Як легко заробити в Інтернеті на інтернет-продажах

511

У шаленому ритмі сучасного світу кожен прагне здобути фінансову незалежність і успіх! Не виняток і молоді жінки, в тому числі і домогосподарки. Сучасні технології і Його Величність Інтернет надає таку можливість. Зараз Інтернет заполонили пропозиції різного характеру — це і послуги різного роду, і продаж всього, що тільки можна. Все більше і більше набирають обертів такі теми на різних форумах, як замовлення з-за кордону або якісь СП (спільні покупки).

Способи заробити в інтернеті на інтернет-продажах

Для початку розглянемо спільні покупки. Що це таке? По суті, це оптовий або дрібнооптовий закупівля певної категорії товарів. Якийсь організатор такої закупівлі знаходить постачальника або виробника, домовляється про мінімальному обсязі замовлення, потім до ціни продукції додає свій організаторський відсоток і шукає бажаючих на цю саму покупку.

Для споживача це пропозиція з одного боку вигідно тим, що ціна іноді відсотків на 30-50 нижче ринкової або магазинної, однак, завжди є ризик. Ризик купити товар поганої якості, ризик втратити свої гроші і зовсім не отримати товар, якщо мова йде про одяг, то ризик не вгадати розмір або фасон, який піЕкшн де саме йому. Ви як посередник, повинні звести всі ризики до мінімуму. Але, не дивлячись на все це, все більше людей намагаються купити потрібні їм речі дешевше саме таким способом.

Якщо у вас є бажання заробити онлайн без вкладень і практично не виходячи з дому, то потрібно знайти постачальника товару, створити для свого користування каталог продукції зі своїми цінами (з урахуванням процентної ставки, найчастіше це 15-25%), а далі шукати свою аудиторію на різних форумах, створюючи спец. теми, або в соц. мережах. Найчастіше організатори працюють за передоплатою.

Другий спосіб заробити в інтернеті на інтернет-продажах менш поширений, проте не менш вигідний! Тут все трохи складніше. Мова піде про покупки в закордонних інтернет-магазинах.

Можна розглядати кілька варіантів розвитку свого бізнесу – знайти посередника, який за невеликий відсоток буде допомагати вам з викупом і доставкою товарів. А тут вже ви можете діяти за схемою або заказ-доставка, тільки врахуйте, доставка найчастіше займає 3-4 тижні. Або ж можна купувати там речі з величезними знижками, а тут створити свій інтернет магазин (в цьому вам може допомогти соціальна мережа) і продавати речі, які є в наявності.

Так само можна прозондувати це питання і самому стати посередником, так ви будете ще й отримувати свій організаторський відсоток.

Радимо почитати: Інші способи, як легко заробити гроші

На даний момент продажі в інтернеті набирають обертів. Так ви можете самі переконатися через відеоролики на Ютубі, де власник каналу рекламує які-небудь товари. Також рекомендує звернути на перископ додаток, яке активно розвивається, а значить і з’являться нові способи продажу товарів і послуг.