Форекс брокер Alpari (Альпарі) — відгуки і докладний огляд компанії

693

Брокерську компанію Alpari (офіційний сайт) люди, що цікавляться трейдингом і інвестуванням, знають досить давно.

У цьому огляді познайомимося з історією компанії Alpari, розглянемо основні переваги і недоліки Форекс брокера, які послуги і можливості вона пропонує кожному клієнту, розповімо як зареєструвати особистий кабінет, а також вшановуємо реальні відгуки Альпарі діючих трейдерів та інвесторів. Ми покажемо, що дана компанія може запропонувати саме Вам.

Зміст

 • 1. Форекс брокер Альпарі (Alpari limited) — історія компанії
 • 2. Основні переваги та особливості Альпарі форекс брокера
 • 3. Пропозиції по інвестиціям від Alpari
  • Інструмент №1. ПАММ-рахунки Alpari
  • Інструмент №2. ПАММ-портфелі, пропоновані Альпарі
  • Інструмент №3. Структуровані продукти
  • Інструмент №4. Інвестиційні фонди від компанії
 • 4. Відгуки про Альпарі в 2015-2016 роках
 • 5. Відгуки вклали в ПАММ-рахунки Alpari в 2015-2016 роках
 • 6. Особистий кабінет Альпарі — реєстрація і вхід в особистий кабінет
  • Особистий кабінет Альпарі (Alpari limited) — реєстрація
  • Поповнення особистого рахунку в Альпарі
 • 7. Як інвестувати в Альпарі
  • Інвестиції в ПАММ-рахунки Alpari
  • Інвестування в ПАММ-портфелі
  • Інвестиційні фонди та структуровані продукти
 • 9. Висновок

1. Форекс брокер Альпарі (Alpari limited) — історія компанії

Альпарі брокер вийшов на ринок в 1998 році, сьогодні це один з найвідоміших і найбільш старих брокерів Форекса на вітчизняному просторі.

Через пару років після успішного старту компанія почала співпрацювати з розробниками торгових платформ MetaQuotes Software, завдяки чому у клієнтів Alpari з’явилася можливість торгувати на унікальної для того часу платформі MetaQuotes (вона стала технічною базою для створення дуже популярного і дуже ефективного валютного терміналу MetaTrader, який так само популярний і донині).

Сьогодні Альпарі зЕкшн снює доступ своїх клієнтів до світових міжбанківських валютних ринків з будь-якої точки Світу. Компанія вже давно інтегрувала за межі вітчизняного валютного ринку і працює на ринках Європи, Штатів і навіть Австралії. Сьогодні компанія має представництва більш ніж в 22 країнах світу. А в 2013 році оборот склав близько 788 млрд. доларів.

Для своїх клієнтів компанія пропонує від 5% до 7% чистого щотижневого доходу і близько 360% річних. Сьогодні цей форекс-брокер перетворився в самого потужного і ефективного помічника по інвестуванню в 2016 році. ЗЕкшн снює переказ зароблених коштів щотижня без яких-небудь затримок на банківську картку. Для початку потрібно обзавестися мінімальним депозитом у розмірі від 50 доларів США.

2. Основні переваги та особливості Альпарі форекс брокера

Для початку розглянемо всі позитивні якості даної компанії та її головні особливості:

 • Торгові обороти і обсяг коштів в сфері трейдингу. Це велика компанія, і як результат – дуже наЕкшн на. Разом з тим, такі великі масштаби фінансових оборотів і приносять величезний прибуток, всього за місяць Альпарі заробляє 210 мільярдів доларів. І разом з тим компанія дозволяє працювати з великими депозитами і з зовсім маленькими. Це відкриває перед недосвідченим новачком в трейдингу просто колосальні можливості.
 • Штат Альпарі складається з висококваліфікованого персоналу, чисельність якого перевищує 600 співробітників.
 • Будь-якого, навіть недосвідченого людини можуть вразити і активні рахунки компанії, яких налічується вже більше 170 тисяч, загальна ж кількість давно перевалила за 300 тисяч рахунків.
 • Досить привабливі умови для торгівлі, низький рівень спредів.
 • Альпарі брокер надає своїм клієнтам дуже низький рівень Limit/Stop, який найчастіше такий самий, як і спред.
 • Компанія надає користувачам всілякі технології дилінгового формату, до яких можна віднести і можливість виходу на міжбанк. Які технології будуть доступні саме Вам, буде залежати від того, який у Вас рахунок, торгова система, обрана стратегія розвитку.
 • Надає відмінну швидкість операцій навіть для рухомого ринку. Як показник – пара секунд для операції на високоліквідної парі.
 • Альпарі – зразок відкритості та прозорості. Вперше на вітчизняному ринку ця компанія опублікувала власні показники на загальний огляд. Зараз вони відображаються на офіційному сайті.
 • Наявність власної популярної та досить ефективної платформи.
 • Дає можливість зЕкшн снювати автоматичну торгівлю допомогою таких платформ, як Systematic та ін.
 • Користувачам надається можливість не торгувати самостійно і отримувати при цьому прибуток, в цьому неоціненну послугу надає сервіс ПАММ-рахунки.
 • Клієнтам рівня Преміум надаються особливі можливості і умови.

Список переваг компанії на цьому не закінчується, але ми висвітлили тут самі основні і різнобічні. Але, як і будь-яка компанія Альпарі володіє і деякими недоліками у порівнянні з іншими.

А тепер розглянемо ці недоліки більш докладно:

 • Одним з недоліків є відсутність законодавчого механізму держав пострадянського простору, які регулювали б Форекс індустрію на законодавчому рівні. Але Альпарі працює також і в більш розвинутих країнах, як Штати, азіатські і європейські ринки. А в кожній з держав Європи, Азії і Америки, як відомо, існує своя власна система фінансового регулювання на державному рівні. У загальних рисах суть дії цих систем ідентична, але, в той же час, кожна має і свої національні особливості. З-за цього при роботі компанії користувачі можуть стикатися з різними труднощами в технічному плані. Незважаючи на те, що компанія без затримок і ухилів виплачує компенсацію, доводити її неправоту досить складний процес, тому що регламент розроблявся з метою врахувати всі інтереси саме компанії, а не користувача. Слід зазначити, що з такою складністю стикаються клієнти та інших компаній, оскільки всі вони грішать недоліками власних регламентів не на користь клієнта.
 • Коли відбуваються глобальні події чи новини б’ють по ринку, ціни змінюються з неймовірною швидкістю, стежити за такими змінами практично неможливо. Як результат, сервер не справляється з безперервним потоком даних, і трапляються зависання на кілька хвилин. Під час таких неполадок інформація не оновлюється, і угода може просто зірватися.

Як бачите мінусів у компанії Альпарі не так вже й багато, більше того, всі недоліки абсолютно несуттєвими в порівнянні з перевагами.

Згідно з думками експертів, компанія Alpari сьогодні один з кращих форекс брокерів за факторами наЕкшн ності, стабільних виплат та виконання гарантій і зобов’язань.

3. Пропозиції по інвестиціям від Alpari

Усі пропозиції можна розбити не чотири види:

 • ПАММ-рахунки;
 • ПАММ-портфель;
 • Структурований продукт;
 • Інвестиційний фонд.

Розберемо кожен з інструментів більш докладно.

Інструмент №1. ПАММ-рахунки Alpari

Після знайомства з загальною інформацією про компанії, пропонуємо Вам вивчити самі інструменти для роботи з інвестиціями. Для початку ми розглянемо один з найбільш популярних видів сьогодні – ПАММ-рахунки.

Схема роботи ПАММ-рахунки Альпарі

В даному питанні компанія Альпарі була справжнім першовідкривачем на вітчизняному ринку, запустивши в 2008 році систему Alpari PAMM. Яка зробила можливим передачу власних коштів досвідченому трейдеру на довірчих засадах, отримуючи від його роботи безпосередню прибуток, яка прямо пропорційна сумі депозитного капіталу.

Користувач при цьому не веде торгівлі самостійно, а виконує деякі прості функції за допомогою комп’ютера та інтернету.

Кошти на рахунках користувача управляються з офіційного сайту компанії, а розрахункові операції відбуваються автоматично. Нарівні з зручністю даний фактор вносить і певні побоювання з боку користувачів з приводу наЕкшн ності каналів зв’язку, адже йдеться про чималі суми коштів. Попередити всякі побоювання можуть досвідчені користувачі, які вже тривалий час співпрацюють з компанією.

Переваги ПАММ рахунків Альпарі

Альпарі володіє чудовою репутацією і прикладає максимум зусиль для підтримки її позицій. ПАММ-рахунки можна охарактеризувати такими параметрами:

 • У разі виникнення збоїв у роботі або інших ситуацій, що загрожують втратою грошових коштів, робоча платформа захищена страховкою загальною сумою в 15 млн. руб. Відмінною те, що за шість років роботи платформи ці кошти ні разу не використовувалися.
 • Система зареєстрована в Saint Vincent and the Grenadines. Незважаючи на відсутність регулятора за якість роботи відповідальна вся компанія і її окремі домени. Тут усі компанії зав’язані круговою порукою – одні компанії гарантують ефективну роботу та дотримання зобов’язань іншими. Тому світове ім’я і бренд Альпарі є основними гарантами грошових активів клієнтів на ПАММ рахунки, а це куди важливіше, ніж наявність будь-яких регуляторів.
 • З ПАММ-рахунки клієнти можуть вивести необхідну суму всього за кілька годин після оформлення заявки, а надходження грошей на банківську картку або рахунок відбувається протягом одного-двох днів. За весь час з початку запуску цієї системи у Альпарі ніколи не виникало складнощів у питаннях виведення коштів і гарантії збереження грошових активів своїх клієнтів. Звичайно комісія за операції чимала, але фінансові операції – це їх коник.
 • Навіть якщо якісь негаразди і виникають, то будь-яку претензію розбирає незалежна експертна група.
 • Дані рахунки є однаково привабливими і для інвесторів і трейдерів. Якщо у Вас ще є сумніви про те, куди вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили Вам дохід (а не лежали мертвим вантажем), то Alpari PAMM стане прекрасним рішенням такого завдання. Для цього слід вибирати ПАММ-рахунок, який стабільно заробляє.

  Для всіх любителів самостійно працювати на ринку Форекс, ПАММ-рахунок стане відмінним шансом залучити сторонні інвестиції від сторонніх вкладників і отримати значно більший прибуток, ніж від власного депозиту.

  Крім цього Альпарі надає послугу готового ПАММ-портфеля, який створений за шаблоном індексів і фондів системи ПАММ.

  Схема роботи ПАММ-портфелів Альпарі

  Портфель позбавляє власника від необхідності вибирати рахунок самостійно і тим самим ризикувати, так як його формують лише досвідчені фахівці.

  Інструмент №2. ПАММ-портфелі, пропоновані Альпарі

  Розглянемо портфелі, які Форекс-брокер Альпарі пропонує вкласти свої гроші.

  1. “Збалансований”

  Найконсервативніший з усіх портфелів, так як містить акції та облігації рентних фондів нерухомості. Тут збираються акції зарубіжних компаній, які можуть похвалитися найбільшою ліквідністю і хорошими дивідендами. Такий тип портфеля стає відмінним недоторканним запасом, але купується на термін не менше одного року.

  2. «Енергетичний»

  Даний тип портфеля включає в себе активи підприємств, що працюють в енергетичній сфері США. Більш ніж 70% коштів – це індекси компаній, що займаються видобутком газу і нафти, підприємств інфраструктури та альтернативних джерел енергії. Інші кошти витрачаються на придбання активів провідних підприємств металургійної сфери і сфери важкої промисловості.

  Цей тип портфеля – відмінне рішення для кожного, хто бажає вкласти у виробничий сектор з прогнозованими темпами зростання і такими ж прогнозованими доходами.

  Для такого портфеля термін внеску коштів становить не менше шести місяців.

  3. “Індексний”

  Дозволяє отримати дохід з фондового ринку Штатів, який відрізняється високою ліквідністю. У нього входять основні індекси компаній усієї економічної сфери, такі як: DowJones, S&P; Russel 2000, NASDAQ.

  Такий портфель відмінно підходить вітчизняним вкладникам, так як має захист від девальвації валюти.

  Крім цього компанії з даного портфеля регулярно виплачують вкладникам кошти за дивідендами. Мінімальний термін для інвестування від 7 до 9 місяців.

  4. “Дорогоцінні метали”

  Такий портфель формується різними дорогоцінними металами. Які залишаються найбільш стабільними і ліквідними активами під час будь-яких криз. Відсотковий вміст дорогоцінних металів у портфелі становить:

  • Золото – 75%;
  • Срібло від 18 до 20%;
  • ПалаЕкшн від 7 до 5%.

  Рекомендований термін інвестування для цього портфеля становить один рік.

  5. “БРІКС” (BRICS)

  Абревіатура сформована назвою п’яти основних держав, що розвиваються. Портфель формується акціями компаній кожного держава в рівній мірі. Кожна компанія має хороші потенціали і рухаються до піку розвитку. Інвестувати в нього слід на строк більше 1-го року.

  6. “Нерухомість”

  У цей портфель увійшли акції від фонду нерухомості американського ринку спільно з індексами нерухомості. Тут вкладників чекають високі дивіденди, такий вид інвестування належить до традиційного методу збільшення капіталу. Термін складає від року.

  7. “Форекс”

  Базується на зміні курсу валют і функціонує на сучасних методах аналізу, які дозволяють отримати найкращі відсотки прибутку. Портфель складається з валютних індексів, опціонів, ф’ючерсів. Термін інвестування в такий портфель набагато нижче, ніж в інших, так як становить близько трьох місяців.

  Крім вищенаведених інструментів, компанія Альпарі надає своїм клієнтам ще й структуровані продукти.

  Інструмент №3. Структуровані продукти

  Структуровані продукти Альпарі

  Що таке структурований продукт?

  Під структурованими продуктами слід розуміти вже готове рішення для інвестування, яке забезпечує максимальний рівень захисту для вкладеного капіталу.

  Відсоток доходу перевищує банківський в півтора-два рази.

  Інвестування зЕкшн снюється у валютні пари, яких налічується більше двадцяти, дорогоцінні метали, товари нефтепромышленной і сільськогосподарської галузі, фондові індекси тощо

  Структуровані продукти Alpari

  Пропонуються наступні види структурованих продуктів:

  • Без обмеження прибутковості;
  • З обмеженням прибутковості;
  • З дотиком;
  • З купонною виплатою.

  Даний інструмент дозволяє інвестувати кошти відразу в 2 різних інструменту. Крім усього він дозволяє гарантувати збереження вкладів.

  Структурований продукт характеризується рядом переваг, серед яких слід зазначити наступні:

  • Для входу не потрібно великих витрат;
  • Можливо довгострокове погашення;
  • Капітал продукції захищений на 100%;
  • Немає прихованої комісії.

  Інструмент №4. Інвестиційні фонди від компанії

  Крім рахунку компанія дає можливість вкладення грошових коштів в портфелі і фонди інвестування.

  Під інвестиційним портфелем варто розуміти набір цінних паперів, які комплектуються провідними фахівцями.

  Це один з дуже простих, доступних і ефективних способів інвестування. Для цього клієнт вибирає готовий інвестиційний фонд, а про те, щоб його грошові кошти виросли і вже тим більше не зникли, дбають висококваліфіковані фахівці.

  Від користувача вимагається дотримання таких умов:

  • Мінімальний внесок – 100 доларів;
  • Відсоток оплати клієнтом для погашення паю – 2,5%;
  • Відсоток, який йде компанії, від прибуткової операції – 20%;
  • Надбавка – 0%

  4. Відгуки про Альпарі в 2015-2016 роках

  Завжди простіше зорієнтуватися, коли є можливість почути думку і відгуки людей, які вже вклали гроші і спробували заробити. Зараз розглянемо реальні відгуки декількох користувачів Альпарі за 2015 – 2016 рр ..

  Читайте ще відгуки про Альпарі:

  Варсавский Петро

  «Ось раніше думав, що дам грошенят, і зрубаю 200% доходу за перший місяць. Але на практиці все виявилося не так вже й просто. Краще всього виходить працювати з хорошими управами і кидати їх до власного портфелю.»

  Юлія Північна Столиця…

  «Особисто моя думка – компанія працює на ура. Так, працювати доводиться, інформації, хоч греблю гати – часом голова матюкается від завантаження. Але нічого, потихеньку перетравлюється і повільно, але впевнено заробляю кеш. Чекаю відгуків і від інших.»

  Василь Волгодонськ

  «У мене вже більше року триває плідна робота на сервісі Альпарі. Все як годинник рахунок у банку відкрив легко, поповнюю все без проблем, виводяться бабосики також просто – пара днів і вони вже на картці. Працюю як і сама компанія п’ять днів, а вихідні є вихідні.»

  5. Відгуки вклали в ПАММ-рахунки Alpari в 2015-2016 роках

  Цілком природно, що в мережі все більше і більше користувачів намагаються поділитися не тільки своїм особистим досвідом роботи на Альпарі, досвідом використання різних інструментів, що надаються компанією, а також залишити відгуки.

  Ось деякі відгуки:

  «Моя особиста думка, не варто сюди лізти взагалі, ПАММ рахунку та індекси – повна лажа. Всі ці довірчі управління черговий разводняк. Як трейдеру, та допомагає і дуже, а от як інвестору, просто марно. Хоча якщо є бажання спробуйте доларів на 100, може через месячишку побачимо і Ваші результати?»

  По відкликанню видно, що користувачеві просто не пощастило, але до кінця він так і не розібрався – компанія робить 20 млрд. доларів тільки на цих ПАММ рахунках і навряд заробляє їх лохотроном.

  «Спочатку прочитав відгуки про компанії, хто чого пише. Спочатку в постах – один негатив, потім все-таки зважився на співпрацю з найстарішим брокером Альпарі. Після того, як поклав 3000 доларів можу з упевненістю сказати, що тут прекрасний термінал, нічим не поступається закордонним аналогам. На ПАММах роблю вже 650 доларів за тиждень. Спасибі Альпарі – відмінно допомагає в зЕкшн сненні мрії.»

  6. Особистий кабінет Альпарі — реєстрація і вхід в особистий кабінет

  Як би сильно не хотілося спробувати свої сили в інвестуванні, реєструвати кабінет необхідно в будь-якому випадку.

  Особистий кабінет Альпарі (Alpari limited) — реєстрація

  Для цього спочатку потрібно зЕкшн снити перехід на сайт компанії і в лівому кутку вгорі натиснути на кнопку «Зареєструватися».

  Після цього можна реєструвати особистий кабінет. Всі поля обов’язкові до заповнення.

  Ім’я, дата народження та інші дані повинні відповідати Екшн сності.

  Для виведення коштів Вам знадобитися вказати номер телефону. Після цього зЕкшн сніть перехід по кнопці «Продовжити реєстрацію».

  Наступна сторінка вимагає від реєструється інформацію документа, що посвідчує особу. В чекбоксі відзначаєте, що Ви приймаєте умови ліцензійної угоди і отримуєте код. Система відправляє його на зазначений раніше електронну адресу.

  Ви зареєстровані, ласкаво просимо в особистий кабінет.

  Поповнення особистого рахунку в Альпарі

  Після того, як у Вас з’явився свій особистий кабінет потрібно поповнити особистий рахунок. Без грошей на рахунку повноцінно використовувати інструменти системи не вийде.

  Щоб поповнити рахунок заходимо в меню і вибираємо «Поповнення рахунків і виведення коштів». Варіантів поповнення дуже багато – «Вэбмани», «Яндекс.Гроші» та інші електронні платіжні системи РФ, банківська карта і багато іншого. Вибирайте ту, якою користуєтеся.

  Далі на сторінці встановлюємо суму, на яку хочемо поповнити і клацаем на кнопці «Продовжити»

  Звіряємо правильність введеної інформації і натискаємо на кнопку «Перевести кошти»

  Після цього заявка згенерована та чекає оплати.

  7. Як інвестувати в Альпарі

  Перед тим, як почати свій шлях інвестора, спочатку слід визначити той інструмент, яким Ви хотіли б користуватися для інвестування. Всі вони розташовані в розділі «Мої інвестиції»

  Інвестиції в ПАММ-рахунки Alpari

  Якщо вирішили інвестувати в ПАММ-рахунки, то Вам запропонують інвестувати і перенесуть на сторінку, що відображає рейтинги ПАММ рахунків. На цій сторінці можна оцінювати пропоновані рахунку та виконувати безпосереднє вкладення коштів.

  При інвестуванні Ви повинні визначитися з розміром винагороди управителя. Після чого Вам потрібно буде вказати особовий рахунок, з якого спишеться потрібна сума.

  Інвестування в ПАММ-портфелі

  Початкові кроки інвестування ПАММ портфелів ідентичні кроків інвестування в ПАММ-рахунки. Тут також переходимо на сторінку з інвестуванням в ПАММ портфелі, де Вам запропонують рейтинг інвестицій. Тут Ви можете оцінити параметри кожного портфеля і вибрати найбільш підходящий.

  При натисканні на портфель Ви будете потрапляти не сторінку з інформацією про нього, з неї ж можете інвестувати. Після інвестування з’являється таблиця, де Ви повинні вказати скільки грошей хочете інвестувати, вказати особовий рахунок, з якого Ви списуєте кошти і зЕкшн снюєте безпосередньо саме інвестування натисканням на відповідну кнопку.

  Інвестиційні фонди та структуровані продукти

  Початкові кроки ідентичні розглянутим раніше прикладів. Ви переходите на сторінку зі списком фондів.

  Список структурованих продуктів трохи відрізняється і оснащений деякими функціями структурування списку.

  Для інвестування Ви так само вибираєте відповідний фонд або продукт і дієте за раніше описаною схемою. Зайшовши в особистий кабінет, на головної сторінки можна відстежити всі ваші інвестиції.

  9. Висновок

  На закінчення можна додати, що Альпарі – це компанія з багаторічним досвідом роботи, яка давно зарекомендувала себе у ролі ведучого форекс-брокера, який відкрито працює на світовому ринку.

  Сьогодні кожен може простежити за успіхами компанії, почитати відгуки реальний людей і особисто переконатися в якості і ефективності пропонованих компанією продуктів.