Як заробити влітку гроші — 5 реальних способів заробітку

937

Якщо для когось літо — пора, коли все кидаєш і поспішаєш до моря, то для вас — це пора заробити. Інакше б ви не почали читати цю статтю. І головне, що влітку можна заробити вже на те, що багато поспішають абстрагуватися від Екшн сності і присвятити себе сонцю і «ничегониделанию».

Сезонна робота влітку якраз для тих, хто розуміє всі вигоди заробітку в цю спекотну пору. Тут ми розглянемо лише 5 способів заробітку.

5 способів заробітку грошей в літній сезон

Спосіб 1. Отже, перший з них, і швидше за все вже став традиційним – робота вожатим у таборі. Це за умови, що ви не проти повозитися з дітьми.

Тут, на перший погляд наявність суцільних плюсів – працюючи, ти відпочиваєш, засмагаєш. Відпадає необхідність в оплаті харчування і проживання. Немає потреби в специфічних знаннях.

Але є і підводний камінь. Один, але вагомий. Відповідальність, яку ти несеш за малюків. Якщо ти володієш організаторськими здібностями, любиш дітей і маєш не дужих почуттям відповідальності – ця робота для тебе.

Спосіб 2. Наступний спосіб заробітку – найпоширеніша нині робота обслуговуючого персоналу в кафе, ресторанах.

Офіціант, мийник посуду, кухар або бармен – дуже затребувана ніша не тільки в розпечених сонцем містах, але і поруч з морем.

Знову-таки, в принципі працюємо відпочиваючи. То що праця ця не з легких, безсумнівно, але він і вознаградиться хорошою зарплатою або гідними чайовими за умови, що ти піЕкшн деш до роботи відповідально.

Спосіб 3. Можна, нарешті, зважитися перетворити своє хобі на джерело заробітку.

1. Якщо ти непогано вяжешь – може зупинитися на купальниках і топах. Такі сьогодні цілком покупаемы. Особливо в зоні скупчення відпочиваючих.

2. Якщо ти гарно малюєш – спробуй себе в якості художника на галасливій набережній.

3. Або спробувати малювати картини-пейзажі і вивішувати їх поруч з такими ж роботами відомих курортних художників.

4. А є варіант торгівлі футболками з твоїм оригінальним малюнком. Запасаешься спеціальною фарбою для розпису по тканині і пілотної партією футболок.

Якщо впевнений, що твої творіння будуть оцінені шебутний молоддю, повний вперед. Інше справа за збутом.

Тут кілька варіантів – можна дати оголошення в інтернеті, можна навіть під це діло зробити свій сайт самому. Або промоніторити ринок подібних магазинів і запропонувати свою продукцію їм.

5. Примірники хенд-мейду теж вітаються. Багато представниць прекрасної статі мріють виділитися. І літо – найкраща для цього час.

Радимо почитати про заробіток на хобі (хенд мейде): Як заробити гроші будинку своїми руками

Спосіб 4. Цікава і необтяжлива завдання аніматорів.

Якщо відчуваєш в собі потенціал шоумена або зароджуються акторські здібності – дорога тобі прямо в парки та культурно-розважальні центри.

Знову-таки – маса плюсів. Робота на свіжому повітрі, безкоштовний фітнес, порція позитиву кожен робочий день.

Спосіб 5. Якщо ж ти маєш талант оповідача і певний рівень кваліфікації, спробуй себе в якості гіда.

Ти зможеш бути затребуваним співробітником не тільки в рідному місті і обмежитися розповіддю про місцеві визначні пам’ятки.

Якщо є знання іноземної мови, то не виключена робота гідом за кордоном. Вона часто включає в себе зустріч туристів, супровід їх до місця відпочинку, розміщення і курирування.

Така робота, крім заробітку, урізноманітнює твоє світосприйняття, додасть фарб і вражень.

Це тільки невеликий екскурс в можливості заробити влітку. При бажанні варто тільки озирнутися навколо і тобі неодмінно потрапить робота, гідна твоїх талантів і трудових навичок.