Як стати інвестором будівельної компанії і вигідно вкласти гроші у будівництво будинку?

724

Будівництво продовжує залишатися надзвичайно вигідною галуззю для інвестування коштів. Нерухомість найменше піддається негативним тенденціям на ринку і завжди дорожчає в довгостроковій перспективі, тому багато поспішають вкласти в будівництво житлових будинків. Втім, щоб інвестувати в квартири правильно, слід бути в курсі основних актуальних тенденцій на ринку та особливостей вкладення коштів в будинку.

Зміст

  • Що таке інвестування в житло?
  • Як стати інвестором?
  • Куди інвестувати?
  • На якій стадії краще вкладати в будівництво?

Що таке інвестування в житло?

Багато компаній пропонують інвесторам вигідно вкласти гроші в будівництво житлових будинків, однак якщо ви вирішили просто купити житло або навіть вкласти гроші в дві квартири, це ще не буде вважатися інвестицією. Купівля житла, навіть на початковій стадії будівництва є лише пайовою участю в будівництві. Якщо ви купуєте житло для майбутнього проживання, це не інвестування.

Компанії пропонують інвесторам на ринку вкласти гроші не в житло, а саме будівництво будинку. Ніяких гарантій не дається і вони повністю поділяють разом з іншими учасниками будівництва всі ризики і зобов’язання. Інвесторам компанії пропонують підписати спеціальний договір інвестування, згідно з яким необхідно вкласти певну суму в будівництво. Після завершення будинку, всі інвестори ділять прибуток від продажу житла. Це і є інвестування – без гарантій, на будь-якому етапі будівництва і в будь-якому розмірі. Ви можете інвестувати в будівництво одного будинку або вкласти гроші в розвиток цілого житлового комплексу – рішення тільки за вами.

На відміну від пайової договору, за яким всі зобов’язання і ризики на себе бере забудовник, при інвестуванні ризики поділяються між учасниками угоди. Великі компанії готові інвестувати великі гроші і ризикувати ними, однак якщо інвестиції виявляться правильними, то справа принесе величезний прибуток.

Не забувайте, що ризики при інвестуванні завжди. І навіть якщо ви інвестували в 2 однакових будинки, які навіть варті, приміром, на сусідніх вулицях, то один може приносити хороший прибуток, а другий просто тягнути в мінус. Обов’язково всі прораховуйте, зважте всі «за» і «проти». Не треба стрімголов бігти і купувати без прорахунків об’єкти, обов’язково сядьте, обговоріть, якщо Ви не один інвестор.

Як раз про помилки розповідає Юрій Медушенко

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати постійний прибуток
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Таким чином, слід усвідомити, що частковій договір – це просто покупка житла на ранній стадії будівництва, а інвестування – це вкладення грошей в проект на будь-якій його стадії, навіть у момент планування.

Як стати інвестором?

Багато будівельні компанії пропонують інвесторам вкласти гроші у власні проекти. Це може бути будівництво будинку, офісного центру, паркінгу, готелю чи іншого об’єкта. Інвестувати на сьогоднішній день вигідно в будь-яку категорії нерухомості, тому що майже всі об’єкти в довгостроковій перспективі демонструють зростання цінників.

Компанії пропонують інвесторам вкласти гроші в будівництво будинку на абсолютно різних умовах, брати участь в проекті можуть як фізичні, так і юридичні особи, тобто компанії. Договір про інвестування складається з урахуванням існуючого законодавства – це закон «Про інвестиційної діяльність у РФ». Як стати інвестором? Достатньо лише мати рахунок у банку певну суму і бути готовим інвестувати в будівництво. Ви підписуєте договір, який слід ретельно вивчити, і чекаєте завершення будівництва будинку. Після того, як будинок виявляється введеним в експлуатацію і квартири розпродані, всі інвестори розподіляють прибуток між собою. Чим більше ви інвестували в квартири, тим більшою буде ваша частка чистого прибутку. І чим менше інвестувати в нові квартири забудовника, тим відповідно і дохід виявиться менше.

Прості способи для пошуку
Де знайти інвестора в будівництво

Існує й інший спосіб вигідно інвестувати гроші в будівництво. Цей спосіб піЕкшн де тим інвесторам, які хочуть більше гарантій і менше ризиків. Це інвестування не в класичному варіанті, а просто вкладення грошей в квартири. Ви просто купуєте у великій будівельній компанії кілька об’єктів на ранній стадії зведення будинку і продаєте житло після завершення будівництва, виграючи на різниці в ціні. Це не буде вважатися інвестуванням в класичному сенсі, проте все одно приносить дохід і гарантує інвесторам прибуток і позбавляє від ризиків. При такому спрощеному інвестуванні оформляється договір купівлі-продажу і всі ризики і зобов’язання несуть компанії забудовники. Для такого інвестування досить мати рахунок у банку певну суму і правильно вибрати об’єкти для придбання.

Куди інвестувати?

В даний час, куди інвестувати гроші, причому, щоб це було вигідно, залишається одним із головних питань. Багато компаній пропонують інвесторам вкласти гроші в найрізноманітніші проекти на ринку. І насправді об’єкт інвестування є найбільш важливою складовою успіху. Інвесторам слід ретельно вивчити ринок і інвестувати в будівництво нерухомості, яка в майбутньому принесе прибуток. Існує одне просте правило, яке стане в нагоді всім, хто бажає вигідно вкласти гроші в нерухомість – слід вибирати об’єкти, на які зберігається найвищий попит на ринку. В таких об’єктах вартість квадратного метра завжди зростає, навіть якщо настала криза, після його завершення попит повернеться і вкладення принесе свої плоди.

На сьогоднішній день найбільш вигідні об’єкти для інвестування – це офісні центри, торгові центри, а також житло з максимально зручним місцем розташування. Що стосується офісів, то у великих містах, таких як Москва попит на офіси завжди високий як в середмісті, так і на околиці. Рахунок офісних центрів уже пішов на десятки, а клієнти для оренди офісних приміщень продовжують перебувати.

Що стосується торгових майданчиків, то тут теж все просто – рахунок таких майданчиків в Москві вже йде на сотні, це різноманітні торгові центри, які пропонують компаніям оренду майданчиків для торгівлі. Кожен місяць майданчик приносить прибуток і з кожним роком вартість оренди зростає. Вкласти в будівництво торгово-розважального центру – завжди вигідно.

Будівництво комерційної нерухомості — Куди вигідно вкласти гроші

Увівши свій e-mail Ви отримаєте безкоштовно серію уроків
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Ну і звичайно, не варто забувати про житло. Житлова нерухомість завжди буде користуватися високим попитом, тому що рахунок жителів у великих містах йде на мільйони і всім новим сім’ям потрібно власне житло. Однак ринок житлових об’єктів – надзвичайно великий і різноманітний, тому якщо ви хочете зробити правильні інвестиції, то мало просто мати рахунок в банку з потрібною сумою і скуповувати житло в будь-яких проектах. Слід вивчати ринок і стежити за тенденціями – в яких районах попит на житло вище, там краще і купувати об’єкти для подальшого продажу.

На якій стадії краще вкладати в будівництво?

Якщо у вас вже є рахунок в банку з потрібною сумою і ви готові інвестувати в будівництво житла, комерційної або торговельної нерухомості, то залишається лише вирішити, на якому етапі це краще зробити. Тут все просто – чим раніше інвестувати, тим вигідніше, однак на ранній стадії будівництва вкладати краще лише в наЕкшн ні, великі проекти, які заслуговують довіри. Перевірте свій рахунок у банку, переведіть потрібну суму на рахунок компанії-забудовника, і ви перетворитеся на інвестора. Рахунок інвесторів сьогодні в Росії йде на тисячі, тому поспішайте і ви приєднатися до однієї з найбільш успішних категорій бізнесменів на ринку.

(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Обов’язково вивчіть інформацію про договір. Що в ньому повинно бути прописано, права, обов’язки і т. д.;
  • Подивіться відео про ризики та інвестування в комерційну нерухомість. Ця інформація дуже стати в нагоді коли почнете займатися інвестуванням;
  • Обов’язково отримаєте на свій e-mail серію уроків — Як стабільно заробляти на нерухомості з нуля