5 головних ідей від Роберта Кіосакі

1081

Автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» і безлічі інших популярних книг по бізнесу та інвестування Роберт Кійосакі по праву вважається людиною, який змінив сучасне уявлення про бізнес. Незвичайний підхід до ведення справ і унікальні стратегії інвестування допомогли мільйонам людей у світі. Давайте розберемося, в чому ж основні ідеї книг знаменитого автора та інвестора?

Зміст

  • Коротко про автора та інвестора Кіосакі
  • Ідея 1 – хай гроші працюють на вас, а не навпаки
  • Ідея 2 – вкладайте в активи, а не пасиви
  • Ідея 3 – працюйте в правій, а не лівій стороні квадранта
  • Ідея 4 – не бійтеся розорення, а бійтеся бідності
  • Ідея 5 – продовжуйте постійно вчитися

Коротко про автора та інвестора Кіосакі

Роберт Кійосакі народився в США на Гавайських островах. Отримавши базову місцеве освіта талановитий заповзятливий молодий чоловік поїхав на велику землю і поступив в Академію Торгового флоту в Нью-Йорку. Після закінчення навчання Роберт почав роботу на торговому судні, а після – виявився учасником війни у В’єтнамі. Проте після повернення додому він починає роботу в торговельній сфері – Роберт стає працівником знаменитої фірми «Ксерокс» і вже через 3 роки вирішує відкрити власний бізнес. Перша спроба бізнесмена провалилася, проте завдяки розвитку своїх ідей та роботи над помилками Роберт Кійосакі стає спочатку успішним бізнесменом, а потім і інвестором, який використовує власні стратегії для отримання надприбутку.

Успішний інвестор вирішує поділитися своїми ідеями з молодими підприємцями по всьому світу, і тому починає писати книги – роботи автора стають бестселерами і отримують грандіозний успіх. Сьогодні стратегії Кійосакі називають ключовими в розвитку бізнесу 21 століття.

Ідея 1 – хай гроші працюють на вас, а не навпаки

Один з головних секретів успіху, на думку Кійосакі – сам підхід до ведення справи. Як не дивно, але саме від психології і підходу до бізнесу залежить дуже багато. Якщо ви спочатку мислите в категорії заробляння грошей, це не призведе до великого успіху в довгостроковій перспективі і вам так і доведеться все життя тяжко трудитися за кожен долар. Зовсім інший підхід полягає в тому, що потрібно змусити гроші працювати на вас – вкладати їх у перспективні активи, наймати працівників, які будуть виконувати роботу за вас і так далі.

Роберт Кійосакі — «Ніколи не працюйте за гроші»

Правильно організований бізнес дозволяє керівнику займатися лише процесом управління, а заробляння грошей доручається активів або найманим працівникам.

Ідея 2 – вкладайте в активи, а не пасиви

Роберт Кійосакі не зараховує автомобілі, дорогу техніку і багато предметів розкоші до активів, тому що вони не приносять гроші. Задумайтеся про те, у що ви вкладаєте кошти, одні предмети мають властивість втрачати ціну з часом, а інші – навпаки дорожчати. Основні інвестиції повинні бути спрямовані як раз в активи, такі як нерухомість, землю, цінні папери та акції, які дорожчають.

Роберт Кійосакі — «Чому багаті купують активи, а бідні пасиви»

Основний актив, який дозволяє швидко інвестувати та одержувати значний прибуток – це нерухомість, тому Кійосакі приділяє більшу частину уваги як раз стратегії мудрого інвестування в нерухомі об’єкти. Навіть у найбідніших країнах нерухомість має властивість дорожчати, тому головне лише вибрати правильну стратегію інвестування.

Ідея 3 – працюйте в правій, а не лівій стороні квадранта

Одна з найбільш незвичайних і в той же час важливих ідей Кійосакі – теорія грошового квадранта. Згідно з нею, в лівій стороні квадранта працюють наймані працівники і всі ті, хто працює на себе. В правій стороні квадранта люди, на яких працюють гроші. Це успішні підприємці та інвестори. Для створення правильного грошового потоку слід змусити гроші працювати за вас, або організувати схему, при якій ви керуєте стратегією, а гроші безпосередньо видобувають наймані працівники.

Роберт Кійосакі — Квадрант грошового потоку

Працюючи за гроші ви завжди будете отримувати недостатньо, так як ваші можливості будуть обмежені. Якщо організувати правильну схему грошового потоку, то в ній обмеження встановлюєте ви самі, тим самим регулюючи розмір власних доходів.

Ідея 4 – не бійтеся розорення, а бійтеся бідності

Важливий підхід до ведення справ від інвестора полягає в тому, що в бізнесі неможливо працювати без періодів провалів і збитків. Навіть повне руйнування – це не найгірше що може бути, адже якщо підприємець або інвестор володіє знаннями і правильними вірною стратегією, то він зможе побудувати успішний бізнес або організувати грошовий потік заново. Відберіть у мільйонера засоби і ви побачите, як він заново запрацює стан – людина з правильним підходом до роботи не може позбутися всього, тому що головне багатство полягає в стратегії, а не активи.

Роберт Кийосакм — «Розоритися або залишитися бідним»

Свого часу бізнесмен сам пережив повний провал і розорення, однак не опустив руки і лише виніс правильні висновки з невдачі. Завдяки цьому бізнесмен зміг не тільки відновити свій грошовий потік, але і збільшити його в рази.

Подивіться наше відео
Як купувати нерухомість на торгах з питань банкрутства за 5% від вартості
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Ідея 5 – продовжуйте постійно вчитися

Помилка людей зі стандартним типом мислення полягає в тому, що вони завершують навчання разом із закінченням школи, університету, коледжу. Однак успішні люди, навпаки, продовжують навчання, кожен день відкривають нові ідеї та стратегії, застосовують їх на практиці, зазнають поразки, досягають успіхів і розвиваються. Завдяки цьому можна Екшн сно досягти успіху, до того ж сьогодні проводиться безліч семінарів, вебінарів, конференцій і зустрічей – можна навчатися як завдяки особистим зустрічам з успішними людьми, так і дистанційно через інтернет.

Таким чином, Роберт Кійосакі, пропонує змінити підхід роботі і змусити гроші працювати на вас, а не навпаки. Наймані працівники і всі ті, хто видобуває працею кожну копійку, не здатні заробляти Екшн сно багато. Правильний підхід до ведення бізнесу – створення грошового потоку завдяки інвестування в активи, а не в пасиви. Не бійтеся невдач і продовжуйте вивчати нові ідеї, стратегії і підходи до роботи.