Заробіток на введення капчі — суть заробітку на капчі + поради новачкові

1266

Сьогодні, мабуть, тільки ледачий користувач інтернету не заробляє за допомогою мережі. Існує безліч способів отримати реальний дохід через світову павутину і з кожним днем таких способів стає все більше.

Думка людей необізнаних про те, що для заробітку в інтернеті потрібна якась спеціальна освіта або особливі вміння та навички, помилково. Яскравий приклад тому – такий спосіб отримання прибутку, як заробіток на введення капчі.

Зміст

 • 1. В чому суть заробітку на капчі
 • 2. Що потрібно для заробітку на введення капчі — поради новачкам
 • Плюси (+) заробітку на капчі
 • Мінуси (-) заробітку на капчі

1. В чому суть заробітку на капчі

Капчой (від англ. абревіатури captcha) називається автоматизований публічний тест Тюрінга, мета якого – розрізняти людей і комп’ютери.

Сьогодні веб-майстри постійно мають справу з автоматичними реєстраціями і масовими розсилками, просуваючи таким чином нові сайти.

Інший варіант – реєстрація сайту в різноманітних каталогах, додавання його в пошукові системи, різні соціальні сервіси тощо – вимагає великої кількості часу, яким ці фахівці не мають.

Замовлення автоматичної реєстрації та отримання в результаті безлічі облікових записів зі своїми посиланнями – відмінна альтернатива «довгому» варіанту.

При чому тут капча? Це головна перешкода на шляху до відправлення автоматичних розсилок: власники інтернет-ресурсів пропонують пройти такий тест при реєстрації, щоб захиститися від подібних роботів, а ті Екшн сно не здатні розпізнавати капчу.

Тому винахідливі веб-майстра і знайшли більш простий спосіб пройти публічний тест Тьюринга: вони «навчили» програми відображати капчу в спеціальному віконці, щоб розпізнати і «вбити» код з малюнка могла людина, що розташовує часом і бажає заробити в інтернеті.

Введення капчі на клавіатурі ПК

2. Що потрібно для заробітку на введення капчі — поради новачкам

Для отримання прибутку з допомогою введення капчі потрібно, загалом-то, зовсім небагато. Достатньо мати очі, руки і комп’ютер зі справною клавіатурою і безперебійним доступом в мережу. І все! В ідеалі, звичайно, володіти такими якостями, як уважність (за невірно введені коди гроші виконавцю не нараховуються) і посидючість. Плюс вільний час і бажання заробити гроші.

Організацією подібної роботи займається кілька сервісів: вони відповідають за відправлення капчі програмою-роботом тим користувачам, завдання яких – правильний введення текстів і кодів, зображені на картинках.

Бажаючим заробити на введення капчі, найчастіше, досить зареєструватися на подібному сайті, щоб відразу приступити до роботи і почати отримувати дохід в електронних грошей (Webmoney та ін).

Радимо почитати: Як заробити гроші на гаманець з екзотичною пташкою

Дивіться наше відео: Заробіток на капчі, як легкий, але дуже витратний за часом

Плюси (+) заробітку на капчі

 • Подібне заняття є прекрасною мотивацією: за допомогою заробітку на капчі недовірливі новачки мають можливість переконатися, що це «реально працює». (Як в інтернеті заробити новачкові, читайте в цій статті).
 • Робота з капчой не вимагає початкових матеріальних вкладень: не потрібно купувати навчальні матеріали, відвідувати курси і семінари, купувати домен, хостинг і т. п.
 • Заробіток на капчі не передбачає наявності будь-якого спеціального освіти і ін.: натискати на кнопки клавіатури, що відповідають символам на картинці, здатний навіть дитина.
 • Даний вид роботи не вимагає додаткових витрат часу: на проходження тестових завдань, перевірку орфографії або унікальності і т. п. Все гранично просто: капча введена вірно – гроші за роботу зараховані.
 • Користуватися сервісами для заробітку на капчі також дуже просто: зорієнтуватися в їх інтерфейсі можна на інтуїтивному рівні. Так що включаємо англійську розкладку клавіатури – і вперед!
 • Мінуси (-) заробітку на капчі

 • Невисока вартість однієї капчі ~0,01$. При витратах часу на один код, рівних 5 – 10 секунд, «нажитися» на введенні кодів за одну годину можна приблизно на 2$. Саме тому заробіток на капчі – скоріше варіант для новачків.
 • Робота нетворческая, механічна, одноманітна. Честолюбним Людям скоро захочеться більшого – і в плані результату, і в плані прибутку. А ось користувачам з низькою мотивацією може швидко набриднути такий нелегкий-легка праця.
 • Сподіваємося, ви належите до числа перших! Удачі вам і успішного заробітку на капчі в інтернеті!

  Дивіться ще відео: Заробіток в rucaptcha.com на введення капчі