Скільки заробляє влад а4 на ютубі

388

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам про те, скільки заробляє популярний відеоблогер влад папір. Ви дізнаєтеся всі джерела доходу і приблизний прибуток його youtube-каналу.

На чому заробляє блогер влад бумага

Влад бумага – 23-річний відеоблогер з мінська, автор одного з найпопулярніших блогів в російськомовному ютубі. У 2017 році запустив свій канал на youtube під назвою a4. Прославився завдяки челленджам. У 2020 р. Журнал forbes включив його в список головних російських зірок до 30 років (5 місце в рейтингу).

на сьогоднішній день у блогера є наступні джерела доходу:

  • youtube. канал налічує 24,6 мільйона передплатників і більше 4,2 мільярда переглядів. Про його заробіток на ютубі розповімо нижче.
  • instagram. влад папір є популярним інстаблогером. На аккаунт a4omg підписано понад 6 млн користувачів. У достовірних джерелах немає інформації про ціну рекламної інтеграції.
  • мерч a4shop. блогер займається виробництвом фірмового одягу та аксесуарів. У відкритому доступі немає відомостей про прибуток компанії, але з чуток, вона знаходиться в межах 3000 доларів на місяць (близько 230 тисяч рублів).
  • реклама. влад рекламував такі бренди як garnier, fanta, halls. Фінансові умови співпраці є комерційною таємницею. За повідомленнями в інтернеті, вартість одного рекламного контракту може досягати $4000 (більше 305 тис.руб. За поточним курсом).

1 достовірної інформації про те, скільки грошей заробляє блогер влад папір, він же а4, немає. Деякі змі оцінюють його щомісячний дохід в $35 тис.тобто виходить близько 420 тисяч доларів або приблизно 32 мільйони рублів на рік. Але реальний заробіток може бути набагато вище.

Скільки заробляє а4 на ютубі

На сьогоднішній день канал влада займає п’яту сходинку за кількістю передплатників серед російськомовних блогів. Офіційної інформації про те, скільки заробляє а4 на youtube, немає. Тому ми скористаємося зразковими даними зі спеціальних онлайн-сервісів статистики. Дані суми включають тільки дохід від контекстної реклами по партнерській програмі. варто врахувати, що ютубер працює не один, а з командою, тому прибуток ділиться на всіх.

Наприклад, за оцінкою порталу whatstat, за весь період існування, тобто з 2014 року по даний момент канал заробив на рекламі в ютубі від 1,4 до 1,8 мільйона доларів. Якщо суму перевести в рублі за поточним курсом, то вийде приблизно 107-137 млн рублів.

рекомендуємо прочитати: скільки заробляють на ютубі-доходи блогерів в місяць.

Дохід влада а4 в день

Дані про те, скільки заробляє ютуб-канал влада а4 в день, є на порталі whatstat. Партнерська програма youtube приносить йому близько 6,65 тисячі доларів щодня, що становить близько півмільйона рублів.

Дохід а4 в місяць

статистика аккаунта за останні 30 днів:

  • socialblade – мінімум 140 тисяч доларів або близько 10,7 мільйона рублів.
  • whatstat – від 180 до 227 тисяч доларів, що становить від 13 до 17,3 мільйона рублів.
  • – не менше 184 тисяч доларів, приблизно 14 мільйона рублів.

На основі цієї інформації можемо зробити висновок, що канал а4 заробляє не менше 180 тисяч доларів, що становить близько 13,7 млн рублів. Але який відсоток від цієї суми отримує сам влад в місяць, а скільки йде на зарплату його команди, можна тільки здогадуватися.

Заробіток влада паперу в рік

За оцінкою порталу socialblade, мінімальний річний дохід ютуб-каналу за партнерською програмою-1,7 мільйона доларів або близько 130 млн рублів. Таку суму влад а4 заробляє на рекламі в youtube за рік. Скільки від цієї суми отримує сам відеоблогер, нам невідомо.