Як себе мотивувати

940

Зміст

 • Що таке мотивація?
 • Як мотивувати себе: 10 доступних способів
  • Ніколи не розкривайте свої плани передчасно
  • Не намагайтеся зробити більше, ніж ви можете
  • Залиште після себе спадщину
  • РаЕкшн те успіхам
  • Влаштовуйте собі відпочинок, якщо він заслужений
  • Проявляйте доброту до себе і навколишнім людям
  • Зберігайте позитив
  • Зберігайте чесність перед самим собою
  • Займайтеся улюбленою справою, заробляючи собі на життя
  • Завжди будьте сконцентровані

Що таке мотивація?

У наш час багато людей намагаються зрозуміти, як мотивувати себе таким чином, щоб позитивного настрою вистачило надовго? Знайти єдиний правильний відповідь на це питання досить важко, тому спочатку розберемося, що являє собою мотивація?

Мотивація – це емоційний порив людини, який змушує його робити певні вчинки.

Мотивація може бути:

 • Позитивною. Нерозривно пов’язана з накопиченням позитивної енергії, а також заохоченням своїх успіхів (навіть незначних).
 • Негативною. Передбачає тотальний самоконтроль життєдіяльності і поведінки людини – постійні нагадування в телефоні, детальний аналіз власних помилок, спеціальна система покарань і повна відсутність заохочень.
 • Як показує практика, негативна мотивація набагато сильніше, ніж позитивний настрій. Однак, незважаючи на це, краще навчиться грамотно поєднувати два ефективних методи, дотримуючись певний баланс між ними.

  Дивіться відео, як досягти стовідсоткової мотивації:


  Ще більше корисної інформації про мотивації, саморозвиток і не тільки можете дізнатися з безкоштовного курсу «Життя на повній потужності».

  Як мотивувати себе: 10 доступних способів

  Ні для кого не секрет, що часто мотивація зникає досить швидко, навіть при наявності безлічі цікавих ідей і намірів. Щоб запобігти подібну ситуацію, користуйтеся наступними методами, які вже допомогли повернути мотивацію багатьом людям.

  Ніколи не розкривайте свої плани передчасно

  У вас з’явилися амбітні плани? Вирішили взяти участь у спортивних змаганнях? Нещодавно здали черговий проект, який принесе серйозну прибуток? Звичайно, можете радіти, але не показуйте свої емоції родичам і друзям.

  Справа в тому, що відкриваючи свої наміри громадськості, ви робите колосальну помилку. У більшості випадків, лайки в соціальних мережах або хвалебні відгуки – це далеко не самі вірні попутники, оскільки будь-яка людина просто втратить мотивацію, побачивши похвалу в свою адресу, а значить, мета не буде досягнута.

  Не намагайтеся зробити більше, ніж ви можете

  Скорочення списку справ – це розумний крок, який призведе до позитивного результату. Коли людина усвідомлює, що зможе вирішити всі завдання, заплановані на певний період – зайва нервозність зникає, а на зміну їй приходить додаткова мотивація.

  Залиште після себе спадщину

  Намагайтеся залишити якусь спадщину, не забуваючи, що всі ми смертні.

  Як не дивно, але смерть цілком може стати хорошою мотивацією. Як показує практика, багато люди радіють успіхам, які не мають ніякої відчутної цінності, застрягаючи в павутині безглуздих справ і вчинків. Якщо ви усвідомлюєте, що життя колись закінчується, що зможете вирішувати більше Екшн сно важливих завдань. Пам’ятайте, всі вчинки, які роблять люди, впливають на їх спадщину. Розуміння даного фактора – це відмінна мотивація, яка ніколи не буває зайвою.

  РаЕкшн те успіхам

  Навчіться радіти успіхам (навіть незначних). Святкування маленьких перемог допомагає виробити позитивний настрій, який буде супроводжувати вас завжди. Звичайно, зовсім необов’язково купувати алкогольні напої, щоб влаштувати справжнє свято.

  Цілком достатньо просто усвідомити, що досягнутий певний успіх. Наприклад, один з відомих бізнесменів Вишень Лакиани відзначає свої успіхи досить просто – дзвонить в «щасливий дзвіночок», що символізує радість.

  Влаштовуйте собі відпочинок, якщо він заслужений

  При наявності повноцінного відпочинку людина здатна працювати на межі можливостей. Однак багато людей просто не знаходять часу на відпочинок, особливо, якщо він Екшн сно необхідний. Звичайно, подібний підхід до справи негативно впливає на мотивацію. Саме тому, ніколи не забувайте про відпустку, який ви, можливо, відкладали в довгий ящик.

  Проявляйте доброту до себе і навколишнім людям

  Людині властиво порівнювати свої досягнення з успіхами інших. Краще позбавтеся від подібної звички, адже є багато людей, які краще і розумніше вас. Якщо ви це усвідомлюєте, то зможете стати вільною людиною. Така свобода допоможе не звертати уваги на родичів і друзів, займаючись своєю улюбленою справою.

  Дізнайтеся, як бути постійно в драйві з наступного відео:


  Рекомендуємо подивитись:
  «Життя на повній потужності» – безкоштовний курс по саморозвитку та самопізнання.
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Зберігайте позитив

  Намагайтеся зберегти позитивний настрій, перебудовуючи звичний ритм життя. Наприклад, ви вирішили прокидатися набагато раніше, ніж зазвичай. Можна сприймати новий графік з негативного боку, недолік сну, але набагато легше думати про додаткові можливості.

  Це Екшн сно позитивний момент, адже у вас з’явиться більше вільного часу, який можна використовувати з розумом.

  Зберігайте чесність перед самим собою

  У наш час соціальні мережі відіграють досить важливу роль. Ви, ймовірно, вважаєте своє життя успішним, створюєте собі абстрактний образ переваги, адже уявне величність точно не приведе ні до чого хорошого. Якщо ви почнете «хвалитися» не тільки перемогами, але і невдачами, то отримаєте додатковий мотиваційний заряд, який необхідний при ураженнях. Справляйтеся з різними труднощами, продовжуючи рухатися вперед.

  Займайтеся улюбленою справою, заробляючи собі на життя

  Постарайтеся зрозуміти, що подобається вам найбільше, і робіть це краще за інших. Успіх у будь-якій справі нерозривно пов’язаний з певним досвідом і бажанням людини досягати високих результатів.

  Не забувайте, що необхідно дотримуватися обережності. У вас може лежати душа до багатьох занять, але потрібно віддавати перевагу більш прибутковим.

  Радимо відео – Як себе мотивувати від Олексія Толкачова і Антона Макурина:


  Дізнайтесь ще більше способів мотивації безкоштовного курсу «Життя на повній потужності».

  Завжди будьте сконцентровані

  Багато людей зазвичай відволікаються на якісь пересічні речі, що не дає їм можливості досягти довгоочікуваного успіху. Вся суть в концентрації. Є один показовий приклад, що характеризує дану ситуацію. Коли Біллу Гейтсу задали питання, «від чого залежить успішність людини», він відповів – «концентрація. Висновок тут тільки один – намагайтеся занурюватися в роботу, не відволікаючись на всілякі дрібниці.

  Якщо ж ви скористаєтеся хоча б декількома з перерахованих вище рад, то зможете знайти для себе додаткову мотивацію, яка призведе до нових вершин!