Де знайти інвестора в будівництво?

744

Інвестування в будівництво – один із самих вірних способів не тільки зберегти гроші, але і примножити свій капітал. Вкладати гроші в будівництво котеджних селищ, квартир, промислових та інших нежитлових приміщень, при цьому будь-який з обраних способів стане для інвестора прибутковим. Але що робити, якщо самі ви не маєте стартового капіталу для того, щоб стати повноцінним гравцем на ринку нерухомості? На допомогу прийде залучення фінансової підтримки інвестора зі сторони. Перед вами постане досить нелегке завдання під назвою «шукаю гроші».

Зміст

  • Пошук інвестицій, як єдино правильний вихід
  • «Шукаю інвестиції»: де і як знайти гроші?
  • Як залучити інвесторів для будівництва квартир?

Пошук інвестицій, як єдино правильний вихід

Якщо ви вирішите зайнятися будівельним бізнесом, це не означає, що на ваших рахунках обов’язково повинні бути мільйони. Історія бізнесу знає чимало успішних підприємців, які зуміли сколотити стан на ринку нерухомості, не маючи стартового капіталу взагалі. І якщо одні брали кредити в банку, то інші заручилися фінансовою підтримкою інвестора. Чому ж це вигідно?

Прибутковий будинок можна купити без грошей

Абсолютно безкоштовний бізнес-план
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний прибуток
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Почнемо з того, що інвестор, на відміну від банку, не передбачає виплати процентної ставки, яка при позиці великої суми може скласти солідну втрату. По-друге, допомога інвестора може стати єдиним виходом на випадок, якщо вам відмовить банк у кредитуванні – а це цілком можливо при відсутності застави або поручителів. Та й взагалі, кредитні організації не дуже активно сприяють видачу позик для реалізації бізнес-ідей «з нуля», навіть якщо це таке перевірене справа, як будівництво квартир. Ще один пункт, який може вплинути на вибір в користь інвестора, це документний тяганина при оформленні кредиту в банку, а також розтягнуті строки його видачі.

Будівництво житлових будинків для продажу квартир або промислових будівель для здачі приміщень в оренду доцільно проводити за рахунок інвестора ще й тому, що повертати гроші необхідно буде тільки після одержання прибутку. Більше того, інвестор може розуміти, що проект потенційно не принесе прибутку, тому в договорі з ним передбачається пункт, згідно з яким повертати гроші взагалі не доведеться. Іншими словами, для інвестора вкладання грошей у запропоновану вами ідею зЕкшн снюється на власний страх і ризик.

«Шукаю інвестиції»: де і як знайти гроші?

Навіть настільки райдужні перспективи залучення інвесторських капіталовкладень не позбавляють від головного болю – де і як зЕкшн снювати пошук інвестора? Розвішувати на дошках оголошень записки в стилі «Шукаю інвестора для вкладення грошей у будівництво квартир», звичайно ж, не вихід. Пошук потрібно проводити у відповідних колах.

Перш за все, вивчіть своє оточення. Доцільніше почати пошук потенційного інвестора серед родичів або знайомих. Підключіть всі свої ділові зв’язки, цікавтеся про плани як близьких, так і далеких знайомих, розширюйте коло знайомств. Слід розуміти, що існує категорія людей, яка бажає вкласти свій капітал з метою його збереження або збільшення, і не в кожного з таких потенційних інвесторів є власна бізнес-ідея. Власники капіталу також шукають шляхи правильного розпорядження ним, а вкладення грошей у будівництво квартир – практично завжди безпрограшний варіант.

Гроші нахаляву – тут і зараз
Де взяти грошей безоплатно і на халяву

Якщо пошук серед знайомих не дав результатів, варто звернутися до мережі інтернет. Існують спеціалізовані портали, де можна знайти людей, які шукають шляхи вкладення грошей. Можливо, саме вашу пропозицію по будівництву квартир зацікавить потенційного інвестора.

Запропонуйте свою бізнес-ідею на якому-небудь конкурсі стартапів – це ще один метод отримання коштів з боку. Правда, в цьому випадку у вас повинно бути Екшн сно цікаву і привабливу пропозицію.

Майданчиком для пошуку інвестора та укладання ділових зв’язків можуть бути бізнес-форуми, виставки, семінари та інші заходи, де збираються ділові люди. Можливо, там ви заведете необхідні знайомства або шляхом посередництва вийдете на людину, який зацікавиться в інвестуванні.

Запланувавши будівництво квартир і зайнявшись пошуком інвестицій, обов’язково поцікавтеся державними програмами для підтримки бізнесу. Багато з них передбачають не тільки фінансову допомогу, але також консультацію з юридичних питань та іншу інформаційну підтримку.

Як залучити інвесторів для будівництва квартир?

Якщо навіть і знайти людей, які будуть готові вкласти свої гроші, перед вами постане нове завдання: зацікавити суб’єктів інвестицій в своїх бізнес-ідеях і довести, що вони будуть вигідні. Для цього потрібно грамотно скласти свій бізнес-план, знайшовши правильні аргументи.

Завдання «шукаю інвестора» стане найважчою тільки на первинному етапі створення бізнесу, адже починаючому бізнесменові доведеться дуже постаратися, щоб зацікавлений капиталовкладчик ризикнув своїми грошима тільки заради перспективної ідеї. Набагато простіше вже тим компаніям, які мають досвід успішного розпорядження інвестиціями і вже не перший рік займаються будівництвом квартир на продаж або для здачі в оренду. В такому випадку успішні проекти стануть вагомим аргументом для потенційних інвесторів, потрібно буде тільки якісно презентувати свою діяльність. Ефективним вкладенням грошей, буде в малоповерхове будівництво.

Досвідчені бізнесмени у сфері нерухомості можуть також звертатися у різні інвестиційні фонди, де укладаються угоди між підприємцями та капиталовкладчиками.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам швидше і результативніше викреслити з свого бізнес-плану пункт «шукаю інвестора» і реалізувати ідею будівництва нерухомості на продаж.

(3голос(ів), середній: 1,00 із 5)
Завантаження…

Найголовніше, подивіться відео, представлені в статті;
  • Спробуйте скласти бізнес-план, по нашому прикладу і скласти список інвесторів, серед своїх знайомих, друзів;
  • Вступайте в групу ВК