Як заробити гроші в гта 5 — секрети заробітку

2036

Шанувальники серії ігор GTA часто задаються питанням про заробіток грошей в GTA 5, і це зовсім не дивно, адже хочеться придбати собі круту тачку, зброю і побувати в кількох розважальних закладах. Як бачимо, тут гроші відіграють досить важливу роль. Тому потрібно шукати способи для того, щоб якомога швидше їх заробити.

Основні способи заробітку в грі GTA

Зміст

 • 1. Основні способи, як заробити гроші в GTA 5
  • Економія грошей в ГТА 5
  • Як стати МІЛЬЯРДЕРОМ в GTA 5 — відео
 • 2. Заробіть в GTA 5 і в реальному житті

1. Основні способи, як заробити гроші в GTA 5

 • Найпростіший і найпоширеніший — грабіж і вбивства в грі. Так можна швидко заробити гроші. Природно, це буде не велика сума, але все ж таки краще, ніж порожній гаманець. Ходите по вулицях, вбивайте людей і забирайте у них цінне майно. Можна грабувати людей, які стоять біля банкомату. У них бувають досить пристойні суми. У грі бувають випадки, коли грабіжник обікрав кого-то, і потерпілий кричить про допомогу. Не втрачайте такий шанс, відразу біжіть за грабіжником. Відібравши у неї все, це можна забрати собі або повернути хазяїну. При затриманні злочинців поліцейськими також можна добре поживитися. Найчастіше, біля місця події лежать цінні речі, які можна без проблем забрати собі.
 • По місту їздять фургони інкасаторів, які зупиняються біля банкоматів. Можна ганятися за ними по місту, або просто влаштувати засідку біля банкомату. Убивши інкасаторів, двері вибиваються вибухівкою або гранатометом, а гроші забираються. Все це потрібно робити швидко, щоб вас не застала поліція. Часто в фургонах можна знайти близько 5 тисяч доларів. (Читайте також – Як заробити в стиме)
 • Грабувати можна не тільки перехожих та інкасаторів, але і прості магазини. Зробити це дуже просто. Заходьте в будь-який магазин, на касира наводьте гармату, і він віддає всі гроші. Після цього треба швидко йти. Але в наступний раз в цьому ж магазині потрібно бути обережним, адже продавець може купити гармату і відстрілюватися від вас. Грабувати можна магазини одягу і зброї, де ви берете собі не тільки гроші, але і товар. Іноді при пограбуванні вам будуть пропонувати найняти професійних найманців. Цим варто скористатися, адже вони знають, де лежать гроші і що краще брати з магазину.
 • Заробляти тут можна навіть на фондовому ринку. У цьому вам допоможуть місії з Лестером. Вони пов’язані з шахрайством на фондовому ринку. Цей Лестер дає вам поради, куди вкладати свої гроші. Але для цього потрібно накопичити пристойну суму. Наприклад, якщо місія полягає у вбивстві директора якоїсь великої компанії, то гроші можна сміливо вкладати в акції його конкурента. Важливо пам’ятати, що приступивши до такої місії, вам не вдасться переключитися на іншого персонажа. Перед виконанням даної місії краще зробити вкладення від кожного героя. Але навіть якщо ви не встигли, то не переживайте, адже події на фондовому ринку в грі відбуваються досить повільно, тому ви маєте можливість зробити це відразу після вбивства.
 • Важливо після кожного виконання місії кілька разів збережеться.

  Вкладати гроші потрібно:

  • вбивство в готелі. Вклавши гроші в BAWSAQ можна отримати 40-50% прибутку;
  • 4 цілі для вбивства. Спочатку вкладаємо в Debonaire, де прибуток буде до 90%, потім в акції Redwood, вартість яких зросте у три рази;
  • вбивство на панелі. Вклавши гроші в Fruit, отримуємо половину чистого прибутку;
  • вбивство в автобусі. Акції Vapid зростуть в ціні, і ви зможете отримати 80% прибутку;
  • вбивство на будівництві. Вкладення в GoldCoast принесе вам 80-90% чистого прибутку.

  І пам’ятайте, що важливо вкладатися всім трьом героям, тому загальний дохід буде в рази вище.

 • Є й інші способи, як заробити гроші в ГТА 5, це можна зробити під водою. Для цього необхідно придбати підводний човен і все спорядження для такого плавання. У цій серії гри розробники приділили розвитку підводного світу велика увага. По карті можна знайти під водою пакети з грошима, в кожному з них — цілих 12 тисяч доларів. Так, сума досить не погана. Але це ще не головне в цьому процесі. Так, ви забрали пакет одним героєм, і відразу ж потрібно переключаться на другого. Якщо ви зробите це швидко, то другий герой виявить такий же пакет на цьому ж місці. Так можна робити нескінченно кількість разів, поки ви не наситите свій фінансовий апетит. (Читайте також – Як дітям заробити грошей)
 • Заробити гроші можна й цілком легальним шляхом. Зробити це можна, купивши нерухомість, наприклад, Los Santos Golf Club за 150 млн. доларів. Щотижня вам буде приходити велика прибуток від клубу.
 • Заробити можна і на випадкових подіях. Наприклад, побачивши на карті людини зі знаком питання, можна виконати його завдання, за що він платить гроші. Є ще і гонки, вигравши які можна непогано поповнити свій гаманець. Але за них потрібно заплатити певну суму.
 • Економія грошей в ГТА 5

  Це практично всі способи в GTA 5 як заробити гроші. Але заробивши велику суму готівки, необхідно вміти грамотно ними розпоряджатися. Краще купувати на них зброю, а не круті тачки. Їх можна вкрасти у власників, просто викинувши їх з машини. А відремонтувати авто можна і в гаражі. Також, потрібно намагатися якомога рідше гинути. Кожне воскресіння спустошує ваш гаманець на 5 тисяч доларів. У багатьох магазинах бувають знижки, на яких можна заощадити. Про них ви дізнаєтеся в смс-повідомленнях.

  Як стати МІЛЬЯРДЕРОМ в GTA 5 — відео

  2. Заробіть в GTA 5 і в реальному житті

  Комп’ютерні ігри — це всього лише вид розваг у віртуальній реальності. Однак, як не дивно, ігри здатні навчити, в тому числі і секретів заробітку грошей в реальному житті. Завдяки таким іграм, як GTA 5, можна поринути в атмосферу багатства, розкоші, грошей, дорогих автомобілів та нерухомості, визначивши для себе цілі в реальному житті.

  Ставши мільйонером в грі, можна запалитися бажанням стати мільйонером в реальності, тому бавтеся, розважайтеся, але не забувайте і про можливості в реальному житті. Спробувавши смак багатства в грі, поставте для себе мету досягти справжнього фінансового успіху. Доповніть свої враження від мільйонерів у грі знаннями успішних багатіїв у реальності — скачайте безкоштовну книгу про 10 найважливіших секрети багатих людей.

  Скачайте безкоштовну PDF-книги
  10 секретів, про які мовчать багаті люди
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Надихайтеся не тільки багатими персонажами ігор, але і прикладами успіху в реальності, подивіться відео фахівця Андрія Меркулова про крутих способи заробітку реально великих грошей:

  (6голос(ів), середній: 2,50 із 5)
  Завантаження…

  Стантье багатим в GTA 5, скориставшись нашими порадами
 • Ефективно вкладете свої гроші в грі у вигідну справу, ставши мільйонером
 • Скачайте безкоштовну книгу про 10 секрети багатих людей, яка допоможе розбагатіти не тільки в грі, але і в реальності