Кому готові платити, топ 10 прибуткових напрямків

709

Список прибуткових професій можна почати з цілком звичних напрямів, хоча і вони вже повинні відповідати сучасному ринку праці. Зараз, чим більше може запропонувати людина, тим цінніше його послуги. Можна працювати одночасно з декількома роботодавцями на аутсорсе або бути офісним фахівцем. Топ прибуткових, а головне — сучасних способів заробити гроші, можна почати саме з цього напрямку.

Огляд гарантованих способів отримати гроші в майбутньому за версією #не Forbes, а ринку РФ

Зміст

 • 1. Аутсорс бухгалтерія. Бухгалтерські послуги, аудит і консалтинг
 • 2. Торгівля
 • 3. Кафетерії, антикафе, кворкинг кафе
 • 4. Сервіс електрик – сантехнік. Швидкий ремонт
 • 5. Навчальні курси
 • 6. Вендінговий бізнес
 • 7. Домашній бізнес
 • 8. Навчання – репетиторство
 • 9. Вироби з вовни і гусячого пуху
 • 10. Бізнес по здачі в оренду автомобілів

1. Аутсорс бухгалтерія. Бухгалтерські послуги, аудит і консалтинг

Підприємствам, як і підприємцям, потрібні кваліфіковані фахівці різних напрямків: бухгалтери, економісти, фінансисти. Хоча для деяких фірм зміст таких кадрів у штаті може бути економічно не вигідно. Досить часто праця цих фахівців оплачують за декілька днів або годин роботи, вдаючись до допомоги аутсорсингової компанії.

Підприємство передає деякі процеси по бізнесу компанії, яка на них спеціалізується. А фірма з аутсорсингу надає своїх працівників для виконання різних робіт, зокрема надання бухгалтерських послуг. Цінова політика виконаних послуг залежить від терміну укладення контракту та кількості працівників, які виконують роботу.

Однак, підприємства вдаються до допомоги консультантів не тільки в період виникнення проблем. Консалтингові компанії пропонують замовникам, як вироблені варіанти рішень, так і підготовлені спільно з замовником. Зважаючи на те, що послуга консалтингу є унікальним продуктом, компанії шукають свої параметри ціноутворення.

2. Торгівля

Торгувати можна всім і завжди. Ця сфера залишається прибутковою навіть в період кризи. Заробити на ній дуже просто, потрібно вибрати більш менш стабільну нішу і почати розвиватися в ній. Наприклад, продаж еко — продуктів здатна принести майже 100% дохід.

У РФ, як і в ЄС, воліють купувати продукти (м’ясо-молочні, овочі, фрукти, яйця), у вирощуванні яких не застосовуються хімічні добавки. Попит на них завжди є, і покупці готові платити за них добрячі гроші. Тому підприємцю, який вирішив зайнятися еко бізнесом, потрібно знайти перевірених постачальників. Можна укласти договори безпосередньо з фермерами, які займаються вирощуванням такої продукції.

Магазин екологічно чистих продуктів краще відкривати в місті з населенням 1 000 000 чоловік. Дуже важливим є рівень доходів жителів даного регіону. Відкриття одного магазину не буде прибутковим для даного проекту. Оптимальним рішенням є створення мережі магазинів еко — продуктів, в якій центральним буде базовий магазин, зі складськими приміщеннями та кілька торгових точок.

Витрати на оренду магазину і торгових точок складуть:

Площа, кв. м. Платіж на місяць, у руб. Платіж на рік, у руб.
Оренда основного магазину 200 360 000 руб.
(1800*200)
4 320 000
Оренда торгових точок 10*10 кв. м. 100 000
(10 000 *10)
1 200 000
Витрати на утримання персоналу 19 співробітників 460 000 5 520 000
Реклама 62 000 744 000
Основні засоби
(обладнання)
5 000 000
Разом: 16 764 000

Рентабельність проекту від 5% на початку створення бізнесу і від 20% на етапі виходу на беззбитковість. — цитата

Незважаючи на розмір початкових вкладень, магазин здорового харчування і розгалужена мережа торгових точок, є бізнесом з високою прибутковістю, середнім рівнем ризику і стандартним рівнем окупності.

3. Кафетерії, антикафе, кворкинг кафе

Як у кожному бізнесі, у відкритті кафе є свої ризики і «підводні камені». Майбутньому ресторатору треба правильно розставити пріоритети, починаючи від оригінального меню і концепції підприємства до керівництва колективом та проведення закупівель у постачальників. Для створення кафе буде потрібно не менше 1 000 000 рублів. У цю цифру входить оренда приміщення, придбання основних засобів, дизайн приміщення, кошти на оплату праці працівникам, реєстрація підприємства і покупка продуктів. Кінцева сума залежить від його розміру, концепції і моделі.

Є дві перевірені концепції кафе: анти кафе і кворкинг кафе.

Це новий формат кафе, в яких оплату зЕкшн снюють за проведений час. Анти кафе і кворкинг — центри пропонують ще один варіант зайнятості, працювати, не прив’язуючись до офісу роботодавця. Тут панує робоча обстановка, в результаті підвищується ефективність праці. У них можна пообідати, не залишаючи робоче місце, випити чашечку кави або придбати нових друзів. Такий вид роботи і відпочинку усе більше набирає популярність.

4. Сервіс електрик – сантехнік. Швидкий ремонт

Житлові будинки обладнані різними комунікаціями й наповнені предметами побутової техніки. Це робить життя людей комфортнішим, але техніка може зламатися. Коли немає кому відремонтувати або немає вільного часу, на допомогу кличуть «домашнього майстра».

«Чоловік на годину» — це бізнес для тих, хто вміє працювати руками і може надавати послуги великій кількості замовників. Бізнес замислювався з метою надання послуг людям. Так як не кожен знає, як це відремонтувати, та й не завжди є час для занять домашньою роботою. Самотні жінки та літні люди також не можуть вирішити ці проблеми самостійно.

5. Навчальні курси

Вони завжди затребувані, тому що людей, бажаючих поповнити свої знання, завжди достатньо. Такі курси потрібні бухгалтерам, аудиторам, юристам, де їх ознайомлять з новинками в кожній сфері діяльності. Багато готові переучуватися, перепрофілюватися і пошукати себе в іншій сфері діяльності, і за це готові платити великі гроші.

Сьогодні важливо вкладати інвестиції в освіту. Для творців курсів недостатньо розбиратися у сфері навчання, потрібно вміти донести ці знання до аудиторії і організувати якісний процес навчання. Саме цими методами можна досягти успіху в цьому бізнесі.

6. Вендінговий бізнес

Підприємці з цікавістю освоюють вендінговий бізнес. Російський споживач вже готовий купувати в автоматах не тільки гарячі і холодні напої, але бездріжджовий еко хліб.

Наш ринок знайомиться з новинками вендінгових автоматів до яких відносяться:

 • камера зберігання. Вона використовується для зберігання речей, їх потрібно розташовувати в місцях скупчення людей: у басейнах, на пляжах, у спортзалах. Вартість 125 000 руб.;
 • продаж електронних сигарет. Вартість 175 000 руб.;
 • реалізація квітів та сувенірної продукції. Тут важливо враховувати сезонність товару. Наприклад, до 8 Березня заповнювати автомат квітами, а перед Новим роком, продавати ялинкові прикраси. Вартість 160 000 руб.;
 • суші і роли. Делікатеси з Японії дуже популярні у російського споживача. Вартість 176 000 руб.;
 • міні блинная. Вона готує і продає гарячі млинці за 2,5 хвилини. Вартість автомати 900 000 руб.

7. Домашній бізнес

Заробляти на дому — дуже перспективний вид діяльності. Це варіант покращення свого фінансового стану та можливість зайнятися улюбленим видом діяльності. Бізнес — ідей, зЕкшн снюються на дому, є велика кількість, як для жінок, так і для чоловіків.

Пропонуємо вашій увазі:

 • кухня по — домашньому. Багато жінки чудово готують. На приготуванні тортів, домашньої здоби і комплексних обідах багато жінок отримають більше, ніж їхні чоловіки. Витрати складають 10 000-15 000 руб. Продукція має бути високої якості, щоб вона зацікавила покупців.
 • клінінгові послуги. Послуги, пов’язані з прибиранням приміщень будуть завжди затребувані. Правда, їх популярність актуальна в першу чергу в мегаполісах, де доходи замовників на порядок вище, ніж в інших місцях.

Знайдуться замовники, які не хочуть займатися прибиранням своїх квартир. Крім цього є і корпоративні замовлення, які за один виклик можуть принести дохід, рівний середньої зарплати фахівця. Клінінг ще буде розвиватися, так як цей вид бізнесу виник порівняно недавно.

8. Навчання – репетиторство

З чого почати діяльність по навчанню учнів будь-якого віку? Щоб досягти успіху, треба не тільки мати гідну освіту. Викладач повинен бути доброзичливим, вміє знаходити спільну мову з різною аудиторією, а також здатний донести представлений матеріал учневі. Як стати високооплачуваним репетитором?

Найчастіше до послуг викладачів звертаються батьки школярів, які відстають з якого – небудь предмета. Також послугами репетиторів користуються абітурієнти, які готуються до вступних іспитів у Вузи. Оплата послуг викладача залежить від наступних показників: досвіду роботи і кваліфікації. Якщо досвіду роботи у вас недостатньо, тоді оплата заняття оцінюється в 250-500 руб. надалі, з появою досвіду оплату можна збільшити.

9. Вироби з вовни і гусячого пуху

Вироби з натуральних волокон завжди користувалися великим попитом через їх екологічної чистоти і легкості. Наповнювачі для будь-яких видів одягу та текстилю діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних належать пух , перо і шерсть. Ці наповнювачі застосовуються в текстильній промисловості для пошиття курток, рукавичок, хусток, а також для виготовлення ковдр та подушок.

Найпоширенішими є ковдри з наповнювачами (кашемірові, верблюжі). І найдорожчими серед них є кашемірові, тому що виготовляються з кашемірового матеріалу, зібраного вручну. Така тканина приємна на дотик, добре зберігає тепло і не викликає алергію. Також попитом користуються вироби з верблюжої вовни. Цей вид сировини складається з грубих волокон і м’якого підшерстя. Іноді використовується і м’яка шерсть з молодих верблюденят, тоді вартість виробу різко зростає. Товари, вироблені з вовни вівці, такі ж теплі, як і верблюжі, а їх вартість набагато дешевше.

Вироби з вовни:

 • володіють хорошим повітрообміном;
 • мають невелику вагу.

Основою пухових виробів є натуральний пух білих або сірих гусей, гагар або качок. До виробів з пуху дуже високі вимоги, вони повинні відповідати ГОСТам Російської Федерації.

Пухові вироби володіють:

 • високою теплорегулирующей здатністю;
 • добре пропускають повітря;
 • не злежуються.

10. Бізнес по здачі в оренду автомобілів

Цей бізнес порівняно недавно прийшов на російський ринок, але вже активно розвивається. Якщо раніше орендою авто користувалися виключно іноземці, то зараз до цієї послуги все частіше вдаються наші громадяни. Витративши на придбання 3-х річної іномарки 525 000 руб., можна мати щомісячний дохід у розмірі 46 000 руб., прибуток буде дорівнює 42 700 руб., що відповідає 98% доходу.

Якщо коштів на покупку авто немає, тоді його можна орендувати з подальшою здачею в суборенду подобово. Витрати на оренду авто будуть складати 31 000 руб. щомісяця. Необхідно прийняти на роботу три водія, тривалість зміни дорівнює 8 годин. На місяць буде відпрацьовано 90 змін. За зміну чиста виручка становитиме 1 200 крб., а значить за місяць вона буде дорівнює 108 000 руб.

Цей бізнес мало ризикований. Купуючи авто для отримання прибутку, ви ніколи не будете в програші, адже у випадку, якщо бізнес не піде, ви зможете продати автомобіль або залишити собі в особисте користування.