Мільйони для блогера: скільки заробляють ютуберы і не тільки

787

Блогосфера стрімко розвивається, залишаючи позаду навіть телебачення. Сучасна молодь і люди середнього віку більшу частину часу проводить в інтернеті, в тому числі за переглядом відеоблогів, які їм цікаві і дають необхідну інформацію. Ходять легенди про заробіток видеоблоггеров. Але насправді так багато вони заробляють? І на що можна сподіватися, завівши свій блог?

Зміст

  • Багаті і знамениті: скільки і на чому заробляють самі відомі блогери світу
  • Ютуб – золота жила для блогерів
  • Зірки рунета: як заробляють російські блогери
  • Видеоблогеры російської Ютуба
  • Инстаграмщики
  • Чи можна заробити на блозі з нуля
  • Що потрібно для того, щоб заробляти на блогах

Багаті і знамениті: скільки і на чому заробляють самі відомі блогери світу

Щомісячні доходи найвідоміших блогерів з кожним роком збільшуються. Один з найбагатших — Майкл Аррінгтон, якого називають пророком Силіконової долини, заробляє в середньому від 500 до 800 тисяч доларів в місяць. Створивши TechCrunch, він представляє на каналі всі новини ІТ-технологій планети. Піт Кешмор, має досить динамічний ресурс Mashable, дає інформацію в різних областях: від нових технологій до розваг. Він почав свій проект коли йому було 19, і через кілька років, став мільйонером.Ці і багато інші блогери, які мають мільйонні статки – справжні фанати своєї справи. Творець Lifehacker Джина Трапані, наприклад вважає, що для досягнення успіху однаково важливі як планування і правильна стратегія, так і зусилля і наполегливість.

Ютуб – золота жила для блогерів

Щорічно журнал Форбс представляє рейтинг найбагатших блогерів світу. Всі рекорди б’ють блогери Ютуба, який сплачує власникам каналу за перегляди. Так, найбільш відомим і багатим блогером 2017 року названий англієць Даніель Мідлтон (DanTDM), який веде блог, присвячений відеоігор. Він привернув увагу глядачів, завдяки летсплеям та навчальним роликам з іграми. Його заробіток за рік склав $16,5 млн, і він має 17 мільйонів передплатників. Стриммер Еван Фонг, має 21 мільйон передплатників заробив $15,5 млн. Група Smosh зайняла третю позицію в списку, маючи дохід $14млн.

У топ-10 увійшли як стримери, так і актори і своєрідні особистості. Наприклад, наймолодшому блогеру Ryan ToysReview, з легкої руки своїх батьків отримав дохід $11млн, хоча йому виповнилося лише шість років.

Зірки рунета: як заробляють російські блогери

Заробіток в неті можна порівняти зі світовими рекордами, але розкручені видеоблогеры і тут отримують непогано. І хоча пріоритети віддані Ютубу, все більш популярним стає Instagram.

Видеоблогеры російської Ютуба

Найбагатший та найбільш відомий російськомовний блогер Ютуба, як з’ясувалося далеко не одне і те ж. Якщо найпопулярнішим блогером рунету в 2017 році визнаний Іван Рудської (Ивангай), у якого понад 12 000 000 передплатником, то найбагатший на сьогодні — Іван Пєтухов (канал Wylsacom), який заробив за рік майже 27 мільйонів рублів. Почавши з відеоблогу, присвяченого яблучної продукції, пізніше Іван став розповідати про продукцію компанії Apple, на чим і заробив свої мільйони.

Потрібно зазначити, що за цим заробляти на YouTube видеоблоггеры змогли тільки з 2011 року, оскільки раніше російською ютубі монетизація практично не зустрічалася. Сьогодні блогери отримують дохід не тільки від самого каналу, але і з розміщення рекламних постів на Ютубі і партнерських програм.

Инстаграмщики

Зовсім інша картина спостерігається в Инстаграмм. Инстаграмщицы сегоднгя практично наздогнали Ютуб не тільки за кількістю передплатників, але і по заробітку. Ольга Бузова, яка вийшла на друге місце в топ найбагатших блогерів заробила за рік 24 600 000 рублів, Ксенія Бородіна — 19 000 000 рублів. Ксенії Собчак -16 000 000 рублів. Свої доходи зірки в основному на рекламі та просуванні комерційних акаунтів.

Однак розміщення реклами в блогах зірок не завжди себе виправдовує, оскільки стоїть дуже дорого. Тому часто рекламщики звертаються до менш розкрученим инстаграмщикам, що має кілька сотень і навіть десятків тисяч передплатників. Наприклад, блог радіоведучої Анни Малишевої (40900 передплатників) приносить їй 25-50 тисяч рублів щомісяця. Вартість однієї рекламної публікації в її блозі 5 000 рублів. До 10 публікацій в місяць не напружують передплатників, і в той же час дозволяють пристойно заробляти.

Чи можна заробити на блозі з нуля

Але, якщо спуститися з неба на землю, і критично піЕкшн ти до розкручування власного блогу, виникає питання: чи реально на ньому заробити простій людині? Реально. Про сьогоднішніх зірок Ютуба кілька років тому теж ніхто не знав.

Заробити на своєму блозі сьогодні може кожен, від школяра до пенсіонера. У першу чергу це стосується Ютуба. Оскільки практично всіх є гаджети, які можуть знімати відео і викладати на свій канал. Ютуб, наприклад, нараховує власнику відеоблогу близько 50 рублів за 1000 переглядів. Але якщо поставити перед собою мету заробляти на відеоблогах через кілька місяців, можна буде отримувати вже по 1000 доларів. Маючи 100 000 передплатників, то зможете заробляти до 9 000 рублів в день, не прикладаючи особливих зусиль.

Що потрібно для того, щоб заробляти на блогах

Заробіток на блогах має свої нюанси. Щоб залучити абонентів люди йдуть на різні хитрощі, навіть розповідають про своє нещасне життя в комуналці з тарганами, демонструють відео з життя бомжів і т. п. Але користувачі швидко втрачають інтерес до таких відеосюжетами.

Щоб залучити абонентів, розказуйте людям про те, що вам цікаво, що вас Екшн сно приваблює. Добре, якщо ваш блог буде пов’язаний з туризмом, бізнесом, медициною, здоровим способом життя, фінансами. Ці теми вважаються самими грошовими, і в першу чергу приваблюють користувачів

Не менш важлива якість відео або контенту. Ваш професіоналізм – запорука успіху і довгострокових відносин з клієнтами.

Більше уваги потрібно приділяти заголовків, ключових словах, які повинні привести на ваш ресурс користувачів.

І найголовніше — постійно оновлювати канал. В ідеалі – щодня, або хоча б 2-3 рази в тиждень.

Крім роботи над самі каналом, потрібно прикласти деякі зусилля по його монетизації. Для цього піЕкшн де контекстна реклама, продаж своїх товарів або послуг, партнерські програма.

Різні способи монетизації свого блога ви можете дізнатися, пройшовши курс курс “50 способів заробітку в інтернеті, який запропонує вам також альтернативні види одержання доходу”.