Як заробляти в інфобізнес. З чого почати інформаційний бізнес

582

Зовсім недавно пішла мода на різного роду навчання, які продаються в інтернеті майже на кожному кроці. Звичайно, зустрічаються непогані навчальні курси та семінари, вебінари тощо, але їх рідко можна зустріти і вони, як правило, у всіх на слуху. Завдяки такому результату поЕкшн дану нішу можна вважати практично вільним.

Чому інформаційний бізнес (інфобізнес) став таким популярним

Можливо, це пов’язано з тим, що використовуючи інтернет можна почати навчати дистанційно. В інтернеті існує велика кількість спеціальних майданчиків, у яких є можливість проводити навчальні вебінари. Також сучасна молодь хоче працювати на себе, а не на дядю, і думає, як відкрити свій власний бізнес, з чого почати і т. д. Більш тямущі хлопці просікли цю тему і почали створювати одностраничники в інтернеті — підписні сторінки, в яких запрошують усіх зацікавлених на свої безкоштовні семінари та вебінари, де вже потім продають різні книги (як своїх, так і чужих авторів), компакт – диски з нібито найціннішою інформацією, брошури та інші інформаційні продукти. Це і є інфобізнес, а люди, які ним займаються — инфобизнесмены.

Зміст

  • Як і на чому можна заробляти в інфобізнес
    • Як заробити в інфобізнес підприємцю
  • З чого почати інфобізнес

Як і на чому можна заробляти в інфобізнес

Щоб успішно вести інфобізнес необхідно зробити так, щоб всі курси, тренінги і семінари були нішевими, тобто вчити інших людей потрібно тому, в чому ви самі добре розбираєтеся. Це означає, що слід не просто знати, як робиться щось, а ви повинні це вміти і у вас повинен бути позитивний досвід. Ось тоді Екшн сно буде толк від вашої підприємницької діяльності у сфері інфобізнес.

В інтернеті, наприклад, є курси дизайну, в яких під час вебінару разом з вчителями (тренерами) робляться конкретні дії, спрямовані на навчання моди і дизайну. Також йде практичне навчання з домашніми завданнями і додатковими роботами. Або ось ще приклад, не так давно проходили семінари, якщо точніше то цілий інформаційний курс, як заробляти в інтернеті більше грошей на контекстній рекламі. Там реально з нуля вели заняття з навчання і створення свого особистого блогу: що туди писати, які брати теми, де і як його (блог) рекламувати, як залучити постійних читачів, як ефективніше розміщувати і налаштовувати рекламу і т. д. Все це тривало протягом 2 місяців, і головною умовою було виконання рекомендованих завдань. Таким чином, учні починали створювати свої блоги з нуля, все робилося поетапно, і що найголовніше ті, хто пройшов курси до кінця, досягли бажаних результатів, про яких і заявляли автори даних курсів. У більшості доходи в інтернеті з блогів досягали 20 000 руб. в місяць і більше. Ось це вважається правильний інфобізнес, і таким він повинен бути або навіть краще.

Як заробити в інфобізнес підприємцю

Багато успішні инфобизнесмены кажуть, що в інфобізнес заробити може майже кожен, хто націлений на результат, бо як позитивним моментом даної сфери бізнесу можна вважати те, що люди не вміють робити і знати все, і відповідно вони завжди готові навчитися цьому, просто хтось віддає перевагу безкоштовно, а інші не проти заплатити за послуги тренерів і вчителів гроші.

Якщо ви знаєте який-небудь іноземну мову, то можна почати заробляти на курсах іноземної мови, якщо ви психолог, то проводите вебінари, вирішальні якісь психологічні проблеми людей. Пам’ятайте, що найголовніше в цій справі – це бути хорошим практиком, а не теоретиком. Тільки у цьому випадку вам стануть частіше звертатися люди і всі отримають позитивний результат, залишившись задоволеними від вашої діяльності. І ще одну пораду — працюйте з людьми до певного результату, а не просто за шаблоном. Особливо на перших порах це буде зробити складно, але позитивні результати і відгуки ваших учнів будуть вашої безкоштовною рекламою, яка часом коштує зовсім недешево.

З чого почати інфобізнес

По-перше, потрібно визначитися, що ви вмієте робити добре, що з усього цього може стати в нагоді людям. Чим більшій кількості людей потрібна буде ваша допомога у вигляді інформації, тим можливий більший дохід від вашої діяльності.

Далі необхідно почати вести свій блог, в якому ви зможете показати свої знання, щоб відвідувачі бачили, чого ви реально знаєте і можете. Зазвичай в блозі пишуть корисні статті і викладають безкоштовні відео або аудіо уроки.

Все частіше инфобизнесмены заводять свій канал на YouTube і викладати туди відео-уроки. В кінці кожного відео залишайте посилання, яка буде вести на ваш блог, і, таким чином, ви будете отримувати трафік і спілкуватися з потенційними клієнтами вже у себе на блозі.

Також можна зареєструватися на тематичних форумах і вести листування по вашій темі. Відповідаючи на питання своїх читачів, на перших порах краще давати консультації безкоштовно. Тільки так можна дізнатися, чим цікавиться ваша потенційна аудиторія. Далі, напрацювавши готову базу постійних читачів і лояльних передплатників можна проводити платні заняття.