Як заробити на купонних сайтах

491

Останнім часом широкої популярністю користуються інтернет — магазини. Охочих продавати або купувати товар через мережу інтернету збільшується з кожним днем. Для створення торгового майданчика в мережі будуть потрібні значні капіталовкладення, а окупність проекту доведеться чекати деякий час, а це не всім підходить. Але є такі інтернет — магазини, що мають високу прибутковість, це купонні сайти. Що ж це таке і як заробити на купонних сайтах?

Це інтернет — магазини, інакше їх називають купонники. Купонні сайти забезпечують клієнтів можливістю отримання великих знижок на товари і послуги, залучаючи цим потенційних покупців. Господар свого товару виставляє час діючій акції, що так само позитивно впливає на кількість покупців. Рентабельність такої торгівлі полягає в реалізації навіть найбільш великих партій товару, у той же час, нічого не втрачаючи у виручці.

Купонний сайт — biglion.ru

Рекомендуємо прочитати — який бізнес відкрити у маленькому місті

Зміст

  • Як почати заробляти на сайтах купонних
    • Як працюють купонні сайти — відео

Як почати заробляти на сайтах купонних

Як для будь-якого оффлайн магазину, так і для віртуального товар буде потрібно. Бажано, щоб закупівельна ціна товару була значно нижчою ціни на попит, інакше рентабельність підприємництва буде низькою, а це спричинить за собою збитки. Крім цього, потрібно визначити собівартість продукції з урахуванням виплати відсотка сервісу. Відсоток може коливатися від 10 до 50%, але можна постаратися і домовитися про мінімальні виплати.

Час цієї акції буде залежати від товару і його кількості. Тривалість акції часто встановлюється близько п’яти днів. За цей період часу товар можуть купити ті, кому він вкрай необхідний, і ті, кого притисне обмеження в часі. Багато купонні сайти мають послугу самостійно обробляти запитання та замовлення за вашим товарам, включаючи доставку. Але за ці послуги відповідно потрібно платити певний відсоток, який складе близько десяти відсотків. Користуючись цими послугами, ваш заробіток на купонних сайтах стає повністю пасивним. (Читайте також що таке млм (mlm) бізнес)

Для відкриття інтернет — магазину буде потрібно реєстрація індивідуального підприємництва (ІП) або ТОВ (Читайте статтю — Як відкрити ТОВ самостійно). У цій сфері діяльності вибирайте більш просту — спрощену систему оподаткування. Даний спосіб заробітку приваблює тим, що можна отримувати пасивний дохід. Основна місія, знайти товар по підходящої вартості, це так само доставляє зручності для продажу разових партій.


Купонний сайт — groupon.ru

В результаті ви купуєте бізнес-ідею, результативність якої можете оцінити по достоїнству вже в перші дні роботи. І якщо ви не зупинитеся і будете продовжувати працювати, то незабаром будете пожинати плоди своєї праці.

Як працюють купонні сайти — відео