Як відкрити агентство нерухомості і почати заробляти гроші

741

Висока прибутковість агентства нерухомості обумовлена помірними витратами на основу і високим попитом на послуги ріелторів у населення. Більшість бажаючих придбати нерухомість не володіють достатнім досвідом і знаннями в сфері нерухомості, з одного боку, при самостійному пошуку є ризик бути обдуреним, але і трапляються діючі агентства шахраї. Ось тому виникає питання, як відкрити агентство нерухомості.

За великим рахунком робота заснована на наданні посередницьких послуг між власником нерухомості, охочим продати і клієнтом бажають придбати за деякий комісійний відсоток. Якщо порахувати купівлю-продаж, наприклад, будинки за три мільйони рублів, комісія 3% принесе 90 000 рублів прибутку.

Зміст

 • Як відкрити агентство нерухомості. З чого почати
  • Крім основних послуг, є можливість заробити і на додаткові послуги, наприклад:
  • Персонал
  • Як залучити клієнтів і створити клієнтську базу
  • Як рекламувати агентство нерухомості

Як відкрити агентство нерухомості. З чого почати

Агентство нерухомості юридично оформляється як товариство з обмеженою відповідальністю або як індивідуальне підприємництво. Законодавством не передбачається обмеження у вартості послуг, а для того, щоб створити потрібен мінімальний пакет документів для реєстрації.

Заробляє ріелторська компанія (агентство нерухомості) не тільки на угодах купівлі-продажу, але і на зніманні-здачі нерухомості в оренду.

Крім основних послуг, є можливість заробити і на додаткові послуги, наприклад:

 • організації вантажоперевезення речей при переїзді,
 • консалтингова та юридична допомога,
 • документальне оформлення перепланування,
 • переведення житлового фонду в нежитловий.

Витрати на організацію

Як відкрити агентство нерухомості ми вже розібралися, тепер перейдемо до витрат. Основні витрати, після юридичного оформлення агентства, це оренда або купівля офісного приміщення та його оформлення. Бажане розташування як можна ближче до центру міста. Від зовнішнього вигляду і оформлення залежить перше враження клієнтів і їх бажання співпрацювати. Дизайн повинен бути суворим, створює образ серйозної організації. На оформлення невеликого офісу знадобитися приблизно 3000-4000 у.е., у цю суму входить косметичний ремонт (за потреби), придбання столів, стільців, оргтехніки, канцелярського приладдя, телефонів.

Персонал

Від якості та підготовленості персоналу безпосередньо залежить доля всього підприємства, знадобляться: грамотний юрист, три досвідчених ріелтора, секретар і наЕкшн ний бухгалтер. Забезпечивши фіксованим окладом і преміюванням за роботу, створяться умови стабільності та мотивації. Дружня атмосфера створить командний колектив, тому до підбору співробітників потрібно піЕкшн ти дуже серйозно.

Як залучити клієнтів і створити клієнтську базу

Найкращим способом залучення клієнтів є рекомендації, домогтися цього можна якісним обслуговуванням і доступною вартістю послуг порівняно з конкурентами. Для початку не варто відразу намагатися освоїти всі ринки нерухомості, почавши з конкретної спеціалізації, наприклад нерухомості житлового фонду і твердо зайнявши своє місце на ринку, можна приступити до освоєння інших напрямків. (Приклад агентства нерухомості – respekt-an.ru)

Як рекламувати агентство нерухомості

Важливо правильно обрати маркетингову стратегію, освоїти зв’язки з громадськістю (паблік рилейшн) організувати якісну рекламу, зарекомендованное ім’я компанії в майбутньому також буде приносити прибуток.

Витрати на реалізацію бізнес-плану невеликого агентства нерухомості за умови орендованого офісу складуть від 4000 до 10 000 у.е., при грамотному підході і стабільному ринку окупаються протягом 10-12 місяців.