Як заробити підлітку: заробіток для підлітків в інтернеті і без нього

966

В даний час більшість підлітків хочуть заробляти гроші самостійно, щоб не просити у своїх батьків на які-небудь особисті потреби. Часто буває, що дорослі погано ставляться до бажання дітей почати заробляти гроші в підлітковому віці. Але фахівці запевняють, якщо дитина виявляє бажання підзаробити, то краще підтримати його в цьому.

Зміст

 • 1. Як заробити підлітку оффлайн (без інтернету)
 • 2. Способи заробітку в інтернеті (онлайн) для підлітків
 • 3. Швидкий заробіток в інтернеті — на Авіто
 • 4. Заробіток в інтернеті для підлітків — висновок

1. Як заробити підлітку оффлайн (без інтернету)

Почати заробляти підлітку можна дуже швидко, але ці гроші можуть бути невеликі.

Заробіток для підлітків ділять на два типу:

 • постійний,
 • сезонний.

Наприклад, сезонні види заробітку — це якісь підробітки влітку або під час навчальних канікул.

Можна заробити підлітку, працюючи кур’єром. Багато підлітки, щоб більше заробляти, поєднують кілька видів робіт, наприклад, доставляють пошту і розклеюють оголошення.

Також досить популярний вид заробітку в підлітків – це підробіток на автомобільних мийках, автомобільних стоянках або яких-небудь автомайстерень. І це досить непогано оплачувана робота, де є можливість заробити будь-якого підлітка, який хоче заробити гроші. (Дивіться ще способи, як заробити гроші).

Чимало підлітків заробляють, прибираючи вулиці, упорядковуючи парки і сквери. У літній сезон можна підробляти на розважальних атракціонах і на їх технічному обслуговуванні.

Маючи можливість проживання на дачі або в селі влітку, можна знайти масу різних видів робіт: прополка грядок, лагодження огорожі та інше, яка потрібна людям, готовим платити за неї гроші.

Не варто забувати, що закони РФ обмежують працю підлітків. Обмеження це стосується в певній кількості робочих годин в день, а також максимальному вагою перенесення тягарів. В результаті чого, більшість роботодавців не хочуть влаштовувати офіційно підлітків.

Якщо мова йде про постійне виді заробітку для підлітків, то з вибором місця роботи краще не поспішає і слід вибирати з урахуванням перспектив на майбутнє. Таким чином, потрібно вибрати саме ту сферу діяльності, яка може стати в нагоді надалі.

2. Способи заробітку в інтернеті (онлайн) для підлітків

Якщо ваша дитина проводить багато часу за домашнім комп’ютером, то на цьому самому комп’ютері можна непогано почати заробляти гроші.

Наприклад, можна розпочати заробіток в інтернеті написанням текстів на різні теми, які охоче купуються веб-майстрами для наповнення контенту для своїх сайтів. Цей вид заробітку дозволить значно підвищити навички правопису, так як за статті з помилками ніхто не заплатить.

Приділяючи такій роботі кілька годин на день, можна заробляти від трьох до дев’яти тисяч рублів на місяць.

В інтернеті багато підлітки заробляють на своїх сайтах або блогах. Верхньої межі заробітку тут немає, але можна нічого і не заробити. Але в будь-якому випадку при певному бажанні і цілеспрямованості дитина може непогано вивчити веб-дизайн, способи просування сайтів та методи монетизації інтернет-проектів, або ж стати першокласним веб-програмістом. Тобто, з огляду на стрімку комп’ютеризацію в сучасному житті, дитина точно не залишиться без роботи.

3. Швидкий заробіток в інтернеті — на Авіто

Ще один прекрасний спосіб заробітку грошей в інтернеті – це купівля-продаж товарів на авіто, найбільшому в Росії сайті безкоштовних оголошень. Сьогодні існує безліч способів заробити на авіто без вкладень, в цілому, майже всі вони пов’язані з купівлею-продажем товарів онлайн. Це під силу не тільки підлітку, а й дитині, головне правильно підбирати товари на перепродаж і сміливіше виставляти їх на сайт. Заробляти на авіто можна без серйозного досвіду роботи в даній сфері – зараз в інтернеті існує безліч курсів і уроків які можна пройти в режимі онлайн, або просто скачайте і прочитайте готовий чекліст з ідеями.

Скачайте безкоштовний чекліст
18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз, щоб заробити гроші
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Не забувайте про відмінне джерело інформації — відеороликах експертів, з яких можна багато чого дізнатися про швидкий заробіток грошей в мережі, такому, наприклад, як заробіток на сайті безкоштовних оголошень Авіто:

4. Заробіток в інтернеті для підлітків — висновок

Експерти радять батькам більше спілкуватися з дітьми на тему фінансів і фінансової грамотності, а також цікавитися, куди дитина планує витратити свої зароблені гроші. Краще з раннього віку привчати дитину фінансового планування і пояснювати, як заробити гроші підлітку, що таке бізнес і інвестиції, куди вигідно вкладати зароблені гроші, щоб їх примножити.

Перш ніж братися за роботу в інтернеті, подивіться відео про те, як відрізнити реальний спосіб заробітку в мережі від шахрайства:

(17голос(ів), середній: 3,24 з 5)
Завантаження…

Поцікавтеся оголошеннями в газетах і інтернеті і спробуйте знайти роботу кур’єром або в сфері обслуговування
 • Заробити свої перші гроші на Авіто — скачайте чекліст з 18 готовими ідеями заробітку
 • Підберіть на нашому сайті безкоштовний курс, який допоможе заробляти в інтернеті
 • Читайте також статті по заробітку на нашому сайті:
 • Заробіток в Інтернеті без вкладень — 13 способів як заробити гроші в мережі + перевірені відгуки про роботу онлайн

  5 способів заробітку на Фейсбук — Палю тему!

  5 способів заробити на групі Вконтакті — Палю тему про заробіток в ВК!

  Онлайн заробіток без вкладень — 5 простих способів заробити гроші в інтернеті + сайти для роботи в мережі