Як заробити гроші в інтернеті школяреві. Способи заробітку для школярів

864

Для школярів у інтернеті, може бути безліч занять, які, до того ж, приносять непогані гроші. Звичайно, великий капітал така робота навряд чи принесе, але поповнення кількості кишенькових грошей забезпечить. У даній статті ми розповімо, як заробити гроші школяру, і розглянемо реальні способи заробітку для школярів в інтернеті.

Зміст

  • Заробіток в інтернеті для школярів — популярні способи заробітку
  • Як ще заробити школяру в інтернеті

Заробіток в інтернеті для школярів — популярні способи заробітку

Найбільш простий спосіб заробітку для школярів в інтернеті – це постинг. Він не вимагає великих знань і умінь, достатньо лише розуміти правила реєстрації на сайті, додавання нових тем і коментарів на форуми. Втім, навіть самий маленький і дурний школяр це знає.

На біржах контенту можна брати замовлення на постинг в різних цілях. Щоб отримати невеликий гонорар, людині необхідно зареєструватися на сайті, додати коментар на форумі, розмістити пост на своєму блозі або в соціальній мережі і т.д. Це займе певний час, але практично ніяких знань не потребує.

На постінгу може заробляти кожен, хто не шкодує свого часу.

Більш складний спосіб заробітку в інтернеті для школярів – це робота копірайтером або рерайтером. Вона полягає в написанні інформаційних статей на потреби інтернет сайтів.

Купівля-продаж текстів також зЕкшн снюється на біржі контенту. Вартість роботи може бути різноманітною, залежно від якості написаної статті. Копірайтинг, тобто написання авторських текстів, цінуватися дорожче, але більшість школярів не зможуть його написати і залишаться без грошей. Що стосується рерайта (переказу вже готових статей), то його вартість трохи нижче, але багато школярі з ним впораються.

На вік також рідко дивляться творці сайту, які набирають собі на ресурс адміністраторів. В їх завдання входить спостереження за форумами, забезпечення дотримання користувачами правил сайту. Іноді, ця робота може бути безкоштовною, але на деяких популярних ресурсах адміністратори отримують зарплату.

Як ще заробити школяру в інтернеті

Заробляти можна і на створення власних сайтів. (Див. Як навчитися з нуля самому створювати сайти і блоги абсолютно безкоштовно цієї статті). Якщо людина знає основи web програмування, він може без зусиль створити свій ресурс в інтернеті, розмістити туди популярну інформацію (новинки кіно, опис комп’ютерних ігор, форум тощо) і рекламу, на якій і буде заробляти гроші. В залежності від того, яка кількість відвідувачів зайшло на сайт, його творець отримає певну суму грошей.

Це були найбільш поширені способи заробітку в інтернеті для школярів. Як можна помітити, практично будь-хто може заробляти в мережі, а скільки – це залежить від людини. У будь-якому випадку, удачі!!!

Читайте тут, якщо хочете залучити гроші і удачу в своє життя.

Радимо подивитися відео: Як школяреві заробити гроші?! (інструкція!)