Як заробити гроші вдома своїми руками — заробіток на хобі — хенд мейде

1213

Сьогодні знову популярними стали речі, які робляться своїми руками. Це так званий «хенд мейд». Люди вже втомилися вже від великої кількості одноманітних і неякісних китайських товарів, які штампуються на конвеєрі. Тому потреба в речах, зроблених своїми руками, знову зросла.

Зміст

  • 1. Як заробити на продажу виробів ручної роботи
  • 2. Заробіток будинку своїми руками за допомогою інтернету
  • 3. Інші способи заробітку в інтернеті
  • 4. Висновок

1. Як заробити на продажу виробів ручної роботи

Практично у всіх нас є своє хобі. Різні люди люблять і вміють вишивати, малювати, робити поробки з дерева або металу, в’язати і так далі. У більшості випадків, ми робимо ці речі для себе і своїх рідних. Рекомендуємо також прочитати статтю — Робота на дому для мам з дітьми.

Часто, зробивши досить велика кількість таких творінь, настає період, коли дане заняття починає набридати. Це пов’язано з тим, що від нього немає необхідної віддачі для продовження творчості. (Читайте також — Як заробити на рукоділлі).

Адже ваш талант оцінюєте тільки ви і кілька ваших рідних людей. А от набагато приємніше було, щоб його оцінили і інші люди і винагородою за працю будуть гроші. Це був би ідеальний варіант: ви працюєте в своє задоволення і ще отримуєте за це гроші.

Якщо хтось і замислювався про продаж предметів своєї творчості, то це були оголошення в газеті або місцеві ринки, не більше того. Але в 21 столітті існують більш сучасні та ефективні методи торгівлі.

2. Заробіток будинку своїми руками за допомогою інтернету

  • Якщо ви хочете зрозуміти, як заробити будинку своїми руками, то в цьому вам допоможе всесвітньо відомий сервіс — «Etsy». Це варіант світового інтернет-магазину, на якому люди виставляють предмети своєї творчості. Для цього потрібно лише сфотографувати своє творіння і залити його на сайт із зазначенням ціни. І все, ваш лот доступний у всьому світі. Тепер чоловік, який зацікавився в ньому, може легко придбати його у вас. (Також рекомендуємо прочитати нашу статті — Як можна заробити гроші сидячи вдома без вкладень)

Сервіс Etsy.com

Повірте, в далеких країнах цілком може бути людина, яка вважатиме ваше творіння за справжній витвір мистецтва, і не пошкодує грошей, щоб купити його. А ви за це отримуєте гроші.

Досить проста і легальна схема. (Щоб успішно продавати свої товари і послуги необхідно правильно їх рекламувати. Найпопулярніша реклама в рунеті це яндекс директ, тому не забудьте прочитати статтю — як налаштувати яндекс директ своїми руками, підбір слів)

Заробіток будинку своїми руками через сервіс etsy.com

  • Можна заробити на своїх творіннях і в соціальних мережах. Якщо ви не думаєте, що у вас щось вийде на сайті Etsy, то можна знайти покупців і в наших соціальних мережах, яких просто величезна кількість.

Достатньо лише завести свою власну групу, наприклад, по вишивці, де ви будете продавати результати своєї роботи. Тут також потрібно викласти фотографії, опис товару та призначити ціну.

Краще створити групи відразу в декількох мережах, щоб залучити більше потенційних покупців. (Читайте також — Як заробити гроші в соціальних мережах). Мінусом такого способу є те, що потрібно самостійно залучати людей у вашу групу, адже їх на просторах інтернету — десятки і сотні. Тому варто якісно виділити вашу групу серед інших.

Заробіток в соціальних мережах на продажах

  • Ну а людям, які щось розуміють в розробці сайтів та принципи ефективних продажів, можна навіть відкрити власний інтернет-магазин. Звичайно, це досить ризикована затія. Адже для його створення і розкручування потрібно витратити чимало часу, зусиль і фінансових вкладень.

Також, для більшої аудиторії, потрібно розширити асортимент продукції. Складно буде розкрутити інтернет-магазин з одним найменуванням продукції. Але, незважаючи на ризик, така затія може окупитися досить швидко і приносити вам чималий прибуток.

Заробіток вдома через інтернет-магазин

  • Продавати творіння своїх рук можна і на чужій торговій точці, яка продає схожу продукцію. Просто потрібно домовитися з продавцем, щоб він продавав ще й ваші товари. А йому за це буде покладатися якийсь відсоток від продажів. Так і ви будете заробляти, і продавець буде в плюсі.

3. Інші способи заробітку в інтернеті

Спробувавши заробіток в мережі одним способом, наприклад продажу власних виробів ручної роботи, у вас напевно з’являться інші ідеї заробітку в мережі. Насправді в інтернеті з кожним днем стає все більше роботи і способів отримання грошей. У мережі вже можна влаштуватись на роботу в солідній фірмі, так і зайнятися реалізацією власного прибуткового проекту.

Якщо ви хочете спробувати заробіток в інтернеті різними способами, то радимо вам завантажити наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля — він дозволить вам визначити найкращий для вас спосіб і почати отримувати перші великі гроші в мережі.

Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
Як заробити в інтернеті з нуля?
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Подивіться відео від експерта Андрія Меркулова про заробіток в інтернеті без вкладень:

4. Висновок

Безумовно, можна придумати ще багато способів як заробити будинку своїми руками на реалізації своєї продукції. І чим більш оригінальним він буде, тим більше шансів, що на нього звернуть увагу потенційні покупці.

Радимо почитати: Як заробити на Авіто продаючи свої вироби

Наприклад, можна домогтися, щоб ваше творіння опублікували в спеціалізованому журналі. У такому випадку успіх вам гарантований. А підприємливі люди можуть на продажу ваших виробів ручної роботи добре заробити. Тому ретельно подумайте, як ви можете заробити на своєму хобі.

Дивіться відео: «Як швидко заробити своїми руками»


(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Спробуйте заробити перші гроші на продаж ручних виробів через інтернет
  • Скачайте наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля і зробіть роботу в мережі максимально успішної
  • Скористайтесь іншими нашими курсами і книгами по заробітку і почніть робити Екшн сно великі гроші