Як купити нерухомість? Інформація інвестору

566

Покупка нерухомості з метою заробітку все частіше розглядається нашими співвітчизниками як запорука збереження і примноження грошей у період економічної нестабільності в країні. Таким чином, будь, зважився стати власником нерухомості, розглядається як потенційний інвестор.

Щоб справді отримати вигоду від своїх маніпуляцій з купівлею-продажем нерухомого майна, необхідно вивчити механізми цього ринку. Зокрема, постаратися вигідно купити квартиру або приватний будинок, не бути обдуреним, давши заставу, правильно оформити документацію.

Навіть недосвідчений інвестор розуміє, що в плані безпрограшних капіталовкладень варто розглядати ринки нерухомості таких міст як Москва, Єкатеринбург, Казань, Санкт-Петербург – тобто там, де вона завжди користується підвищеним попитом, а ціни невпинно зростають.

Для початку, щоб будь-який проект почав працювати, необхідно скласти бізнес-план. В інтернеті багато прикладів, але багато з них складені не правильно. Щоб уникнути всіх помилок, у складанні, і потім вже в подальшій роботі, скачивайте перевірені документи.

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Бізнес на дохідних будинках
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Зміст

 • Що повинен мати на увазі інвестор перед тим, як купити нерухомість?
  • Вибираємо район
  • Орендний бізнес на базі таунхауса
  • Оформлення купівлі-продажу

Що повинен мати на увазі інвестор перед тим, як купити нерухомість?

Придбати квартиру або приватний будинок без посередників нині практично нереально, тим більше, в таких містах, як Москва. Але не варто думати, що покупка нерухомості за допомогою ріелтора невигідна. Хороший фахівець допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант за вигідною ціною, так що інвестор навіть залишиться в плюсі, незважаючи на витрати за послуги посередника.

Для вибору потрібного варіанту нерухомості краще всього, звичайно, звернутися у велику компанію, що займається продажем різних видів житла. Добре, якщо фахівець фірми може запропонувати різні варіанти на вибір: квартиру в новобудові, «вторинне» житло, приватний будинок або навіть кімнату, якщо інвестор має обмежені кошти. При виборі ріелторської фірми керуйтеся відгуками друзів і знайомих, але також бажано, щоб це була відома компанія з солідним досвідом роботи на ринку нерухомості. Але допомогти вибрати об’єкт для інвестування може і приватний ріелтор.

І все ж від допомоги посередника можна відмовитися, якщо самостійно зайнятися моніторингом оголошень в інтернеті. Але при цьому не можна забувати кілька речей: з власником практично завжди доречний торг, ціни в оголошеннях не завжди відповідають реальності, точно так само, як і характеристики об’єктів нерухомості. Іншими словами, продавці просто намагаються зацікавити покупців, йдучи на різні хитрощі. І завжди є шанс, що хтось купить квартиру за завищеною ціною, без торгу.

Вибираємо район

Якщо при виборі об’єкта інвестицій інвестор приймає рішення зупинитися на пропозиції в місті Москва, то варто звернути увагу на район столиці, в якому нерухомість найбільш затребувана. Експерти відзначають, що Москва налічує близько десяти найпопулярніших районів. Серед них – Теплий Стан, Любліно, Гагарінський, Пресненський, Мар’їно та інші. Що стосується адміністративних округів, то найбільше користуються попитом захід і Південний Захід міста Москва. Однак, враховуючи рівень розвитку та значення цього міста в країні, потрібно мати на увазі, що Москва не припускаємо районів-аутсайдерів в принципі. Тобто, в будь-якому її куточку квартира знайде свого покупця і буде затребувана при продажу або здачі в оренду.

Орендний бізнес на базі таунхауса

Ті ж таунхауси можна здавати без особливих проблем. Микола Мрачковський у своєму відео як раз розповідає, як це правильно зробити.


Пройдіть курс Миколи Мрочковского
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Оформлення купівлі-продажу

Знайшовши потрібний об’єкт, потенційний інвестор хоче якомога швидше його оформити. Недосвідчені покупці поспішають дати заставу, щоб засвідчити свої серйозні наміри. Однак фахівці радять не поспішати з цим, а все робити по порядку, інакше ризикуєте попастися на гачок шахраїв.

Почнемо з того, що певна сума грошей, сплачена власнику як запорука ще до оформлення угоди, повинна бути оформлена письмово і засвідчена у нотаріуса. В документі необхідно вказати, що ці гроші складають заставу, гарантує, що саме ви станете власником житла. Також варто обумовити такий момент, що застава стане авансом, складовим частковий платіж за об’єкт нерухомості – квартиру або приватний будинок.

Якщо купувати житло на вторинному ринку, то реєструючого органу потрібно подати такі документи, як свідоцтво про право власності попереднього власника, виписку з будинкової книги та договір про купівлю-продаж об’єкта. Якщо ж інвестор купить нову квартиру, то при її реєстрації також необхідно буде надати дозвіл на здачу новобудови в експлуатацію, а також документ, що підтверджує законність побудованого житлового будинку.

І спосіб придбати квартиру без будь-якого капіталу, можна без особливих проблем. Ви напевно зараз задумалися — як це можна зробити? А ми вам відповімо — дуже просто. Антон Мурыгин, відома людина в сфері нерухомості, як раз розповідає як це зробити.

Скачайте безкоштовний відеокурс
Як почати заробляти на нерухомості без початкового капіталу
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Пам’ятайте, що хороша ґрунтовна інформаційна підготовка перед покупкою нерухомості – запорука вигідного інвестування.

(1голос(ів), середній: 1,00 із 5)
Завантаження…

Визначитися з містом і районом;
 • Вибрати для себе кілька об’єктів, які Ви б хотіли придбати;
 • Подивитися курс від Антона Муригіна — Як заробити від 30 тисяч на нерухомості без стартового капіталу;
 • Скачайте і роздрукуйте бізнес-план — Як заробити на дохідних будинках;
 • Пройдіть курс від спеціаліста з нерухомості — Миколи Мрочковского
 • Вступайте в нашу групу ВК