Легко заробити на рекламі в блозі

536

Напевно, блукаючи по мережі інтернет, ви не раз бачили статті про те, що все більше людей заробляють завдяки своїм блогах. Чи Так це, і чи легко створити блог для заробітку грошей, що приносить стабільний дохід?

Більшість людей, зайнятих у цій сфері дуже серйозно ставляться до своїх блогах, витрачаючи величезну кількість часу і розкручуючи їх різними способами. (Див. Що таке односторінковий сайт landing page — лендінгем це). А все тому, що від цього залежить їхній дохід, чим краще показники блогу, тим більше замовлень від рекламодавців-сеошників. А замовлення в основному полягають, в ненав’язливій реклами, зазвичай необхідно написати відгук на товар, від першої особи, «Ось на днях купив новий телефон, в ньому стільки функцій, камера хороша і є можливість редагувати фото відразу…».

Але для того, щоб почати приймати замовлення, потрібно буде дуже постаратися. І витратити час на обмін посиланнями, коментування записів і фото, загалом зайняти активну позицію.

Блогери бувають різні. Перші заходять раз на день або навіть рідше, що можуть прокоментувати, написати один пост, їх не особливо турбує кількість підписаних людина, і ведуть вони його для свого інтересу, не дбаючи про якісь гроші. Другі, які мають мінімальну аудиторію і нульові показники в пошукових системах, можуть розраховувати на невеликий дохід, у вигляді пари доларів на день. Ну і треті – це, звичайно ж, майстри своєї справи, які заробляють на свої «дітища» сотні доларів в день.

Як заробляти на рекламі в блозі

Ви для себе повинні вирішити, що вам потрібно, якщо у вас є стабільна робота та вільний час, то можна спробувати потроху розкручувати свій блог, це ідеальний варіант! (Читайте, як можна заробити на своєму сайті або блозі в цій статті). А ось для того, щоб стати висококласним блогером необхідно буде занадто багато часу витрачати на його розкрутку, і швидше за все у вас не буде вистачати сил на основну роботу, і вам доведеться зробити вибір між можливими майбутніми доходами і стабільною заробітною платою.

Якщо у вас є блог, і раптом вам прийшла в голову думка почати на ньому заробляти, то доведеться змиритися з думкою, що його доведеться розсекретити, і ті думки, які ви публікували для вузького кола людей, побачать всі. І постаратися зробити так, щоб на вашому блозі заходили хоча б пару чоловік в день.

Блог може бути як власний, так і заведений на існуючій платформі. У першому випадку, доведеться витратитися на хостинг та різні доповнення, але зате будете самі собі паном. Ну а в другому випадку простіше, зареєструвався, «friended» друзів і пиши собі, скільки хочеш, і витрачати грошей не потрібно. От тільки, коли розкрутишся і почнеш заробляти гроші, немає гарантій, що реклама не стане караною і ваш блог не закриють.

Радимо почитати: Заробіток на контекстній рекламі

Дивіться відео: Як і скільки можна заробити на блозі