Як заробити гроші в Однокласниках. 4 Способи заробітку в ОК.ру

701

Здрастуйте, дорогі читачі! У цій статті ми розглянемо законні способи і види заробітку на сайті Однокласники.ру. Практично кожен з цих заробітків дуже простий, і буде доступний для будь-якого з Вас, вони не будуть віднімати багато Вашого дорогоцінного уваги і не будуть порушувати правила цієї соціальної мережі. Дочитавши статтю до кінця, Ви зможете визначитися, вигідну це справа, заробіток в соціальних мережах, виділіть для себе всі плюси і мінуси цієї діяльності.

У наші дні мало хто не чув про соціальних мережах, і залишилося зовсім мало людей, у яких немає облікового запису в них. Понад 80% користувачів рунету, мають один або більше акаунтів соціальних мереж. Твіттер, Фейсбук, Вконтакте, Однокласники: всі ці сайти з багатомільйонними користувачами перетворилися у відмінний спосіб заробити в інтернеті, де заробляти можуть навіть люди, які не мають власних сайтів, а не тільки веб-майстра. У даній статті ми ознайомимо Вас з різними способами, як заробити гроші в Однокласниках.

odnoklassniki.ru – це один з найбільших проектів Інтернету, де можна зустріти користувачів різних національностей, з різних країн і різних віків. На Однокласниках знаходяться майже дві третини користувачів рунета.

Зміст

 • 1. Які ж є способи заробітку в Однокласниках
  • Як отримати в однокласниках безкоштовно ОКи – способи заробітку – відео
 • 2. Заробіток в Однокласниках для новачка
  • Реклама на Однокласниках
  • Прибуток за рахунок популярності сторінки
 • 3. Поради, як заробити гроші в Однокласниках на групах
 • 4. Як заробити гроші на класах в Однокласниках, або ОК’і
  • Просування відео YouTube

1. Які ж є способи заробітку в Однокласниках

 • Гроші можна заробляти на натискання лайків (про заробіток на лайку читайте за посиланням)
 • На вступ до групи.
 • На продажу комусь чого-небудь.
 • Заробляти на власних іграх і додатках.
 • Якщо Ви новачок, то Вам необхідно звернути свою увагу на два перших пункти заробітку. Звичайно, якщо Ви тільки вчитеся заробляти гроші таким способом, то краще вивчити спочатку ці способи, а потім вже переходити до більш складним завданням. Тут доходи не занадто значні, але і робота зовсім не складна.

  Ну а щоб мати значно більшу доходи, Вам слід звернути увагу на пункти 3 і 4. Але для того щоб отримувати хороший прибуток від цих способів заробітку в Однокласниках, Вам неодмінно знадобляться досить глибокі знання в програмуванні, якихось навичок у веденні власного бізнесу і, звичайно ж, стартовий капітал.

  Як отримати в однокласниках безкоштовно ОКи – способи заробітку – відео

  Заробіток в інтернеті.мережах зараз дуже актуальне, але вже багато груп, зайнятих ніш, і впровадити щось нове з кожним днем все складніше. Але що робити тим людям, які прийшли заробляти в Інтернет саме вдома? Вірно, шукати інші способи заробітку. І в цьому вам допоможе курс, який розповість як заробити з нуля.

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  2. Заробіток в Однокласниках для новачка

  Отже, якщо Ви новачок в цій сфері заробляння грошей, то ми з Вами розглянемо як це можливо, завдяки першим двом методам. Для початку необхідно зареєструватися на спеціальному сайті (якому саме зазначено нижче), заповнити профіль і перейти в розділ завдання. В даному розділі буде показуватися посилання на статуси або групи, в які потрібно вступати або ж натиснути «Мені подобається».

  Розглянемо кілька сайтів, через які найкраще заробляти гроші в Однокласниках:

  Plibber.ru

  Як заробити гроші в однокласниках на сервісі Plibber.ru

  Найбільше підходить тим, хто бажає залучити аудиторію до свого бренду і збільшити обсяги продажів. Щоб почати працювати з допомогою даного сервісу, для початку потрібно пройти реєстрацію на сайті plibber.ru. Далі на сайті необхідно створити рекламну кампанію. Зробивши це, слід створити і завдання до кампанії. Це можуть бути лайки до записів, публікація постів у великих тематичних групах і інші функції.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Заробіток на лайку у соціальних мережах: плюси і мінуси
  • Як заробити — отримати голоси в вк…
  • Онлайн заробіток без вкладень — 5 простих…
  • Як заробити в стиме — види і способи…
  • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте

  Коли Ви визначитеся з усіма параметрами, з’явиться сума задана wom-агентом, на яку слід поповнити баланс. Зробивши цей крок, необхідно надіслати запит на виконання завдання. Плюси цього сайту складаються в тому, що якщо агент не зумів виконати завдання вчасно, то Plibber повертає гроші назад. А якщо агента не влаштовує обраний час рекламодавцем, для публікації поста, то він може узгодити цей момент безпосередньо з рекламодавцем.

  Також на сайті діє партнерська програма, за умовами якої Вам платять до 50% від доходу системи.

  Socialtools.ru

  Заробіток в ок на сервісі Socialtools.ru

  Це перший сайт, який спеціалізується на зароблянні грошей в Однокласниках та інших соціальних мережах. Тут все ще набагато простіше, ніж з попереднім сайтом. Після реєстрації Socialtools.ru попросить прив’язати сторінку від Однокласників за допомогою логіна і пароля.

  Щоб почати роботу, Вам достатньо буде зайти в розділ «Мої замовлення», і по мірі появи нових замовлень виконувати їх.

  Купи-продай – додаток для однокласників

  Ще один спосіб, як заробити гроші, популярний в Однокласниках, який не має ніякого відношення до перших двох пунктів – «купи-продай». Всім вже давно відомо, що в Інтернеті зараз можливо продати або купити практично будь-які товари, які Вам будуть бажані. Наприклад, для цих цілей в Однокласниках навіть створено додаток, який і має однойменну назву – «Купи-Продай».

  Цей додаток створено у вигляді газети з оголошеннями. Ті користувачі, які хочуть продати, коротко описують товар, додають фотографії і вказують ціну товару, а користувачі, що шукають подібний товар, вибирають собі підходящий, і якщо готові його придбати натискають на кнопку «Купити». Інформація, що Ви бажаєте придбати товар, відразу ж передається продавцеві, якому належить даний товар, і він зв’яжеться з Вами, запропонує можливі способи доставки і оплати.

  Реклама на Однокласниках

  Також зазначаємо, що Однокласники чудовий ресурс в рекламному плані. На сайті, як Ви знаєте, є функція «Пошук», де можна самостійно налаштувати відбір цільової аудиторії з множинами критеріїв: стать, вік, освіта, місце проживання.

  Не можна не відзначити той факт, що в Однокласниках досить зрілий середній вік користувачів – 33-37 років, а це значно вигідніше аудиторія для рекламних оголошень, ніж інші більш «молоді» соціальні мережі.

  Даний факт робить Однокласники лідером, за можливостями залучити покупців до будь-якої з Інтернет-магазинів сайту. У Вас є можливість розсилати рекламні буклети з описом товару і фотографії, які зможуть збільшити відвідуваність і доходи для Інтернет-магазину у кілька разів.

  Завдяки безкоштовній рекламі, ви можете заробляти гроші в Однокласниках на онлайн-консультаціях або надання різних послуг.

  Ще Ви можете заробляти гроші завдяки оплачуваної реклами, за рахунок розміщення банерів, фотографій, своїм вступлениям в групи, або публікацією на власній сторінці рекламних статей. За такий вид діяльності, згідно з договором, Ви можете отримувати разову, або ж помісячну оплату.

  Прибуток за рахунок популярності сторінки

  Якщо ж у Вас немає свого сайту або блогу, не варто думати, що немає способів заробити гроші іншими шляхами. Один з них – це залучення рефералів під різні партнерські програми.

  Ви вибираєте собі партнера, або ж партнерку, для співпраці, і починаєте її рекламувати на своїй сторінці, додаючи до кожного рекламного посту реферальне посилання. Далі слід сподіватися, що користувачі соціальної мережі Однокласники зацікавляться Вашою партнерською програмою, і сторінка, яка належить Вам, станемо все більше популярною. А популярність сторінки – це запорука подальшого успіху.

  Ще одним гарним видом заробітку в інтернеті без вкладень на Однокласниках є залучення користувачів до файлів, які ви опублікували на файлообмінниках. Необхідно опублікувати на своїй сторінці невеликий опис і вставити посилання. За це можна отримувати дохід у вигляді від 3 до 17 доларів за кожні 1000 скачувань Вашого файлу.

  3. Поради, як заробити гроші в Однокласниках на групах

  Даний вид заробітку – це розміщення реклами за гроші. Якщо Ви керуєте групою з чисельністю понад 50 000, то для Вас цей спосіб може перетворитися в дуже прибутковий і основний вид діяльності.

  Логічно, що для цього знадобиться надзвичайно розкручена група, що має величезну популярність у своїй тематиці, і чим більше чисельність групи, тим більше буде Ваш дохід.

  Щоб група була популярною у своїй тематиці, необхідно логічно наповнювати її якісним і корисним матеріалом, і тоді процес розкрутки піде самим собою, і не потрібно буде сильно витрачати власні гроші.

  Також, необхідно відзначити важливу роль активності учасників групи, тому що рекламодавець відразу ж буде дивитися на активність, поставлені класи, плюсики і коментарі.

  Щоб збільшити активність учасників, потрібно періодично проводити різні цікаві конкурси, опитування, а самим активним давати невеликі призи, грошові наприклад, чисто символічні, або ж найпростіше, і досить приємне для користувача Вашої групи — поповнити рахунок мобільного телефону.

  Коли ж Ви почнете отримувати пропозицію від рекламодавців на розміщення реклами у Вашій групі, пам’ятайте, що не варто гнатися за всім і відразу, а вводити поступово, і бажано поменше кількістю, і подорожче вартістю, щоб не розігнати учасників групи суцільний рекламою.

  4. Як заробити гроші на класах в Однокласниках, або ОК’і

  Якщо Ви користувач соціальної мережі, то неодмінно стикалися з проханням друзів або інших користувачів, натиснути КЛАС на фото або відео. Формально ж, клас – це Ваше схвалення, що служить для просування або збільшення рейтингу.

  ОК’і – це внутрішня електронна валюта на сайті Однокласників. З допомогою ОКИ можна поставити оцінку фотографіями 5+, включити невидимку, зробити подарунок, грати в платні ігри, купувати ігрову валюту для швидкого досягнення успіхів і багато інші функції.

  ОК’і можна заробити за поставлені класи, та за інші дії в соціальній мережі або купити за реальні гроші через сервіс онлайн-платежів.

  Наведемо Вам в приклад два сервісу – «Взаємний піарчик» і SocialTools, на яких Ви зможете практично за копійки отримати нових друзів, зможете розкрутити свою групу в Однокласниках або ж блискавично збільшити кількість нових учасників в своїй групі. За розцінками, 500 класів це обійдеться Вам всього в 100-150 рублів.

  Якщо ж є бажання та вільний час, можна легко заробити, продаючи свої класи. А зароблені гроші можна буде витратити як кому буде завгодно – перевести на WebMoney або ж використати їх для розкрутки своєї групи або сторінки.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Заробіток на лайку у соціальних мережах: плюси і мінуси
  • Як заробити — отримати голоси в вк…
  • Онлайн заробіток без вкладень — 5 простих…
  • Як заробити в стиме — види і способи…
  • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте

  Просування відео YouTube

  YouTube на сьогоднішній момент є найбільшим веб-сайтом відео-обміну, крім того це сайт, де можна заробити гроші. Багато хто, наприклад, навіть не знають про те, як можна отримувати похід від свого каналу YouTube, і ставляться до цього скептично.

  На сайті YouTube можна заробити гроші завдяки партнерській програмі, але партнером стати досить не просто, необхідно мати велику кількість відео, велику аудиторію, наприклад групу в Однокласниках, яка має чисельність більше 50000, Ви повинні мати комерційне право на використання зміст відео і аудіо, бути його автором чи правовласником (бажано мати письмовий дозвіл).

  Це відео Вам може правильно назвати свій канал Youtube

  Важливо, щоб ролики, які Ви зібралися викласти, були Екшн сно цікавими для людей, так вони зможуть отримати класи і схвалення, що сприяє просуванню та отримання трафіку на канал YouTube (Як можна викласти відео в Ютуб читайте тут). Ставши партнером, Ви будете отримувати за це гроші.

  Загалом, заробляти гроші в Однокласниках можна точно так само, як і на інших соціальних мережах. Це зовсім не складно. Необхідно просто поставити перед собою певну мету і чітко дотримуватися цієї мети кожен день по мірі виконання, а любов і прихильність до своєї роботи обов’язково сприятливо для Вас позначаться на досягнутому результаті.

  Просто необхідно вірити в себе, мати свою мрію і Ви всього досягнете. Деякі люди в Однокласниках заробляють по 1000 доларів в місяць, але і це ще не межа. Можливо, ця сума може здаватися для Вас, на перший погляд, недосяжною, але все залежить тільки від Вашої персони, головне працювати, працювати і ще раз працювати.

  Радимо подивитися відео: Як заробляти в Однокласниках. Секрети Олександра Новікова

  (13голос(ів), середній: 2,31 з 5)
  Завантаження…

  Увійдіть в Однокласниках;
 • Вивчіть відео, представлені в статті;
 • Скачайте курс на e-mail — Як заробити з нуля в Інтернеті;
 • Вивчіть способи заробітку в інтернеті.мережі Однокласники;
 • Подивіться 5 правил, як правильно назвати свій канал Youtube