Як вигідно здати квартиру студію в прибутковому будинку

529

На ринку нерухомості без наймачів пустує багато кімнат, стуЕкшн та будинків просто тому, що їх власники не знають, як правильно здати квартиру без посередників. У сьогоднішній статті ми пропонуємо покроковий сценарій, з якого ви зрозумієте, що треба і чого не можна робити, щоб підвищити стабільність ренти. Виберіть правильну лінію поведінки на кожному етапі демонстрації житла.

Зміст

 • Крок 1. Як говорити з потенційними наймачами по телефону
 • Крок 2. Знайомство з майбутнім наймачем квартири
 • Крок 3. Демонструємо квартиру студію потенційному орендарю
 • Короткі підсумки

Крок 1. Як говорити з потенційними наймачами по телефону

Коли в прибутковому будинку звільнилася студія, перевірте якість її ремонту. Якщо це приємне, затишне місце, в якому ви і самі із задоволенням би жили, сміливо розміщуйте нове оголошення в газетах та на інтернет-форумах. В оголошенні обов’язково вкажіть орендну плату, додаткові платежі, якщо вони є (комунальні послуги, інтернет тощо), наявність меблів і, звичайно, контактний телефон. Після цього вам почнуть надходити дзвінки.

Треба:

 • Насамперед задайте питання наймачеві квартири і дізнайтеся хоча б загальну інформацію про нього. Намагайтеся підібрати прибутковий будинок мешканців одного віку і соціального статусу. Це дозволить вам створити дружню атмосферу і сприятливе середовище для довгострокових стосунків з наЕкшн ними наймачами, адже позитивні настрої всередині будинку зміцнюють прихильність мешканця до свого місця проживання. Якщо ж ви відмовитеся від свідомого формування суспільства всередині прибуткового будинку, то лояльність мешканців буде значно нижче, вони будуть конфліктувати один з одним, марнотратно відноситься до вашого майна і з’їжджати.
 • Самі розкажіть про атмосферу у вашому прибутковому будинку, про його мешканців і традиціях. Якщо потенційний наймач квартири студії вписується в колектив, що склався, він ще більше захоче жити у вашій студії. В іншому випадку, найімовірніше, хто телефонує сам зрозуміє, що не підходить під пропонований вами формат, і ви заощадите час.

 • Скачайте скоріше безкоштовний бізнес-план
  Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
  <img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Не можна:

 • Досить часто потенційний клієнт говорить, що йому треба подумати і він передзвонить пізніше. У такій ситуації не можна просто так відпускати абонента, інакше він запросто зірветься. Дізнайтеся, що саме йому не подобається, чого не вистачає, чого б він хотів? Дайте зрозуміти, що в реальності вашу пропозицію перекриває можливі недоліки, і вільна студія по співвідношенню ціна/якість дуже адекватна. У будь-якому випадку ви зрозумієте, чого не вистачає вашій студії — тоді постарайтеся додати цей компонент і трохи підвищити ренту, адже на довгій дистанції поліпшення студії це теж вигідна інвестиція.
 • Якщо той, хто телефонує, каже, що у нього зовсім немає часу дивитися студію і не дає про себе хоча б загальну інформацію, будьте обережні. У цьому випадку високий ризик, що потенційний наймач не сживется з сусідами, буде джерелом постійних проблем і скандалів, які негативно позначаться на всьому прибутковому будинку. Крім того, часто саме так ведуть себе шахраї пропонують невеликий завдаток, щоб забронювати місце (і це всі гроші, які вони розраховують віддати за два-три місяці, підмінивши їх одвічними “завтра”!).
 • Після завершення телефонної розмови ви повинні зрозуміти, чи піЕкшн де той, хто телефонує для вашого прибуткового будинку. Якщо так, то ваша бесіда повинна максимально мотивувати його як можна швидше переселитися до вас і зануритися в комфортний стиль життя і приємну, дружню атмосферу. Інакше кажучи, ви повинні домовитися про час, коли він з завдатком на руках прийде.

  Крок 2. Знайомство з майбутнім наймачем квартири

  Коли потенційний наймач прийшов дивитися квартиру студію, зверніться до життєвого досвіду і складіть більш точний психологічний портрет можливого мешканця. Часто за зовнішнім виглядом можна багато чого дізнатися про людину — охайний він, який його рівень доходу, як тримається в розмові, чи буде дбайливо відноситься до меблів і т. д. Якщо раніше, вважаєте, що людина гармонійно впишеться в атмосферу прибуткового будинку, познайомте його з обстановкою.

  Треба:

 • Потенційного наймача обов’язково зустріньте біля воріт. Шлях до успішної здачі житла в оренду починається саме тут. Показувати відразу студію — системна помилка, яка з разу в раз буде відводити мешканців у вас з-під носа. Так що проведіть людини по двору і садиби, розкажіть про комфорт заміського життя: де можна поставити машину, де стоїть альтанка, де готують шашлик, в якій стороні найближчі магазини, який тут свіже повітря, як тихо вранці і як приємно жити без шумного міського тиску і т. п. Ваша розповідь має надихнути клієнта за рахунок тих вигод, які він автоматично отримує при зніманні студії.
 • Важливо донести не тільки переваги прибуткового будинку, але і щоб гість перейнявся місцевої атмосферою. Дайте зрозуміти, що ви дуже вибірково ставитеся до вибору мешканців і розкажіть, хто його майбутні сусіди. Завдяки вашій презентації людина зможе відчути місцевий формат відносин і підспудно зрозуміти, якого стилю життя від нього чекають в майбутньому, коли він заселиться.
 • Починаємо заробляти від 80 до 150 тис. рублів на місяць
  Як почати орендний бізнес на дохідних будинках з нуля

  Не можна:

 • Не варто занадто напирати на людину. Донесіть до нього, що його майбутня студія — це його особистий простір. Ви не плануєте бути до нього частіше разу на місяць за рентою і завжди будете дзвонити перед візитом, щоб у нього була можливість підготувати необхідну суму, і щоб уникнути незручних ситуацій.
 • Як правило, вартість оренди формується з двох складових: районного розташування будинку та стану самої квартири. Але поки ви ведете клієнта від воріт до вільного житла, не можна зводити все лише до двох названих факторів, адже майбутній мешканець отримує щось більше — переваги спокійною заміської життя в поєднанні з сучасними міськими зручностями та дружньою атмосферою. Синергетичний ефект підсилює комфорт такого варіанту проживання в рази.
 • До моменту, коли ви підведете людини до вільної студії, ви повинні бути впевнені, що він підходить для вашого прибуткового будинку і не принесе ні проблем, ні збитків. Сам же гість повинен захотіти жити в такому шикарному місці і стати частиною вашого проекту ще до того, як побачив студію.

  Крок 3. Демонструємо квартиру студію потенційному орендарю

  Коли клієнт вже в студії, покажіть йому майбутнє житло. Для всіх сьогодні важливі безперебійний світло, вода, швидкісний інтернет і т. д. — щоб всі комунікації були в повному порядку. Коли гість зорієнтувався в ситуації, він вже або готовий орендувати житло, або сумнівається. Основне джерело сумнівів на цьому етапі — малий метраж студії.

  Треба:

 • Якщо відвідувач готовий платити більше за житло просторніші, апелюйте до розумним доводам: якщо є гроші, навіщо їх витрачати, коли можна відкласти, накопичити і врешті-решт купити власну нерухомість. А поки треба користуватися всіма благами будинку — це самий оптимальний варіант. Також можете запропонувати тимчасово зайняти студію тут і почекати, поки звільниться більш просторий варіант. До речі, у Юрія Медушенко один час жив наймач з досить високим рівнем доходу, який їздив на мерседесі, але жив у зовсім крихітній студії і користувався загальним санвузлом, поки не звільнилася студія побільше. Саме такий практичний підхід виявляють люди з привабливими перспективами.
 • Якщо клієнтові все подобається, але він хотів би знайти місце більше, поговоріть з ним. Навіщо йому стільки простору? Дізнайтеся, з ким він планує жити, є у нього діти і домашні тварини, як часто збирається приводити друзів. Якщо потенційний наймач планує жити один чи це молода пара, то вони могли б вибрати двокімнатну квартиру, але ж друга кімната стоїть у кращому разі як комора або просто пустує. Так що немає сенсу платити за те, чим не користуєшся. А ви пропонує все необхідне плюс ще безліч благ, які будуть додаватися. Наприклад, ви плануєте в наступному році побудувати у дворі лазню або т. п. Говорити про майбутні поліпшення — це сильний козир, використовуйте його.

 • Радимо вивчити матеріал
  Прибуткові будинки: перспективи будівництва в Москві

  Не можна:

 • Незважаючи ні на які симпатії, бажання і обіцянки не можна здавати людині студію, якщо він не залишив завдаток. Скажіть йому, що сьогодні ще прийдуть люди дивитися місце і вже завтра вона буде зайнята. Ні під яким приводом не погоджуйтеся взяти людину без застави, тому що зараз той момент, коли клієнт на хвилі почуттів і емоцій готовий платити, а вже через годину після прощання з вами охолоне і, цілком ймовірно, вже не повернеться, і ви просто втратите гроші і час. Не робіть цю помилку і ніколи не робіть винятків.
 • Якщо гість загалом незадоволений варіантом або збиває ціну, ні в якому разі не мовчіть і запропонуйте порівняти: звичайно, за ці ж гроші можна знайти яку-небудь розбиту бабусину квартиру з замызганным, доісторичним ремонтом і стародавньої меблями. Але ж у цьому випадку будеш щодня повертатися після роботи і відчувати себе обділеним. А ви пропонуєте бюджетний формат з усіма плюсами (які описані вище і які можна знову повторити) і при всіх цих перевагах ціна дуже адекватна.
 • Після демонстрації стадії ви повинні отримати ренту частково або повністю, а також мати на руках копії паспорта або хоча б їх фотографії на телефоні. Клієнт повинен бути переповнений оптимізмом щодо наважився житлового питання.

  Короткі підсумки

  Давайте коротко пробіжимося по всьому сценарієм. Коли ви переконалися, що в студії хороший ремонт, подавайте оголошення. Під час телефонної розмови з потенційним наймачем постарайтеся зрозуміти, піЕкшн де вам така людина, розкажіть йому про формат житла в прибутковому будинку і замотивируйте на зустріч. Обов’язково зустріньте гостя біля воріт, розкажіть про комфорт заміського житла і переконайтеся, що відвідувач впишеться в пануючу тут доброзичливу атмосферу, щоб потенційний наймач захотів тут жити ще до того, як побачить студію. Коли будете демонструвати житлоплощу, покажіть, що всі комунікації в порядку, а також повторно прорекламируйте існуючі та плановані додаткові блага. Отримайте завдаток. Справу зроблено.

  (4голос(ів), середній: 5,00 з 5)
  Завантаження…

  Відвідайте безкоштовний базовий курс з інвестування в нерухомість і дізнайтеся, як робити 35-70% річних на особистий капітал в нерухомості (15+ стратегій)
 • Скачайте бізнес-план Юрія Медушенко по створенню бізнесу на дохідних будинках
 • Відвідайте безкоштовний курс по заробітку на орендної нерухомості і дізнайтеся як отримувати 180 000 рублів на місяць на оренду квартир і офісів практично без вкладень