Як заробити на нерухомості?

600

Інвестиції в будівництво об’єктів чи готові об’єкти нерухомості стали останнім часом надзвичайно популярним видом вкладення коштів. Можливо, свою роль зіграв криза, який підштовхнув потенційних інвесторів до вкладення в нерухоме майно. Але чому всі так поспішають вкладати свої кошти в житло і комерційні об’єкти і як заробити на нерухомості?

Зміст

  • Навіщо вкладати в житло?
  • Заробіток при пайовій участі в будівництві
  • Заробіток на класичному інвестуванні
  • Купівля житла з подальшою здачею в оренду
  • Заробіток на прибутковому будинку

Навіщо вкладати в житло?

На сьогоднішній день нерухомість є одним з найбільш наЕкшн них активів на ринку. Якщо ви не знаєте, де краще зберігати свої заощадження, то майже будь-експерт вас переконає, що інвестування в нерухомість є найбільш прибутковим, безпечним і наЕкшн ним на сьогоднішній день. Довіряти гроші банкам небезпечно, та й зберігати кошти у валюті невигідно, адже гроші в будь-який момент можуть знецінитися. Саме тому в Росії за останній час стало таким популярним інвестування в житло. Через падіння курсу рубля люди поспішили зберегти свої заощадження, вигідно вклавши їх в об’єкти на ринку нерухомості.

Основні переваги нерухомості – наЕкшн ність і прибутковість. Об’єкти нерухомості майже неможливо вкрасти, вони не старіють, не виходять з моди, вони завжди користуються високим попитом і тому їх вартість у довгостроковій перспективі зростає. Навіть якщо зараз настала криза і всі говорять про зниження вартості житла, то це лише тимчасове явище, після якого баланс на ринку повернеться у вихідне положення і нерухомість знову почне дорожчати.

Заробіток при пайовій участі в будівництві

Існує безліч варіантів, пропонують заробіток на нерухомості та всі вони так чи інакше полягають в інвестуванні в об’єкти на ринку. Самий простий і доступний спосіб заробітку при інвестуванні – це купівля житла на ранній стадії будівництва будинку. Ви оформляєте з компанією-забудовником договір пайової участі в будівництві і купуєте квартиру на стадії котловану за низькою ціною. Справа в тому, що чим ближче будинок до введення в експлуатацію, тим дорожче житло. Якщо вкладати ще на початковій стадії будівництва, то квартира вам обійдеться на 20-30% дешевше.

Подивіться відео Миколи Мрочковского про те, як правильно інвестувати в новобудови в кризовий період


Натисніть, щоб дізнатися більше про інвестування від Миколи Мрочковского
Нові секрети створення грошового потоку і капіталу на нерухомості — 2016
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Далі вам залишається лише дочекатися, поки забудовник введе будинок в експлуатацію і після цього ви можете сміливо виставляти нерухомість на продаж за ринковою ціною. Ви так можете придбати відразу кілька квартир в різних проектах і таке інвестування навіть не вважається бізнесом, тому платити податки з прибутку не доведеться.

В цілому, всі ризики в даному випадку на себе бере безпосередньо компанія-забудовник. Фірма гарантує вам надання купленої квартири по зафіксованої в договорі ціною. Навіть якщо умови на ринку зміняться і житло подорожчає, ви отримаєте нерухомість по вартості, зафіксованої на папері. Єдиний ризик пайової участі в будівництві – це ймовірність того, що забудовник не може завершити будівництво будинку. Головне вибирати при покупці квартири наЕкшн ні проекти від забудовників з високою репутацією. Не слід кидатися на привабливі пропозиції від маловідомих фірм.

Заробіток на класичному інвестуванні

Другий спосіб заробітку на нерухомості – це вже класичне, повноцінне інвестування, при якому ви вкладаєте свої гроші в будівельний проект і отримуєте певний відсоток прибутку. В даному випадку ви не купуєте квартиру, а інвестуєте у весь проект – наприклад, будівництво будинку або житлового комплексу. Після введення об’єктів і вдалого продажу квартир ви отримуєте відсоток від прибутку фірми. Чим більше ви вкладаєте в будівництво, тим вище відсоток прибутку. Саме таким видом інвестування займається більшість великих інвесторів. Вас нічого не обмежує і ви можете вкласти в проект будь-яку суму на будь-якому етапі його втілення, навіть на стадії проектування.

Приклад — кейс Олександра, як правильно вкласти гроші, щоб отримувати кожен місяць гарний прибуток

Особливість такого інвестування полягає насамперед у тому, що ви стаєте повноправним учасником комерційного проекту. З одного боку, ви можете заробити набагато більше, ніж при пайовій участі у будівництво, так як масштаби інвестування можуть бути будь-якими. Якщо ситуація на ринку залишається стабільною, то житло буде дорожчати і такі тенденції виявляться вам лише на руку, адже чим більше грошей отримає весь проект, тим вище буде і ваша доля. Однак у випадку такого інвестування з’являються і деякі ризики. Якщо грошей на реалізацію проекту не вистачить, то він може виявитися незавершеним, а якщо на ринку почнуться негативні тенденції і попит на квартири впаде разом з цінниками, то інвестування може бути збитковий. Все залежить від конкретного проекту, в який ви вирішили вкласти гроші і ситуації на ринку.

Купівля житла з подальшою здачею в оренду

Третій відмінний і вельми популярний спосіб заробітку на нерухомості – це здача об’єктів в оренду. Це один з найбільш універсальних, наЕкшн них і простих видів заробітку на нерухомих об’єктах. Ви купуєте квартиру в районі зі зручним місцем розташування та розвиненою інфраструктурою, вкладаєте гроші в ремонт і базова благоустрій квартири і здаєте її в оренду. Ви можете купити кілька квартир і всі їх здавати квартирантам, отримуючи прибуток кожен місяць. Найцікавіше, що нерухомість весь цей час залишається у вашому володінні і дорожчає, тому плата за оренду стає для вас лише бонусом. В результаті ви отримуєте: прибуток від здачі в оренду, прибуток завдяки природному подорожчання нерухомості і зберігання грошей в наЕкшн ному активі.

Заробіток на подобовій оренді від Юрія Медушенко

Безкоштовний бізнес-план від провідного спеціаліста
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний дохід від 100 тис. рублів
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Даний спосіб заробітку також має ряд власних особливостей. По-перше, вам необхідно вибрати правильний об’єкт для придбання квартири – в ідеалі це має бути житло недалеко від метро, супермаркетів, шкіл і дитячих садків. По-друге, квартиру слід належним чином підготувати, купити в неї меблі і техніку, необхідну для комфортного проживання. По-третє, слід зареєструвати даний спосіб заробітку і сплачувати податки з доходів, які ви отримуєте завдяки здачі житла в оренду.

Заробіток на прибутковому будинку

Один з найбільш цікавих і прибуткових способів заробітку на нерухомості на сьогоднішній день – це отримання прибутку завдяки так званого прибуткового будинку. Зміст заробітку в тому, що ви купуєте або будуєте будинок великої площі, не менше 100-150 кв. метрів і в процесі ремонту поділяєте його на кілька квартир. В одному великому будинку можна облаштувати 5-8 квартир площею 18-25 кв. метрів. Звичайно квартири проектуються в стилі стуЕкшн – відкритими і просторими, що робить житло привабливим не дивлячись на невелику площу.

Кожну квартиру у вашому прибутковому будинку ви облаштовуєте належним чином і починаєте здавати в оренду. В результаті В один великий будинок ви заселятися кілька сімей, кожна з яких сплачує щомісяця за проживання. Досвідчені інвестори здатні завдяки такій схемі всього за рік-два повністю відпрацювати вартість будинку і вийти на чистий прибуток. Не варто також забувати, що сам будинок залишається у вашій власності і крім заробітку на здачі квартир в оренду ви ще отримуєте гроші завдяки природному підвищення цін на квадратні метри, яке відбувається постійно.

Плюси заробітку на прибутковому будинку очевидні – швидкий заробіток і високий прибуток, особливо якщо ви розташуєте прибутковий будинок у зручному мікрорайоні. Серед мінусів – труднощі, пов’язані з оформленням будинку і витрати на підготовку кожної квартири в будинку. Вам слід не тільки отримати дозвіл на такий бізнес, але і платити податки зі всього прибутку від здачі житла в оренду і подбати про належну роботу всіх комунікацій, що в таких великих масштабах буває дуже непросто. Всі 5-8 квартир повинні бути забезпечені водою, електрикою, газом, опаленням і потужностей одного будинку на все це не вистачить.

Прибутковий будинок, як все є насправді. Відмінний кейс, приклад того, як правильно купити об’єкт, зменшити ціну і залучити інвестора.

Безкоштовні уроки для наших читачів. Скачайте на свій e-mail
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Як бачите, існує безліч способів заробітку на нерухомості. Сьогодні все більше людей вкладає гроші в нерухомі об’єкти і все тому, що вони найнаЕкшн ніші на ринку і при цьому здатні приносити високий прибуток. Однак перш ніж вкладати гроші в житло, необхідно ретельно вивчити ринок і правильно вибрати об’єкт, що користується високим попитом, в цьому випадку інвестування принесе високий дохід вже в короткостроковій перспективі.

(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Визначтеся в першу чергу для себе, навіщо Вам інвестувати, що Ви хочете від цього отримати;
  • Підберіть стратегію інвестування, буде це купівля прибуткового будинку або покупка квартири для подальшої здачі;
  • Нові секрети створення грошового потоку і капіталу на нерухомості — 2016 від Миколи Мрочковского;
  • Обов’язково подивіться відео, щоб чітко розуміти, як потрібно робити, на що необхідно приділити увагу;
  • Скачайте на ел.пошту бізнес-план, щоб він служив Вам як приклад і роздрукуйте його