Заробіток на партнерках — основні види + партнерські програми для заробітку

644

Для початку давайте дамо визначення поняттю Партнерські програми (партнерка), може комусь це поняття незнайоме.

В інтернеті існує безліч інтернет-магазинів, де продавці пропонують товари і певні послуги. Але якщо сайт недостатньо розкручений, то про неї можуть знати всі.

Тому необхідно активне залучення покупців, для того, щоб у продавця відбувалися покупки. І нерідко продавці співпрацюють з людьми, які займаються залученням покупців на сайти продавця.

Ці люди продають товари або послуги певної компанії стають партнером цієї компанії, а їх заробітком є відсоток від продажів. Сама ж співпрацю між продавцем і покупцем називається партнерська програма.

Участь у партнерських програмах вигідно як для продавця, так і для партнера. У продавця збільшується кількість покупців, що приносить прибуток для нього, у партнера зростає заробіток на відсотках від продажу.

Зміст

 • 1. Як заробити на партнерських програмах – з чого почати
 • 2. Партнерські програми для заробітку — як вибрати
 • 3. Заробіток на партнерських програмах, основні види
  • 1. Реферальні програми
  • 2. Заробіток на кліках
  • 3. Заробіток на переглядах
  • 4. Заробіток на продажах
 • 4. Висновок

1. Як заробити на партнерських програмах – з чого почати

Для того щоб партнерські програми стали приносити хороший прибуток, необхідно створити свій сайт. Сайт буде містити інформацію про товари або послуги продавця, чиїм партнером ви є.

Таким чином, поширюючи свій сайт, ви зможете залучити все більше покупців. Так можна домогтися реальних заробітків, приносять пасивний дохід. Не маючи свого инфоресурса, так само можна заробляти, розміщуючи рекламу на дошках оголошень, на різних форумах, блогах і соцмережах. Але таким чином побудувати бізнес, що приносить стабільний заробіток, швидше за все, буде зробити дуже складно.

2. Партнерські програми для заробітку — як вибрати

Для того, щоб мати заробіток на партнерках, необхідно правильно вибрати партнерську програму. При виборі партнерки необхідно звертати увагу насамперед на сам продаваний продукт. Потрібно враховувати чи є попит на даний товар, на яку цільову аудиторію він спрямований.

Важливо сама назва продукту. Назва повинна привертати увагу покупця, відображати суть самого продукту.

Також при виборі партнерки потрібно звернути увагу на сторінку продавця. Виконана сторінка в поспіху і непрофесійно, або вона несе всю необхідну інформацію про товар, яскраво і барвисто виконана професійним дизайнером.

Наступне, на що потрібно звернути увагу, це на способи виплати за виконану роботу. Будуть проводитися виплати кожен день, або щомісяця. Чимало важливо уточнити у продавця на яку платіжну систему будуть робитися виплати.

3. Заробіток на партнерських програмах, основні види

1. Реферальні програми

На реферальних програмах ви заробляєте шляхом залучення рефералів. Реферал повинен зареєструватися на сайті продавця і далі так само просувати товар. Від кількості залучених та зареєстрованих відвідувачів буде залежати розмір виплат. (Читайте також про заробіток на ставках — способи + стратегії)

2. Заробіток на кліках

Ви заробляєте на кліки по посиланнях

Ви, рекламуючи товар, залучаєте на сайт людей, які повинні клікнути по посиланню. Цей спосіб найбільш прийнятний для більшості людей, так як тут не потрібно реєструватися і купувати продукт. Ви отримуєте гроші лише за кліки.

3. Заробіток на переглядах

Існують партнерські програми, які оплачують за перегляд реклами товару продавця, або за перегляд сайту. Такі партнерські програми так само популярні. (Читайте також — Заробіток на контекстній рекламі)

4. Заробіток на продажах

На партнерках де потрібно продати товар можна заробити чималі гроші. Це найбільш складний вид партнерки. Мало того вам потрібно залучити покупця на сайт продавця, вам потрібно продати сам товар, тому такі партнерки найбільш высокооплачиваемы.

4. Висновок

Партнерські програми дають дуже багато можливостей отримувати заробіток. Як і яким способом заробляти вирішувати тільки вам. Головне пам’ятати, що який би спосіб ви не вибрали, в будь-якому разі потрібно докласти чималих зусиль.

12 Способів Заробітку на Партнерських Програмах — відео