Як дізнатися заборгованість у судових приставів — 2 простих способи

924

Кожна людина хоча б раз чув про судові пристави по телевізору або від сусідів і друзів, на зупинці або в транспорті. А деяким як говориться «пощастило» їх зустріти в житті, за борги або за помилку.

До не давніх пір в Росії після розпаду СРСР служба судових приставів не існувала, але на даний момент вона зміцніла і тепер володіє широкими і пристойними повноваженнями. Хто ж ці судові пристави? І чому треба бути з нашими боргами уважним і відслідковувати свою заборгованість перед ким-небудь? Як дізнатися заборгованість у судових приставів і т. д. На ці питання ми детально спробуємо відповісти в нашій статті.

Як дізнатися свій борг? Зайти на сайт — вбити свої дані

Зміст

 • 1. Люди в чорній уніформі
 • 2. Наслідки несплати боргу
 • 3. Як дізнатися свою заборгованість
 • 4. Розглянемо по порядку як дізнатися свій борг
  • 4.1. Пошук фізичних осіб – дізнатися заборгованість за прізвищем
  • 4.2. Пошук юридичних осіб
  • 4.3. Пошук за номером ІП
 • 5. Розплатіться з боргами, заробивши в інтернеті

1. Люди в чорній уніформі

Саме чорного кольору форма одягу судових приставів. У такій формі їх можна зустріти рано вранці або пізно ввечері, звонящими в квартири боржників. Вони прийшли з виконавчим листом або судовим наказом на підставі судового рішення, або ж з іншими документами, які подані в ст. 12 Федерального Закону від 2 жовтня 2007 р. за № 229-ФЗ «Про виконавче провадження», для стягнення боргу з боржника.

Борг може виникнути з різних мотивів: несплата транспортного податку, податку на майно і навіть штрафів виписаних транспортної поліцією, а також відшкодування будь-якої шкоди. Також можуть прийти за несплату аліментів або інших платежів за кредитами. (Якщо ви хочете взяти кредит і у вас вже зіпсована кредитна історія, то рекомендуємо прочитати статтю — Які банки не перевіряють кредитну історію)

Хоча бували випадки, що боржники зовсім не ухиляються від сплати боргів, просто їх належним чином про це не сповістили, так як не отримували судові повістки або інші повідомлення про сплату боргу.

Судові пристави можуть звернутися безпосередньо в бухгалтерію на роботі, тоді, таким чином, вони зможуть стягнути штраф і суму боргу із зарплати боржника. Тому так важливо знати свою заборгованість, яку можна швидко дізнатися у судових приставів.

2. Наслідки несплати боргу

1. Найнеприємніше це дізнатися, що у відпустку за кордон боржника не пускають прямо в аеропорту. Так-так, саме так, в аеропорту навіть після реєстрації на рейс на паспортному контролі можуть зупинити й не пустити за кордон.

Служба судових приставів має право тимчасово обмежити виїзд за кордон боржника з РФ (статті 67), за умови, що сума заборгованості боржника буде більше десяти тисяч рублів. Це може загрожувати боржника втратою оплаченої туристичної путівки, адже поїздка зірвалася не з вини туристичної фірми.

У будь-якому випадку, потрібно подбати про сплату штрафів, податків, кредитів, аліментів заздалегідь, як мінімум за один місяць до виїзду за кордон, бо такий час необхідно приставам, щоб повідомити Міграційну службу, для того, щоб вони видалили дані боржника зі списку «невиїзних» і зняти заборону на виїзд.

2. При подачі заяви на закордонний паспорт в Міграційній службі боржника буде систематично оформлено відмову, і отримати закордонний паспорт не вдасться. А, якщо закордонний паспорт був Екшн сний, то при зверненні в УФМС його можуть у боржника навіть вилучити.

3. Зовсім недавно у Федеральної службі судових приставів» придумали оригінальну міру: карати боржників позбавленням воЕкшн ських прав. Правда, ця міра офіційно не опублікована, але пристави мають намір домогтися цієї санкції. Це лише питання часу.

3. Як дізнатися свою заборгованість

Спосіб 1. Безпосередньо прийти у відділ (відділення) Федеральної служби судових приставів вашого міста. Там покажіть свій паспорт і у віконечку вас перевірять на наявність боргу. Якщо у вас є борг, вам вкажуть до якого пристава можна звернутися і в який кабінет піЕкшн ти для з’ясування суми боргу і можливості її оплати.

Якщо Вас сповістили Поштою Росії про наявність боргу, то телефон і координати пристава, який займається виконавчим виробництвом, будуть зазначені в одержаному листі. З листом необхідно також прийти у відділ ФССП. Грошей з собою не беріть, бо оплату штрафу потрібно робити не у пристава, а в банку за реквізитами. Після оплати ви можете особисто показати квитанцію про оплату.

Спосіб 2. Дізнатися заборгованість онлайн (через інтернет). У світі інформаційних технологій існує безліч можливостей, не виходячи з дому. І цей випадок не є виключенням і для ФССП Росії. На самому офіційному сайті Федеральної служби судових приставів є сервіс «Банк даних виконавчих проваджень», де можна зЕкшн снити пошук заборгованості у фізичних осіб, або пошук заборгованості юридичних осіб.

Зараз ми опишемо як швидко дізнатися свою заборгованість у судових приставів онлайн в будь-який час доби.

Перейдіть на сайт приставів — ФССП Росії за веб-адресою http://fssprus.ru і зліва натисніть на помаранчеву кнопку: « Дізнайся про борги » / « Банк даних виконавчих проваджень ». Також можна безпосередньо перейти на сторінку Інформаційні системи/ Банк даних виконавчих проваджень, ввівши вбраузере наступний адреса сторінки: http://fssprus.ru/iss/ip/.

Дізнаємося заборгованості у судових приставів

В середині сторінки ви побачите форму для заповнення з трьома вкладками: пошук фізичних осіб, юридичних осіб і пошук за номером ІП (номер виконавчого провадження).

Заборгованість у судових приставів по прізвища можна дізнатися заповнивши всі поля з вашими даними

4. Розглянемо по порядку як дізнатися свій борг

4.1. Пошук фізичних осіб – дізнатися заборгованість за прізвищем

Спочатку введіть інформацію про територіальному органі фізичної особи, а потім введіть його прізвище, ім’я та по батькові, якщо воно є, а також дату народження. Натисніть велику кнопку « Пошук ».

Натиснувши на кнопку оплатити, спливуть всі електронні способи оплати боргу

4.2. Пошук юридичних осіб

Спочатку введіть інформацію про територіальному органі, потім Найменування підприємства-боржника і якщо хочете адреса підприємства-боржника. І натисніть кнопку « Пошук ».

4.3. Пошук за номером ІП

У разі наявності виконавчого провадження введіть його номер. Натисніть кнопку « Пошук ».

У всіх трьох випадків пошуку, ви повинні побачити дві інформації:

 • а) Якщо є виконавче провадження на людину (юридичної особи), то з’явиться інформація з зазначенням кількості знайдених записів, і таблиця виконавчих проваджень із зазначенням реквізитів виконавчого документа, самої суми заборгованості, відділу судових приставів, а також прізвища судового пристава-виконавця.
 • б) Якщо немає виконавчого провадження, то з’явиться запис «За вашим запитом нічого не знайдено».

Якщо у вас є борг, то ви можете сформувати квитанцію на оплату і потім її оплатити в банку. У колонці « Сервіс » / « Оплатити », можна відразу сплатити борг, в онлайн режимі, через різні електронні платіжні системи. Перевага цієї оплати, те, що після неї інформація в базі оновиться відразу і при повторному відвідуванні сайту запису про борг не з’явиться. (Якщо у вас немає грошей, то можна взяти кредит на сплату заборгованості. Рекомендуємо прочитати в такому разі статтю — Як взяти кредит без довідки про доходи)

Сподіваємося, наша стаття допомогла вам дізнатися, як перевірити наявність боргів у судових приставів, а також як їх можна погасити.

5. Розплатіться з боргами, заробивши в інтернеті

Борги — це велика неприємність і чим довше ви їх сплачуєте, тим більше незручностей доводиться терпіти. Тому найкращий план Екшн у разі наявності заборгованості — спробувати заробити додаткові гроші і розплатитися з боргами як можна швидше.

Варіантів додаткового заробітку сьогодні можна знайти багато, особливо в інтернеті. Майже кожен може знайти в мережі для себе відповідний спосіб заробітку, можна виконувати нескладні обов’язки, завдання, пропонувати надання послуг, займатися продажем товарів. Якщо вас зацікавила можливість заробляти в інтернеті у вільний час, радимо завантажити наш безкоштовний курс про заробіток в мережі з нуля — він дозволить почати отримувати хороші гроші, виділяючи на роботу всього пару годин в день.

Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
Як заробити в інтернеті з нуля?
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Як заробляти в інтернеті без вкладень? Дивіться відео від експерта Андрія Меркулова:


(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Поцікавтеся умовами виплати ваших боргів і ретельно вивчіть їх
 • Скористайтеся порадами зі статті щоб визначити суму заборгованості
 • Скачайте наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті і почніть працювати у вільний час, виплативши борги швидше
 • Скористайтесь іншими нашими курсами і книгами про заробіток