Як заробити на букмекерській конторі і тоталізаторі — способи для новачка + методики заробітку

782

В останні роки практично кожна людина стала користуватися інтернетом. І в зв’язку з цим робота в інтернеті стала дуже актуальною темою. Адже для кожної людини дуже зручно мати можливість заробляти гроші не виходячи з дому.

У цьому матеріалі Ви зможете дізнатися багато корисної і нової інформації про понятті «букмекерська контора» (БК), і з її допомогою швидко отримати необхідну суму грошей. Про те як заробити на букмекерській конторі, види стратегії заробітку читайте нижче, розберемо основні моменти і нюанси.

Яку роботу вибрати?

Зміст

 • 1. Заробіток на букмекерській конторі
 • 2. Як заробити на тоталізаторах
 • 3. Як швидко заробити на букмекерській конторі?
 • 4. Яку букмекерську контору правильніше вибрати?
 • 5. Букмекерська контора Leon
  • В якості основних недоліків даної контори виступають
  • Переваги даної БК
 • 6. Букмекерська контора «Ліга Чемпіонів»
  • Позитивні сторони «Ліги Чемпіонів»
 • 7. На що краще ставити в букмекерській конторі?
 • 8. Які стратегії заробітку на букмекерській конторі можна використовувати?
 • 9. Які існують методи заробітку в букмекерських конторах?
  • Метод 1 — Свої індивідуальні прогнози
  • Метод 2 – Купівля прогнозованих результатів
  • Метод 3 – Пошук вилок
  • Метод 4 – Ставка на аутсайдера
 • 10. Як добитися успіху новачкові і отримувати дохід з букмекерських контор — основні правила
 • 11. Інші способи заробітку в інтернеті
 • 12. Висновок

1. Заробіток на букмекерській конторі

В першу чергу необхідно запам’ятати, що заробляти на букмекерських конторах справа досить нелегка і вам в першу чергу потрібно знати принципи роботи контор, а вже потім робити ставки на різні спортивні заходи.

Проте таким способом заробити гроші в інтернеті новачкові буде вкрай складно.

Принцип роботи Букмекерської Контори загалом досить простий. Контора пропонує своїм клієнтам робити ставки на різні спортивні заходи з різними коефіцієнтами. Залежно від події коефіцієнти можуть істотно розрізнятися. Чим більше ймовірність прогнозованого результату, тим нижче буде коефіцієнт. Також коефіцієнти змінюються в залежності від кількості зроблених ставок на певні заходи, це робиться для того що б букмекер отримав свій прибуток при будь-якому результаті. Головне що це не обман і не шахрайство.

Гравець, який правильно вкаже результат цієї події, отримає свій виграш, але важливо знати, що букмекери ніколи не залишаються в мінусі. Вигідніше всього ставити гроші на спортивні події, в яких ви розбираєтеся, адже там у вас істотно вище шанс заробити. (Рекомендуємо прочитати — Все про заробіток на ставках)

Різниця тоталізатора від букмекерської контори

2. Як заробити на тоталізаторах

Тоталізатор ж являє собою картку з різними спортивними подіями які відбирає букмекер (в середньому їх 14). Для того щоб поставити на тоталізатор гравець повинен у спеціальних полях відзначити результат всіх поЕкшн на свій погляд і потім поставити потрібну йому суму.

Основним факторів є те, що на тоталізаторі не враховуються коефіцієнти. Всі ставки зроблені гравцями формують призовий фонд (пул). Потім після того як всі спортивні події з цієї картки пройдуть, буде відбуватися розрахунок та виплата грошових призів тим гравцям, хто правильно передбачив потрібну кількість випадків із талона тоталізатора. Призовий фонд розподіляється у відсотковому співвідношенні між гравцями, угадавшими від 11 до 14 спортивних поЕкшн у цьому талоні.

Не варто забувати, що букмекерських контор дуже багато і за великим рахунком, усі вони працюють однаково. Розходження складає тільки оформлення сайтів, а також кількість проведених спортивних поЕкшн . Різниця ж в коефіцієнтах різний БК незначна. Перш ніж розпочати заробіток в даній області необхідно уважно прочитати правила букмекерів, а також вибрати потрібну або зручну для вас букмекерську контору.

Розглянемо, максимально детально як можна заробляти, саме, на букмекерських конторах.

Будь-яка букмекерська контора працює за наступним принципом: кожен бажаючий може поставити на конкретну команду, яка, на його думку, повинна виграти. Тут є можливість зЕкшн снювати ставки на будь-які види спорту, в тому числі і на чемпіонати. Саму ставку можна робити на кінцевий результат усіх змагань або на проміжний результат в кінці однієї гри або тайму. Ставки можна робити на початку гри або в її середині.

Такий заробіток можна віднести до азартних, в цьому ні в кого немає сумнівів. Коли робляться ставки, в крові у гравця виробляється адреналін, його переповнюють гострі емоції. Особливо так відбувається, коли робить ставки людина є не просто гравцем, а справжнім фанатом конкретної команди.

Заробляючи на букмекерській конторі — контролюйте свої емоції

Роблячи прогноз перемоги конкретної спортивної команди, у Вас є прекрасна можливість заробити на букмекерській конторі і отримати виграш.

Ставити можна абсолютно на будь-які види спорту: баскетбол, футбол, плавання, бокс та ін Величезною перевагою такої «роботи» є заробляння грошей на відпочинку в колі друзів. Ви можете дивитися футбольний матч зі своїми кращими друзями і приємно проводити час, при цьому отримуючи дохід з букмекерських контор. Погодьтеся, про таку роботу мріє кожен.

Під час Олімпійських ігор є також чудова можливість заробити велику суму грошей. Влітку можна робити ставки на футбольні, волейбольні, тенісні та бейсбольні матчі. Взимку можна ставити на зимові види спорту. Також можна вибрати призера, фіналіста або конкретне місце в рейтингу і зробити ставку.

Сьогодні існує маса доступних для кожного користувача інтернету способів заробити, але найзручнішим із них є заробіток на БК онлайн. Але далеко не кожен користувач інтернету вміє це робити.

Якщо Вашою метою виступає регулярне одержання доходу у букмекерських конторах, Вам потрібно завжди знати останні спортивні новини. Для цього необхідно постійно цікавитися і читати новини в спортивних новинних інтернет-виданнях, а також дивитися новини. Крім того, кожен початківець гравець повинен володіти початковим капіталом, який необхідний для відкриття рахунку.

Майбутня доля депозиту на БК від Вашого терпіння, фортуни та вміння аналізувати і прогнозувати події в світі спорту. Але для початку, потрібно ознайомитися з усіма пунктами і правилами роботи з БК.

3. Як швидко заробити на букмекерській конторі?

Для деяких молодих людей прагнення обіграти букмекерську контору – це не просто бажання заробити, а досягнення перемоги над букмекерською конторою. Багато хочуть не просто забрати свій законний заробіток, а показати, що контора може потерпіти невдачу.

На даний момент є безліч спеціальних програм, за допомогою яких є можливість автоматично стежити за прогнозами змагань. Такі програми дуже популярні серед гравців, так як вони обіцяють навіть новачкам дуже непогані виграші.

Так виглядає букмекерська контора зсередини

Існують програми, які допомагають проаналізувати лінії на БК і знаходять «вилки», а також дають гарантію найбільш ймовірних спортивних поЕкшн .

З допомогою таких програм можна значно полегшити собі завдання, так як іноді людина не може зробити докладний аналіз того чи іншого події і спрогнозувати ймовірність виграшу в такі короткі терміни. Також необхідно розуміти те, що просто скачати таку програму – цього недостатньо, крім цього ви повинні детально вивчити особливості даного ринку, а також способи та методику роботи на таких конторах.

Програми є відмінним помічником у досягненні необхідного результату на великих букмекерських конторах. Але варто розуміти, що цього недостатньо. Ви зможете точно прогнозувати перемогу тієї чи іншої команди, коли за плечима у Вас буде необхідний багаж знань і достатньо досвіду роботи в даній сфері.

4. Яку букмекерську контору правильніше вибрати?

Наступним кроком на шляху до перемоги стане правильний вибір букмекерської контори. Краще всього вибирати серед тих контор, які існують на ринку вже не один рік і мають широку базу клієнтів, а також певний авторитет серед гравців. До числа таких контор належать bwin, sportingbet і betfair.

Для того, щоб вибрати хорошу букмекерську контору, варто звернутися за порадою на тематичних форумах, де гравці зможуть підказати Вам і підібрати гарну контору.

Після вибору і реєстрації на букмекерській конторі, Вам буде запропоновані різні бонуси, якими можна скористатися.

Найчастіше в конторах пропонують певну суму коштів, яка дорівнює першого внеску. Крім того, постійні клієнти можуть користуватися особливими акціями та знижками.

А тепер наведемо приклади конкретних букмекерських контор.

5. Букмекерська контора Leon

Букмекерська контора Леон є дуже доступною в застосуванні БК, яка містить «юзер-френдлі» інтерфейс. Дана букмекерська контора відмінно підходить початківцям гравцям.

В якості основних недоліків даної контори виступають

 • Наявність занижених коефіцієнтів;
 • Невелика кількість ігор для ставок.

Переваги даної БК

 • Виплати відбуваються регулярно, мінімальна сума виплат складає 5 доларів;
 • Велика кількість хороших відгуків про цю конторі;
 • Є можливість зіграти в покер;
 • Велика кількість варіантів введення грошей.

6. Букмекерська контора «Ліга Чемпіонів»

«Ліга Чемпіонів» є непоганий букмекерською конторою, яка бере участь у великому числі ігор. Контора почала своє існування у 2010 році і з тих пір працює стабільно. Дана контора піЕкшн де і починаючому гравцеві, і профі.

Позитивні сторони «Ліги Чемпіонів»

 • Контора пропонує постійні бонуси;
 • Високі коефіцієнти;
 • Велика кількість ігор;
 • «Юзер-френдлі» інтерфейс;
 • Велика кількість варіантів для введення коштів.

7. На що краще ставити в букмекерській конторі?

В інтернеті існує дуже багато інформації про те, як заробити в даній сфері. І велика кількість авторів подібних статей запевняють своїх читачів у тому, що новачки у цій справі програють, тому що ставлять на свої улюблені команди. Також вони кажуть про те, що гравець зможе виграти, якщо він поставить проти переможця, якого прогнозує більшість гравців. Щоб подвоїти свої шанси на перемогу, необхідно вивчити історію виграшів. Якщо хочете заощадити свій особистий час, є можливість застосувати для цього спеціальні програми, які допоможуть Вам зорієнтуватися, на кого ставити.

Ставки, які робляться імпульсивно без аналітичних доводів, вкрай рідко дозволяють гравцям виграти. З кожним днем кількість тих, хто Екшн сно розуміється на цьому бізнесі, збільшується.

Щоб отримувати регулярний дохід з букмекерських контор, необхідно вміти правильно прогнозувати перемоги в іграх, де існує маленький ризик програшу, а також звертати увагу на реальну статистику та факти у світі спорту, а не керуватися імпульсом, який ні до чого хорошого однозначно не призведе.

В конторі головне особа – це котировщик, фахівець, який встановлює коефіцієнти. Він використовує свої теорії, підраховує все до дрібниць, а також аналізує, як може вплинути на результати гри будь-фактор. Котировщик повинен бути фахівцем, який знає історію і статистику всіх видів спорту.

8. Які стратегії заробітку на букмекерській конторі можна використовувати?

Вивчення статистики – це ще далеко не все. Найважливішим фактором, який впливає на перемогу гравця, вважається володіння базовими стратегіями гри в конторах.

Є кілька основних видів стратегій:

 • вилка,
 • фіксований прибуток,
 • відсоток від банку,
 • «флет»
 • і багато інших.

Для того, щоб досягти реального успіху, варто вивчити всі стратегії, а потім вибрати для себе ту, яку вважаєте відповідною і робити ставки згідно їй. Якщо ж Вам вдасться розробити свою індивідуальну ексклюзивну стратегію, успіх Вам гарантований.

9. Які існують методи заробітку в букмекерських конторах?

Метод 1 — Свої індивідуальні прогнози

Якщо Ви виберете цей метод заробити гроші, Ви повинні використовувати свої власні знання в тому чи іншому виді спорту. Наприклад, Ви подивилися матчі Ліги Чемпіонів, при їх аналізі необхідно виділити наступні важливі моменти:

 • Склад команд;
 • Були картки у гравців;
 • Були травми і гравців;
 • Трансфери;
 • Склад тренерів та ін.

Якщо Ви будете грамотно розпоряджатися отриманими знаннями, Ви зможете робити свої власні прогнози і отримувати прибуток.

Переваги заробітку на своїх власних прогнозах

 • Вам не потрібно витрачати гроші зі свого гаманця на придбання прогнозованих результатів гри,
 • Ви зможете вибрати і поставити саме ту суму грошей, яку порахуєте потрібним;
 • Це по праву вважається самим наЕкшн ним способом отримати прибуток на ставках.

Метод 2 – Купівля прогнозованих результатів

На даний момент багато людей отримують непоганий прибуток від того, що самі продають прогнозовані результати. Є навіть окремі групи людей, що займаються аналізом ігор, в результаті чого вони складають максимально точні прогнози і продають їх.

Знайти такі групи людей не складно. На сьогоднішній день їх дуже зручно шукати, використовуючи соціальні мережі, де створюються спеціальні групи, які продають прогнози. Також є спеціальні сайти.

За допомогою пошукових систем можна знайти тематичні форуми, де прогнози надаються абсолютно безкоштовно.

Недоліки заробітку на придбання результатів за гроші

 • Ви витрачаєте гроші, купуючи той чи інший прогноз. Щоб не залишитися в мінусі, Вам необхідно поставити таку суму грошей, щоб повернути гроші, які Ви заплатили, а також залишити щось собі.
 • В інтернеті можна натрапити на велику кількість шахраїв, які продають «стовідсоткові» прогнози. Тому новачкові краще всього такий спосіб не використовувати або використовувати вже перевіреним каналах.

Метод 3 – Пошук вилок

Вилка в тоталізаторі, як у шахах, передбачає ставку одночасно на кілька команд або гравців в одній і тій же грі в різних конторах.

Суть такого способу полягає в пошуку одного і того ж матчу в різних конторах і з різними коефіцієнтами. Таким чином, в одній конторі можна поставити на перемогу однієї команди, в іншій конторі поставити на її поразку, а в третій – на результат у нічию. У такому випадку при будь-якому розкладі гравці заробляють — отримують дохід з букмекерських контор більше, ніж вони витратили.

Але існує один нюанс, на який потрібно звернути увагу, – самостійно знайти вигідну вилку практично не можливо.

Для цього використовуються спеціальні скрипти, які зЕкшн снюють пошук таких вилок. Деякі гравці думають, що такий спосіб гарантовано приведе Вас до перемоги, але чи Екшн сно це так?

Основні недоліки заробітку на вилках

 • За скрипт доведеться заплатити чималу суму, до того ж, гравець повинен вміти з ним звертатися. Якщо Ви не вмієте використовувати скрипт, доведеться ще платити і програмісту, який це зробить за Вас.
 • Для того, щоб заробляти на вилках, потрібно бути власником солідного капіталу в декількох букмекерських конторах.

Метод 4 – Ставка на аутсайдера

Такий спосіб полягає в тому, що Ви знаходите ставки, які переоцінюють букмекерські контори.

Наприклад, ставка в футболі з Тотал (1.5), це означає, буде протягом матчу забито більше 1. 5 голи чи ні. У хокеї є ставка: чи буде забита шайба під час гри з першої по сьому хвилину та ін Якщо Ви помічаєте, що конкретна команда виграє, тоді можна сміливо робити ставку.

Такий метод найбільше підходить для використання при ставках Live, які робляться прямо протягом самого матчу.

Рекомендуємо прочитати — як заробляти у вільний час

Методики заробітку в букмекерських конторах

10. Як добитися успіху новачкові і отримувати дохід з букмекерських контор — основні правила

Для того, щоб домогтися новачкові успіху необхідно дотримуватися таких правил:

 • Спочатку потрібно вивчити теорію, після чого вже можна приступати до практики, як і в будь-якому іншому справі;
 • Потрібно відстежувати всі новини в світі спорту;
 • Брати участь в тематичних форумах, в яких є розділи про потрібному Вам спорті;
 • Створити свій аккаунт і постійно спілкуватися з тими, хто розбирається в цій темі, отримувати нову інформацію;
 • Кожен день читати спортивні інтернет-видання.
 • 11. Інші способи заробітку в інтернеті

  Майже всі, хто хоча б раз робив ставку в букмекерській конторі через інтернеті і успішно отримував виграш замислювався і про інші способи заробітку в мережі. Екшн сно, якщо ви на якийсь час вирішили покинути ринок ставок, але мрієте отримувати гроші, працюючи у вільний час, то обов’язково спробуйте інші способи заробітку в інтернеті.

  Загалом, заробляти в інтернеті можна безліччю схем, це купівля-продаж товарів, виконання завдань під замовлення, надання різних послуг. Радимо вам завантажити безкоштовну книгу спеціаліста Андрія Меркулова про основні способи заробітку в інтернеті з нуля.

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео про те, як почати заробляти в мережі новачкові:

  12. Висновок

  Якщо Ви будете дотримуватися перерахованих правил, Ви обов’язково знайдете успіх і зможете отримувати дохід з букмекерських контор. Не слід йти на поводу у букмекерів, потрібно робити свої ставки обдумано і виважено згідно порад, які Ви прочитали в цьому матеріалі. І тоді є велика ймовірність, що через невеликий проміжок часу Ви станете професійним гравцем.

  (9голос(ів), середній: 4,00 з 5)
  Завантаження…

  Вивчіть сферу букмекерських ставок і обраний вид спорту, перш ніж почати робити ставки
 • Виберіть букмекерську контору і почніть зарабаток на ставках, скориставшись порадами з цієї статті
 • Спробуйте інші способи заробітку в інтернеті, скачавши безкоштовний курс фахівця Андрія Меркулова про заробіток онлайн з нуля