Інвестиції в землю — Палю тему як заробляти на земельних ділянках (+відео)

782

Вкладення коштів в об’єкти, такі як будинки і земля, стає все більш і більш привабливим способом заробітку. На сьогоднішній день існує безліч варіантів вигідного вкладення коштів у землю, тому варто серйозно розглянути таке інвестування і цілком можливо, що воно стане для вас джерелом постійного доходу.

Зміст

  • Інвестування в землю
  • Земля під забудову

Інвестування в землю

Найпростішим способом заробітку на землі є покупка земельної ділянки з максимально вигідним місцем розташування для подальшого його перепродажу. Для того щоб зЕкшн снити успішне інвестування слід правильно вибрати ділянку на ринку і придбати його, далі ви чекаєте, коли земельна ділянка дорожчає і виставляєте його на продаж. У довгостроковій перспективі майже будь-яка земля дорожчає, навіть криза не перешкода такого заробітку, саме тому земля вважається надзвичайно вигідним активом для вкладення коштів. Приміром, варто згадати кризу 2008 року, коли земля суттєво впала в ціні, але через деякий час ринок відновився і земля знову почала дорожчати.

Найскладніше завдання – купити максимально вигідний земельну ділянку, який принесе найбільший прибуток. Якщо вкласти гроші в землю з низьким попитом на ринку, то інвестування може виявитися навіть збитковим. Однак якщо ви правильно вибрати ділянку на ринку, то вкладення коштів принесе непоганий прибуток. Для цього слід уважно стежити за тенденціями на ринку або радитися з експертами, які можуть підказати вам, в якому районі найкраще купити земельну ділянку.

Як купити і продати землю, дачу знає Антон Мурыгин. Він дуже давно займається цим бізнесом і знає багато аспектів. Подивися відео від Антона і усвідомте для себе важливі правила

Обов’язково скачайте його безкоштовний відеокурс
Як почати заробляти на нерухомості без початкового капіталу від 30 тис. рублів
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Земля під забудову

Другий прекрасний спосіб заробітку на землі – це інвестування у землю під забудову. Все що вам потрібно – це купити земельну ділянку і побудувати на ній будинок. Далі ви продаєте землю разом з будинком і отримуєте прибуток у розмірі від 10 до 25% від суми вкладень. Земля під забудову продається як в межах міста, так і в передмісті. Вигідно придбати земельну ділянку, в тому числі і під забудову, можна навіть в 10-20 км від великих міст. Головне знати, що на землю збережеться високий попит. Ділянка під забудову у вигідному місці може коштувати досить дорого, проте можете бути впевнені, що через кілька років земля подорожчає і ви все одно продасте її ще дорожче.

Якщо ви збираєтеся купити земельну ділянку і продати його разом з готовим побудованим будинком, слід бути готовим до максимальних інвестицій. Якщо ж вас цікавить інвестування з невеликою сумою першого внеску, то краще вибрати покупку ділянки для перепродажу. Деякі інвестори добре заробляють на одній лише перепродажу землі. Вчіться знаходити ділянки, які за ціною нижче ринкової.

Як знайти і купити ділянку за заниженою ціною

Фахівці точно знають, в яких районах земля користується найбільшим попитом і відчувають тенденції на ринку. Якщо інвестори впевнені, що земля в цьому районі буде дорожчати, наприклад поблизу з’явився великий гіпермаркет або завод, то землю скуповують буквально гектарами. Інвестування в землю – приносить гроші в довгостроковій перспективі, чим більше ви витримаєте ділянку на ринку, тим вище буде його ціна і більше вдасться заробити при продажу. Тому інвестор повинен вміти довго вичікувати угоду, а не поспішати позбуватися від землі при найменшому її подорожчання.

В цілому варто зазначити, що вкладення в землю, як і вкладення в квартири, є надзвичайно зручним, вигідним і наЕкшн ним способом інвестування. Земля в вигідних місцях користується високим попитом і постійно дорожчає, тому якщо ви вчасно зЕкшн сніть операцію, в майбутньому зможете заробити на різниці вартості великі гроші. Найвигідніший спосіб інвестування – це придбання землі під забудову, проте цей вид вкладення вимагає і великих інвестицій. Якщо ви хочете зробити своє перше інвестування в землю, то краще виберіть для себе покупку земельної ділянки для подальшого перепродажу.

(2голос(ів), середній: 1,00 із 5)
Завантаження…

Вирішіть спочатку який із способів Ви хочете використовувати;
  • Подивіться оголошення, які ділянки за якою ціною продаються, можна з’їздити подивитися деякі з них;
  • Подивіться відеокурс від Антона Муригіна — Як можна заробити на нерухомості 30 тисяч рублів і більше;
  • Обов’язково вивчіть відео