Як створити свій сайт самому безкоштовно і швидко-покрокова інструкція, 11 конструкторів і 5 безкоштовних cms

181

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо, як створити свій сайт самостійно.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 • як можна створити свій сайт;
 • конструктори і cms, які використовуються для створення;
 • що краще, зробити сайт самому або довірити професіоналу;
 • що робити з сайтом після його створення.

Ажіотаж навколо сайтів не вщухає вже протягом більш ніж десяти років. В інтернеті сайти-один з найбільш затребуваних і популярних способів заробітку. А з плином часу майже всі компанії оцінили внесок сайту в розвиток і залучення клієнтів. Саме через затребуваність сайтів, слід знати, як створювати, просувати і використовувати сайти.

Види сайтів

Для того щоб краще зрозуміти, як повинні виглядати сайти, яку інформацію на них викладати, і в цілому, як їх створювати, потрібно спочатку розібратися в видах сайтів і їх особливості. Розглянемо різні види від найпростіших до більш складним.

Сайт-візитка

Мабуть, найлегший у створенні сайт. Його роблять як маленькі компанії та іп для просування свого бізнесу на початкових етапах, так і окремі фахівці (копірайтери, дизайнери, фотографи та ін.).

сайт-візитка зазвичай складається з декількох сторінок:

 • основна інформація про фахівця;
 • сторінка з послугами та цінами;
 • відгуки про роботу;
 • контакти, за якими можна зв’язатися.

Потихеньку відходить в минуле, так як компанії можуть створювати собі вже повноцінні сайти для кращої пошукової оптимізації, а фахівці, запускаючи свій сайт в мережу, або представляючи громадськості новий проект, найчастіше використовують landing page. Бюджет сайту візитки – 500-3000 рублів.

Одностраничник (landing page)

Landing page-один з найпопулярніших видів сайтів в даний час. Це сайт, на якому всього одна сторінка, і вона поступово тягнеться вниз. Цю ідею реалізували тільки після активного використання мобільного трафіку і усвідомлення того, що краще мати одну сторінку, яку користувач буде з інтересом прокручувати, ніж кілька різних, на яких є шанс втратити потенційного клієнта.

використовують ленди для декількох цілей:

 • продати товар оптом або в роздріб;
 • запустити якийсь проект;
 • як візитку компанії або фахівця;
 • інших менш популярних цілей.

1 найпопулярнішим способом використання лендінгів все ще залишаються продажі. Для того щоб зробити продає одностранічнік потрібно від 2 000 до 150 000 рублів, в залежності від цілей і складності роботи.

Форум

Незважаючи на те, що перші форуми виникли ще на початку 2000-их, вони все ще залишаються популярним місцем спілкування. За своєю суттю, форум-величезне місце в інтернеті, де люди спілкуються, створюють теми, допомагають один одному в рамках однієї загальної тематики.

форуми створюють на наступні теми:

 • сім’я і діти;
 • відносини;
 • стиль;
 • ігри;
 • фінанси;
 • та інші.

І всередині однієї тематики, люди створюють безліч тем, в яких задають питання, діляться спостереженнями і досвідом. Створення хорошого форуму обійдеться в суму від 2 до 15 тисяч, в залежності від функціоналу і розкрутки.

Блог

Якщо говорити простою мовою, то блог-онлайн-щоденник людини або групи людей. У ній присутня суб’єктивна оцінка всього, про що пише автор, його відносини, його реакції на події і т.д. Спілкування в блогах можливо між автором і його читачами, причому воно найчастіше проходить в дружній манері.

блоги створюються для:

 • самовираження;
 • самопіару і залучення уваги;
 • заробітку прямими або непрямими методами.

Заробити на блозі можна або продаючи рекламу і публікуючи рекламні пости, або продавати через нього свій товар. Створити свій блог досить просто, можна зробити це і самостійно, на платформах на кшталт livejournal. Але якщо користуватися послугами фрілансерів, то отримати добротний блог можна за 3-5 тисяч рублів.

Новинний сайт

Особливістю новинного сайту є його відвідуваність (від 2000 відвідувачів на добу) і характер публікованих записів. Залежно від охоплення території, це можуть бути новини міського, російського і світового масштабу.

Також існують і вузькотематичні майданчики, найяскравішими представниками яких будуть новини валютного ринку (форекс). Також є новини високих технологій, фінансові, юридичні, бухгалтерські, ігрові, спортивні і т. Д.

Чим вже тематика, тим менше буде відвідувачів, але при цьому вони будуть набагато «гаряче» – зацікавлені в товарі, який зможуть запропонувати рекламодавці.

1 найголовніша особливість хорошого новинного сайту-правдивість інформації. Жовту пресу не любить ніхто, а ось на порталах, які надають свіжу, правдиву і актуальну інформацію, будуть приходити люди. Вартість розробки хорошого новинного сайту – від 5 до 30 тисяч рублів.

Інформаційний seo-сайт

Такі сайти схожі з новинними, тільки мають ряд відмінностей. Seo-сайти пишуться для того, щоб надавати людям цікаву для них інформацію щодо звичайних життєвих явищ. Наш сайт ” як заробляти.ру ” також є інформаційним.

Головне завдання сео-сайту-вихід в топ пошукової видачі за конкретними запитами. Для цього пишуться і оптимізуються статті, складається ядро сайту, і щодня відбувається моніторинг і пошук підвищення способів видачі. При цьому хороший сео-сайт може приносити від 10 до 100 тисяч рублів.

Бюджет на створення сео-сайту вимірюється не тільки і не стільки його технічним фактом створення (від 5 тисяч рублів), скільки наповненням і просуванням. В цілому, загальні витрати на сайт можуть коливатися від 10 до 100 і більше тисяч.

Корпоративний сайт

Це найчастіше сайт середніх і великих компаній.

на них публікується інформація:

 • про саму компанію;
 • про вакансії;
 • про надані товари та послуги;
 • про партнерів;
 • про контакти.

Також досить часто на таких сайтах представляється каталог продукції з актуальними цінами і новини всередині компанії (рідше галузі). Також компанії можуть додати різні сервіси і розрахунки вартості прямо на сайт. Наприклад, на сайті автосалону можна прямо в онлайн-режимі вибрати колір і комплектацію машини.

Розробка таких сайтів обходиться дуже дорого. Хороший, якісний сайт буде коштувати компанії від 70-80 тисяч рублів.

Інтернет-магазин

Назва говорить сама за себе. Це той сайт, який виконує роль онлайн-магазину. Він оптимізує роботу компанії, дозволяючи їй автоматизувати процеси оформлення заявки, отримання грошей і формування замовлення для кожного конкретного покупця. Інтернет-магазини стають все більш популярними тому, що вони не вимагають грошей на оренду, утримання величезного штату людей та інших витрат, на відміну від реального.

Проте він вимагає набагато більших витрат на рекламу і пошукове просування. Ще потрібно буде витратити час і гроші на заповнення категорій товарів і розділів інтернет-магазину. Саме завдяки описам, користувачі зможуть знаходити потрібний їм товар або послугу.

Вартість створення інтернет-магазину-від 30 тисяч рублів.

Web-портал

Його ще можуть називати інтернет-портал. Це такий тип сайту, який містить багато різних блоків, сервісів, новин і цікавих матеріалів. Найяскравішим представником такого класу сайтів будуть міські портали. Вони дозволяють дізнаватися погоду, шукати вакансії, подивитися новини і багато чого ще.

Такі сайти об’єднують в один простір всю інформацію, що стосується одного місця (міста, регіону) або однієї тематики (фінансів, комп’ютерів). Найскладніший у створенні вид сайту, адже він вимагає великої команди фахівців різного плану, які об’єднаються для досягнення однієї спільної мети.

Бюджет на створення такого сайту – від 60-70 тисяч рублів.

Онлайн-сервіси

Не сказати, що це найскладніший у виконанні сайт, просто він вимагає великих знань і умінь, ніж всі попередні. По суті, онлайн-сервіс-сайт, який дозволяє здійснити який-небудь процес онлайн.

зараз популярні сервіси:

 • біржі фрілансу;
 • різні органайзери на зразок таймерів і будильників;
 • кредитний калькулятор;
 • аналіз пошукових запитів (вордстат і adwords).

Такі сервіси можуть бути самостійними сайтами або бути частиною інших, більш масштабних проектів.

Як вибрати вид сайту

Залежно від видів сайтів різниться функціонал, цілі використання, витрати на створення і просування, а також можливі заробітки. Давайте розберемося з популярними потребами в сайтах і вирішимо, для чого підійде який з видів сайту.

Почнемо з найпростішого. Потрібно оптимізувати продажі великої кількості товарів. Є багато позицій, варіантів товару, різних моделей. Це однозначно інтернет-магазин . Він зможе вивести в автоматичний режим процеси подачі заявки на товар, його оплати, виведення товару на доставку, отримання грошей та ін.можна прив’язати платіжні системи, онлайн-сервіс обробки заявок, і будь-які інші програми, які можуть знадобитися.

Якщо ви хочете заробляти на продажу одного конкретного товару або послуги, вам підійде landing page . Він дозволяє ефективно провести клієнта по воронці продажів, і з більшою ймовірністю закрити його на покупку, ніж в звичайному інтернет-магазині.

Якщо у вас немає будь-якого продукту, але ви хочете отримувати прибуток, то вам слід створювати сео-сайт . На ньому можна заробляти з розміщення реклами. Одна важлива умова-велика кількість людей, які будуть відвідувати ресурс.

На блозі можна заробити розміщенням реклами або створенням рекламних постів. Але відразу варто сказати-заробіток з блогу буде набагато менше, ніж з повноцінного сайту. Це пов’язано з тим, що залучити активних читачів на блог набагато складніше, та й по функціоналу він помітно поступається.

При цьому блоги-ідеальне місце, щоб продавати свої інфопродукти. Читачі зацікавлені в автора блогу, вони визнають його авторитет в тій чи іншій області, і відповідно можуть купити його продукти, якщо він це запропонує. Якщо у вас є інфопродукт, можна пропіарити його за допомогою блогу.

форуми та веб-портали мало підходять для заробітку. Швидше це корисні сервіси для спілкування людей, або пошуку локальних даних. Незважаючи на це, адміністрація різних форумів може заробляти гроші як на рекламі, так і на різних бонусах для користувачів.

Найбільш спірний заробіток – на онлайн-сервісах . З одного боку, деякі з них безкоштовні і не мають ніякої реклами. Інші мають рекламу і отримують іноді частину трафіку по посиланнях і тим самим заробляють мінімальну суму. Інші ж надають додаткові послуги і розширення за гроші. Тут складно оцінити перспективу таких сервісів, адже затребувані ніші майже всі зайняті, і потрібно створювати щось одночасно і оригінальне і зручне і корисне.

Слід відразу сказати: створити блог, лендінг або форум досить просто. Будуть потрібні мінімальні знання і вкладення. Але в перших двох випадках будуть потрібні продукти для продажу, а форум принесе гроші тільки після великої розкрутки. Найцікавішим і прибутковим досі залишається створення свого сео-сайту. При цьому набагато більші гроші можна отримати з інтернет-магазину або того ж ленду, але при цьому вони вимагають вкладень в покупку товарів для перепродажу. На сео-сайті такої проблеми немає. Головне, надати користувачам цікаву інформацію і залучити барвистою рекламою.

Технічна сторона сайтобудування

Тепер про те, з яких елементів складається сайт, і як їх створити.

Можна піти двома шляхами: створювати сайт самостійно на одній з cms (систем управління сайтом) або скористатися конструктором. Кожен з цих способів має свої плюси і мінуси, і використання того чи іншого методу залежить тільки від уподобань розробника.

Наступна важлива частина сайту-домен. Це буде» ім’я ” сайту в інтернеті.

домени можна розділити на кілька рівнів:

 • домен першого рівня . Він визначає приналежність до регіону (. Ru/. Рф — росія;. Kz — казахстан;. Ua — україна) або роду діяльності (. Com — звичайний або комерційний;. Gov — урядовий;. Edu — освітній) і т. Д.;
 • домен другого рівня . Він показує конкретну адресу сайту. У нашому випадку це kakzarabativat.ru;
 • домен третього рівня . Він показує приналежність до домену другого рівня. Найчастіше лунає безкоштовно на різних конструкторах, для того, щоб прорекламувати платформу. Наприклад, primer.narod. Ru-сайт відноситься до конструктора narod;

Тепер кілька слів про те, як вибрати домен. Люди, які вже заходили на ваш сайт, повинні запам’ятати домен, щоб потім зайти ще раз. Для цього потрібно оригінальне і лаконічна назва. Відсутність штампів на кшталт “vseobiznese»” zarabotokvinternete ” та інших вже заїжджених назв.

назва повинна бути коротка і запам’ятовується. Оптимальний розмір домену – до 12 символів.

Ще один важливий аспект-сайти набираються на латиниці, тому потрібно уникати складних букв, на кшталт «ж», «ю», “я»,” и ” і т. Д.

Після того як ви придумали кілька оригінальних варіантів, вам буде потрібно перевірити, чи не зайнятий домен. Це можна зробити у будь-якого реєстратора. Я віддаю перевагу вебхост, де купую хостинг і домени.

хостинг – розміщення сайту в інтернеті сторонньою компанією.

Всі файли, які стосуються сайту повинні зберігатися на певних комп’ютерах-серверах. Вони забезпечують безперебійне з’єднання між відвідувачем сайту і самим порталом. Компанії, які надають свої сервери для сайтів називаються хостери.

Вартість хостингу залежить від розмірів і відвідуваності сайту. В середньому, на початковому етапі буде потрібно 100-200 рублів на місяць на те, щоб забезпечити собі місце на сервері. З плином часу, коли сайт буде розширюватися до 7-8 тисяч відвідувачів в день, потрібно буде платити близько 1 тисячі рублів за місяць використання сервера.

В інтернеті зараз повно компаній-хостерів, і тому підійти до вибору партнера потрібно дуже уважно.

на що слід звернути увагу:

 1. стабільність роботи . Доступ до вашого сайту повинен бути все 24 години на добу, незалежно від обставин.
 2. інтерфейс особистого кабінету . Бажано, щоб всі процеси управлялися декількома кнопками.
 3. вартість послуг . Не варто недоплачувати, адже ви можете отримати неякісний хостинг, і сайт буде падати кілька разів на тиждень, але і переплачувати теж нерозумно. В межах 1 тисячі рублів на місяць можна знайти хорошу компанію, яка зможе 24/7 тримати сайт і забезпечувати всім користувачам доступ до нього.

Конструктор або самостійна розробка

Ми підійшли до однієї з найважливіших тем. Що краще? використовувати cms для створення свого унікального сайту або конструктор. Розглянемо кожен із способів окремо.

використання cms .

Cms-система управління сайтом. Її ще називають движком сайту.

З його допомогою можна створювати, верстати, підбирати унікальний дизайн і вбудовувати різні сервіси на сайти. Основна перевага створення сайтів за допомогою cms-повна свобода. Користувач сам має право вибирати, який дизайн йому зробити на сайті, як зверстати матеріали, які додати сервіси для більш зручної роботи і т. Д.

конструктор .

Це сервіс з величезною кількістю готових шаблонів для сайту.

Створювати свій проект за допомогою конструктора дуже просто. Чи не буде потрібно ніяких знань і умінь. Досить вибрати відповідний шаблон зі списку (зазвичай більше 100 різних варіантів), потім налаштувати всі необхідні сервіси і почати наповнювати сайт. Цей варіант вимагає набагато менше часу і сил, і до того ж фінансово менш витратний.

для того щоб ви змогли оцінити переваги, недоліки та особливості роботи в кожному з варіантів, погляньте на таблицю:

як ви можете бачити, зі створенням сайту на конструкторі зможе впоратися абсолютно будь-хто. не потрібно знань програмування і витрати декількох десятків годин на підбір дизайну. Створити готовий сайт, який буде функціонувати, можна вже за 2 години.

При цьому на деяких конструкторах можуть виникнути труднощі з просуванням сайту в пошукових мережах. Також, багато платформ не надають можливості самостійно створювати дизайн з нуля, що теж може дещо перешкодити в залученні клієнтів. Витрати при цьому способі мінімальні: купити преміум тариф, прибрати рекламу і зареєструвати домен.

створення сайту за допомогою cms – процес складний і творчий. Він вимагає великих знань в області програмування і дизайну. Додатково потрібно купити хостинг і самостійно зареєструвати домен. Але за все це власник сайту отримує повну свободу вДизайні та просуванні.

Сайти за допомогою cms набагато краще індексуються і виходять вище в позиціях пошукової видачі. Це дуже важливий параметр, якщо ви всерйоз хочете створити сео-сайт, заробіток на якому буде прямо залежати від рядка в пошуковику.

який із способів створення сайту вибирати-рішення кожного. потрібно уважно вивчити цілі створення сайту, і ризики, які можна придбати з тим чи іншим способом створення. Якщо ви всерйоз націлилися на заробіток, то конструктори потрібно відкидати, і займатися створенням сайту на cms. Так він швидше вийде в пошуковий топ і дозволить заробляти на ньому набагато раніше. Але якщо це перший сайт, і особливих планів на нього немає, то конструктор – ідеальне рішення, яке допоможе заощадити час і гроші.

11 найпопулярніших конструкторів сайтів, лендінгів та інтернет-магазинів

Для тих, хто всерйоз зацікавився конструкторами для створення сайтів.

топ 11 найпопулярніших і затребуваних платформ, на яких можна вільно створювати сайти.

Lpmotor

Lpmotor-один з найпопулярніших конструкторів, коли справа стосується односторінників. Він дозволяє створювати привабливі лендінги, які дійсно продають. На початок 2017-ого року, цей конструктор налічує понад 385 тисяч клієнтів, і це тільки в росії. У всьому світі він по праву займає одну з лідируючих рядків в області створення лендінгів.

Звичайно, основна його спеціалізація-посадочні сторінки. Але тим не менш він може справлятися і з завданням створення звичайних сайтів, візиток та інтернет-магазинів досить просто. Кількість шаблонів дуже мало – їх всього 46, але при цьому кожен з них дійсно унікальний. Крім цього, користувачеві надається можливість самому з 9 блоків зібрати потрібний йому лендінг.

Система в автоматичному режимі дозволяє налаштовувати все потрібне для хорошої роботи лендінга: синхронізує гаманці для оплати, тестує кількість відвідувачів, аналізує воронку продажів і т. Д.

В цілому вийшов дуже якісний конструктор для створення лендінгів. З його допомогою можна почати продажі буквально на наступний день після запуску.

Bloxy

Bloxy-добротний конструктор для лендінгів. Середня якість, середній дизайн і середні ціни.

Дозволяє створювати цікаві лендінги завдяки кастомізації шаблонів. У базі стандартних варіантів більше 100, але користувачам також надається можливість створювати дизайн самим, шляхом перетягування різних частин в блоки. Стандартні для конструктора функції автоматичної прив’язки гаманців, аналізу конверсії і трафіку.

Виходить досить збалансований середній конструктор для лендінгів.

Lpgenerator

Lpgenerator-ще один конструктор саме для лендінгів. Але на відміну від lpmotor, він створений саме для просунутих користувачів. За допомогою цього конструктора можна створити по-справжньому унікальний і продає сайт, реалізувати всі свої напрацювання в області продажів і підвищити конверсію до максимуму.

Спочатку про шаблони. Безкоштовних шаблонів набагато більше, ніж у lpmotor. Всі вони не настільки вузькоспеціалізовані, є схожі варіанти, які дозволять підібрати вподобаний дизайн. При цьому можна купити в магазині як неунікальний дизайн – обійдеться в районі 5 тисяч рублів, так і замовити повністю унікальний дизайн, але за набагато більші гроші – 30 тисяч рублів.

Заслуговують на увагу наступні можливості: створення до 50 лендінгів за кілька кліків, можливість запустити 5 різних сторінок з одним товаром і відстежити по ним конверсію, автоматична прив’язка всіх гаманців і віджетів. але ціни в даному конструкторі дуже сильно кусаються. Самий мінімальний тариф-1700 рублів за місяць використання.

Широкі можливості, які буде складно реалізувати новачкові, професіоналам дуже сподобається. Новим користувачам надається пробний період, щоб протягом 7 днів оцінити функціонал конструктора.

Wix

Wix-найпопулярніший у всьому світі конструктор для створення сайтів. Він залучив мільйони користувачів у свої мережі простотою, барвистим дизайном, безліччю шаблонів і доступними цінами.

Спочатку про безперечні плюси. Головний серед них-величезна кількість шаблонів. У кожної тематики є як мінімум кілька десятків різних варіантів. Так, вони дійсно розбиті на теми. Абсолютно всі з них безкоштовні. При цьому доопрацювати свій дизайн можна, платформа дає таку можливість. Але змінити вихідний код сторінки не вийде, і це єдиний мінус.

Панель управління досить зручна. Більшість функцій здійснюється якраз через неї. Але для того щоб освоїтися з інтерфейсом буде потрібно деякий час. Звідси можна додати анімації, відео, додати анімовані смуги і безліч інших ефектів.

Плюсом, на цій платформі є свій магазин додатків. Це все компенсує недоліки движка, дозволяючи розширити його функції. Але при цьому є відверто непотрібні додатки. У вебмайстра є можливість створити форум, зробити онлайн-платежі, і багато інших цікавих і дійсно корисних речей.

Вікс ідеально підходить для новачків. Там вони зможуть знайти все і навіть більше для того, щоб створити свій сайт з нуля, не маючи ніяких спеціальних знань. Але для професіоналів є набагато більш цікаві сервіси.

Nethouse

Nethouse-досить цікавий конструктор, основна спеціалізація якого-інтернет-магазини. Це не означає, що інші сайти виходять на ньому погано. На цій платформі крім магазинів, виходять дуже якісні візитки і лендінги, але основний упор йде все ж на продажі.

Пару слів про шаблони. У каталозі складно знайти щось дійсно екстраординарне і привертає увагу. Але при всьому цьому вони досить добротні, зроблені на совість. Можливості змінювати дизайн після установки шаблону немає.

Тепер про ціну. Це найприємніший аспект даного конструктора. Тариф всього один – 2899 рублів за рік використання. До нього додається домен. Також можна і купити домен в зоне.ги за 49 рублів на рік. Це найнижча ціна на всіх реєстраторах.

1. У підсумку за свої гроші ми отримуємо досить якісний конструктор для магазинів і візиток. Для того щоб запустити повноцінний робочий сайт, який зможе приносити прибуток, потрібно буде купити преміум, але протестувати функціонал можна і в безкоштовному режимі. Одне з найкращих поєднань ціни і якості.

Setup

Setup-один з найбільш специфічних конструкторів в цьому топі. Він запропонує не просто створити сайт, а ще й безкоштовно просунути його на перших порах. Також компанія пропонує безкоштовний домен після того, як ви заповните 5 сторінок. Основна спеціалізація-блоги, інтернет-магазини та візитки.

Трохи про просування. Команда розробників сайту пропонує просунути ваш проект за кількома низькочастотним запитам. Плюс ви можете замовити аналітику, аудит, налаштування контекстної реклами за окрему плату також у фахівців компанії. Це дуже зручно, особливо для новачків, які не вміють грамотно просувати свої сайти.

Тепер про шаблони. Їх дуже багато (заявлено більше 7 000 різних варіантів). Але лежка дьогтю є-більшість з них дуже схожі. Оригінальних набереться близько 250-300 штук, але всі вони добротного-середньої якості. Підлаштувати їх під себе буде проблематично, та й графічний редактор по виду застарів, але все ще досить зручний.

Ціни демократичні і починаються від 199 руб./міс. Також конструктор пропонує вічний тариф по “подвійному річному”. Досить заплатити за два роки і ви вже отримаєте в своє розпорядження повноцінний сайт. Зручно для досвідчених вебмайстрів.

Для інтернет-магазинів є наступні функції: вивантаження товарів через яндекс.маркет; перенесення інформації з / в excel; кошик і прийом платежів. Все це реалізується відразу, не потрібно підключати або купувати додаткові функції.

У підсумку ми отримуємо досить цікавий, але дещо застарілий і специфічний конструктор. Зробити на ньому середній інтернет-магазин досить легко, але для більш амбітних проектів краще знайти щось краще.

Shop-script

Shop-script – це конструктор і повноцінна cms платформа. Широкий функціонал і відмінний движок для сайту роблять цю платформу досить привабливою для досвідчених вебмайстрів.

Це платформа для створення інтернет-магазинів, але досвідчені розробники, зайшовши в неї, відразу відчують себе в cms. Замість звичних і строгих панелей, тільки що зареєстрував магазин користувача зустрічають всім звичні віджети погоди, новин та ін.

Що стосуєтьсяТим, тобто кілька безкоштовних, але їх досить мало. Платні варіанти починаються від 1999 рублів. З одного боку, це навіть плюс – буде менше інтернет-магазинів з вашим дизайном. Також присутня можливість залити свій дизайн, що теж не особливо характерно для конструкторів.

Меню дещо заплутане, так що іноді не розумієш, в якому з розділів ти знаходишся. Але при цьому, якщо витратити час і дійсно розібратися, можна зрозуміти, що це спрощена cms, і з її допомогою можна в два рахунки зробити продає інтернет-магазин. Також присутня воронка продажів, яка помітно полегшує збір інформації по конверсії сторінок.

Що за цінами, то вони абсолютно не кусаються. За 399 рублів на місяць користувач отримує величезний аналітичний функціонал системи і можливість спокійно користуватися інтернет-магазином.

Досить цікавий і якісний конструктор, який можна називати повноцінною cms. Але для новачків буде дуже складний.

Ukit

Один з найбільш швидкозростаючих конструкторів сайтів. При цьому у нього є чітка ніша-створення сайтів для малого та середнього бізнесу. Тобто він може створювати сайти-візитки, сайти-портфоліо, односторінники, інтернет-магазини. І дійсно, сервіс виконує свою заявлену задачу на високому рівні.

Велика кількість шаблонів, є можливість самому встановити відповідний дизайн. Це робиться за допомогою перетягування різних елементів в потрібні поля. Панель управління проста і зрозуміла. На відміну від wix, вона не вимагає часу на освоєння. Весь інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть новачкові.

Що стосується фінансової сторони питання, то тут теж все досить гладко. За річний преміумний тариф доведеться заплатити 48 $ доларів. За 3500 рублів можна замовити сайт на цьому конструкторі прямо у розробників. А процес створення сайту укладається в 10 хвилин.

Ukit-ідеальний сервіс для малого та середнього бізнесу. Конструктор справляється із завданням-створити відмінний сайт, який зміг би привести клієнтів, і прорекламувати товар або послуги.

Ucoz

Один з найстаріших конструкторів, який продовжує тримати пальму першості. Вже протягом 11 років він продовжує радувати як новачків так і професіоналів своєю якістю. Існування на ринку, де майже щороку все змінюється, більше одного десятиліття вже багато чого говорить про якість послуг, але давайте розглянемо докладніше, чим же такий хороший юкоз.

Модульна система дозволяє користувачеві самому вибирати, що буде знаходитися на сайті, і з чим конкретно він буде працювати. Кожен модуль-цілісна система, яка дозволяє розширити функціонал сайту. За допомогою модулів можна налаштувати все – від гостьової сторінки до повноцінного магазину.

Що стосується дизайну, то тут все знову на висоті. Існує навіть можливість змінити вихідний код сторінки, підлаштувати під себе настройку дизайну. Також можна за символічну плату отримати доступ до преміумних шаблонів. Для тих, хто хоче створити свій унікальний дизайн, можна його замовити у дизайнерів платформи.

Формально-юкоз безкоштовний конструктор. Але при цьому на своїх сайтах, які не оплатили преміум, він запускає свої рекламні банери. Що стосується вартості, то тут все також на вищому рівні. За 60$ можна рік утримувати повноцінний інтернет-магазин, а домен і хостинг платформа подарує. Протягом перших 48 годин, можна буде оплатити преміум по знижці.

Юкоз-один з найкращих конструкторів сайтів. Широкий функціонал, величезна кількість шаблонів, прийнятна ціна, і все це укупі з чуйною техпідтримкою роблять цю платформу дуже популярною і затребуваною. Навіть професіонали, які розбираються в cms, іноді роблять сайти за допомогою цього конструктора.

Umi

Об’єднання з популярною cms-1с bitrix пішло на користь обом компаніям. Результат злиття можна побачити на платформі umi. Це один з найбільш швидкозростаючих конструкторів, який незабаром зуміє потіснити топові компанії. Але вже зараз платформа є однією з кращих у створенні інтернет-магазинів, сайтів-візиток і лендінгів.

Найголовніше тут-шаблони. Широкий вибір розбитих за темами дизайнів, які можна міняти в кожен зручний момент. Є можливість змінити вихідний код.

Це дуже простий конструктор, з цікавим дизайном, якій підійде в основному під створення інтернет-магазинів, за рахунок синхронізації з ” 1с: управління торгівлею».

Diafan

Якщо ви шукали серйозний і універсальний сервіс, то це однозначно diafan. Якщо придивитися, то можна відзначити, що diafan – швидше cms, ніж простий конструктор. Він надає своїм клієнтам повноцінну міць свого движка, можливість самостійно редагувати вихідний код, і при цьому позбавляє від веб-адміністрування, питань безпеки та інших моментів, в яких новачкам складно розібратися.

Перше, на що потрібно звертати увагу на цій платформі – техпідтримка. Це не просто люди, які люб’язно відповідають на питання. Це команда, яка може допомогти зробити нескладну роботу: перенести домен, підключити аналітику до сайту, поставити метрики і т.д. І це все абсолютно безкоштовно. Досить просто попросити.

Незважаючи на свою універсальність – з діафаном можна створювати повноцінні сайти, візитки, блоги, лендінги, і все це робити з великим успіхом, але основна спеціалізація платформи – інтернет-магазини. По-перше, це пов’язано з широким функціоналом саме під цей вид сайтів + окремі інструменти для сео-просування, а по-друге, сервер дозволяє тримати величезні навантаження і потік клієнтів. З цією платформою можна і потрібно продавати багато, вона для цього і створювалася.

Ціна прийнятна, але не низька. Новачкам буде досить складно розібратися з цією системою спочатку, але потім справа піде краще. Вердикт такий: інтернет-магазин-однозначно діафан. Сайти-візитка, лендінги, блоги та інші види сайтів – інші платформи, наприклад, wix, ucoz і т. Д.

Топ-5 cms для створення сайтів

А тепер розглянемо більш професійний інструмент – cms.

вашій увазі буде представлений топ 5 кращих cms:

WordPress

Спочатку ця cms створювалася як помічник у створенні блогів. Вона була досить простою для новачків і зручною для професіоналів. Але з плином часу її функції помітно розширилися, і тепер на вордпрессе можна створити абсолютно будь-який вид сайтів, від лендінгів до онлайн-сервісів.

трохи статистики : близько 54% сайтів, що створюються за допомогою cms, припадають на wordpress. Це просто переважна більшість. Наступне місце-joompla і на ній пишуть лише 9% опитаних користувачів.

Популярність wordpress підтверджується і тим, що на фахівців, які пишуть на цій cms просто величезний попит.

плюси:

 • величезний вибір плагінів( чимало безкоштовних);
 • відмінний редактор, що облягає роботу новачкам;
 • досить проста панель управління. Дозволяє навіть вставляти текст з будь-якого редактора, на відміну від інших cms;
 • популярний інструмент для розробників і дизайнерів.

мінуси:

 • неможливість новачкові використовувати весь функціонал майданчика;
 • проблеми з установкою у новачків.

Мінуси досить спірні і характерні тільки для тих, хто тільки почав займатися сайтобудуванням. Для тих, у кого є хоч якийсь досвід у створенні сайтів, ця cms здається досить легкою і зручною.

Joomla

Джумлу можна описати як результат змішання простого і зрозумілого вордпресса і гіганта розробки drupal. Вийшла досить цікава і красива платформа, зі зручним дизайном і дружнім інтерфейсом.

плюси:

 • широкий набір плагінів;
 • простий процес установки;
 • зручна панель управління.

мінуси:

 • величезна кількість непотрібних функцій для новачків;
 • простота для професіоналів.

Це достатня слабка cms для професіоналів, і трохи складніша ніж вордпресс для новачків. Для тих, хто шукає справжню гнучкість і широту функцій, в порівнянні з популярним wordpress, то варто придивитися до цієї платформи.

Drupal

Це дійсно гігант розробки. Справжнісінька машина для створення сайтів. Цей інтерфейс буде зовсім недружній новачкові, але матерям розробнику така cms припаде до душі. Вона дозволяє будувати дуже складні сайти, на зразок корпоративних блогів і сайтів корпорацій.

плюси:

 • практично повна відсутність дірок в системі;
 • модуль taxonomy-автоматична систематизація контенту;
 • великаАудиторія;
 • постійне вдосконалення та спрощення;
 • величезна кількість додаткових модулів.

мінуси:

 • дуже вимогливий до навичок. Новачкові тут робити точно нічого;
 • дуже вимогливий до заліза. Перед тим як запускати сайт, потрібно упевнитися в тому, що сервери витримають навантаження яку дає ця cms.

На цих “трьох китах” тримається майже вся сучасна розробка сайтів за допомогою cms. Звичайно, існують і інші платформи, на зразок 1с бітрікс, umi, tipo3 simpla і т.д. Але основна боротьба на ринку відбувається серед цих трьох компаній.

Опенкарт

Cms спеціально для створення інтернет-магазину. Вона безкоштовна і володіє дещо обмеженим функціоналом. Ідеально підходить для невеликих магазинів, спокійно справляється з навантаженням.

містить додатки, які полегшують роботу:

 • прив’язка платіжних систем;
 • автоматична обробка товару;
 • мультивалютність;
 • прорахунок вартості доставки.

Все це робить опенкарт досить непоганим для новачків, адже він дуже просто у використанні. Також новачки не будуть відразу робити величезні магазини, а для того щоб створити маленький або середніх-розмірів ресурс, цієї cms вистачить позаочі.

Тим більше платформа активно розвиваються, доповнюється різними модулями, про які просять користувачі. Але при цьому вона не виходить за рамки невеликої популярності у вузького кола розробників, що робить її більш зручною і практичною.

Prestashop

Найпопулярніша і одночасно потужна платформа для створення інтернет-магазинів. За допомогою цієї cms можна створити сайт будь-якої складності. При цьому кількість додатків робить його ще й зручним. Можна автоматично налаштувати прив’язку до соц. Мережам, сортування товарів, прийом платежів, розрахунок вартості доставки, можливість синхронізуватися з 1с.

Користувачі вважають цю платформу однією з кращих в області створення інтернет-магазинів. В цілому вийшла добротна, активно-розвивається платформа з великою популярністю на території росії.

тепер систематизуємо всю отриману інформацію:

Робити сайт самому або довіритися фахівцеві

Насправді, це один з найважливіших питань, який повинен задати собі початківець вебмастер. І тут справа стосується не роботи з конструктором, в цьому випадку все зрозуміло – навіть самостійно, не маючи ніяких знань, можна створити повноцінний сайт на популярних платформах на кшталт wix або ucoz. Що робити, якщо вам потрібен унікальний дизайн і певний набір додатків – тобто cms?

Звичайно, ви можете витратити кілька місяців на безперервне вивчення роботи cms, налаштування, дизайну і верстки. Безсумнівно, це стане в нагоді в майбутньому, адже дуже мало вебмайстрів запустили прибутковий сайт з першого разу. І, можливо, ви зможете уникнути деяких витрат у майбутньому. Але ж крім того, щоб запустити сайт, потрібно підготувати на нього матеріал, а це набагато більш важливо.

Як вже говорилося вище дизайн-одна з найголовніших складових хорошого сайту. Якісний дизайн-запорука того, що користувач знову піде на ваш сайт, адже йому там сподобалося, а отже, він його запам’ятав. Добре оформити сайт не вдасться з першого разу, доведеться переробляти раз по раз, щоб знайти підходящу структуру і дизайн. А помилки або недоробки під час верстки можуть неабияк зіпсувати функціонал сайту і зробити так, що він через якийсь час вилетить з пошукової видачі.

Звичайно, скористатися послугами фрілансерів або навіть повноцінної веб-студії обійдеться набагато дорожче, ніж робити сайт самостійно. Але при цьому ви зможете заощадити значну кількість часу.

Плюс грамотні фахівці зможуть підказати, що ваша ідея не спрацює, адже у них набагато більше досвіду в цій ніші, ніж у новачка, який тільки-тільки хоче створити свій перший сайт.

Можливо, вам зможуть порадити грамотного сео-фахівця, який зможе просунути ваш сайт в пошуковій видачі, або дасть кілька практичних порад як це зробити.

як підсумок : якщо у вас є 8-10 місяців вільного часу, то краще витратити цей час на вивчення сайтобудування і зробити свій проект самому. Але якщо час – гроші, то краще довіритися фахівцям. З їх допомогою можна скоротити тимчасові витрати в 10-15 разів, а помилок буде зроблено набагато менше.

7 практичних порад щодо створення сайту

Отже, ви дізналися про складові частини сайту, визначилися, за допомогою конструктора або cms створювати сайт.

тепер кілька практичних порад, які допоможуть створити хороший сайт:

 1. дизайн понад всього . Накидайте те, як хочете, щоб виглядав ваш сайт і проконсультуйтеся або з фрілансером, який буде робити ваш сайт, або з відвідувачами форуму вебмайстрів. Саме дизайн вирішує в перші кілька секунд чи залишиться користувач на сайті чи ні. Хороша картинка радує око, змушує зупинятися на ній і дивитися на неї ще. Зробіть приємний фон і читабельний текст. Зневажливе ставлення до дизайну і поєднання кольорів» вирви око ” сприяє втратам до 70% трафіку;
 2. створіть семантичне ядро сайту . Це набір ключових слів, які так чи інакше будуть використовуватися в матеріалах статті. Якщо говорити зовсім грубо, то це буде опрацювання головної теми блогу, того, в якому ключі будуть створюватися матеріали. Без семантичного ядра немає шансів на високі позиції у видачі;
 3. оптимізуйте всі графічні елементи на сайті . Картинки, анімації та інші елементи повинні виглядати відповідно до вимог пошукових систем, бути унікальними і залучати додаткових користувачів. А ще картинки покращують сприйняття тексту;
 4. до запуску в інтернет потрібно перевірити справність всіх елементів , в тому числі внутрішніх і зовнішніх посилань;
 5. рекомендується створити мобільну версію сайту . Це поліпшить ставлення пошуковиків до сайтів і дасть можливість опинитися в пошуковій видачі на більш високих рядках, ніж конкуренти без мобільної версії;
 6. дайте подивитися свій сайт знайомим або друзям . Такі ж прості люди будуть потенційними відвідувачами вашого сайту, тому їх думку варто враховувати і прислухатися;
 7. не забувайте, що створення сайту-разове явище . Після нього почнеться “зовсім інше життя” повна сюрпризів, боротьби і дружби з пошуковими системами і балансуванні в пошуках способу піднятися в топ і зібрати весь трафік.

Життя після створення сайту

Ви тільки що створили сайт і подумали, що найскладніше закінчилося. Як би не так. Все найцікавіше тільки починається.

Тепер вебмайстра чекає нескінченне балансування між чорними, сірими і білими методами просування сайту, залученням трафіку, пошуком реклами і хороших партнерок, які змогли б принести дохід, а також створення і редагування матеріалу, який публікується на сайті. Але про все по порядку.

Після створення сайту потрібно приступати до його наповнення. Бажано дізнатися про те, як оптимізувати статті для пошукової видачі. Якщо коротко, то: стаття повинна повністю відповідати на питання користувача (навіть той, який виник у нього по ходу прочитання), містити ключові слова в потрібних пропорціях, бути чітко структурованою і відредагованою.

Спочатку бажано брати низькочастотні запити і робити матеріали по ним. Це гарантовано призведе якусь кількість відвідувачів на ваш сайт, адже по ним дуже мало конкуренції. Зрозуміти за якими запитами вашої тематики мало людей допоможе сервіс яндекс.wordstat або google.adwords.

Наповнення сайту матеріалом неминуче призведе до того, що з’являться читачі. Перший трафік прийде на сайт приблизно через кілька тижнів після роботи, але він буде стабільно малий. Слід почати аналіз, за якими запитами приходять користувачі, які матеріали читають, що їх цікавить і в якому напрямку потрібно розвивати свій сайт.

Якщо ви заробляєте на рекламі, то все просто – достатньо створювати якісний і оптимізований матеріал, згідно заздалегідь зібраному семантичному ядру і трафік буде збільшуватися.

Важливо знати. У 2017-му році пошукові системи почали негативно ставитися до нарощування посилальної маси за допомогою сайтів несхожої тематики, або сайтів, які просто продають посилання. Це не означає, що потрібно припиняти закуповуватися посиланнями, навпаки, потрібно нарощувати цю масу, тому що так гугл і яндекс розуміють, що сайт розвивається і не стоїть на місці. Тепер доведеться дивитися за сайтом, на якому купуєте посилання. Він повинен бути подібної тематики, існувати довго і бутиІндексованим в пошукових системах.

Якщо ваш бізнес пов’язаний з продажами, то тут все набагато складніше. Потрібно правильно оцінювати цільову аудиторію, налаштовувати рекламну кампанію на залучення трафіку, аналізувати «теплоту» і зацікавленість клієнта в продукті + його конверсію (кількість купили по відношенню до всіх прийшли на сайт) і безліч інших факторів. Для лендінга або інтернет-магазину потрібно постійно вивчати маркетинг і все, що може так чи інакше допомогти в просуванні товарів.

Монетизувати сайт або блог потрібно не раніше 3-6 місяців після його створення. Раніше не рекомендується, так як пошукові системи можуть сприйняти ваш портал як гс і викинути з пошукової видачі.

У подальшій розкрутці сайту набагато більше тонкощів, ніж в його створенні. Саме тому створити сайт – одна з найпростіших завдань. Зробити так, щоб він стабільно приносив прибуток набагато складніше.

Висновок

Зараз створити сайт може кожен. Для цього буде потрібно кілька днів вільного часу на вивчення матеріалів, підготовку і створення самого порталу. Але важливо визначитися з тим, навіщо потрібен сайт, що він повинен дати власнику, і яким він буде.

Зробити сайт можна як самостійно на конструкторі, так і на будь-який з доступних cms, за допомогою фахівців-фрілансерів. Але важливо пам’ятати, що після створення сайту почнеться нове життя сео-оптимізатора, з постійним аналізом, пошуком трафіку і можливостей залучення клієнтів.