагнення укомплектувати штат родичами і друзями

Результат такого «сімейного бізнесу», як правило, гнітючий, адже далеко не кожен «хороша людина» може з наскоку розібратися в специфіці тієї або іншої роботи.

Розчарування після невдач

Буває, все виходить, робота спориться, здається, що успіх ось він уже зовсім близько… і раптом на шляху виникає суттєва перешкода, і людина втрачає віру у власні сили, вирішивши, що перешкода просто нездоланною.

Невміння в потрібний момент зібратися і стрибнути вище голови поховало не одну перспективну фірму.

Бажання отримати все і відразу

На жаль чи на щастя, але чарівні щуки, лампи з джиннами та інші цветики-семицветики існують тільки в казках. Ті, хто вважає, що голого бажання достатньо, щоб досягти поставлених цілей, як правило, зазнають невдачі.

Ставте адекватні цілі й наполегливо працюйте для їх досягнення!

Тільки так можна досягти успіху.