Куди вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили дохід — поради + правила інвесторів

690

Ви вирішили заробити стан, але не знаєте, куди вкласти гроші, щоб вони працювали і напевно принесли дохід? Вас мучать сумніви, долає нерішучість? Повірте, це нормально. Кожен мільйонер проходив через це.

Можливо, ця стаття допоможе вам знайти точку опори і стати на стежку нового життя. Тут акумульований досвід багатьох багатих людей, які досягли успіху завдяки сміливим і мудрим інвестиційних рішень. Ви дізнаєтеся про перевірені часом способи вигідного капіталовкладення і зможете «приміряти» ці способи на себе, навчаючись на чужих прикладах, помилки та досягнення. Розберемо докладно в статті куди вкласти гроші, щоб вони приносили високий відсоток прибутковості.

Правила і способи куди можна вкласти гроші, щоб вони працювали

Зміст

 • 1. Вкладення коштів з метою отримання прибутку — правила і рекомендації інвесторів
  • Правила досвідчених інвесторів
 • 2. З якої суми можна почати інвестувати
 • 3. Куди вкласти гроші, щоб вони працювали: 5 варіантів вигідного інвестування
  • Варіант № 1. Банківський вклад
  • Варіант № 2. Інвестування у фондовий ринок. Піфи
  • Варіант № 3. Інвестування у валютний ринок
  • Варіант № 4. Інвестування в нерухоме майно
  • Варіант № 5. Інвестування у багатоквартирний будинок орендний
  • Варіант № 6. Інвестування у бізнес-проект
 • 4. Куди не варто вкладати гроші
 • 5. Висновок

1. Вкладення коштів з метою отримання прибутку — правила і рекомендації інвесторів

Вирушаючи в це плавання, потрібно вибрати правильний курс, щоб не наскочити на рифи і мілини, Новачкові-інвестору також необхідно на самому початку свого шляху визначитися з напрямком, який забезпечить йому максимум віддачі і мінімум ризиків.

При цьому, не слід забувати прописної істини: хто не ризикує, у того немає шансу заробити. І ще одне золоте правило вкладника: великі ризики пропорційні великого прибутку.

Однак, щоб ризики були виправданими, перші інвестиції необхідно вкласти в банк, не в акції, не в дорогоцінні метали, а… в себе. Це означає, що починаючому капіталісту потрібно оволодіти необхідними знаннями про гроші і інструменти роботи з ними. Тільки озброївшись теорією, можна запобігти багатьом ризики в практиці капіталовкладень.

Правила досвідчених інвесторів

Правило 1. Створення фінансової подушки – непорушна умова інвестування

Одне з табу досвідченого інвестора – зЕкшн снювати вливання, не маючи наЕкшн ної фінансової бази. В даному випадку мова не йде про банківські вклади, які є не прибутковим, а, швидше, ощадним інструментом.

Фінансовою подушкою прийнято вважати піврічний запас грошових накопичень, здатних забезпечити вам і вашим найближчим родичам нормальний рівень життя, при відсутності інших джерел доходу.

Подібний фінансовий «тил» створюється шляхом щомісячних відкладення грошей або продажем дорогої власності.

Скажімо, якщо ви звикли жити на суму 100 тисяч рублів на місяць, то перед початком інвестування ви повинні мати мінімум 600 тисячами рублями. Без фінансової подушки зможе обійтися тільки той, у кого є пасивний дохід.

Пасивний дохід – фінансові потоки, які не потребують щоденних зусиль (прибуток від бізнесу, здачі нерухомості в оренду, дивідендів за акціями).

Правило 2. Диверсифікація

Щоб грошові вкладення працювали ефективно, розподіліть їх по різних інвестиційних інструментів і бажано по різних секторах економіки.

Згадаймо хрестоматійний приклад з кошиком яєць. Якщо вона перекинеться, то розіб’ються всі яйця. Тому, розділивши свої гроші і вклавши їх у різнопрофільні сфери (компанії), ви не залишитеся на бобах, якщо одна з цих сфер (компаній) стане збитковою. Інші ваші інвестиції «витягнуть» ваші кошти, не давши «піти на дно» усього капіталу.

Вкладіть, припустимо, 30 % коштів у банк, 30 % в нафтогазовий сектор, 30 % у виробничу сферу, а 10 % — в продовольчу. В цьому випадку всі інструменти вашого інвестиційного портфеля – акції, сдающаяся в оренду нерухомість, прибутковий бізнес, банківський вклад – будуть стійкими до ринкових метаморфоз.

Майте на увазі, що придбати нерухомість можна і завдяки материнському капіталу — все про материнський капітал 2016-2017 читайте в цій статті.

Правило 3. Тримайте всі можливі ризики під контролем

Не втративши, не заробиш – з цим умовою доводиться миритися всім інвесторам. Але при цьому досвідчені фінансисти намагаються так розпорядитися своїми коштами, щоб втратити якомога менше, а заробити якомога більше.

Новачкам же властиво переоцінювати свої сили і пороти гарячку. Вони хочуть блискавичного бліцкригу – і часто опиняються за бортом. Гроші не люблять поспіху і агресії.

Мистецтво вкладень – це, насамперед, продуманість, виваженість і поступове – STEP BY STEP – просування.

Потрібно діяти за принципом: від простого – до складного, від консервативного – до авангарду. Почніть, скажімо, з тисячі доларів і вкладіть її в ту сферу, в якій ви добре розбираєтеся (Рекомендуємо прочитати — куди вкласти гроші, аби не втратити). Зарекитесь від авантюр з зайнятими під відсоток грошима, вкладаючи їх в одне активно рекламована, але досить туманне «дільце».

Все це може закінчитися повним фінансовим фіаско, обтяженим непідйомним тягарем кредиту.

Рекомендуємо! Не поспішайте: Остап Бендер не дарма нагадував своєму нетерплячому напарнику про те, що «скоро тільки кішки народяться». Згадайте, як ретельно сам великий комбінатор ретельно свою стратегію, щоб досягти заповітної мети.

Правило 4. Шукайте співінвесторів: це збільшить ваші можливості

Об’єднавши свої зусилля з іншими інвесторами і створивши «загальний котел», мовою фінансистів званий «пулом», – ви досягнете максимальної віддачі від вкладень.

Припустимо, вам підвернувся ви багатообіцяючий проект або привабливий інструмент для інвестицій. А вільних грошей у вас в даний момент недостатньо. Найрозумніше в цьому випадку – залучити до цієї справи тих, кому дана інвестиційна ідея теж доведеться до душі, і разом з ними вкласти кошти на паритетних засадах. (Рекомендуємо прочитати — як залучити гроші і удачу)

Сьогодні популярною темою для інвесторів стали памм-рахунки. Мова йде про передачу своїх активів у довірче управління професійному менеджеру (трейдеру), який за успішні фінансові операції отримує відсоток в якості винагороди. У разі, якщо управління трейдера виявиться неефективним, робота з ним припиняється.

Якщо ж такий памм-рахунок створять в складчину кілька інвесторів і передадуть свій пум в довірче управління, то ризики збитків розподіляються на всіх — пропорційно вкладеним грошовим сумам.

Іду даній схемі інвестування, інвестори, жертвуючи незначним відсотком своїх грошових коштів (зазвичай 10-20 %), істотно збільшили свої доходи та зменшують ризики.

Правило 5. Створення пасивного доходу не менш важливо, ніж множення активів

На думку відомого американського підприємця Роберта Кійосакі, пасивний дохід – це ключова умова фінансової свободи. За його визначенням, активи – це не тільки генератори доходу (оренда, інвестиції, бізнес), але і його поглиначі (будинки, автомобілі, зобов’язання).

Тому, щоб розбагатіти, потрібно не тільки володіти активами, але й оволодіти важелем, що дозволяє отримувати ці активи знову і знову. Цю функцію і виконує пасивний дохід.

Розглянемо це правило на наочному прикладі. Припустимо, ви вклали 50 тисяч рублів і через рік отримали 75 тисяч рублів. Таким чином, ваші гроші справили 30% прибутку. Але у вас немає ніякої гарантії, що наступного разу ви заробите стільки ж. Адже подібний «навар» значно перевищує банківський, а значить і ризики у такого способу заробітку набагато вище. У разі форс-мажору, вам загрожує втрата більшої частини вашого капіталу або навіть втрата всієї інвестованої суми.

А тепер уявіть собі, що ви за ті ж 50 тисяч рублів створили спочатку свій пасивний дохід. Він приносить вам стабільно 1,5 тисячі рублів на місяць, або 18 тисяч рублів на рік. Ви тепер можете оформити кредит 50 тисяч рублів, щоб використовувати його в якості інвестицій. У такому випадку ваш пасивний дохід стане наЕкшн ною гарантією повернення позики.

Рекомендуємо переглянути відео відомого бізнесмена і інвестора: Як розбагатіти за 60 хвилин

2. З якої суми можна почати інвестувати

Якщо ви хочете розпочати інвестиційну діяльність з банківського депозиту або купівлі акцій, то годиться будь-яка сума. Можете стартувати хоч з сотні доларів.

Якщо ви ще не нажили стартовий капітал, почніть щомісяця відкладати по 10-15 % від свого доходу. Це простий шлях до створення фінансового резерву, який буде збільшуватися по мірі зростання вашого доходу. Так ви розвинете в собі дуже корисну звичку – контролювати свої витрати, не збільшуючи їх по мірі накопичення грошових коштів.

Яскравим прикладом дбайливого поводження з фінансами може служити Марк Цукерберг. Цей мільйонер відрізняється спартанським способом життя. Спить багатій на матраці, розкладеному на підлозі. З меблів придбав лише стіл та стілець. Засновник Facebook, Цукерберг не має доступу в інтернет.

І це не поодинокий випадок жорсткої економії в середовищі людей більш ніж благополучних. У світській хроніці досить анекдотів про «жадібних» мільйонерів, що ходять у порваних шкарпетках, зберігаючих використані чайні пакетики і задовольняються на сніданок лише однією морквиною.

Однак те, що мовою обивателя іменується «жадібністю» мільйонери і мільярдери називають «грамотної економією». Найбільш успішні з них краще кого б то не було засвоїли науку жити за коштами.

Прагнете досягти балансу між своїми доходами та витратами, і ви зможете стати одним з них.

3. Куди вкласти гроші, щоб вони працювали: 5 варіантів вигідного інвестування

Сьогодні у початківців інвесторів безліч спокус. Інтернет рясніє платними спецкурсами, обіцяють чудове перетворення в мільйонера за пару-трійку днів, достатньо лише слідувати їх рекомендаціям куди вкласти гроші і коли чекати прибутку.

Однак найчастіше такі «шалені» рецепти – не що інше, як завуальований лохотрон, розрахований на людей наївних і ласих на легку наживу.

Вам слід познайомитися з класичними способами інвестування. Вони дозволять вкласти ваші заощадження в зрозумілі інструменти, що приведе вас до прогнозованих доходів і позбавить від надмірних ризиків.

Варіант № 1. Банківський вклад

Даний спосіб найбільш популярний, але його мінімальний дохід. Зате він рятує гроші від девальвації та інфляції, особливо в тому випадку, якщо мова йде про невеликих депозитах. Зазвичай в банках умови вкладу суттєво відрізняються. При цьому кожен банк надає клієнтам на вибір кілька видів депозитів.

Оптимальним є процентна ставка по вкладу, розмір якої не нижче ставки рефінансування. У цьому випадку грошей вкладника нічого не загрожує. Сьогодні в Росії чимало банків, процентна ставка яких досягає 10-12 %. НайнаЕкшн нішим банком традиційно вважається Ощадбанк, хоча він і не відрізняється високим відсотком за вкладами

Багато банки надають клієнтам можливість відкривати вклади в будь-якій валюті: рублях, євро або доларах. У деяких навіть можна відкривати вклади металеві (срібло, платина, золото). Такий власник рахунку має дохід при підвищенні цін на дорогоцінні метали. Правда, він не гарантований, так як ціни на дорогоцінні метали можуть і піти на спад.

Для наЕкшн ності рекомендується відкривати вклад не в одному, а відразу в кілька солідних банках. На жаль, жодна фінустанова не застраховане від банкрутства. Але банки все одночасно не розоряються. Найслабшою ланкою в банківській системі є маленькі банки.

Відповідно до законодавством РФ, якщо банк втрачає ліцензію, страхова виплата за вкладом дорівнює мільйону рублів, тобто суму в 1 000 000 карбованців ви точно отримаєте від держави. Це гарантує клієнтам банку, що розорився компенсацію їх коштів, якщо сума депозиту не перевищувала страхову.

Переваги і недоліки вкладення в банківський вклад

Переваги банківського вкладу (+):

 • доступність і простота;
 • низькі ризики;
 • висока ліквідність (завжди є можливість забрати гроші);
 • поріг для інвестицій мінімальний (достатньо суми в тисячу рублів).

Недоліки (— ):

 • низький рівень прибутку;
 • втрата доходу при достроковому знятті коштів.

Варіант № 2. Інвестування у фондовий ринок. Піфи

Фондовий ринок – це місце купівлі-продажу цінних паперів: акцій, ф’ючерсів, облігацій та ін.

Це велике поле діяльності для тих, хто має в своєму розпорядженні вільними активами і розраховує на великі доходи, враховуючи при цьому численні ризики, що ховаються в операціях на фондовому ринку.

По тривалості вкладення грошей у цінні папери інвестори поділяються на довго- , середньо – і краткосрочників (спекулянтів).

До першого типу (довгострокові) належать інвестори, які роблять покупки на кілька років у розрахунку на довгострокову перспективу. До когорти цих вкладників відноситься найуспішніший інвестор у світі Уоррен Баффетт.

Среднесрочники купують цінні папери на кілька місяців або тижнів, а краткосрочники тримають покупку від кількох тижнів до кількох хвилин.

Можна самостійно управляти своїми вкладеннями, а можна звернутися в наЕкшн ну брокерську компанію або доручити справи трейдеру. Крім того, існують пайові інвестиційні фонди (Піфи), куди вкладають гроші.

Зупинимося детальніше про цю нову для росіян формі колективних інвестицій.

ПІФ — це кошти кількох інвесторів, що об’єднали свої цінні папери в один інвестиційний портфель і передали їх в довірче управління компанії-менеджера.

Піфи бувають відкритими, закритими і інтервальними.

При відкритому фонді інвестор (вкладник) може в будь-який день продати або купити свій пай, при інтервальному – лише в певні строки (кілька разів на рік), а при закритому – виключно по завершенні проекту.

В якості інвестиційних інструментів в Піфі можуть виступати: грошові кошти, облігації, акції, нерухомість. Найбільш популярні фонди змішаних інвестицій.

Доходи пайовиків визначаються приростом вартості їхніх паїв, яка може як зростати, так і знижуватися в залежності від коливань ринкової вартості цінних паперів. Тому пайовики несуть ризик збитків, адже прибутковість фонду не забезпечується ні його керуючою компанією, ні державою.

Кожен вкладник Піфу отримує дохід виключно при зворотній реалізації своїх паїв. Якщо зростає ринкова вартість акцій або облігацій, що перебувають у складі фонду, зростає і вартість паїв. При цьому діяльність керуючої компанії контролюється ФКЦБ, завдяки чому кошти пайовиків не можуть «розчинитися в тумані». У разі банкрутства компанії, що управляє, пайовий фонд не «випаровується», а передається в розпорядження іншої компанії.

Для компенсації витрат, пов’язаних з видачею та погашенням паїв, зазвичай вводяться надбавки до вартості паїв при їх видачі і знижки при їх погашенні. Надбавка при придбанні паїв практично зменшує кількість паїв, записуване до реєстру пайовика. А знижка зменшує грошову суму, що видається йому в разі погашення паїв. Це і становить прямі витрати пайовика. Максимальна величина надбавки не перевищує 1,5 % від розрахункової вартості паю. Максимальна величина знижки не вище 3 % від розрахункової вартості паю.

За рахунок майна пайового фонду виплачуються грошові винагороди керуючої компанії, депозитарію, реєстратора, оцінювачу і аудитору. Сума їх становить не більше 10% від річної вартості активів Піфу. Крім того, інвестори платять податки зі своїх доходів, отриманих у фонді. Резиденти РФ сплачують податок за ставкою 13 %, нерезиденти – 30 %.

Переваги і недоліки вкладення в Піфи та фондовий ринок

Переваги (+):

 • невеликий розмір стартових інвестицій (від тисячі рублів);
 • широкий асортимент інвестиційних інструментів;
 • досить високий відсоток за кожний звітний період;
 • отримання дивідендів;
 • самостійне складання інвестиційного портфеля, що дозволяє співвіднести ризики з прогнозованою дохідністю;
 • інформаційна відкритість: керуюча компанія регулярно публікує повні звіти про свою діяльність.

Недоліки інвестування у фондовий ринок і Піфи (— ):

 • складність процедури інвестування;
 • великі ризики (немає 100-відсоткової гарантії прибутковості);
 • необхідність придбання спеціальних знань у разі, якщо доведеться управляти інвестиційним портфелем самостійно

Варіант № 3. Інвестування у валютний ринок

Англійським словом «FX-market», або «Forex» (по-російськи Форекс), називають глобальний ринок валютного обміну. Тут конвертують всі види валюти. Це справжній Клондайк для трейдерів-спекулянтів, які вчиняють більшість торгових операцій протягом дня. Це дозволяє деяким з них в кілька разів примножити свій капітал буквально за кілька тижнів. Рекомендуємо прочитати — що таке Форекс і як це працює в цій статті. Зі статті ви дізнаєтеся можна заробити і чи реально це зробити без вкладень.

Однак на Форексі можна як заробити швидко і багато, так і відразу все втратити. Величезні ризики завжди супроводжують тут випадкової удачі. Сфера валютних вкладів прихильна виключно до професіоналів, що володіють глибокими знаннями в області фінансів. Якщо хочете дізнатися детальніше, як потрібно торгувати на ринку Forex, то читайте цю статтю.

Посміхається фортуна на Форексі також емоційно стійким особистостям. Тому першими втрачають свої гроші тут новачки. Вони, як правило, швидко прокручуються і рідко повертаються після першої серйозної невдачі. Залишаються лише ті, хто вірить в удачу, відрізняється старанністю, залізною дисципліною і пильністю.

Радимо! Потрібно вкрай обережно ставитися до численних пропозицій Форекс-брокерів. Серед цих компаній чимало таких, які, укладаючи з вами контракт, не збираються виводити на реальний ринок ваші торгові угоди. В результаті всі ваші гроші плавно перетечуть на їх рахунки, а ви залишитеся в дурнях.

Щоб цього не сталося, перед прийняттям відповідального інвестиційного рішення, добре «прозондуйте грунт»: займіться моніторингом відгуків клієнтів, навідайтеся в офіс брокерської компанії, познайомтеся з керівництвом – словом, переконайтеся, що обраний вами помічник Екшн сно благонаЕкшн ним.

Переваги і недоліки вкладення в Форекс

Переваги вкладення грошей у Forex (+):

 • невелика сума для входу (від сотні доларів);
 • можливість заробити багато і швидко;
 • широкий вибір валютних пар для торгових угод.

Недоліки (— ):

 • необхідність у спеціальних знаннях і технічних умінь;
 • надзвичайно великі ризики

Варіант № 4. Інвестування в нерухоме майно

Як інвестиційного інструменту може виступати як комерційна, так і житлова нерухомість, а також водний об’єкт, корабель, земельну ділянку, літак і навіть космічний апарат (відповідно до ЦК РФ).

Зрозуміло, що чим дорожче нерухомість, тим більший прибуток вона дасть, але в той же час зажадає від інвестора і більшою грамотності.

Переваги і недоліки вкладення в нерухомість

Переваги (+):

 • можливість мати пасивний дохід за рахунок здачі нерухомості в оренду;
 • можливість добре заробити при реалізації нерухомості;
 • вірний шлях зберегти грошові кошти під час інфляції;
 • можливість цільового використання матеріальних активів (нерухома власність – це квадратні кілометри, на яких можна розмістити власний бізнес або використовувати їх для проживання).

Недоліки інвестування в нерухомість (— ):

 • досить висока планка входу (від сотні тисяч і більше);
 • низький рівень ліквідності (важко швидко реалізувати без відчутної втрати вартості);
 • схильність до ушкоджень і навіть втрату (стихійних лих, нещасним випадком, псування недобросовісних орендарів), що потребує виділення додаткових коштів на страхування матеріальних активів.

Варіант № 5. Інвестування у багатоквартирний будинок орендний

В цілому, це вид вкладення коштів у нерухомість, однак його варто виділити окремо із-за безлічі особливостей такої схеми інвестування. На відміну від звичайного вкладення коштів у житло, яке пізніше ви можете перепродати, вкладення в багатоквартирний орендний будинок дозволяє почати отримувати прибуток вже через 2-3 місяці і досягти грошового потоку в розмірі 100-300 тис. рублів на місяць.

Сенс такої схеми інвестування в тому, що ви купуєте або орендуєте великий будинок, поділяєте його на квартири і починаєте здавати житло в оренду окремо. Схема приносить набагато більше прибутку, ніж здача всього будинку однієї сім’ї. Звичайно, такий спосіб інвестування вимагає підготовки і ретельного планування. Ми радимо вам використовувати наш безкоштовний бізнес-план про те, як створити багатоквартирний будинок і почати на ньому заробляти.

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Бізнес на дохідних будинках з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png

Подивіться відео від успішного інвестора, який вже почав заробляти на створеному багатоквартирному прибутковому будинку:

Варіант № 6. Інвестування у бізнес-проект

Якщо у вас є комерційний досвід і ви не позбавлені підприємницької жилки, то вкладення грошей у бізнес – свій чи чужий – одне з оптимальних рішень. Правда, підводні камені і тут присутні, але їх можна легко огинати, маючи в руках фінансові кермо правління.

Зате ви і тільки ви будете визначати напрями грошових потоків, що забезпечить максимальну віддачу від них. Недарма багато хто з фінансистів вважають, що вкладення у власний бізнес – головна умова його швидкого піднесення і розквіту.

Вкладення у свій бізнес — прибуткова і правильне інвестування

Переваги і недоліки вкладення у свій бізнес

Переваги (+):

 • можливість ефективного налагодження бізнес-процесів та їх регулювання за рахунок володіння грошовими важелями;
 • можливість легко і швидко знайти співінвесторів і таким чином залучити у бізнес солідний капітал;
 • переваги в отриманні кредиту в порівнянні з іншими інвестиційними.

Недоліки вкладення грошей у свій бізнес (— ):

 • великі ризики в умовах ринкової конкуренції, вимагають страхування бізнесу;
 • низька ліквідність: багато активів, наприклад устаткування, важко реалізувати без істотних втрат часу та грошей;
 • можливість втрати частки в бізнесі при залученні в нього співінвесторів.

Рекомендуємо новий кейс від Юрія Медушенко — Як з невеликою стартової суми побудувати з нуля орендний бізнес

4. Куди не варто вкладати гроші

Не слід випробовувати долю, довіряючи свої заощадження авторам сумнівних проектів (казино, ігрових автоматів, всіляких пірамід) та іншим авантюристам «з великої дороги». Зв’язуватися з ними — все одно що обкрадати самого себе.

Особливу обережність потрібно проявляти до бізнесменам, які перебувають у конфлікті з Кримінальним кодексом: наркоторговцям, реалізаторам зброї та іншої контрабанди, організаторам борделів, власникам підставних фірм.

Також краще не мати нічого спільного з махінаторами, орудующими в сфері нерухомості. В іншому випадку ви будете замішані в їх корупційних схемах або станете співучасниками таких морально неприйнятних Екшн , як, наприклад, виселення самотніх літніх людей.

Навряд чи нормальній людині потрібні гроші подібною ціною. Тим більше, що багато інших – чесних, суспільно прийнятних, що не суперечать людської моралі – способів заробити. Займайтеся ними, ви не тільки придбаєте фінансове благополуччя і незалежність, але і репутацію гідного людини.

Залишилися питання? Рекомендуємо тоді подивитися відеоролик про вкладення грошей

5. Висновок

Вираз «рух – це життя» підходить не тільки живому організму, але і грошей. Якщо вони не рухаються, не працювати — вони слабшають, дрібнішають і пропадають. Втрачаючи свою активність, вони стають мертвим капіталом, жертвами інфляція.

У даному огляді ми розповіли про основні і популярні способи вкладення своїх грошей, а також розглянули правила і рекомендації успішних інвесторів, які отримали фінансову незалежність

У даній статті ви дізналися про найбільш популярних методи інвестування вільних грошей, що дозволяють примножити свій капітал; розглянули основні принципи капіталовкладення; познайомилися з прикладами з життя найуспішніших мільйонерів планети.

Тепер, коли ви стали фінансово грамотною людиною, стати багатим і заробляти мільйони не така вже складна справа. Потрібно слідувати основним правилам і рекомендаціям успішних людей, які досягли високих результатів у фінансовому секторі.

Інше справа за вами — бажаємо вдалих вам інвестицій!

(8голос(ів), середній: 4,13 з 5)
Завантаження…

Вивчіть ринок і виберіть актив, в який готові інвестувати
 • Порівняйте найбільш прибуткові активи для вкладення грошей
 • Візьміть наш готовий бізнес-план для заробітку на дохідних будинках, складений успішними інвесторами
 • Скористайтеся нашими безкоштовними курсами і книгами, які допоможуть заробити при інвестуванні