Як отримати кнопку-нагороду від YouTube?

1160

Найпопулярніший у світі відеохостинг Youtube пропонує нагороди для авторів відео, однак один з унікальних призів може отримати тільки власник Екшн сного великого каналу. Нагороди-кнопки вручаються авторам з найбільшою кількістю передплатників і є самим престижним призом сайту.

Зміст

  • Трохи теорії про кнопках і популярності
  • Як отримати срібну кнопку?
  • Золота кнопка – реально отримати?
  • Діамантова кнопка – реально отримати?
  • Де отримати приз і чи він справжній?

Трохи теорії про кнопках і популярності

Якщо ви мрієте здобути срібну кнопку від Ютуб, або ваша мета навіть золота або діамантова кнопка, то насамперед варто поцікавитися тим, як стати популярним на сайті. Набрати мінімальну кількість передплатників і отримати саму скромну срібну кнопку – завдання дуже непросте, але зЕкшн сненне. Ви безперечно повинні мати талант до створення відео і знімати унікальний контент, який буде розважати або навчати аудиторію у новій формі або не так, як інші.

Які канали на youtube найпопулярніші? Насамперед, це автори відеоблогів, оглядів і проходжень ігор, скетчів, гумористичних роликів, розіграшів і музичного контенту. Однак насправді стати популярним можна в зовсім іншій сфері і головне – Екшн сно любити знімати відео і робити це від душі. Головна мета на youtube – передплатники, а змусити глядача стати вашим шанувальником може тільки одне, якщо йому Екшн сно подобається дивитися ваші відео. Для цього вони повинні бути якісними, незвичайними і чимось новими і цікавими, інакше глядач просто пройде повз і вибере інший канал. Так само популярні канали отримують хороший прибуток від медіамереж.

Отримайте безкоштовний курс на email
Як заробити в інтернеті з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Як отримати срібну кнопку?

Отже, найперша і проста мета для автора відео на youtube – це так звана срібна кнопка. Вона вручається авторам каналів, які досягли позначки в 100 000 глядачів. Навіть найуспішніші канали на сайті на початку своєї історії дуже довго набирали заповітні 100 тис. глядачів, адже найбільш складним завданням на youtube як раз є старт, коли ви ще не встигли про себе заявити і привернути увагу глядача.

Ви може знімати геніальні ролики для YouTube, проте вони просто загубляться серед мільйонів відео, постійно завантажуються на сайт. Тому щоб отримати першу символічну кнопку від сайту, доведеться або витратити багато часу, або грошей на розкрутку каналу за допомогою реклами і піару.

Розбираємо срібну кнопку від YouTube

Золота кнопка – реально отримати?

Ще кілька років тому можна було буквально на пальцях порахувати, скільки авторів на youtube з СНД переступили за позначку в 1 мільйон передплатників, однак сьогодні їх вже десятки. Приміром, днями заповітний мільйон досягли блогер Юрій Хованський і обзорщик фільмів BadComedian.

Золота кнопка – як ж її все-таки роздобути? Відповідь насправді проста: робити якісний контент для сайту краще, ніж інші. Приклади вищезазначених авторів це лише підтверджують, знімайте цікаві блоги як Хованський або стати шановним кінокритиком як BadComedian. Деякі автори на youtube з СНД вже мають навіть по два канали, які переступили позначку в 1 000 000 глядачів. А в світі існують щасливчики, які досягли набагато більшого і володіють двома діамантовими кнопками, але про це приз трохи пізніше.

Діамантова кнопка – реально отримати?

Для того щоб сайт Ютуб відправив вам приз у вигляді діамантової, найпрестижнішої кнопки, слід набрати на каналі 10 млн. передплатників. Здається, що це майже неможливо, однак у світі вже більше 50 каналів подолали цю позначку. Самий популярний блогер, швед ПьюДиПай, володіє цілим «армією» у вигляді 43 млн. глядачів, а це більше, ніж населення деяких країн світу.

В СНД поки ще ніхто не удостоївся призу у вигляді діамантової кнопки від Ютуб, проте можете не сумніватися, що через пару років таких щасливчиків виявиться відразу кілька, адже самий популярний російський блогер «Макс 100500» вже зібрав 7,2 млн. передплатників, а український ИванГай має на своєму каналі майже 7 млн. глядачів. Розвиваючи свій канал, можна вийти на хороший заробіток, і таким чином, у вас вийде розвинути свій бізнес в інтернеті.

Де отримати приз і чи він справжній?

А тепер найголовніше, де ж взяти заповітну кнопку, якщо ви досягли на Ютубі потрібної кількості передплатників? Для оформлення заявки слід зайти в творчу студію сайту і заповнити спеціальну форму – золота або будь-яка інша кнопка відправляється з Америки, тому чекати його доводиться іноді цілий місяць. Так, до речі, кнопки несправжні і не є зливками срібла, золота або гігантським діамантом.

Що ж, сьогодні ви дізналися як отримати приз-кнопку від Ютуб – для цього потрібно стати популярним автором на сайті, створюючи унікальний і цікавий контент, а також досягти позначки в 100 тис./1млн./10 млн. передплатників.