Як вибрати бізнес для себе

565

У даній статті ми покажемо, як можна заробляти гроші своїми руками, посередництвом, і, звичайно ж, як отримати дохід, працюючи головою. По суті, будь-який вид діяльності можна перетворити на прибутковий і перспективний бізнес. Напевно ви замислювалися, а може ваше хобі приносити дохід. І чим зайнятися, щоб отримувати стабільний дохід.

Зміст

 • Бізнес на своїй професії
 • Скільки можна заробити
 • Скільки потрібно вкласти
 • Обладнання для майстерні
 • Нормативно — правова база
 • Технологія ведення бізнесу
 • Скільки можна заробити
 • Скільки потрібно коштів для старту
 • Нормативно – правова база
 • Технологія ведення бізнесу
 • Наступний спосіб заробляння «чужими руками» — це передача в найм автомобіля.
 • Скільки коштів потрібно вкласти, і який дохід можна отримати
 • Скільки можна заробити на криптовалюте
 • Наступним способом заробляння грошей «головою» є дохід на партнерських програмах.
 • Пропонуємо вам ще один спосіб заробляння грошей «головою» – арбітраж трафіку.
 • І наступним видом заробляння своїм розумом є ICO.
 • Чим приваблює ICO інвесторів

Бізнес на своїй професії

Такий вид бізнесу нескладний і не потребує великих вкладень. Наприклад, швейна майстерня, пошиття ексклюзивних видів одягу за розміром замовника. Це дуже актуальний напрямок у швейному виробництві, так як кожна людина прагне чимось виділитися, особливо це стосується жінок. Купуючи «одяг на замовлення» людина не ризикує опинитися в однаковому одязі з ким – то, плюс у більшості людей досить часто є нестандартні фігури.

Скільки можна заробити

За місяць фірма може обслужити 15-25 клієнтів, що принесе дохід у 90 000-130 000 руб. Сума може зрости, якщо якість виробів буде високим. Початкові витрати покриються через 6-7 місяців. Прибуток буде невеликий, але стабільною.

Скільки потрібно вкласти

Для відкриття майстерні необхідно приміщення з хорошим природним і штучним освітленням. Площа приміщення безпосередньо залежить від числа кравців, які працюють у майстерні, її розміри повинні бути не менше 25 кв. м. Стартовий капітал для створення майстерні дорівнює 10 000 доларів США. Велика частина з цих коштів піде на придбання високопрофесійного обладнання.

Обладнання для майстерні

Майстерня повинна бути обладнана:

 • професійним праскою, вартістю 90 000 руб.;
 • швейними машинами, вартість кожної 20 000-25 000 руб. Можна купувати як російські, так і закордонні машини. За ціною вітчизняні набагато дешевше, та і за якістю вони не поступаються закордонним аналогам;
 • петельним напівавтоматом для викидання прямої петлі;
 • оверлком — 30 000 руб.;
 • пуговным напівавтоматом;
 • прасувальними дошками;
 • манекенами.

Вартість обладнання обійдеться вам в 500 000-600 000 руб.

Нормативно — правова база

Свій бізнес по створенню швейної майстерні необхідно реєструвати як індивідуальний підприємець. Процедура не складна, потрібно мінімальний пакет документів і квитанція по оплаті держмита в розмірі 800 руб. Термін оформлення 5-7 днів.

В даному бізнесі краще обрати спрощену систему оподаткування (ССО), або єдиний податок на нормальний дохід (ЕНВД).

Швейної майстерні не треба отримувати спеціальні дозволи та ліцензії. Однак приміщення має відповідати вимогам Росспоживнагляду, пожежної та санітарно – епідеміологічної служб.

Технологія ведення бізнесу

Діяльність майстерні індивідуального пошиття спрямована на пошук та обслуговування постійних клієнтів. Якщо клієнта обслужили добре, він на багато років буде ваш і приведе з собою своїх друзів і знайомих. Тому задоволення всіх запитів клієнта — запорука успіху майстерні на довгі роки.

Інші варіанти заробляння своїми руками — проведення ремонтних робіт, СТО, навчання іноземним мовам, студія дитячої творчості, взуттєве ательє, розведення елітних собак і котів та інші види діяльності.

Якщо ви не бажаєте робити бізнес своїми руками, тоді можна зайнятися таким видом підприємництва як перепродаж або надання послуг, іншими словами бізнесом «чужими руками».

Яскравий тому приклад — агентство нерухомості. Відкриваючи агентство, ви наймаєте на роботу менеджерів з досвідом роботи або без нього, але з прагненням постійно навчатися. Ріелтор, який виступає посередником між продавцем і покупцем, використовує метод зведення партнерів. Це маклер, який працює за ненормованого графіку, який отримує відсоток від угоди. Його фінансовий стан безпосередньо залежить від різних складових, але в першу чергу від завзяття та великого працелюбства. Агентства нерухомості працюють у різних напрямках: від продажу житла та об’єктів комерційного призначення до здачі в оренду житлових і нежитлових приміщень.

Скільки можна заробити

Послуги ріелтора є високооплачуваними. Ріелтор з великим досвідом, вміє продати квартиру з одного показу, отримує хорошу винагороду. Преміальні, які отримує маклер по угоді купівлі — продажу складають 2-5% від суми угоди, а від передачі в оренду 50-100% від вартості оренди. Згідно зі статистикою щомісячна заробітна плата посередника дорівнює 70 000 руб.

Скільки потрібно коштів для старту

Початковий капітал для створення агентства нерухомості коливається в межах 100 000 — 200 000 руб., досить часто ця цифра зростає.

Кількість оформлених угод впливає на рентабельність цього виду бізнесу. Але, загалом, проект окупить себе через 6 місяців.

Нормативно – правова база

Потрібно оформити реєстрацію бізнесу. Як організаційно – правову форму можна запропонувати індивідуального підприємця (ІП), або товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Оптимальною системою оподаткування радимо обрати спрощену систему оподаткування (ССО) з 6% податку від доходів.

Технологія ведення бізнесу

Кваліфікований маклер повинен бути професіоналом, знати основи юриспруденції, добре розбиратися у вартості об’єктів нерухомості. Крім цього, він повинен вміти укладати договори і розбиратися в оформленні документів щодо відчуження нерухомості. Він повинен володіти навичками психолога, юриста, економіста, будівельника та архітектора.

Наступний спосіб заробляння «чужими руками» — це передача в найм автомобіля.

Даний бізнес має невеликі ризики. Купуючи авто з метою отримання прибутку, ви ніколи не будете в мінусі, адже у разі якщо бізнес не вийшов, ви завжди зможете продати автомобіль, або залишити його собі.

Якщо бізнес з оренди автомобілів організувати з розумом, то можна не тільки окупити проект, незабаром, але і отримувати постійний прибуток і далі розширювати свій бізнес.

Скільки коштів потрібно вкласти, і який дохід можна отримати

Вклавши в купівлю 2-3-річної іномарки 530 000 руб., можна мати щомісячний дохід у розмірі 46 000 руб., а прибуток становитиме 42 700 руб., що відповідає 98% дохідності.

Їли немає коштів на придбання авто, тоді автомобіль можна орендувати, здавати його в суборенду подобово. Плата за оренду авто становить 31 000 руб. в місяць. На роботу авто треба найняти за 3 водія, їх зміни будуть становити 12 годин. За місяць буде відпрацьовано 60 змін. За одну зміну дохід від здачі авто становить 1 200 крб., а відповідно за місяць 72 000 руб. Прибуток за підсумками місяця буде дорівнює 41 000 руб.

Також варто зайнятися перепродажем товарів, куплених оптом. У більшості посередницькі послуги становлять 100% від угоди, при цьому прибутковість залежить від обсягу коштів, якими ви володієте.

Якщо робота руками вам не по душі, а посередницькі послуги вас не влаштовують, можна спробувати заробити гроші своєю головою, наприклад, на криптовалюте.

В останні роки криптовалюта є найбільш перспективним і захищеним виглядом інвестицій.

Зайнятися майнингом криптовалют не так і складно. Для цього потрібно:

 • закупити обладнання, яке містить майнер – програму;
 • вибрати вид майнінгу: організувати соло – видобуток або приєднатися до пулу;
 • результатом майнінгу є здобуті монети.

З моменту появи електронних грошей в 2009 році, їх виловлювали на своєму ПК. З 2011-2012 років у зв’язку із зростанням вартості биткоина, інтерес до електронних грошей дуже зріс, як і змінився сам зашифрований код. Індивідуального комп’ютера стало недостатньо. Іншими словами займатися майнингом на своєму комп’ютері стало збитковим, так як оплата за електроенергію перевищила доходи з видобутку криптовалют. Почали застосовувати процесори на відеокарті, які згодом перетворилися у величезні ферми. З’явився ще один метод заробляння на криптовалюте — це хмарний майнінг. Суть його в тому, що фірми, що створюють обладнання для майнінг, можуть продавати частину обчислювальних потужностей. Купуючи це обладнання, ви можете постійно отримувати дохід.

Скільки можна заробити на криптовалюте

З моменту появи (2009р.) курс биткоина виріс в 250 000 000 разів. У 2017 році курс 1 BTC перевалив за позначку 10 000 дол. США.

Курси основних криптовалют на 25.01.2018 р.

 • Bitcoin -11 109 дол. США
 • Bitcoin Cash – 1 615 дол. США
 • Ethereum – 1 037 дол. США
 • Ripple – 1.3 дол. США
 • Litecoin – 176 дол. США
 • Dash – 784 дол. США
 • Stella – 0.59 дол. США

У 2017 році курси криптовалют стрімко піднялися вгору. І яка буде прибутковість в майбутньому, спрогнозувати дуже складно. Чи буде вартість електронних монет зростати чи ні, і чи не з’являться проблеми з розшифровкою коду. Ці можливі ситуації насторожують майнер, але беручи під увагу майнінг як бізнес, можна сказати, що цей вид бізнесу має майбутнє.

Наступним способом заробляння грошей «головою» є дохід на партнерських програмах.

Це хороший вид доходу для всіх, хто розпочав свою діяльність і пробує заробити в Інтернеті, і для тих, хто знаходиться в цьому бізнесі чимало часу. Заробіток полягає в отриманні відсотка від продажу товарів або послуг, в разі якщо покупці з’явилися по вашому партнерському посиланню. Можливість заробити на партнерці дають Інтернет – магазини, сервіси товарних поштових програм. Відсоток винагород знаходиться в діапазоні від 70% до 100%, залежно від виду послуг або товару та його вартості. У партнерських програмах по товарах, частка комісійних коливається в межах 30% — 40%. Якщо переводити на статистику, то заробіток складе від 1 дол. США до 5 000 дол. США, якщо ви маєте свій високо відвідуваний сайт.

Пропонуємо вам ще один спосіб заробляння грошей «головою» – арбітраж трафіку.

Суть його полягає в купівлі та вигідною перепродажу раніше купленого трафіку. Різниця у вартості і є прибуток від арбітражу.

Який дохід можна отримати на арбітраж трафіку? Відповідь на це питання буде неоднозначним. Можливо заробити тисячі рублів, а можна отримати збиток. Головне завдання арбітражника підібрати найбільш дешевих користувачів і вигідно його конвертувати. Далеко не кожна угода є джерелом доходу. Іноді він стає збитковим, так як на його придбання пішло більше коштів, ніж отримано дохід по партнерській програмі.

На сьогодні, це все ж перспективний вид заробітку. Хоча і досить ризикований, без розрахунків і без аналізу на ринку можна втратити всі вкладені кошти. Хто зміг зрозуміти його нюанси, той зможе отримувати хороший дохід.

І наступним видом заробляння своїм розумом є ICO.

Це каудфандинг електронних монет, тобто організація збору коштів для реалізації різних ідей чи проектів. Завдання організаторів проекту — продати максимальну кількість токенів. Купуючи токени, покупці можуть використовувати їх для отримання сервісу, товарів або послуг, пропонованих ICO. Будь-яка юридична чи фізична особа може зайнятися первинним монетним розміщенням.

Чим приваблює ICO інвесторів

Насамперед, прибутковістю. В ICO можна отримувати 100 і 1 000 – кратну прибуток. І що дуже важливо гарантується анонімність. З часом буде зрозуміло, наскільки обґрунтований бум ICO, на даний момент він показав себе як вигідний джерело залучення інвестицій, а також відмінний спосіб вкладень коштів.