Як заробити на бінарних опціонах — відео про заробіток на торгівлі опціонами

755

Що таке бінарний опціон можна заробити на торгівлі бінарними опціонами?

Бінарний опціон — це опціон, який може принести фіксований розмір прибутку або збитку в залежності від виконання певної умови в обумовлений заздалегідь час. У нашому випадку це біржові індекси, акції, валютні пари. (Бінарні опціони — розлучення для лохів? Думка фахівців)

Робота з такими опціонами певним чином нагадує роботу букмекерської контори, яка теж приймає ставки на результат тієї чи іншої події в обумовлений час. Давайте ж розберемося, чи можна заробити на бінарних опціонах, і як це зробити. (Читайте також — як заробляти на букмекерській конторі)

Сайт anyoption — заробіток на бінарних опціонах

Зміст

 • Як працює бінарний брокер?
 • Як можна заробити на бінарних опціонах
  • Як заробляти на бінарних опціонах — відео експерт ТБ

Як працює бінарний брокер?

Початківцям трейдерам слід пам’ятати, що 90% працюють з даними опціонами брокерів — це звичайні букмекерські контори. (Читайте також – Хто такий трейдер і чим він займається)

Тільки вони приймають ставки на спорт, а на зміну ціни того чи іншого показника в обумовлений час. Такий «брокер» заробляє на програшах своїх клієнтів, а от якщо клієнти виграють – він програє. (Про те як заробити на Форексі, що таке Форекс і як це працює читайте тут)

Навіть при рівному співвідношенні програшів і виграшів клієнтів, у звичайно підсумку брокер виграє.

Як працює бінарний брокер

На роботу брокера впливають наступні фактори:

 • Низька фінансова грамотність клієнтів. Як правило, більшість новачків в роботі з опціонами, які не знають, як заробити на бінарних опціонах, завжди програють. Для брокера це вигідно, тому він всіляко намагається привернути нових клієнтів.
 • Недисциплінованість клієнтів. Програвши першу угоду, багато впадають у відчай, і замість того, щоб вивчити елементарні правила роботи на фінансових ринках, роблять необдумані ходи.
 • Високі ризики. Досвідчені брокери радять зЕкшн снювати операції з рівнем ризику 2-4 %. Не багато хто сприймає цей рада. Якщо після перших угод клієнт багато виграє, то далі він ставить під ризик мало не весь депозит, сподіваючись зірвати куш. Це і є типовою помилкою у роботі з даним видом опціонів.
 • Невеликі депозити. Знехотя ризикувати великими сумами, новачки вибирають брокерів, що працюють з мінімальними депозитами. Це помилка, адже потрібно вибирати брокера за співвідношенням мінімальний депозит/мінімальна угода.
 • Заробіток на торгівлі бінарними опціонами

  Виходячи з даної інформації, нескладно зробити висновок про фактори, які працюють на трейдера:

 • Розуміння основ роботи фінансового ринку. Треба раз і назавжди запам’ятати, що проти вас грає і ринок, і брокер. Ні в якому разі не можна вірити порад від брокерів, адже ваш програш — це їх прибуток. Не потрібно довіряти інтернет-ресурсів з торговими сигналами, де миготливі стрілочки показують яку угоду укладати. Довіряти потрібно тільки собі і обраної стратегії.
 • Високий рівень дисципліни. Не впадайте у відчай, якщо ви програєте, але і не впадайте в ейфорію у разі виграшу. Майте терпіння, адже торгівля бінарними опціонами — це цілий марафон.
 • Наявність часу. Якщо ви впевнені, що обрана вами стратегія обов’язково спрацює, то треба тільки дочекатися цього моменту.
 • Пристойний стартовий капітал. У разі наявності невеликої суми на депозиті, ви ризикуєте подвійно. Перше: суми прибутку будуть невеликими, тому можна швидко втратити інтерес до цього заробітку. Друге: збільшення ризику для більшої прибутку може закінчитися плачевним результатом.
 • Як можна заробити на бінарних опціонах

  Незважаючи на все вищевикладене, заробіток на бінарних опціонах — це реальна прибуткова діяльність. Не варто сприймати його як спосіб швидко заробити. Багато новачків, побачивши рекламу брокера про 80% дохід за 15 хвилин, сприймають це всерйоз. Але це не зовсім так, адже 80% доходу можна отримати не від суми депозиту, а від суми угоди.

  Для більшості трейдерів дохід у кілька відсотків — це вже хороший результат, а якщо він більше 10% — то це великий успіх. Саме тому більшість початківців трейдерів дізнавшись, що не можна отримати дохід в сотні відсотків, покидають даний заробіток. І дарма, адже з його допомогою можна отримувати стабільний і пристойний дохід. (Читайте також — Де заробити гроші в інтернеті)

  Як заробляти на бінарних опціонах — відео експерт ТБ