Як заробити на Ютубі з нуля на своєму каналі за перегляди реклами у відео — покрокова інструкція + приклад

556

У вік комп’ютерних технологій інтернет дуже швидко розвивається. Велику популярність серед простих користувачів знайшли найрізноманітніші відеохостинги. І багатьох людей цікавить питання — як заробити на Ютубі. Адже це один з найбільш відвідуваних сайтів-відеохостингів у всьому світі. В YouTube міститься величезна кількість відеороликів і відеокліпів, на яких автори заробляють гроші за допомогою реклами.

Якщо порівнювати заробіток на Ютубі з соціальними мережами, то тут політика набагато простіше. З появою цього відеохостингу, багато людей стали думати: «Як можна заробити гроші в ютубі?». Адже існує багато охочих знімати відео і за це отримувати гроші.

На сьогоднішній день YouTube вважається третім за величиною відвідуваності ресурсом після Google і Facebook. Це величезний відеохостинг, де накопичено мільйони самих різних відеороликів. Це кліпи, фільми, трейлери і просто домашнє відео. Одним із запорук його популярності стало те, що будь-який бажаючий може тут легко розмістити своє власне відео. Але далеко не всі відвідувачі Youtube знають, що тут можна заробити пристойні гроші.

Зміст

 • 1. Як заробити на Ютубі на своєму каналі
  • З чого складається заробіток на YouTube
 • 2. Скільки можна заробити на Ютубі
 • 3. Що впливає на заробіток в YouTube
 • 4. Як заробити на Ютубі з нуля — покрокова інструкція
  • Яке відео завантажувати на свій канал на Ютубі, щоб заробляти?
 • 5. Висновок

1. Як заробити на Ютубі на своєму каналі

Можливості заробітку на каналі ютуб досить-таки багато. Спочатку вам необхідно буде пройти реєстрацію в відеохостингу. Сама реєстрація досить проста і проблем виникнути у вас з цим не має. (Рекомендуємо прочитати — Як викласти відео в Ютуб)

Отже, ви успішно пройшли реєстрацію. А тепер давайте вчитися заробляти на ютубі. Варіантів заробітків в сервісі дуже багато. Детально розглянемо кожен з них в нашій статті сайту gdeikakzarabotat.ru

З чого складається заробіток на YouTube

Напевно, ви не раз помічали в Ютуб, при перегляді будь-якого відео яку-небудь рекламу, що пропонує послугу або товар. Іноді показується не одна реклама протягом всього ролика, а кілька.

Як працює?

Можемо навести приклад заробітку шляхом реклами. Припустимо, що існує якась компанія, приміром, що виробляє каву або чай. Даній компанії потрібні клієнти на свою продукцію. Для цього замовляється реклама у всесвітньо відомій компанії Google. Гугл – власник видеохстинга YouTube, але як ми з вами розуміємо, клієнтами повинні бути цільові користувачі, що цікавляться чаєм або кавою.

Як знайти цільових користувачів?

На ютубі існує безліч невеликих відеороликів про чай або каву. Наприклад, ролик про те, як починається наше ранок з чашки ароматної кави, як правильно вибрати сорт хорошого чаю. Ось такі ролики можна вставити рекламу. Що ви отримуєте від реклами youtube? За таку рекламу ви і отримуєте гроші. Компанія Google виплачує за кожен клік (натиснути «мишкою») по рекламі, певний відсоток.

Наведемо приклад. Компанія, яка рекламує свою продукцію, наприклад, Nescafe платить 1 долар за рекламу в відероликах. З цього долара ви зможете отримати від 30 до 40 центів, тобто 30-40 %. Саме таким способом відеоканал ютуб стимулює користувачів створювати цікаві та якісні відео, щоб збільшити перегляди та залучити клієнтів.

Вид реклами, який ми з вами описали, називається – цільовий, тобто для людей, які цікавляться чаєм або кавою. Крім цільової реклами, існує також брендовий та ін. Яка б не була реклама, думаємо, ви вловили суть заробітку і зрозуміли, як можна отримувати гроші через ютуб.

Поговоримо тепер про самому відеоролику, який ви будете знімати, і викладати на канал. Він повинен бути цікавим, високої якості, з чистим, без сторонніх шумів, звуком.

Обов’язково, відео має бути тільки вашим або тих людей, які дають вам дозвіл на розміщення цього відео в мережу. Буде добре, якщо ви постійно будете знімати цікаві відео і викладати їх в мережу. Це дозволить вам знайти постійних передплатників.

Отже, заробити на Ютубі можна з допомогою реклами на своєму відео. Так, для одних така реклама гірше настирливої мухи, а для інших — засіб заробітку.

Найкращий спосіб продати що-небудь за допомогою Youtube

А ви знали, що показуючи який-небудь товар можна не тільки заробити лайки, коментарі і сам заробіток на каналі, але і дуже ефективно продати товар. Як вам такий варіант, 2в1. А де зараз на просторах рунета можна знайти дешевий товар і його досить багато? Звичайно ж Авіто. Адже саме там продається дуже багато різних речей. І досить просто можна змовитися про ціну. Потім зробити хороший відео огляд даного товару, викласти це на Ютуб, а товар на Авіто, підкріпивши це відео. Ми ділимося з вами курсом, в якому достатньо ідей, що можна продати.

Скачайте безкоштовний чекліст
18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз, щоб заробити гроші
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Реклама Youtube буває наступних видів:

 • Рекламний ролик в самому відео. Невеликий рекламний ролик може бути як на початку відео, так і в середині. Одну рекламу можна подивитися приблизно 5 секунд і пропустити її, а другу доводиться дивитися до кінця. Власник відео отримує гроші тільки за ту рекламу, яку користувач переглянув до кінця. В іншому випадку він нічого не отримує.
 • Реклама збоку від ролика. Даний рекламний блок розміщується поруч з відеороликом в правому верхньому куті. Власник відео отримує гроші тільки в тому випадку, якщо зацікавлена людина клацає по рекламі. Це досить «хитра» реклама, адже на ній розміщуються саме те, що ви шукали в пошуковику останні рази. Наприклад, ви хотіли купити велосипед і шукали в Гуглі підходящі варіанти. Але потім, закривши всі посилання, ви заходите на Ютуб переглянути цікаве відео. І тут ви бачите збоку рекламу про продаж велосипедів. Саме тому даний спосіб дуже дієвий, і на ньому можна заробити хороші гроші.
 • Виходять вікна. Внизу відео часто спливають банери і інші рекламні вікна. Якщо глядач натисне на нього, то власник відео отримає гроші від рекламодавця. Віконце можна закрити, натиснувши на хрестик у кутку. Але воно навіть не закривається, а згортається, щоб глядач у будь-який момент міг відкрити його заново.
 • Заробіток на рекламі — самий простий спосіб, як заробити в Ютубі гроші. Але для цього необхідно створити власний канал і завантажувати туди свої ролики. Також, необхідно займатися оптимізацією, щоб їх переглянуло якомога більше глядачів ( Читайте також — Як заробити на перегляді відео ). А Youtube буде сам вставляти в ваше відео свої рекламні ролики. Це можливо тільки при підключенні реклами від Google Adsense.

  Для того щоб підключити даний рекламний сервіс, необхідно включити функцію монетизації в налаштуваннях свого каналу на Ютубі. Зробити це дуже просто. Після цього реклама буде автоматично з’являтися на вашому відео. Це дуже зручно, адже не потрібно розбиратися, як поставити той чи інший вид реклами. А виводити гроші з Google Adsense або поштовим переказом, або на гаманець Вебмані, що досить зручно та доступно всім.

  2. Скільки можна заробити на Ютубі

  Ви вже дізналися, як можна заробити на Ютубі за перегляди, і тепер необхідно розібратися з сумою можливого заробітку. Для цього скористаємося наступним прикладом. Всі знають, що кліп корейського співака PSY на пісню Gangnam style передивилося понад 2,2 мільярдів глядачів.

  Крім всесвітньої слави, співак отримав 2 мільйони доларів з реклами Google Adsense за цей ролик.

  Якщо говорити про середніх показниках заробітку на Ютубі, то за кожні 1000 переглядів вашого відео можна одержати близько 1 долара. Але це лише приблизне число, а розібратися в розмірі заробітку можна наступним чином. Він залежить від теми відео і клікабельності з реклами — CTR.

  Щоб порахувати CTR, необхідно кількість кліків по рекламі розділити на кількість переглядів цього відео. Даний показник може бути різним, як правило, він дорівнює 1-2%, але іноді буває і близько 6%. (Читайте також — Скільки можна заробити на Youtube)

  Крім того, важливу роль відіграє ціна за 1 клік по рекламі. Вона залежить від тематики відео і всього вашого каналу. Наприклад, у секторі фінансів досить висока конкуренція. Це означає, що охочих поставити рекламу на відео буде більше, тому і ціна за клік вище.

  Щоб заробляти приблизно 3000 доларів в місяць, ваш канал повинні переглядати на добу до 100 тисяч користувачів. Так, це досить маленьке число, і щоб домогтися такого результату потрібно добре постаратися. Головне – створювати цікаві відео.

  Якщо у вас немає таких навиків, то можна попросити у своїх друзів або знайомих зробити це разом. Це можуть бути ролики різних планів: озвучка різних приколів або фільмів, зйомка смішних кліпів і так далі.

  Зрозуміло, що велику суму ви не заробите за перші місяці. Потрібна завзятість, терпіння і настрій тільки на краще. Адже, тільки від вас залежатиме – цікаве і унікальне у вас буде відео чи ні, скільки передплатників у вас буде, що ви зможете їх зацікавити. На ютубі існують канали, які без праці за рік приносять мільйони доларів своїм господарям каналу (ми вже навели приклад вище).

  Головне правило цієї роботи, як втім, і в будь-який інший – це щоб отримувати більше грошей, потрібно більше працювати. Популярні російські відомі видеоблоггеры стверджують, що в Ютубі досить просто заробити від 40 тис. до 150 тис. рублів на місяць. Звичайно, це не мільйони доларів, але погодьтеся, досить таки не погано.

  Слід зауважити, що дані видеоблоггеры виробляють розважальний контент. Він, звичайно набирає багато переглядів, що в свою чергу дуже добре. Але він погано конвертується в гроші, або як зараз кажуть, монетезируется.

  Можна переглянути найпопулярніші канали на Ютубі, щоб зрозуміти їх секрет популярності. Якщо ви знайшли цікавий іноземний канал, аналогів якому немає в Рунеті, то можна спробувати переробити його на свій лад. У будь-якому випадку це не просто, але воно того варто. І не варто думати, що ви будете отримувати 3000 доларів вже через півроку. До такого рівню люди виходять роками. Бувають, звичайно, винятки, коли ролики набирають сотні тисяч переглядів за лічені дні, але це виключення з правил. Для заробітку на Ютубі необхідно запастися силами і терпеньем.

  Радимо почитати: Як заробити биткоины

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Скільки можна заробити на Youtube — як…
  • Як просто налагодити заробіток на YouTube?
  • Як заробити на перегляді відео —…
  • Як можна заробити на чужих відео на…
  • Як викласти відео в ютуб з комп’ютера, телефону і…

  3. Що впливає на заробіток в YouTube

  Можна виділити кілька основних складових параметрів, які певною мірою впливатимуть на розмір вашого заробітку на ютубі:

 • Тематика і кількість відеозаписів. Відразу можемо сказати, що існує комерційна реклама. Вона може приносити непоганий дохід, але, на жаль, у неї не так багато переглядів. Тому вам необхідно зняти якомога більше відеороликів. Чим більше переглядів у ваших відеороликів, тим більше ви заробляєте. Крім того, кожен новий відеоролик буде давати вам додатковий дохід від перегляду його вашими передплатниками. Правда, непогано?
 • Просування. Даний спосіб дає вам можливість збільшити кількість переглядів вашого ролика завдяки просування в Інтернеті, шляхом реклами в різних сервісах. У свою чергу, це збільшує вашу прибуток.
 • Використовувати різні інструменти монетизації. Їх надає нам Google. Інструментів монетизації може бути кілька видів. Якщо всі їх почати використовувати, то дохід від реклами може зрости в рази.
 • Мова вмісту. Іншими словами, можемо сказати, що якщо ваш відеоролик будуть дивитися і англомовні користувачі, то прибуток теж зросте. Вартість одного кліка у них на порядок вище. Крім цього, ви зможете здобути популярність не тільки у себе в країні, що, безсумнівно, є плюсом.
 • Партнерські програми. Google є офіційним партнером відеохостингу YouTube. Але крім цієї компанії, ви також можете співпрацювати і з іншими приватними компаніями, що тільки вплине на ваш заробіток в позитивну сторону.
 • 4. Як заробити на Ютубі з нуля — покрокова інструкція

  Щоб почати заробляти на ютубі з повного нуля, вам потрібно послідовно виконати наступні дії:

  • Пройти реєстрацію на ютубі. З реєстрацією на ютубі у вас проблем не повинно виникнути – ви вказуєте свій логін і електронну пошту. Та Ви зареєстровані, якщо щось незрозуміло дотримуйтесь інструкцій сервісу.
  • Визначити тематику свого відео. Трохи раніше ми з вами обговорювали, що комерційна тематика може приносити вам набагато більше грошей, ніж інші.

  Приклад каналу на Ютубі на тему заробітку грошей

  Але у неї є істотний мінус – набагато менше переглядів, ніж у популярних роликів.

  Тому до цієї справи потрібно поставитися з креативністю. Ви можете зробити огляд вашого товару веселим і захоплюючим. Це зможе залучити більше користувачів. Так ви зможете вбити двох зайців – прорекламувати товар і залучити потенційних покупців, що в свою чергу принесе вам чималий заробіток від рекламодавців.

  Погодьтеся, що якщо тематика вашого відео не буде вам самим подобається, то напевно, дана робота не принесе вам ніякої радості. Тому завжди робіть те, що вам по душі.

  Яке відео завантажувати на свій канал на Ютубі, щоб заробляти?

  Наведемо кілька прикладів на тему яких ви можете викладати своє відео для заробітку:

 • Навчальні відео, де ви є (або вважаєте себе майстром, або просто відео про ваші захоплення (домашній ремонт, гра на гітарі, різна випічка, рецепти і т. д.)
 • Відео-огляди на тему, яка вам подобається (фільми, ігри, музика, різні гаджети, покупки і т. д.)
 • Відео геймплея улюблених ігор (проходження ігор)
 • Ваше персональне відео (на інтелектуальну, політичну, гумористичну тему)
  • Оформити канал, попередньо створивши його. Щоб залучити велику кількість користувачів (абонентів), вам необхідно створити свій власний канал на ютубі. На сьогоднішній день сервіс пропонує вам гнучкі можливості для того, щоб налаштувати і красиво оформити свій канал. Буде набагато краще, якщо ви зважитеся співпрацювати з компанією довгий час і тоді замовте дизайн свого каналу у фахівця. Ви можете створити канал безкоштовно – для цього є багато інформації по створенню. Але щоб канал був створений швидко і якісно доведеться вкласти трохи грошей, які незабаром окупляться. Нічого складного в створенні та оформленні свого каналу Ютуб немає. Для його створення достатньо перейти по посиланню. Ваше завдання тільки слідувати покроковим інструкціям. А міняти оформлення каналу ви можете в налаштуваннях даного каналу.
  • Зняти якісне відео і обробити його. Щоб зняти якісне відео ви повинні розуміти, що сам відеоролик повинен бути високої якості, з хорошим звуковим оформленням і правильним освітленням. Якість запису теж має бути на високому рівні. Також не слід ніколи забувати про задній фон. Не бійтеся експериментувати. Видаляйте завжди кадри, які у вас не вийшли або вийшли погано.

  Добре оформіть свій канал Ютуб. Якщо люди бачать, що канал має красивий і оригінальний дизайн, то сміливіше підписуються на нього

  Як назвати канал на Youtube

  Не полінуйтеся перезняти деякі моменти відео, приділіть увагу якісної цифрової обробки. Не думайте, що користувачі цього не побачать і не оцінять. Повірте, завжди приємно дивитися на гарне якісне відео.

  • Зайнятися просуванням свого каналу. Щоб збільшити перегляди вашого відео, вам необхідно оптимізувати сам відеоролик під пошуковий запит. Зробити це зовсім не важко. Потрібно буде зайти на сайт по добору ключових слів. Вибирати ключові слова можна в сервісі wordstat.yandex.ru — це сервіс по підбору слів, де можна визначити кількість слів, які забиваються користувачами в пошукову систему Яндекс. Погодьтеся, що, те, що цікавить людей в яндексі, як правило, цікавить і в Ютубі. Природно відхилення можуть бути, для цього існують інші сервіси, які пробивають ключі саме в Youtube.

  Приклад підбору ключового слова для свого відео. Під цю ключову фразу і треба просувати і записувати відео, так як воно запитується в яндексі 734 рази

  Вибравши те ключове слово, яке вам сподобається, ви можете використовувати його скрізь: в самому відео, в коментарях, в заголовку та в описі ролика. Можна також рекламувати свої відеоролики в соціальних мережах, що збільшить шанси на перегляд вашого ролика.

  • Почати працювати з програмою партнерства. Стати партнером компанії Google дуже не просто. Для цього у вашого відеоролика має бути дуже багато переглядів. Прочитати всі умови докладно ви зможете на офіційному сайті. Можна вчинити по — іншому. Ви можете змінити країну свого відеоканалу. Наприклад, це буде США. Після включаєте монетизацію відео. Щоб це зробити, необхідно вибрати значок долара.

  Види монетизації на роликах в Youtube, скрізь ставте галочки

  Дохід буде більше, якщо ви поставите всі види монетизації.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Скільки можна заробити на Youtube — як…
  • Як просто налагодити заробіток на YouTube?
  • Як заробити на перегляді відео —…
  • Як можна заробити на чужих відео на…
  • Як викласти відео в ютуб з комп’ютера, телефону і…
  • Постійно розвиватися. Як ви розумієте, на ютубі, як і на будь-якій іншій роботі, необхідно завжди вдосконалюватися і розвиватися. Ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому. Саме таким чином, ви можете стати успішним у своїй справі, прославитися і, звичайно, заробити багато грошей на гідне життя. Може, для цього вам будуть потрібні грошові вкладення.

  Дивіться відео — Як викласти відео в Ютуб

  Дивіться також відео — Як заробити на відеоблозі YouTube

  5. Висновок

  Ще вчора, ви, напевно, запитували себе: «як заробити на ютубі з нуля?». Сьогодні ви змогли отримати для себе відповідь з нашої статті. Звичайно, спочатку, це здається нелегким завданням. Вам доведеться чимало потрудитися,і якщо ви впевнені в своїх силах, то спробувати завжди варто. Ми можемо тільки побажати вам успіхів у починанні такого цікавого справи!

  (42голос(ів), середній: 4,14 з 5)
  Завантаження…

  Скачайте чек-лист безкоштовно — 18 ідей, що можна продати на Авіто;
 • Вивчіть уважно відео, як правильно назвати канал;
 • Прочитайте уважно, як заробити на каналі;
 • Подивіться відео, які представлені у статті