Як швидко заробити на продажу нерухомості, збільшивши її вартість — 6 способів

612

Особливу увагу при операціях на ринку нерухомості слід звертати при оформленні документації, якщо немає відповідного досвіду, краще звернутися до перевіреним фахівцям, щоб не стати жертвою шахрайства.

Способи збільшення вартості нерухомості

 • В квартирі або будинку не повинні бути прописані люди.
 • Документація. Коли продавець діє по генеральній довіреності, ціна буде істотно нижче. Необхідно зареєструвати право на власність. Всі документи повинні відповідати встановленим зразком. Паспорт БТІ та план кадастру краще замінити новими.
 • Нерухомість повинна бути без заборгованостей за комунальні послуги і без штрафів.
 • Порядок. Весь мотлох і усунути непотрібні речі, чисті стіни, підлога, вікна, порядок на зовнішній території, чисті доріжки, скошена трава суттєво вплинуть на вартість і прискорять продаж. Можна забратися і на прилеглій території, у під’їзді.
 • Відмінним варіантом буде зробити косметичний ремонт, поміняти шпалери, усунути всі несправності, перевірити електропроводку. Всі крани, розетки, ручки замінити більш сучасними. Вкладень буде не дуже багато, а вигляд буде значно дорожче.
 • Нерухомість буде набагато дорожче, якщо до неї підведені комунікації. Це вплине не тільки на ціну, але і на швидкість її продажу.
 • Всі перераховані вище дії цілком можна виконати самостійно, далі ставиться завдання повідомити детальну, як можна барвисту інформацію у всі агентства нерухомості, газети та інтернет-сайти для швидкого продажу вашої нерухомості.

  При угодах з нерухомістю необхідно враховувати наступні моменти: вартість послуг нотаріуса, оформлення документів, податки. Звичайно, якщо друга сторона сама не бере на себе всі витрати. В основні витрати також входять телефонні переговори, використання автомобіля, презенти службовцям державних інстанцій для прискорення процесу та інші дрібні витрати.

  В середньому, кожна операція купівлі продажу нерухомості може принести близько 20% чистого прибутку, а в місяць при наявності невеликого досвіду можна зЕкшн снювати 1-2 операції, що вже досить прибутково.