Мотивація для схуднення — Як мотивувати себе схуднути

2495

Зайва вага – воістину, загроза 21 століття. Коли наступного разу під час обідньої перерви спустіться вниз, озирніться по сторонах і порахуйте, скільки закусочних знаходиться поруч з вашим місцем роботи. Ризикну припустити, що однією-двома список не обмежиться. Все тому, що їх власники знають, де найпростіше знайти клієнтів – жертви ненормованого робочого дня не стануть бігати по місту в пошуках овочевого ринку, куди простіше зайти в одну з закусочних і з’їсти несподівано соковиту, жирну картоплю фрі.

І ми чинимо так день за днем, а потім дивимося на себе в дзеркало і раптом розуміємо, що «одна» порція сверхкалорийной піци точно була зайвою.

Найперша, яку ви з’їли свого життя.

Дивіться відео – Мотивація на 100%:


Подивіться безкоштовний курс від Олексія Толкачова – «Життя на повну потужність».

Зміст

 • Як мотивувати себе на схуднення
 • Так що ж за стимули?
 • З чого почати худнути?
  • Поставте собі конкретну мету
  • Відмовтеся від мучного і солодкого
  • Займіться спортом
 • 20 кращих способів мотивувати себе на схуднення
  • Методи самодисципліни
  • Емоційні методи
  • Візуальні методи

Як мотивувати себе на схуднення

Щоб взятися за якусь справу у вас повинен бути стимул чи мотив. По суті, мотивація – це пошук мотивів, щоб чимось зайнятися.

У випадку з схудненням знайти такі стимули досить просто, але от змусити себе зрушити з місця часом неймовірно важко. Адже ви живете не перший день, у вас є певний спосіб життя, змінювати який вам не дуже-то хочеться. Особливо якщо ви багато років пропрацювали на одному місці і знаєте розцінки на піцу та сніданок «візьми з собою» у всіх найближчих закусочних.

Так що ж за стимули?

Один з найбільш дієвих інструментів для мотивації до схуднення – це дзеркало. Не дарма ще знаменита Фаїна Раневська казала: «Дорогенька, якщо хочете схуднути — їжте голою перед дзеркалом». Дивлячись на себе, роздутого, з в’ялою провислою шкірою і черевцем, ви навряд чи будете їсти з апетитом.

Арнольд Глазгоу, американський учений, одного разу дотепно зауважив: «Тіло — це багаж, який слід пронести через усе своє життя. Чим важче багаж, тим коротше буде подорож». Цинічно, але правдиво: на жаль, за статистикою, повні люди живуть менше, ніж стрункі люди. Виною цьому велике навантаження на серце, ніж у худих, це і веде до прискореного зносу і зупинці.

Ви вже захотіли схуднути?

Тоді давайте подивимося, з чого почати.

З чого почати худнути?

Поставте собі конкретну мету

До конкретним цілям завжди легше йти, ніж до невизначеним. Поставте собі мету, наприклад, скинути 7 кілограмів за наступні 3 місяці. Коли ви знаєте, до якого результату прагнете досягти його буде значно простіше. При цьому зовсім не обов’язково ваша мета повинна бути зав’язана на кілограми – ви можете відштовхуватися від обсягу талії, стегон або, наприклад, задатися метою поступово виключити з раціону непотрібні і шкідливі продукти.

Дивіться відео по темі:


Рекомендуємо подивитись:
Програму «Життя на повну потужність» від Олексія Толкачова.
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Відмовтеся від мучного і солодкого

Не можете уявити свій вечір без тістечка або шматка бісквітного торта?

Якщо ви серйозно мають намір схуднути, від борошняного і солодкого доведеться відмовитися в першу чергу. Не обов’язково вмить забути про печиво або круасани – виключайте їх поступово, але рішуче.

Займіться спортом

Без активних фізичних навантажень процес схуднення може затягнутися на місяці або навіть роки. Чи Не краще прискорити його і, переступивши через власну лінь, зайнятися бігом і/або записатися в тренажерний зал?

Все ще не зважилися? Тоді читайте далі. Нижче ми розповімо про 20 кращих способи мотивації на схуднення, які обов’язково допоможуть вам досягти бажаного результату.

20 кращих способів мотивувати себе на схуднення

Методи самодисципліни

Усвідомити, для чого ми це робимо

Подумайте, що ви не можете робити зараз, але зможете після схуднення? Це стосується всіх аспектів вашого життя, від більш різноманітного сексу до покупки сподобалася спідниці або штанів, які зараз ви фізично не здатні влізти.

Чим більше занять згадайте, тим простіше буде налаштувати себе на потрібний лад.

Постійно перечитуйте список

Збережіть його у телефоні або роздрукуйте і освіжайте в пам’яті, якщо почнете сумніватися. Мотивацію треба підживлювати.

Їжте перед дзеркалом

Так-так, як і заповідала Фаїна Раневська. Не обов’язково голим. Треба думати, ви не з’їсте, і це чудово.

Ставте цілі, безпосередньо не пов’язані з вагою

Комусь скинути 5-7 кілограмів за кілька місяців здається чимось нереальним. Якщо ви з їх числа, то, можливо, вам краще ставити цілі в дещо іншому форматі: наприклад, відмовитися від цукру в чаї або від мучного після шести вечора.

Такий собі компроміс з власним апетитом: по крихітному шажочку відходити від колишнього раціону в напрямку стрункості і здоров’я.

Складіть чіткий план ваших Екшн

Не настільки важливо, до якої мети ви йдете. Куди важливіше, що має бути чіткий план, як досягти поставленої мети. Визначившись з метою, розпишіть, які кроки будуть зроблені вами для її досягнення, і починайте рухатися до бажаного результату.

Не перевантажуйте себе

Не треба хапатися за все підряд або знущатися над собою. Наша головна мета – не просто схуднути, а схуднути без зайвого стресу для організму, природним шляхом, можна навіть сказати з «задоволенням».

Якщо ж втрачені кілограми будуть вистраждані через борошна, тістечка та інші солодощі завжди будуть асоціюватися у вас з чимось гарним, про що ви будете потай мріяти, вечеряючи салатом з брокколі або цвітної капусти.

Відстежуйте успіхи

Заведіть щоденник здоров’я, кожен аркуш якого поділіть на дві колонки. В першу, ми будемо записувати те, що заплановано, у другу – те, що виконано за фактом. Не обманюйте себе. Будь-яке лукавство може в підсумку вилитися в розчарування, коли через досить тривалий термін бажаний результат не буде досягнутий і на половину.

Емоційні методи

Пройдіть консультацію у лікаря

Кому, як не лікарям, найкраще відомо, наскільки згубно зайва вага позначається на нашому здоров’ї?

Запишіться на прийом до спеціаліста і переконайтеся, що ваше прагнення схуднути – це не нав’язливе бажання, а цілком обґрунтована необхідність.

Скажіть «ні» коротким дієтам

Іншими словами, запасіться терпінням. Слід розуміти, що короткі дієти не є містками до здорового харчування. Їх головна мета – тимчасово (!) знизити ваша вага до певної норми за рахунок вигонки зайвої води. Як правило, ці дієти застосовуються спортсменами перед змаганнями – так звана «сушка» організму, щоб «потрапити» в потрібну вагову категорію. Але вам адже потрібно зовсім не це.

Зрозумійте, що стрункість – запорука довголіття

Сумний факт – за статистикою повні люди живуть менше помірно-худих. Життя прекрасне, так чи варто заради зайвого тістечка позбавлятися декількох продуктивних років на цьому світі?

Запишіться до дієтолога

Схуднення, незважаючи на ряд загальних правил – процес достатньо індивідуальний.

Тому якщо ви бажаєте скидати вагу максимально ефективно, вам варто звернутися до професійного дієтолога. Грамотний фахівець допоможе підібрати дієту, яка підходить саме вам.

Не задовольняйтеся малим

Факт: перші 3-4 кілограми завжди йдуть швидше, ніж наступні.

Не варто думати, що дієта буде схожа на легку прогулянку – великий ризик розчаруватися, коли зниження ваги сповільниться.

Візуальні методи

Уявіть, наскільки краще стане життя після схуднення

Уявіть, наскільки яскравіше і цікавіше буде жити, коли ви позбудетеся тягаря зайвих кілограмів. Чим краще розвинена фантазія, тим більше деталей ви зможете придумати; тим вище буде ваша мотивація.

Напишіть розповідь про життя після схуднення

По суті, це попередній метод, але вдосконалений і більш грунтовний.

Одягнені в текст фантазії ви зможете перечитувати знову і знову.

Шукайте натхнення у прикладах

Нехай приклад інших людей, які перемогли проблему зайвої ваги, надихає вас на власні подвиги. В Інтернеті вистачає історій чудесних перетворень. Є навіть цілі спільноти в соцмережах, де люди хваляться своїми досягненнями і тим самим мотивують інших активніше підходити до дієти і занять спорту. Одним із прикладів подібних об’єднань є група «До і після схуднення, мотивація» (https://vk.com/doipo) — вступайте і мотивируйтесь разом з іншими стражденними.

Працюйте перед дзеркалом

Частіше дивіться в дзеркало, частіше говорите собі, що ви гідні кращого, що ваше життя, і без того повноцінна, стане ще краще, коли ви позбавитеся від зайвої ваги.

Відзначайте кожну деталь, хваліть себе, але не забувайте закликати себе до дисципліни, щоб локальні успіхи не відсували бажаний результат, а, навпаки, наближали його.

Ведіть себе так, ніби ви вже схудли

Не соромтеся своєї фігури, живіть повноцінним життям вже зараз. Якщо вам сподобалася якась річ, не відмовляйте собі в задоволення її придбати – потім, коли ви схуднете, і ця річ стане вам велика, ви відчуєте додаткове задоволення від власних зусиль.

Робіть селфи

Чим більше буде фото, тим очевиднішим буде ваш прогрес. Глянувши на перші фото через три, чотири, шість місяців, ви здивуєтеся, наскільки змінилися за цей час.

Зробіть колаж «Я в майбутньому»

Коли ви не просто знаєте, але і бачите, до чого прагнете, вам простіше мотивувати себе на рішучі дії. Колаж «Я в майбутньому» — один з хитрих і дієвих способів представити себе після схуднення і йти до наміченої мети з ще більшим завзяттям.

Якщо ви володієте певними навичками роботи в графічних редакторах (простіше кажучи, вмієте «фотошопити»), зробити подібний колаж буде значно простіше. Якщо ж ви не володієте такими вміннями, нехай колаж зберігається в вашій голові: частіше уявляйте себе в майбутньому і йдіть до цього образу.

Заведіть «одного по схудненню»

Внесіть в схуднення змагальний ефект – схиліть кращого друга або подругу худнути разом з вами. Коли у вас перед очима буде приклад близької людини, успішно избавляющегося від зайвих кілограмів, ви і самі не захочете відставати.

Вибирайте ті способи мотивації, які підходять саме вам, і худніть ефективно! Удачі!

Займіться спортом прямо зараз! Не знаєте з чого почати або як ще можна себе мотивувати або як розпланувати власні заняття? Тоді ви просто зобов’язані подивитися відповіді на ці та багато інших питання в безкоштовному курсі «Життя на повну потужність» від Олексія Толкачова.