Куди вкласти гроші в 2018 році, щоб не втратити і заробити — поради експертів + рекомендації

694

Прогнози економістів на 2017 рік (18-й скоріше всього теж) стають все менш втішними. Катастрофічний обвал рубля, ірраціональні стрибки кредитних ставок у банках, напружена атмосфера на фондовому ринку – всі ці невеселі новини наводять на серйозні роздуми кожного росіянина.

Всі думають про одне й те ж: як уникнути прикрих фінансових втрат, на що і куди вкласти свої гроші, щоб заробити, зберегти або хоча б не втратити, щоб отримувати щомісячний дохід і щоб хвиля фінансового катаклізму не поглинула гроші повністю, а також від будь покупок сьогодні слід утриматися і т. д.?

Але для початку необхідно все ж зарядитися оптимізмом. Подумайте хоча б про те, що, на відміну від мільйонів інших людей, у вас є на сьогоднішній день вільний капітал. Значить, ви перш за все робили правильно і у вас є шанс вийти молодцем і з цієї ситуації. Головне – вибрати найбільш виправдовують себе інструменти інвестування.

Якщо ви хочете вкласти гроші і заробити, а грошей у вас немає. Для цього ми написали статтю — Де взяти грошей безоплатно, там же ми описали що робити якщо банки і микрозаймы відмовляються давати вам гроші.

Про способи вкладення грошей з метою збереження і примноження читайте нижче. Там же ви знайдете поради експертів, куди вкладати гроші під час і після кризи

Зміст

 • 1. Куди вкласти гроші, аби не втратити — 15 способів збереження капіталу
  • 1. Банківський депозит – в який банк краще покласти гроші під відсотки
  • 2. Придбання нерухомості (вибір редакції)
  • 3. Інвестування в Піфи
  • 4. P2P – кредитування
  • 5. «Все або нічого» — бінарні опціони
  • 6. Інвестування в чужий бізнес
  • 7. Вкладення грошей у власну справу
  • 8. Вкладення капіталу в дорогоцінні метали
  • 9. Чарівна сила мистецтва
  • 10. Інвестування у венчурні фонди
  • 11. Вкладення в криптовалюту
  • 12. Інвестування в програми для телефонів (iOS, Android)
  • 13. Інвестування в групи, паблики в соцмережах
  • 14. Покупка платіжного терміналу
  • 15. Інвестування у себе
 • 2. Куди можна вкласти гроші, щоб заробити — 4 способу вигідного вкладення грошей
 • Основні правила беззбиткового інвестування
  • Спосіб №1. Придбання акцій
  • Спосіб №2. Мікрокредитування Webmoney
  • Спосіб №3. Вкладення в веб-проекти (сайти, портали, сервіси та ін.)
  • Спосіб №4. Інвестування в ПАММ-рахунки
  • Спосіб №5. Заробіток на дачах і присадибних ділянках (вибір редакції)
 • 3. Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід – 4 ради експертів куди інвестувати гроші
  • Порада експерта №1. Депозит в комерційному банку
  • Порада експерта №2. Вкладення коштів у нерухоме майно
  • Порада експерта №3. Валютні вкладення
  • Порада експерта №4. Інвестування у власний бізнес в інтернеті
 • 4. Куди гроші краще не вкладати — рекомендації
 • 5. Висновок

1. Куди вкласти гроші, аби не втратити — 15 способів збереження капіталу

Кожен з викладених нижче способів грошового вкладення характеризується більшою або меншою часткою ризиків. І в той же час при сприятливих умовах кожен з них здатний забезпечити ліквідність і прибутковість вашого капіталу.

Розглянемо детально фінансові інструменти та їх можливості, в що можна вкласти гроші сьогодні, щоб стабільно отримувати щомісячний дохід.

1. Банківський депозит – в який банк краще покласти гроші під відсотки

Цей спосіб навряд чи дохідне заощадження грошей будинку «під подушкою». Навряд чи його взагалі варто розглядати серйозному інвесторові. Розумно використовувати банківський депозит лише як «транзитний» пункт на шляху руху капіталу в більш солідні фінансові інструменти.

Вкласти гроші в банківський вклад не найкращий спосіб збільшення капіталу, його скоріше можна віднести до способу збереження своїх грошей.

Будь-який економіст висловить сумнів у наЕкшн ності «подушки безпеки» банківського вкладу. Адже, у разі термінового зняття грошей, можна втратити всі відсотки, що набігли. З доларовими депозитами банки взагалі важко розлучаються.

Якщо ви хочете на час довірити гроші фінансово-кредитної організації, то самим оптимальним рішенням буде розподіл по 1 400 000 рублів по різним банкам. Такий обсяг вкладів дозволить наЕкшн но застрахувати ваш капітал на випадок розорення будь-якого з вибраних вами фінустанов.

Читайте авторський огляд Меркулова
Куди вкласти гроші, щоб вони працювали — 7 способів інвестування, які я випробував на людях
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

У які банки краще вкладати гроші під відсотки?

Вирішуючи, в який банк вкладати гроші і де відкрити депозитний рахунок, познайомтеся з ТОП-10 провідних банків країни, зверніть увагу на їх рейтинг наЕкшн ності. Добре, якщо співвласником фінустанови є держава. Навряд чи вона зацікавлена у припиненні діяльності власних банків. До їх числа належать, наприклад, такі «зубри» російського фінансового ринку, як Россельхозбанк, Ощадбанк, ВТБ і деякі інші.

Представляємо ТОП-5 банків, в які можна сміливо вкладати свої гроші під відсотки

 • Банк «Ощадбанк»
 • Банк «Россельхозбанк»
 • Банк «ВТБ 24»
 • Банк «Газпромбанк»
 • Банк «Альфа-банк»
 • Рейтинг наЕкшн ності банків незначно змінюється. Але перші три банки практично завжди знаходяться на своїх місцях, так як це банки з держ. підтримкою, то наЕкшн ність їх на найвищому рівні.

  2. Придбання нерухомості (вибір редакції)

  Існує хибна думка, що для того, щоб почати заробляти на нерухомості необхідно мати великий стартовий капітал. Насправді є кілька варіантів отримати всі вигоди від інвестування в нерухомість маючи в розпорядженні невелику суму від 200 до 1 мільйона рублів:

 • Використання принципу кредитного плеча і хороших боргів
 • Беручи участь в проекту з співінвестування, коли група інвесторів вскладчину купує како-небудь смачний актив
 • Один з принципів інвестування, про яку постійно говорить Кійосакі — це використання хороших боргів і кредитного плеча. Суть в тому, що для покупки ви використовуєте тільки частину своїх грошей, а решту берете в банку під певний відсоток.

  Наприклад у вас є 1 мільйон рублів який ви готові інвестувати в нерухомість, розглянемо два варіанти:

  Ви купуєте за готівку маленьку квартиру-студію в новобудові в провінційному містечку. Коли буде здана новобудова (приблизно 1,5 року після котловану), вона зазвичай виростає в ціні приблизно на 20-30%, тобто фактично ви отримаєте прибутковість приблизно в 1,5 — 2 рази вище банківської.

  Варіант №2 — ви берете 1 мільйон рублів і купуєте 3 квартири з використанням кредитного плеча (іпотеки). За кожну квартиру ви вносите початковий внесок 10% а решту платить банк. Поки новобудова будується ви платите відсотки по іпотеці — близько 10 000 — 15 000 за кожну квартиру або 30 — 45 000 в місяць за кредитом, далі на фінальному етапі виходите з угоди – при такій схемі прибутковість зростає до 60 — 100 річних.

  Подивіться фрагмент семінару Миколи Мрочковского в якому він розбирає цю стратегію більш докладно:

  Придбання нерухомості на етапі закритих продажів

  Реальний приклад одного нашого інвестора Миколи Мрочковского — він придбав квартиру в новобудові в місті Городець в Нижегородській області на ранньому етапі на закритих продажах за 975 000 рублів, через 6 місяців він продав її так само на проміжному етапі через компанію забудовника за 1,3 мільйона)
  Його прибуток склав 325 тисяч рублів за 6 місяців інвестування або 33% всього за 6 місяців.

  Але такі проекти в отркытом доступі зазвичай не з’являються, їх краще шукати на закритих зустрічах і в клубах інвесторів,

  Інвестування в нерухомість з материнським капіталом

  Рекомендуємо також прочитати нашу статтю: «Материнський капітал в 2017 році», так як завдяки маткапиталу можна вкласти свої гроші в нерухомість, що будується. Це теж може бути одним з варіантів важеля позикових коштів.

  Інвестування в нерухомість у 2017 році

  В період обвалу рубля квадратні метри стають значно доступніші. Однак цей інвестиційний інструмент вимагає професійного підходу.

  У 2017 році ми рекомендуємо розглядати стратегії інвестування в нерухомість, які орієнтовані на отримання стабільного грошового потоку, а не розраховувати на зростання вартості нерухомості
  Є велика ймовірність, що цінник на продаж буде низьким досить довго, а багато новобудови ризикують стати — недобудовою

  Вкладення в нерухомість практично завжди збереже ваші вкладення, а при грамотному підході до інвестування в нерухомість, збільшить ваші інвестиції

  Варіанти інвестування в нерухомість з отриманням стабільного доходу від оренди

  Безкоштовна база знань по інвестуванню
  41 спосіб інвестування в нерухомість
  <img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Якщо збираєтеся в майбутньому отримувати прибуток за рахунок здачі житла в оренду, то найбільш раціонально придбати зараз кілька квартир в новобудові одиничної забудови або ж прибутковий будинок. Вартість оренди збільшать такі фактори, як місце розташування житла поблизу метро або залізничної станції, розвинена інфраструктура району, наявність великих підприємств, аеропортів і тп.

  Вклавши гроші в нерухомість під здачу в оренду, можна стабільно отримувати щомісячний дохід. (Сюди можна віднести як комерційну нерухомість (здача в оренду ком.приміщення, складу, офісу тощо), так і житлову (котедж (будинок), квартиру, кімнату і т. д.))


  Скачайте безкоштовний бізнес-план від Ю. Медушенко
  Як придбати багатоквартирний БУДИНОК на гроші банку і отримувати з оренди від 100 000 до 300 000 в місяць
  <img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Бажано зЕкшн снювати інвестиційну діяльність з нерухомістю у самий апогей кризи. Визначити той момент, коли спад економіки досягне дна, зможе тільки справжній профі. Тому заручіться підтримкою такого спеціаліста. Він забезпечить вам найбільш вигідну покупку.

  3. Інвестування в Піфи

  Суть цього вкладу в наступному: ви довіряєте свій капітал фонду, де їм управляє команда професіоналів. Ви оплачуєте діяльність керуючих вашими грошима й самі ж несете за нього відповідальність. Але при всьому при тому це досить стабільне джерело середнього доходу.

  Важливо вибрати ПІФ з найбільш популярними цінними паперами і сподіватися, щоб ринок не «штормило» від сильних коливань. Як стверджує статистика, після попереднього кризи солідним Піфам вдалося повернути інвесторам гроші лише через 4-5 років. Найстійкіші з них змогли накопичити до 40 % прибутку. (Що таке ПІФ, а також про інші способи вкладення грошей з метою отримання прибутку читайте в статті)

  Істотним плюсом цього способу вкладення є можливість в будь-який момент забрати свій капітал або його частку.

  4. P2P – кредитування

  Мова йде про так званому соціальному позику, коли в ролі кредиторів і позичальників виступають звичайні громадяни. Місячна прибутковість такого рівноправного кредитування може досягати 50 %. Ваші клієнти будуть готові укладати з вами застраховані угоди під півтора відсотка на добу.

  Правда, система, що надає майданчик для подібних мікропозик, забирає половину від кожного вашого відсотка. Однак свої 0,70 % на добу ви будете мати стабільно. А через якийсь час, вивівши свій депозит, зможете вже заробляти на прибуток.

  5. «Все або нічого» — бінарні опціони

  Так іноді називають бінарні опціони. Цей інструмент інвестування або дає фіксований обсяг прибутку, або нічого не дає. Все залежить від виконання його учасником певної умови в певний час. Тут можна придбати величезний капітал, а можна і втратити.

  Якщо ви не розбираєтеся в маркетинговій темі, то фортуна вам навряд чи тут посміхнеться. Як риба у воді на бінарному опціоні відчувають лише «аси» валютної сфери, здатні визначати потенційні ризики угоди. Що таке бінарні опціони і як на них заробити читайте в цій статті.

  Бінарні опціони є високоризикованим фінансовим інструментом, але там де високий ризик — висока прибуток

  Якщо ж все-таки бажаєте спробувати себе в торгівлі бінарними опціонами, то рекомендуємо вибирати наЕкшн ного брокера, який надає свої послуги багато років. Наприклад, сюди можна віднести компанію IQoption.

  6. Інвестування в чужий бізнес

  Вкладення грошей в чуже підприємство – це завжди ризик, особливо в кризовий час. Адже це не просто, як деякі вважають, «поклав – і забув», а відсотки самі собою «капають». Щоб отримати профіт, треба бути на 100 % впевненим у людях, яким ти довіряєш свої заощадження.

  У Росії такі «номери» рідко проходять. Будь-яку справу у нас вимагає особистої участі. Якщо ви все ж зважитеся інвестувати в чужу фірму, не розлучайтеся одразу з усіма своїми грошима – обмежтеся якоюсь частиною.

  7. Вкладення грошей у власну справу

  Мелкомасштабный бізнес – найкращий інструмент збільшення інвестицій під час кризи. Безумовно, в самому початку не минути зустрічі з ризиками. Однак, переступивши стартовий кордон, можна зітхнути з полегшенням.

  Зрозуміло, що розраховувати на щось грандіозне на тлі завмирання банківської діяльності та заборгованостей по зарплаті навряд чи варто. Однак захоплення цікавою справою і подолання труднощів на шляху до успіху гарантують моральне задоволення. (У цій статті ви знайдете бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями, який бізнес можна відкрити будинку і т. д.)

  Вкладення в бізнес — відмінна інвестиція з метою отримання щомісячного доходу. Рекомендації з чого почати відкриття бізнесу дивіться на картинці

  Добре розкручений бізнес є наЕкшн ним фінансовим інструментом, куди зараз можна вкладати гроші, щоб отримувати щомісячний дохід, так як саме бізнес буде не тільки стабільно генерувати дохід, але і з часом він надасть кошти для вкладу в інші фінансові інструменти.

  Користуйтеся тільки рекомендаціями досвідчених інвесторів:

 • Намагайтеся відшукати свою нішу на ринку з мінімальним кількістю конкурентів. Не кидайтеся в «вир», обжитий «чужими чортами».
 • Ідіть второваними стежками: користуйтеся готовими моделями і схемами бізнесу – менше шишок наб’єте.
 • Краще всього починати з реалізації послуг, особливо якщо грошей на придбання товарів недостатньо.
 • Постарайтеся обійтися без банківського кредитування.
 • Не бійтеся починати: не боги фірми відкривають.
 • 8. Вкладення капіталу в дорогоцінні метали

  Це перевірений спосіб зберегти і примножити свої заощадження. Коштовними вважаються метали, що йдуть на виготовлення ювелірних прикрас. До такого цінного металлосырью відносять палаЕкшн , платину, срібло, золото. Вони не по зубах інфляції, тому завжди у фаворі у далекоглядних людей.

  Є кілька шляхів придбання дорогоцінних металів:

  • Купівля злитків у банках (майте на увазі, що вам доведеться заплатити 13-відсотковий податок у разі їх реалізації (по закінченню 3-х років податок на продаж майна (золота) не стягується)).
  • Купівля монет з цих металів (можна скористатися послугами Ощадбанку – головного постачальника таких продуктів). На жаль, вартість монет спочатку сильно завищена по відношенню до вартості дорогоцінних металів з яких вона зроблена
  • Придбання предметів мистецтва та антикваріату з дорогоцінних металів.
  • Купівля на фондових біржах цінних паперів, забезпечених золотом.
  • Створення знеособленого металевого рахунку. На такому рахунку метали виступають в ролі валюти. При цьому у людини, що відкрила металевий рахунок, на самому справі немає на руках ніяких металів. У цій умовності величезний плюс: не треба зберігати у себе цінності. Дохід від віртуального продукту можливий у випадку, коли ціни на метал починають рости.

  Прибутковість даного способу інвестування грошей так само не дуже висока. Фактично золота на руки, вам ніхто не дасть

  9. Чарівна сила мистецтва

  Цей наЕкшн ний вид вкладень далеко не для всіх виявляється ліквідним. Слід, насамперед, добре розбиратися в мистецтві. Тоді профіт від цих вкладень може просто зашкалювати. Один шедевр живопису або одна мармурова статуетка здатні принести сотні відсотків доходу.

  Ясно, що вартості геніальних творінь не загрожують ніякі фінансові катаклізми. Однак знайти їх справжніх цінителів буває ой як нелегко. Практика показує, що, купивши справжній витвір мистецтва, можна стовідсотково зберегти гроші в смутний час. Але, як правило, лише 4 шедевра з 10 вдається збути.

  10. Інвестування у венчурні фонди

  Вкладення коштів в стартапи – інноваційні проекти або підприємства – справа, наскільки прибуткова, настільки й ризиковане. Мова йде про впровадження у виробництво раніше не використовуваних технічних ноу-хау. Статистика свідчить, що лише 2 % підприємств виправдовують такі вкладення. Але прибуток від них, як правило, перекриває інші 7-8 % невдалих об’єктів інвестування.

  Вклад можна робити не тільки реальними грошима, але і обіцяними сумами (коммитментами). Прибуток слід очікувати через 3-7 років, поки фінансово опікувані компанії не стануть на ноги. Найбільше шансів у цій справі у малих підприємств, створених за наукомістких виробничих галузях.

  11. Вкладення в криптовалюту

  Криптовалюта – це нове електронний платіжний засіб, яке увійшло в практику на порозі нового міленіуму. Відрізняється високим рівнем захисту. Першопрохідцем стала Bitcoin, за нею послідували інші 150 її «клонів».

  Сьогодні кріптовалюти стають реальними конкурентами звичним грошей і суттєво впливають на світову економіку. З криптосредствами вже працюють eBay і Amazon.

  Звичайно, як і будь-яке нововведення, кріптовалюти поки ще не мають великої сфери розповсюдження. Однак у те, що за ними майбутнє, вірять багато експертів. Головним їх аргументом є повна неможливість інфляції нового виду грошей.

  Рекомендуємо до прочитання нашу статтю про сім способи заробітку на криптовалюте. Може знайдете для себе щось цікаве.

  12. Інвестування в програми для телефонів (iOS, Android)

  Найвигідніша справа – отримання прибутку з додатків, здатних надати реальну допомогу. Не менш прибутково вкладати в додатки, агрегуючі корисну інформацію певної тематики.

  Заслуговують уваги і безкоштовні програми, відмінною рисою яких є продаж що-небудь.

  13. Інвестування в групи, паблики в соцмережах

  Паблики в соціальних мережах – один з найбільш поширених онлайн-меседжів наших днів. Деякі намагаються заробляти на пабликах, хоча справа це досить ризиковане — так як на цьому терені дуже багато шахраїв і школярів, які прийшли за легкими грошима

  Головне – бути мегаактивным виконавцем. Якщо ви належите до таких, успіх вам забезпечений. Особливих вкладень така діяльність не потребує. Достатньо лише на початковому етапі трохи розщедритися. А надалі число передплатників можна збільшувати шляхом обмінів.

  Велику роль у цій справі відводиться контенту пабліка, точніше, його якості. Потрібно вміти вибрати і тему, цікаву для широкої аудиторії. Актуальність тематики залучить масу рекламодавців. До найбільш популярним і максимально монетизируемым відносяться паблики, що зачіпають проблеми грошей, успіху, взаємин статей.

  На базі такого затребуваного пабліка цілком можливо налагодити прибутковий канал продажів. Головне, щоб реалізуються продукти були не дуже дорогими і призначалися для масового користувача.

  Рекомендуємо подивитись:
  Як заробляти в Вконтакті групі і паблике

  14. Покупка платіжного терміналу

  Термінали оплати в нинішній час обслуговують мільйони людей. Діапазон опцій цих програмних комплексів постійно розширюється. Користування ними передбачає досить високу комісію. Купивши кілька таких апаратів, ви обремените себе тільки однією турботою – вчасно забирати з них гроші.

  15. Інвестування у себе

  Наостанок поговоримо про головне – вкладення коштів у власний розвиток. Це не просто важливо. Це відправна точка будь-якого бізнес-успіху.

  Не шкодуйте грошей на «розумні» книги, корисні семінари, ділові тренінги, цінні инфопродукты, особливо курси по інвестуванню та заробітку. Вони стануть вашими орієнтирами в океані грошових течій та інвестиційних вирів. Вони навчать вас обходити підводні камені і уникати мілин. З їх допомогою ви зможете швидко відфільтрувати непотрібні, неефективні методи заробітку.

  Капітал, придбаний таким чином, буде завжди з вами. Нікому і ні при яких обставинах не відняти його у вас. Йому не загрожують ніякі форс-мажори, ніякі кризи. Це самий низькозатратний і в той же час найприбутковіший вид вкладення. Адже він не просто безризиковий – він антирисковый. Будь-який інвестор може лише мріяти про таке поєднанні.

  Без саморозвитку побудова інвестиційного бізнесу приречене на поразку. Вкладення в себе — це потужний генератор ідей і унікальний каталізатор успіху.

  Перед тим, як визначитися, куди вкласти гроші під високий відсоток з гарантією, необхідно розуміти що таке вкладення — це важке завдання, тому що гарантія передбачає низькі ризики при інвестуванні. Сама діяльність (інвестування) є ризикованою справою, тому в будь-якому випадку, там де висока прибутковість (високі відсотки) присутні і високі ризики.

  2. Куди можна вкласти гроші, щоб заробити — 4 способу вигідного вкладення грошей

  Фатальна помилка – неприпустима розкіш для інвестора. Особливо в кризовий час. Тому досвідчені фінансисти знають: розумне капіталовкладення не має нічого спільного з тим, що в народі називається «пороти гарячку».

  І ще одне табу інвестора: він ніколи не реагує на випадково знайдені в інтернеті одкровення якогось невідомого «трейдера-інвестора» Васі Пупкіна.

  Основні правила беззбиткового інвестування

 • Поки у вас немає досвіду, використовуйте для вкладів тільки вільні кошти. До них не відносяться позичені у когось гроші, банківські кредити. Інвестування завжди пов’язане з ризиками. Не позбавляйте себе останньої копійки.
 • Не інвестуйте на останні гроші
 • Подбайте про пасивному доході, регулярно відкладаючи частину зарплати.
 • Майте на увазі «легкі» гроші (виграні або отримані у спадщину) мають властивість так само легко йти: їх не шкода, адже вони не зароблені. З ними потрібно бути особливо стриманим.
 • Не відступайте від складеного вами плану інвестування.
 • Ретельно вивчайте кожну нішу своїх вкладень, спираючись на поради компетентних людей, що досягли реальних результатів і щиро бажають вам успіху.
 • Почніть вчитися інвестування прямо зараз, так само як ви коли в школі вивчали З або фізику, більшість людей залишається бідними лише тому, що знання визначають успіх у будь-якій справі — особливо в інвестуванні.
 • Розглянемо основні способи куди вкласти гроші під високий відсоток з гарантією.

  Інвестування — це ризиковане вкладення капіталу з метою отримання доходу. Тому ніхто ніколи не дасть гарантії, що ви отримаєте дохід від вкладення. У кожному виді інвестиції є свої ризики, в деяких ризики великі, в інших менше.

  Спосіб №1. Придбання акцій

  Купівля цінних паперів може стати джерелом стабільного заробітку. Адже, ставши акціонером солідної компанії, можна розраховувати на регулярні дивіденди. Але даним інвестиційним інструментом потрібно опанувати досконало. Не можна сподіватися лише на удачу, хоча в історії фондового ринку, безумовно, бували випадки, коли за кілька років ціна акцій «злітала» в десятки разів.

  Однак частіше трапляються неафішовані історії з втратою всіх капіталовкладень. Щоб не розоритися, має сенс доручити управління своїми заощадженнями професійному трейдеру з вселяє довіру історією прибутковості.

  Спосіб №2. Мікрокредитування Webmoney

  Цей платіжний сервіс надає прекрасну можливість заробити на микрозаймах. Визначати величину одалживаемой суми і відсотки ви можете самостійно. От тільки повернути позику в інтернет-шахрая буде нелегко.

  Так що ризики у подібного онлайн-інвестування досить високі. Фахівці рекомендують обзавестися численної клієнтурою і видавати невеликі суми. А перевірити відсутність претензій до віртуального позичальнику можна за його аккаунту.

  Спосіб №3. Вкладення в веб-проекти (сайти, портали, сервіси та ін.)

  Даний вид інвестування вже міцно ввійшов у життя багатьох російських бізнесменів. Проте успіхів досягає лише той, хто, як мовиться, «в ладах з темою». Треба хоч трохи розбиратися в основних принципах сайтобудування та методи монетизації. Інакше більше півсотні доларів в місяць не заробити. Рекомендуємо прочитати статтю — Як заробити в інтернеті без вкладень і обману

  До плюсів інтернет-вкладень можна віднести наступні:

  • допустимість їх невеликого обсягу;
  • швидкість віддачі;
  • високий рівень прибутковості;
  • можливість масштабування бізнесу без загрози серйозних ризиків.

  Тепер розглянемо особливості різних видів інвестування сайти:

  1. Вкладення грошових коштів під CPA-партнерки

  Суть цього методу в тому, що винагорода своє ви отримуєте за певну дію на сайті, а саме: реєстрацію в грі, придбання продукту, заявку на тур, оформлення кредитки. Подібні партнерські програми необхідні для розкручування будь-якого продає ресурсу. При цьому кожна партнерка вирішує свою конкретну задачу.

  Приміром, вам доручено створення веб-сторінки приземлення за банківськими картками. Ви описуєте кілька пропозицій, після чого даєте партнерські посилання. Якщо заявка користувача вашої сторінки схвалена банком, вам належить винагорода, скажімо, 1500 рублів (оплата за кожну заявку визначається умовами роботи в конкретному банку).

  Труднощі тут одна – нагнати трафік. Однак у випадку, якщо ваші зусилля подіяли, подібні партнерки можуть виявитися дуже прибутковою справою.

  2. Вкладення грошових коштів у MFA-сайти

  На цей раз мова йде про ресурси, націлених на отримання доходу від контекстної реклами. Надвеликого навару від цього виду заробітку навряд чи дочекаєшся. Однак у нього є одна дуже велика перевага – можливість практично відразу встановити на сайт рекламний блок. (Наприклад, блоки Adsense або блоки РМЯ (рекламна мережа Яндекса))

  А це означає, що сайт почне заробляти гроші чи не з першого дня свого існування. Рівень прибутковості у величезній мірі визначається тематикою сайту.

  Наприклад, популярний медичний портал може приносити від 15000 рублів щомісячного доходу (при середній відвідуваності 1500 користувачів на добу).

  Все залежить від уміння монетизувати трафік на сайті. До найбільш дохідним сайтів по виплатах в контекстній рекламі є сайти на фінансову, будівельну і т. д. тематику.

  3. Вкладення грошових коштів під посилання

  Популярний спосіб заробітку на посиланнях — продаж як орендних, так і «вічних» посилань з сайту. Багато заповзятливі вебмастера заробили в свій час на цьому пристойні гроші. (Через сервіси gogetlinks, miralinks і т. д.)

  Наприклад, середній фінансовий «трастовий сайт може приносити дохід кожен місяць в розмірі 10 — 30 тис. рублів на продажі посилань.

  Правда, на нинішньому етапі розвитку роботів-пошукачів дохід від цього виду інвестування у багатьох значно просів. Деякі навіть перестали робити на нього ставку, проаналізувавши збиткову динаміку доходів.

  Головний недолік такої монетизації – після неї сайт можна впевнено списувати в утиль, так як пошукові системи можуть накласти санкції на веб-ресурси і тоді відвідуваність проекту впаде, відповідно і дохід від продажу посилань теж. Якщо ж сайт заробляє подібним «нечистим» методом, великого об’єму трафіку для «чистих» способів доходу (контекстна, банерна реклама і т. д.) вам не бачити.

  Спосіб №4. Інвестування в ПАММ-рахунки

  Це різновид інвестицій в Форекс стає сьогодні все більш привабливою. Сума вкладу може обмежитися лише 500 рублями, що сприяє зростанню популярності ПАММ. Механізм цього способу інвестування полягає в передачі грошових заощаджень в управління професійному трейдеру. Це практично виключає неторгові ризики. (Рекомендуємо прочитати в цій статті — Як потрібно торгувати на ринку Forex, з чого починати гру на біржі Форекс )

  Гарантією безпеки інтересів вкладника є наявність на ПАММ-рахунку капіталу самого керуючого. Останнім дозволено лише проводити операції на рахунку, не знімаючи з нього грошей довірителя. Вкладник завжди може стежити онлайн за течією угод або переглянути історію їх вчинення.

  Великим плюсом ПАММ-інвестування є можливість вкладника повністю розпоряджатися своїми засобами, вводячи і виводячи їх на власний розсуд. Інвестор також може диверсифікувати свої гроші, розміщуючи на ПАММ-рахунках різних трейдерів. Також можна зЕкшн снювати торгові операції самостійно, копіюючи угоди досвідчених трейдерів.

  Спосіб №5. Заробіток на дачах і присадибних ділянках (вибір редакції)

  Дачі сьогодні один з найбільш недооцінених ринків і ось чому:

 • Зараз знову стало модно і вигідно відпочивати в Росії
 • На дачах тепер можна прописатися
 • На дачах можна жити цілий рік і підключити всі необхідні комунікації
 • Транспортна доступність у великих містах значно зросла
 • Ринок дач ще не відіграв нові умови і на ньому практично немає конкуренції, при цьому бажаючих придбати собі будинок на вихідні або для відпустки з кожним днем все більше
 • Подивіться урок від нашого експерта — Антона Муригіна, який спеціалізується на цьому особливий вид нерухомості:


  Дивіться всі уроки безкоштовного відеокурсу
  Як заробляти на нерухомості від 30 до 150 000 рублів на місяць
  <img src=”content-1/images/arrow_right.png

  3. Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід – 4 ради експертів куди інвестувати гроші

  2017 роки в Росії обіцяють бути роками випробувань для всіх громадян, у тому числі і для інвесторів. Щоб він не став для вас руйнівним, експерти в один голос закликають не зберігати заощадження вдома. За рік вони можуть знецінитися на 10-15 %, а то і вище.

  Слід також стежити за прогнозами фахівців та порадами експертів у різних секторах економіки і, звичайно, покладатись на своє шосте почуття.

  Куди вигідніше вкладати гроші зараз? Які рекомендації в області інвестування дають експерти в 2017 році? У яких сферах інвестування зараз, на їхню думку, мінімальні ризики для розміщення коштів? Куди вкласти щоб отримувати щомісячний дохід?

  Порада експерта №1. Депозит в комерційному банку

  Цей популярний у наших співвітчизників фінансовий інструмент рекомендується використовувати, насамперед, того, хто прагне примножити свій капітал, а лише вберегти його від знецінення.

  Очікується, що у 2017 роках рівень інфляція в країні буде досягати 13% — 15 % (Мінекономрозвитку прогнозує інфляцію на рівні 5-7 %, але все залежить від стану економіки і сміливо можна припустити, що інфляція досягне вищезазначених 13-15 відсотків). Між тим відсоток за вкладами у національній валюті становить в середньому 10-13 %. Таким чином, процентні виплати в банках повинні перекрити здешевлення грошей.

  Проте, віддаючи свої накопичення на зберігання в банки, потрібно взяти до уваги два важливих моменти:

  1. Вибираючи депозитну програму, віддавайте перевагу найбільш солідним і стабільним фінансово-кредитним організаціям. Сьогодні перші позиції в рейтингу наЕкшн ності займають такі великі банки, як Ощадбанк, Газпромбанк, ВТБ, ФК Відкриття і Россельхозбанк.

  2. Перш ніж відкрити депозит в банку, потрібно уточнити, чи є він учасником держпрограми страхування вкладів. При отриманні ствердної відповіді, можете без страху відкривати рахунок, вносячи на 1 400 000 рублів: такий депозит вважається застрахованою, та, у разі втрати банком ліцензії, буде гарантовано повернуто.

  Порада експерта №2. Вкладення коштів у нерухоме майно

  Експерти небезпідставно вважають, що інвестиції у житлові будівлі в 2017 році – це довгострокові капіталовкладення. Зараз багато галузей вже почали відігравати різання скачок курсу і ціни поповзли вгору, нерухомість поки ще тримається, а багато забудовників і приватники дають хороші знижки.

  Але якщо ви вмієте чекати, то подібне застосування вашим грошам буде оптимальним. Через пару років ціни знову піднімуться, і ви станете володарем пристойною прибутку.

  Щодо вибору об’єктів інвестицій експерти дають наступні настанови:

  • Не варто зараз інвестувати (купувати) комерційну нерухомість.
  • Житло бажано купувати в невеликих, але перспективних містах: саме вони стануть першими ластівками» у плані швидкого розвитку у посткризовий період.
  • Ідеальним варіантом є придбання одно – та двокімнатними квартирами: їх легко здати в оренду навіть у кризову пору; крім того, вони вважаються найбільш ліквідної різновидом нерухомого майна.
  • Щоб успішно продати будинок по закінченні кризи, найчастіше необхідно провести в ньому ремонт, потурбуватися про оздоблювальних роботах, які додадуть приміщенню імпозантний і респектабельний вигляд.
  • Солідні інвестори можуть розглянути пропозиції на іноземних ринках нерухомості. Сьогодні спостерігається зростання цін на ринках КНР, Таїланд, Марокко, Бразилії, Малайзії. Причому вартість житла в перерахованих країнах зовсім не набагато вище, ніж на російському ринку.
  • Якщо ви не відчуваєте себе досить упевненим у цій сфері, найміть профі і добре заплатите йому. Фінансовий помічник застереже вас від багатьох ризиків, добуде для вас цінну інформацію про перспективних об’єктах будівництва, розташованих у зручних для проживання мікрорайонах. З ці радником ви точно не прогадаєте.

  Порада експерта №3. Валютні вкладення

  Даний вид інвестицій вважається визнаним у всьому світі способом доходу в умовах кризової економіки. Досвідчені вкладники можуть за кілька тижнів отримати непоганий прибуток, переказуючи гроші з однієї валюти в іншу. (Рекомендуємо прочитати — Що таке Форекс і як це працює)

  Однак валютним інвесторам потрібно взяти до відома наступну інформацію:

 • Той, хто готовий ризикувати, може робити традиційні вклади в долари і євро: вартість цих валют буде змінюватися в залежності від коливань цін на нафтовому ринку і сил на світовій політичній арені. Головне – укладаючи контракти, відстежувати прогнози.
 • Більш консервативній групі вкладників необхідно віддати перевагу більш стабільним валют – швейцарському франку, китайського юаня або фунту стерлінгів.
 • Перспективним вважається придбання зараз євро і доларів з метою їх продажу в наступному році, коли очікується підвищення курсової вартості.
 • Порада експерта №4. Інвестування у власний бізнес в інтернеті

  Саме прибуткова справа в контексті нинішніх економічних проблем – завоювання віртуального простору. Виробництво товарів і надання послуг, – вкрай ризиковані підприємства на сьогоднішньому реальному ринку. Тому експерти радять інвестувати (вкладати) гроші в інтернет-проекти.

  Власний інтернет-проект може бути створений в різних варіантах:

  • у вигляді інтернет-магазину, який реалізує товари широкого споживання;
  • у формі персонального блогу чи форуму, що надають користувачам платні послуги або консультації;
  • у вигляді інформаційного порталу, що дозволяє розміщувати за плату оголошення та рекламні банери сторонніх організацій осіб.

  Рекомендуємо вивчити статтю по заробітку для початківців — як заробляти на Авіто та інших дошках оголошень

  Краще всього замовити веб-сайт і його розкрутку IT-фахівцям, а потім постійно наповнювати його якісним контентом і актуальними пропозиціями. Необмеженість мережевий діяльності територіальними та часовими рамками є найкращою передумовою її прибутковості.

  Іншими варіантами розумних інвестицій в 2017 році, на думку експертів, є:

  • вкладення в ПАММ-рахунки;
  • інвестиції в кріптовалюти
  • власні валютні резерви
  • інвестиції в акції та облігації «блакитних фішок»;
  • але підкреслимо — найбільш стабільною і цікавою залишається нерухомість

  4. Куди гроші краще не вкладати — рекомендації

  Необхідно вміти відрізняти стоїть інвестиційний проект від закамуфльованого лохотрону. Прикладом останнього можуть служити так звані хайпи, або HYIP-проекти. (Читайте статтю — Що таке Хайп проекти?)

  Це типові піраміди на кшталт сумнозвісного “МММ”. Божевільні бариші – до 3 % прибутку – тут світять лише їх творцям. Тривалість життя такої піраміди – від року до двох-трьох місяців.

  Ще однією суцільною авантюрою є онлайн-казино. Виграти великі гроші у ньому нікому ще не вдавалося, зате злити весь капітал цілком реально. Шахрайська схема онлайн-гри побудована на невмінні азартного людини вчасно зупинитися.

  Якщо ви не володієте, краще не майте ніяких справ ні з живими, ні з віртуальними пройдохами. Не спокушайтеся на «безкоштовний сир»: гонитва за ним завжди закінчується клацанням двері мишоловки.

  5. Висновок

  Отже, ви дізналися про найпопулярніші способи інвестування в період кризи і познайомилися з думками на цей рахунок авторитетних експертів. Тепер справа за вами. Адже вирішувати, куди інвестувати гроші (ваш нажитий капітал), – вам і тільки вам. На вас ляже і тягар відповідальності за прийняте рішення.

  Можливо, вибір об’єктів для інвестування в даний момент не настільки широкий, як багатьом хотілося б. Більше того, ситуація в країні настільки непередбачувана, що всі прогнози досить відносні. Тому потрібно тримати вухо гостро і вміти швидко перебудовуватися. Головне розуміти: криза – це не назавжди. Дивіться впевнено вперед і не втрачайте самовладання.

  Наостанок нагадаємо «золоте правило» інвестування: ніколи не використовуйте в якості внеску останні свої гроші.

  Грамотні інвестиції – шлях до забезпечене майбутнє, в якому немає ні боргів, ні застава майна, ні непідйомних кредитів. Залишається лише з розумом поставитися до питання «куди вкласти гроші, аби не втратити». Адже першочергове завдання — це не втратити, а вже потім — заробити. Успіхів вам, удачі і терпіння!

  (26голос(ів), середній: 4,23 з 5)
  Завантаження…

 • Скачайте безкоштовну книгу Ю. Медушенко і дізнайтеся Як придбати багатоквартирний БУДИНОК на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
 • Подивіться цей відеокурс А. Муригіна – Як почати заробляти на нерухомості без початкового капіталу від 30 000 до 150 000 в місяць
 • Прочитайте статтю Андрія Меркулова — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали — 7 способів інвестування, які я випробував на людях
 • Прочитайте статтю – Як заробити на квартиру в Москві за 2 місяці