Скільки заробляє олександр повєткін за бій

133

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам про доходи відомого російського боксера олександра повєткіна. Ви дізнаєтеся, який гонорар отримує спортсмен за спортивні змагання, і як ця сума змінювалася в різні роки.

Які гроші отримує олександр повєткін за бій

Олександр повєткін – російський боксер, чемпіон світу та європи, олімпійський чемпіон. У професійному спорті виступає з 2005 року і по сьогоднішній день в категорії «важка вага». За 15 років взяв участь у 40 боях. Інформація про його гонорари є у відкритому доступі. Наприклад, за поєдинок з володимиром кличком в 2013 році він отримав майже 6 мільйонів доларів, за бій з джошуа в 2018 р. – близько 6,5 мільйона доларів.

В експертних змі немає точних даних про те, скільки заробив повєткін за бій з англійцем ділліаном уайтом. Але в інтернеті пишуть про 34 мільйони доларів. Офіційно ця цифра не підтверджена. Якщо перевести суму в рублі за поточним курсом, вийде близько 2,6 млрд.

1. При цьому гарантований гонорар за останній бій склав 4,6 млн дол. (понад 350 млн руб.). Виходить, що майже $30 млн – це виплати з продажу платних трансляцій. Зустріч пройшла в серпні 2020 р.і закінчилася перемогою російського боксера. У листопаді поточного року має відбутися реванш, за підсумками якого повєткін знову отримає кілька мільйонів доларів.

рекомендуємо прочитати: як заробити гроші-топ-13 перевірених способів швидкого заробітку.

Скільки заробив повєткін за кар’єру

У достовірних джерелах немає інформації про те, скільки заробив за свою боксерську кар’єру олександр повєткін. У списках forbes russia останній раз він був в 2016 році. Тому можемо лише перерахувати суми його річного доходу за 2014-2015 рр.:

  • 2014 рік – 5,4 млн доларів, майже 205 мільйонів рублів.
  • 2015 рік-2,5 млн доларів, більше 150 мільйонів рублів.