Касова стрічка купити в Києві

647

У наш час, практично кожен магазин оснащений касовим апаратом, фіксальним реєстратором або принтером для чеків. Дані пристрої значно спрощують розрахунок з клієнтами і відповідно до законодавства України, є обов”язковими. Основний витратний матеріал для них — це чекова стрічка. На ній друкується вся передбачена законом інформація про покупку:

  • найменування організації, її юридична адреса та реквізити;

  • назва, ціна і кількість товару;

  • вартість покупки і яким способом була зроблена оплата;

  • дата і точний час платежу, індивідуальний номер чека;

ТОВ «Орієнтир-Сервіс» пропонує якісні витратні матеріали для магазинного обладнання, серед яких є термоетикетки . Їх дуже зручно використовувати для маркування різної продукції. Спробувавши в справі один раз, вам буде важко від них відмовитися. Дізнатися докладніше можна у нашого консультанта.

Що потрібно знати про касову стрічку при її виборі

Перед тим як зробити покупку, ви повинні з”ясувати, яка саме стрічка підтримується вашою контроль-касовою технікою. Даний витратний матеріал розрізняють по ширині (28,5-80 мм), довжині (15-100 м) і якості паперу, з якого він виготовлений. Для термодруку потрібна стрічка зі спеціальним термочутливим покриттям. А для касових апаратів, у яких спосіб нанесення здійснюється за допомогою картриджа з фарбою, підійде стрічка з офсетного паперу. Для того щоб оператор вчасно помітив, що ролик закінчується, останні кілька метрів промарковані смугою червоного кольору.

Що таке етикет-стрічка для етикет пістолетів

Даний вид стрічки необхідний для нумераторів і етикет-пістолетів. Інформація на неї наноситься спеціальним фарбувальним валиком, який так само періодично закінчується і потребує заміни. Етикет-стрічка може бути різної форми, але найчастіше зустрічається прямокутна. Якщо ви хотіли б зробити маркування товару за видами, то обирайте стрічку в різних кольорах, це забезпечить наочність як для покупців, так і для працівників.

У нашому інтернет-магазині завжди є в наявності даний вид витратного матеріалу у всіх розмірах і кольорах, а також фарбувальні валики для етикет-пістолетів . Ми постаралися зібрати в своєму каталозі якомога більше позицій, що задовольняють різним маркам обладнання. Ми дбаємо про своїх клієнтів і намагаємося утримувати конкурентоспроможні ціни на весь асортимент товару.