Як створити групу в вк — розкрутка групи в контакті

755

Якщо ви добре орієнтуєтеся і розбираєтеся в якійсь конкретній темі і проводите багато часу в інтернеті, то з часом вам захочеться створити свою групу, наприклад, вконтакте. Для чого це потрібно? Група допоможе вам у пошуку людей ваших же інтересів. Ви можете ділитися інформацією з учасниками групи, обговорювати різні питання за тематикою групи. Також група допоможе вам у просуванні інтернет-бізнесу, тут ви можете зробити непогану рекламу. Дана стаття буде відповідати на питання – «Як створити групу в контакті?». а також буде порушено питання розкрутки групи в контакті.

Зміст

  • Інструкція як створити групу в вк
  • Налаштування та створеної групи вконтакте
  • Наповнення контенту та розкрутка групи вконтакте
    • Розкрутка групи в контакті — відео

Інструкція як створити групу в вк

Першим ділом вам необхідно увійти на свою сторінку вконтакте, на якій ви буде створювати групу.
Далі переходимо в розділ «Мої групи».

Праворуч на сторінці вконтакте з’явиться посилання під назвою «Створити спільноту», клацаємо і ставимо галочку біля групи, співтовариства або заходи.

Так як ми створюємо групу зі всіма витікаючими можливостями, обираємо саме цей пункт. Тепер придумуємо назву групи. Воно повинно включати в себе ключове слово. Вдала назва в пошукових системах має хорошу частоту. Змінити назву групи можливість буде, але коли група набере популярність, зміна імені групи буде недоречно. Тому краще відразу давати продумане ім’я вашої групи.

Читайте також: Як створити свій сайт самому безкоштовно — покрокова інструкція

Налаштування та створеної групи вконтакте

Можна сказати, що група вже створена, тобто, створено фундамент. Тепер необхідно зайнятися її головними параметрами.

У вкладці «Інформація» вказуємо будь-адресу сторінки, латинською мовою.

Дуже важливим етапом є опис співтовариства. Це перше, що бачить гість, коли шукає потрібну групу. Розмір тексту в описі не повинен бути занадто великим. Необхідно вписати в текст найважливіші моменти вашої теми і бути позитивно забарвленим.

У формі налаштувань групи вибираємо тип групи: відкрита група, обмежена, або закрита. Також, якщо ви маєте свою блог-сторінку, можна додати її адресу. Ще можна додати назву вашого сайту. Після заповнення необхідних даних, натисніть кнопку «Зберегти».

Мережа «Вконтакте» — це досить продумана і організована спеціально під потреби людей соціальна система. Якщо при першому заповненні ви вказали щось не так, не переживайте. Завжди можна змінити допущені помилки, редагувати інформацію, вибравши розділ «Управління громадами».

Наповнення контенту та розкрутка групи вконтакте

Переходимо до не менш серйозною частині подальшого розвитку групи, це її наповнення та розкрутка. Для популяризації, в групу потрібно заливати відеоматеріали ваших інтересів, аудіозаписи, фотографії. Встановіть на головну сторінку яскравий і красивий аватар. Щоб залучити численну увагу жителів інтернету, намагайтеся завантажувати завжди свіжу і перевірену інформацію по вашій тематиці. Якщо ці правила будуть дотримуватися, то кількість гостей на сторінці збільшиться. До того ж гості сторінки почнуть «репостить» ваш цікаво підібраний контент, тим самим почнеться розкрутка групи.

Встановіть на головну сторінку яскравий і красиву картинку групи

Далі розглянемо пункт «Запросити друзів», посилання на який розташовується під розділом «Управління громадами». За допомогою цього розділу ви можете запрошувати вже відомих вам друзів, або зайнятися пошуком нових. Мінусом розділу є те, що ви не можете за одну сесію запросити більше сорока чоловік. Плюс до всього ця процедура відкрита один раз у вісім годин. (Читайте також — Як відкрити інтернет магазин з нуля)

Крім допомоги друзів, кількість переглядів відео, відвідувань групи і підписалися, розкрутка також збільшиться з допомогою їхніх знайомих, або сусідніх груп-партнерів. Можна обмінюватися постами між групами. Причому проводити як безкоштовні обміни (за умови, що в даному співтоваристві перебуває не більше 3000), так і платні (якщо в співтоваристві більше 5000 чоловік).

Ви повинні розуміти, що розкрутка групи за короткий час не вийде. Це досить тривалий процес і про це слід пам’ятати. Однією з умов прогресивності групи є постійне оновлення контенту. Чим частіше будете заливати свіжу інформацію – тим краще. Ще однією умовою є якість залитій інформації.

Не варто забувати про час створення нових постів. Це стає важливо, якщо більшість ваших передплатників живуть в одному часовому поясі. Для таких цілей є спеціальні програмні забезпечення, наприклад – BuzzLike. Даний сервіс буде щодня допомагати вам з наповненням контенту в потрібний час. У програмі є для цього спеціальні налаштування, що дозволяють встановити частоту, з якою необхідно поповнювати тематичний контент. (Читайте також — Що таке лендінгем пейдж)

Професійно розроблена група стане сильним рекламним поштовхом у просуванні вашої тематики. Якщо ви займаєтеся продажем товарів, то група посприяє збільшенню попиту на них. Також, створена група може допомогти із збільшенням відвідуваності певного блогу, або вашого сайту. Тут ви можете обзавестися корисними для життя знайомствами.

Розкрутка групи в контакті — відео

На цьому, вважаємо, відповідь на питання, поставлене на початку статті по створенню групи, отриманий. На даний момент ви навчилися створювати і наповнювати контент групи. До того ж, тепер ви знаєте деякі секрети з розкрутки групи в контакті. Сподіваємося, всім стало зрозуміло, що це цілком корисний і прибутковий інструмент в мережі.