Як поводитися на співбесіді? Питання та відповіді на співбесіду при прийомі на роботу + кейс «Як продати ручку»

873

Нова робота — це важливий шанс у житті кожної людини. це по суті, можливість змінити своє сьогоднішнє становище справ. Комусь важливо підвищення рівня заробітної плати, хтось прагне до саморозвитку і вдосконалення, а іншим потрібна комфортна обстановка в колективі і нормальні умови праці. У будь-якому випадку, такі перспективи ми завжди шукаємо, міняючи місця своєї роботи. І, для того, щоб отримати заповітну посаду, необхідно правильно себе налаштувати і провести те саме, перша співбесіда з керівником, щоб вести себе гідно і впевнено. Як це робити і т. д. читайте далі.

Сама по собі процедура здається складнішою, тут важливо завоювати довіру і донести свої здібності, як фахівця в тій сфері, на яку претендуєте. Але, насправді, існують навіть деякі параметри, що дозволяють навіть при першій зустрічі зробити оцінку не тільки ваших особистісних якостей, але й професійних. Про те, як успішно пройти співбесіду і піде мова далі в нашій статті.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Як пройти співбесіду на роботу?
 • Як правильно вести себе на співбесіді?
 • Популярні запитання і відповіді на співбесіду при прийомі на роботу
 • Якими правилами слід керуватися?
 • Як поводитися і що говорити своєму потенційному керівнику?
 • Розберемо популярний кейс – «Як продати ручку на співбесіді»

Отже, спробуємо у всьому розібратися.

Перед тим, як проходити співбесіду, потрібно грамотно скласти своє резюме і відправити роботодавцеві, тому рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею: «Як скласти резюме», там ви зможете скачати готові зразки і шаблони резюме, розглянуті рекомендації і помилки по складанню і т. д.

Зміст

 • 1. Що таке співбесіда при прийомі на роботу?
  • Тип №1. Полиступенчатое
  • Тип №2. Моноступенчатое
 • 2. Як пройти співбесіду на роботу — 4 основних етапи
  • 1-й етап. Розмова по телефону
  • 2-й етап. Підготовка до зустрічі
  • 3-й етап. Співбесіда
  • 4-й етап. Підсумки
 • 3. Як вести себе на співбесіді — 6 практичних рад
  • Порада №1. Не спізнюватися
  • Порада №2. Дотримуємося зовнішній вигляд
  • Порада №3. Повага до роботодавця
  • Порада №4. Ведемо себе впевнено
  • Порада №5. Розповідаємо про себе
  • Рада №6. Ведемо себе природно
 • 4. Питання та відповіді на співбесіду при прийомі на роботу
  • Можливі питання на співбесіді, і відповіді на них — 5 питань з відповідями
 • 5. Продаж ручки на співбесіді — 7 рекомендації + приклад
 • 6. 13 типових помилок претендентів на співбесіді
 • 7. Як отримати роботу без співбесіди
 • 8. Висновок

1. Що таке співбесіда при прийомі на роботу?

Насправді, співбесіда — це певний процес, який передбачає знайомство роботодавця і здобувача. Протягом бесіди, кожна з двох сторін робить для себе висновки і приймає рішення. З боку керівника, який пропонує вам посаду, розглядаються ваші характеристики, ділові якості і рівень вашого відповідності стандартам, прийнятим в компанії.

А, з боку здобувача, за великим рахунком, визначається відношення рівня оплати праці до його умов, перспективи особистісного зростання і навіть графік власної завантаженості.

В даний час, систем прийому на роботу, тобто, то, найперше співбесіда може бути декількох видів:

 • Індивідуальне. Це такий спосіб, при якому, у зустрічі беруть участь тільки керівник і здобувач. -У більшості своїй, вам пропонують заповнити анкету і на підставі зазначених даних, будується сам розмову.
 • Групове. Це така форма, при якій в просторому приміщенні збираються відразу кілька претендентів, і фахівець, покликаний цілеспрямовано займатися відбором персоналу, що працює з цілою аудиторією. Найбільш поширений такий метод, при прийомі спеціалістів на посаду «менеджер з продажу» або «торговий представник».

За рівнем своєї складності та етапів проходження самої процедури, можна виділити 2 основних типи:

Тип №1. Полиступенчатое

Така система застосовується у великих організаціях, де будь-яка з вакансій є основною і до кандидата, який претендує на неї, пред’являються особливі вимоги. При чому, потрібно пройти декілька етапів, щоб отримати позитивне рішення.

 • Розмова по телефону. Для початку вам запропонують відповісти на кілька основних питань у телефонному режимі. Це дозволяє виявити ваш загальний рівень відповідності та призначити час і дату зустрічі.
 • Співбесіда на попередньому етапі. Прийшовши на зустріч, швидше за все, вас відправлять безпосередньо у відділ кадрів, де запропонують заповнити анкету та здати її на розгляд. У ній потрібно вказати інформацію, що стосується особистих даних, описати навчальні заклади, які були закінчені і місця колишньої роботи. Можливо, доведеться перерахувати набір якостей, якими ви володієте, і пояснити, чому претендуєте саме на цю посаду.
 • Тестування. На цьому етапі, швидше за все, виникне необхідність виконати кілька завдань або відповісти менеджеру з кадрів на спеціально розроблені питання. Приміром, можуть дати пробний текст, який необхідно буде перевести, якщо вакансія передбачає застосування іноземної мови, або проявити грамотність в комп’ютерній програмі, якщо такі навички є основними в займаній посаді.
 • Основне співбесіду. Проводиться тут же і відразу. Фахівець може з’ясувати у вас, чому відбулося звільнення з попереднього місця роботи, комфортні для вас графіки, пропоновані на даній посаді, є можливість їхати у відрядження, тим більше, якщо вони тривалі. Менеджер з кадрів, може задати ще багато питань, що стосуються безпосередньо самої технології роботи та її специфікації.
 • Зустріч з безпосереднім керівником. Вона призначається за результатами пройдених етапів. При цьому, спеціаліст лінійного рівня, проводить оцінку претендента за власними методами, близьким безпосередньо його відділу і приймає остаточне рішення.
 • Бесіда з головним керівництвом. Це завершальний етап, який потрібен в основному для знайомства і судження про вашу кандидатуру будуть відбуватися на підставі даних, представлених минулого етапу, керівником лінійного рівня.

Тип №2. Моноступенчатое

Такий варіант співбесіди застосовується в організації, яка має невеликий штат співробітників і обмежені потужності. Наприклад, на підприємство, де працюють 20-30 чоловік, потрібно бухгалтер або секретар. Вакансія відкрита і вам призначають час зустрічі, яка, швидше за все, буде проходити в режимі діалогу і за її результатами вже сформується рішення.

Останнім часом, ці два види співбесід стали ще називати однорівневі та багаторівневі.

2. Як пройти співбесіду на роботу — 4 основних етапи

Приміром, на спеціальних сайтах в інтернеті або при обробці інформації в газетах, вдалося виявити декілька оголошень, які володіють інформацією, що підходить саме вашим вимогам.

Як діяти далі, щоб результат вашої праці був успішним? Весь такий процес можна розділити на 4 головних етапи:

1-й етап. Розмова по телефону

Набираючи вказаний номер, потрібно розуміти, що подібна розмова, буде самим першим уявленням про вас і від того, як він складеться, залежить подальша можливість вдало пройти співбесіду.

Навіть якщо, в невеликій організації, що така розмова буде проводити саме секретар, то з вашої сторони, бесіда повинна бути коректною, доброзичливою і позитивною. Адже, в будь-якому випадку, призначаючи вам зустріч, інформацію про те, яким був перший розмову, він обов’язково передасть керівнику.

Для того, щоб бесіда по телефону пройшла ефективно, і в першу чергу для вас, необхідно зробити наступне:

 • По — перше, дуже важливо уточнити, на яку з цікавлять вас запрошують, обговорити її параметри та загальні вимоги. Якщо в процесі бесіди вже стало зрозуміло, що з якихось умов ви або вам не підходить дана вакансія, варто ввічливо відмовитися від призначеного часу і постаратися коректно пояснити причину вашої відмови. За великим рахунком, час, витрачений даремно, буде величезним мінусом для вас і всього процесу пошуку.
 • По-друге, власний блокнот необхідно записати контактні дані організації, час і дату передбачуваної зустрічі, назва фірми, вакансію, про яку ви розмовляли і ФИОчеловека, з яким відбулася розмова. Згодом ця інформація виявиться дуже значущою. Наприклад, можуть виникнути непередбачені обставини або складно знайти місця розташування підприємства.
 • По-третє, якщо буде така можливість, необхідно дізнатися ім’я і по батькові людини, до якого вас відправляють на співбесіду. Це буде мати ефект тоді, коли в момент першої зустрічі, з’явитися можливість звертатися до людини не просто на «ВИ», а з повагою, застосовуючи отриману інформацію.

Правильно уточніть інформацію про адресу організації і обговорюючи час, заздалегідь вирішіть, чи немає якихось інших обставин, здатних перешкодити цьому. Причому, якщо сталося так, що намітилося ще кілька зустрічей на цей день, різницю між ними треба робити в 2-3 години. Це допоможе бути пунктуальним і вирішить ряд питань. Потрібно розуміти, що співбесіди бувають різними, і будь-який з них може значно затягнутися, що і порушить ваші плани.

Варто заздалегідь ретельно вивчити інформацію про те, як потрібно правильно поводитися на співбесіді, про що говорити і як справити хороше враження. Більш докладно ці питання розглянемо далі.

2-й етап. Підготовка до зустрічі

На цьому етапі потрібно правильно провести ряд Екшн , що дозволяють правильно зібрати себе і налаштувати на майбутнє співбесіду.

 • «Документи». Для початку потрібно подбати про всі документи, які можуть стати в нагоді. Ви можете скласти резюме і роздрукувати його в 2 примірниках, покласти паспорт, дипломи про закінчених утвореннях, можливі сертифікати, що підтверджують рівні та ступені курсів, які у свій час вдалося закінчити.
 • «Потенційний роботодавець». В цілях власного саморозвитку потрібно постаратися знайти інформацію про організацію, в яку ви збираєтеся. Це можна зробити в інтернеті. Хоча б поверхово вивчаючи цілі і напрями діяльності, продукцію, яка підлягає реалізації, підстави роки, параметри розвитку, етапи її становлення, ви зможете в розмові з керівником переконливо пояснити всі свої наміри і їх серйозність.
 • «Маршрут». Потрібно продумати маршрут вашого слідування, з можливими зупинками, пересадками і пошуком місця розташування будівлі.
 • «Питання та відповіді». Спробуйте продумати можливі питання, які можуть прозвучати і зразкові відповіді, які будуть переконливі і максимально чесні. Налаштуйте себе на можливі тести і спеціальні завдання. Не погано було б скласти ряд власних питань, які можуть бути актуальні в бесіді і в подальшому допоможуть вам зробити власні висновки про вакансії і роботу в цілому.
 • «Дрес-код». Коли всі попередні етапи зЕкшн снені, залишиться тільки вирішити, в якому одязі отруїтися на зустріч і як справити сприятливе враження на керівника. Нехай, це буде дуже строгий діловий костюм, доглянуті нігті, волосся, охайна взуття, і це дасть ефект доброго ставлення до вашої кандидатури.
 • 3-й етап. Співбесіда

  Це те саме, заради чого ви старалися. Потрібно постаратися прийти хвилин на 10 раніше призначеного терміну, заспокоїтися і віддихатися. Спочатку варто повідомити секретаря про те, що ви прибули, а потім на запрошення увійти до кабінету.

  Проходячи до зазначеного вам стільця, потрібно привітатися, трохи посміхнутися, і, звертаючись по імені та по батькові подякувати за запрошення на співбесіду саме в цю організацію. Мобільний телефон при цьому повинен бути відключений, або поставлений на беззвучний режим.

  4-й етап. Підсумки

  За результатами проведеної бесіди вас або поросят почекати за дверима, або озвучать терміни, в які буде прийнято рішення. Але може статися й так, що, вже закінчуючи розмову, керівник призначить дату вашого виходу на стажування.

  3. Як вести себе на співбесіді — 6 практичних рад

  Існує кілька основних нюансів і моментів, на які варто звернути уваги, для того, щоб зустріч пройшла успішно, і враження про вас залишилося тільки позитивним. Дотримуватися їх не складно.

  Порада №1. Не спізнюватися

  Як вже говорилося раніше, прийти на зустріч потрібно хоча б на 10 хвилин раніше. Місце вам звичайно не знайоме, а налаштувати себе обов’язково потрібно, та й запізнення хоча б на півтори хвилини може негативно позначитися на початку співбесіди.

  Порада №2. Дотримуємося зовнішній вигляд

  Перед входом до кабінету потрібно обов’язково постукати, швидко оглянути ще раз свій зовнішній вигляд, прибрати жуйки і всілякі дрібниці, здатні зіпсувати.

  Порада №3. Повага до роботодавця

  Представтеся, посміхніться і постарайтеся привернути увагу співробітника організації до себе. Звертайтеся до нього тільки по імені по батькові і лише в рідкісних випадках, так як він сам дозволить себе називати.

  Порада №4. Ведемо себе впевнено

  Для того, щоб зняти певну частку стресу, за порадами психологів, варто зізнатися заздалегідь у своєму хвилюванні. Це допоможе не тільки повірити вам, але і налаштувати подальший темп розмови в потрібному руслі. А ви, зможете трохи розслабитися. Рекомендуємо прочитати нашу статтю – Як підвищити самооцінку та впевненість у собі

  Спробуйте знайти правильне місце і сісти так, щоб ваше обличчя було звернене саме до співрозмовника. Не потрібно розвалюватися на стільці чи панібрата, схрещувати ноги або перекладати їх з однієї на іншу.

  Доведено, то, перебуваючи чітко навпроти свого інтерв’юера, людина сприймає його як супротивника, що володіє правом вирішувати вашу долю. Тому, зручніше буде, якщо стілець, поставити, трохи навскоси.

  У процесі бесіди важливо стежити за жестикуляцією своїх рук. Не варто ними сильно розмахувати або стиснути в кулаки і смикати ручку або олівець. Потрібно намагатися рухати ними спокійно і плавно. При цьому ваше обличчя має бути відкритим і щирим. Фахівці радять спробувати подумки намалювати коло між вами і зорово дивитися в його центр.

  Всі питання слухайте уважно і намагайтеся відповідати тільки тоді, коли вас про це запитали. Причому, потрібно відповідати по суті і протягом 2-3 хвилин, не затягуючи і не скорочуючи інформацію. Якщо раптом питання залишилося не расслышанным, попросіть повторити його, але не варто робити цього дуже часто. До речі, такі відповіді, як «так» і «ні», вважаються односкладовими і вимовляючи їх низьким голосом створюється впевненість у вашої нерішучості і незнання матеріалу, про який ви говорите.

  Порада №5. Розповідаємо про себе

  У разі, коли керівник просить розповісти трохи про себе, не потрібно заводити історію з моменту вашого народження і заглиблюватися у великі подробиці. Говоріть чітко і по справі. Розкажіть про те, що закінчили, які посади займали, яким був кар’єрний ріст і трохи про причини, що спонукали вас відправитися на співбесіду саме в цю компанію.

  Рада №6. Ведемо себе природно

  Не забувайте посміхатися, а для того, щоб трохи розслабити обстановку, або зробити якийсь із ваших промахів незначним, використайте доречну жарт, або трохи ненав’язливого гумору. Навіть у діловому розмові приємна посмішка не завадить, а можливо і розповість про вашої впевненості.

  Закінчуючи розмову, обов’язково варто подякувати співробітника і компанію в його особі за надану можливість спробувати працевлаштуватися.

  4. Питання та відповіді на співбесіду при прийомі на роботу

  Звичайно, намічене співбесіду, може відбуватися за сценарієм, визначеним працівником організації, що запрошує вас на нього. Але, в будь-якому випадку, те, що ніяк не можна виключити, це питання, що задаються для визначення потрібної інформації. Американські вчені проводили ряд власних досліджень, розробляли і підтверджували теорії, прийшли до висновку, що на будь співбесідах задаються 20 стандартних питань, 15 які з них є основними, а 5 додатковими.

  Можливі питання на співбесіді, і відповіді на них — 5 питань з відповідями

  Питання 1. Що ви можете розповісти про себе?

  Відповідь: вам потрібно постаратися скласти розповідь коротко, але не сухо, при цьому немає необхідності кричати, виражатися нецензурною лексикою, використовувати специфічні фрази, належать до жаргонної мови. Постарайтеся укластися у часовий відрізок у 3 хвилини.

  Причому, в процесі оповіщення розкрийте інформацію про вашу освіту, якісь успіхи не тільки в професійному напрямку, але і в особистісному.

  Згадайте про успішність власного кар’єрного зростання і заслуги. У підсумку розкажіть про те, чому і що хочете змінити у власному житті, і як би це вдалося, отримавши вакансію в даній компанії. Тільки не намагайтеся лестити. Це завжди помітно.

  Питання 2. Чим привабила вас саме ця компанія?

  Відповідь: його можна сформувати, при підготовці будинку. На інтернет-ресурсах, трохи вивчивши історію компанії, її напрям діяльності, можна найбільш правильно вибудувати фрази і в цілому розповідь. Але, не варто говорити про те, що буде звучати банально.

  Приміром, про самої організації і як вона вам подобається, про те, що ви зможете в перспективі змінити її до кращого. Більш доречним буде відповідь такого характеру.

  Знаючи про те, що компанія займається виробництвом дитячого харчування, розкажіть, що ви відчуваєте особливу любов до дітей і турбуєтеся про безпеку продуктів на ринку виробників сумішей. А за коштами працевлаштування зможете усвідомити на скільки цей процес опрацьований в даній компанії і що б ви могли запропонувати в даному напрямку.

  Питання 3. Як ви вирішували конфлікти всередині свого колективу на колишньому місці роботи?

  Відповідь: звичайно, на таке каверзне питання слід спробувати призвести 2 або 3 ефективних методів рішення. Але, не варто говорити про те, що раніше, ваш колектив тільки і робив, що конфліктував і за підсумком всі необхідні функції доводилося виконувати тільки поодинці, що весь обсяг роботи з-за цього лягав на ваші плечі.

  Навпаки, розкажіть, як вдалося налагодити процес роботи, як чітко розподілялися обов’язки і самі такі ситуації виникали досить рідко. Переконайте свого співрозмовника у ваших ділових якостях.

  Питання 4. Яку зарплату ви хотіли б отримувати?

  Відповідь: у цій ситуації непогано заздалегідь переглянути інформацію за такими вакансіями в іншій організації, і вирішити для себе визначено суму.

  Керівник звичайно, хоче розуміти, який працівник надходить до нього на роботу, наскільки він сам оцінює свою працю.

  Але, торгуватися тут не варто, вести довгі дискусії з цього приводу теж не красиво. Потрібно розуміти, що якщо це величезна організація, яка володіє великим штатом співробітників і не тільки регіональної, але й світовою популярністю, то рівень оплати своєї праці можна підняти на 30% від середньостатистичного.

  Питання 5. Чому ви пішли з попереднього місця роботи?

  Відповідь: задаючи таке питання, майбутній роботодавець Екшн сно хоче дізнатися справжню причину вашого догляду і зрозуміти не вплине щось подібне на процес сьогоднішньої роботи. У цьому випадку, звичайно, брехати не можна, потрібно спробувати коректно сформулювати свою думку і правильно донести її на співбесіді.

  Може виникнути така ситуація, при якій дані про вашому колишньому місці роботи вже відомі, і справжня причина давно не таємниця. А питання вам поставили, тільки для того, щоб підтвердити свої дані.

  Наприклад, якщо ви були дуже завантажені незрозумілою роботою, терміни її виконання були обмежені, а поведінка руководствующего персоналу неадекватно, можна сказати наступне.

  Мені було складно справлятися з постійним потоком роботи, терміни якої були мізерно малі і нереальні до виконання. Я не боюся великих обсягів, мені подобається знаходиться в потоці справ, але підходити до питання тимчасового її виконання потрібно розумно.

  Підсумовуючи таку ситуацію, можна сказати, що в сучасному світі, дуже часто функції набору персоналу передаються спеціальним агентствам, які мають тривалий досвід та широку спеціалізацію.

  Але, навіть те, що на першому етапі вам не вдасться побачитися з самим керівником, не говорить про те, що потрібно розслабитися і навіть не думати про бажання справити на співрозмовника добре враження.

  Навпаки, варто зрозуміти, що вам доведеться пройти навіть 2 співбесіди. І готуватися до них потрібно з подвоєною силою. Всі аутсорсингові агентства працюють виключно за договорами з організаціями і керуються в основному заданими параметрами самими керівниками, підбираючи працівників, що максимально підходять на задану посаду.

  А, претендентів може бути багато, і ваша задача не просто зачарувати співрозмовника, доводячи свої ділові якості, але і перевершити інших бажаючих.

  Можливо, просто варто задуматися про відкриття своєї справи. Це не так складно як здається, просто прочитайте статтю — «Як відкрити ІП».

  5. Продаж ручки на співбесіді — 7 рекомендації + приклад

  Звичайно зрозуміло, що проведення такого процесу прийому на роботу – це дуже хвилююче і ситуація стає стресовій. Але, є ряд вакансій, під час яких претенденти спочатку повинні володіти стійкістю до ситуації і вміти вирішувати виникаючі питання.

  Насправді, питаючи це питання на співбесіді керівник ставить для себе метою подивитися на дії незапланованої ситуації і виявити володіння здобувача технікою продажів. Для цього, звичайно, потрібно розуміти мотиви співрозмовника і ясно знати, що від того, що буде зараз, залежить і кінцеве рішення, особливо, якщо вакансія передбачає продажні дії.

  Отже, яка ж модель поведінки при питанні про продаж ручки або іншого товару?

 • Не варто поспішати і відразу видавати спонтанні рішення. А, якщо ви навіть дуже сильно хвилюєтеся, попросіть 1 хвилину на роздуми.
 • Далі, візьміть у руки той самий товар (ручку) і постарайтеся його уважно вивчити. Розгляньте всі плюси і мінуси, зробіть акценти для себе на унікальності.
 • Спробуйте дотримуватися основних етапів продажу, а якщо вони вам не знайомі, і досвіду в цьому питанні немає, постарайтеся вивчити їх, хоча б поверхово. Для цього є величезна кількість відповідної літератури і статті в інтернеті. Якщо навіть такий варіант і буде з боку виглядати невміло, все одно керівник оцінить його по достоїнству і помітить ваше завзятість.
 • Постарайтеся зрозуміти, кому ви її продаєте, і оцінити потреби цієї людини, а задаючи додаткові запитання, використовуйте техніку активного слухання. Аналізуйте відповіді. Приміром, запитаєте: як часто ви пишете? Чи маєте ви запасну ручку? Або чим вона вам подобається, а може бути варто щось змінити в ній?
 • Намагаючись зЕкшн снити факт продажу, не треба брехати і активно вигадувати. Не варто завищувати ціну.
 • Намагайтеся протягом усього часу підтримувати вербальний контакт. Не погано було б дати цю ручку в руки потенційному покупцеві, щоб він в реальності сам зміг оцінити всі властивості.
 • Після того, як все ж таки вдасться отримати згоду на купівлю, доцільно буде запропонувати ще й блокнот або запасну пасту, а може бути навіть інший супутній товар.
 • Починаючи продавати, поступово приходить впевненість, але, при цьому, природно, ваш співрозмовник буде вносити свої заперечення. І в цьому немає нічого дивного, головне правильно на них реагувати і не входити в ступор.

  Наприклад, на питання: «Та навіщо мені вона потрібна?» можна легко і просто відповісти: «Я розумію, що у вас вже є ручка, значить ви знаєте, що таке діловий підхід, і було б дуже прикро, якщо її чорнило закінчаться в самий невідповідний момент. Візьміть про запас і будете впевнені, що в будь-якій ситуації, складнощів не виникне.»

  Насправді, якщо бути відвертими, то в кадровій політиці дуже складна ситуація. Керівникам хочеться знайти Екшн сно гарного фахівця і отримати його до себе в організацію. Але, таких лише одиниці. Тому, тямущий продавець, вміє працювати і знає як продати себе на співбесіді, а також методи і техніки продажу, застосовуючи регулярно на практиці, буде дуже потрібний. А зрозуміти це допомагає процес співбесіди.

  6. 13 типових помилок претендентів на співбесіді

  Звичайно, ми дуже стараємося і продумуємо кожен свій момент і крок, але якщо раптом отримуємо відмову, довго не можемо зрозуміти, що ж сприяло цьому.

  Насправді існує кілька типових помилок, що приводять до такого результату.

 • Запізнення. Перша і найстрашніша помилка. В цьому питанні ваша пунктуальність просто повинна зашкалювати.
 • Неохайний зовнішній вигляд. На це варто звернути особливу увагу, тим більше, що можна підготуватися заздалегідь і грунтовно.
 • Супровід. Такі питання вирішуються тільки самостійно і ніяких дружин, чоловіків, родичів, подруг в кабінети запрошувати не треба. Формується відразу негативна думка.
 • Невпевнену поведінку. Налаштуйте себе на те, що все має своє значення, і навіть якщо зустріч буде невдалою, це дасть шанс працювати в іншій організації, адже альтернативні варіанти завжди є. Заспокойтеся і вирушайте на зустріч.
 • Розмова по мобільному телефону. Вимкніть цей зв’язок на час, буде не дуже зручно в процесі співбесіди відволікати і свою увагу і витрачати чуже час на ваші особисті розмови.
 • Питання про гроші. Якщо протягом усієї зустрічі буде постійно спливати тема обговорення фінансів і розміру оплат, це призведе до однозначного відмови.
 • Зарозумілість і самовпевненість. Така поведінка теж не допустимо. Зрозуміло, звичайно, що ви приходите пропонувати свої знання та вміння, але робити це потрібно правильно і відповідно до ситуації.
 • Брехня. Не потрібно намагатися брехати, адже, як відомо, правда рано чи пізно розкриється і це створить вам негативний імідж.
 • Зайва відвертість. Часто кандидати, відповідаючи на запитання, намагаються завоювати довіру до себе, озвучуючи зайву непотрібну інформацію. І це дуже сильно може нашкодити. Не потрібно обговорювати своє особисте життя, якусь неприязнь до людей, або гріхи минулого.
 • Реакція подразнення на поставлені запитання. Багато керівників можуть метою перевірки кілька разів ставити одне і те ж питання. Варто стежити за своїми емоціями, хоча, фахівці і дозволяють тричі на поставлене питання проявити невелику дратівливість. В їх розумінні, така реакція скаже співрозмовникові про те, що ви уважні і стежте за ходом бесіди. Але, не варто підвищувати голос і намагатися лаятися.
 • Критика співробітників або начальників, з якими ви працювали раніше. Ні в жодному разі, не варто навіть обговорювати цю тему. Часто відповіді просто проектуються на існуючу ситуацію і це не коректно.
 • Багатослівність. Це теж одна з основних помилок. Така поведінка стомлює. Керівник бажає чути чіткий і значимий відповідь на своє питання. Іноді зустрічаються кандидати, які починають розмовляти про одній темі, а в процесі встигають обговорити ще кілька.
 • Відсутність зворотного зв’язку. Після того, як пройшов співбесіду, тим більше, якщо було дано обіцянку вами зателефонувати, не варто приймати швидких рішень, і самостійно припускати, піЕкшн шла ваша кандидатура чи ні. Наберіть номер телефону у вказаний час самостійно і дізнайтеся, чим закінчилася для приймаючої сторони ваша бесіда.
 • Рекомендуємо переглянути відео –

  1) Як вести себе на співбесіді при прийомі на роботу — поради та рекомендації

  2) Приклад продажу послуги на собесодовании

  7. Як отримати роботу без співбесіди

  Як не дивно, але співбесіди як вид перевірки майбутнього співробітника на профпридатність поступово відходять у минуле — все більше людей в наші дні знаходять роботу в інтернеті і виконують обов’язки з дому, працюючи в комфорті. Зазвичай вакансії в інтернеті зовсім не обов’язково вимагають проходження суворого співбесіди, головне для замовника — це якість виконуваної роботи.

  Щоб отримати роботу в мережі найчастіше слід виконати тестове завдання, яке дозволяє продемонструвати замовнику ваші навички. В цілому, роботи в інтернеті ще багато інших переваг, це і гнучкий графік роботи і високий стабільний заробіток. Радимо вам завантажити наш безкоштовний курс про заробіток в мережі з нуля — він допоможе визначити ідеальний для вас тип роботи в інтернеті і почати отримувати гроші в мережі.

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео про заробіток в інтернеті без вкладень від фахівця Андрія Меркулова:

  8. Висновок

  Тепер, прочитавши інформацію, складається певний сценарій Екшн і відповіді на запитання : «Як вести себе на співбесіді при прийомі на роботу?», «Як продати товар?» і т. д., стає зрозумілим. Не варто боятися і проявляти зайву нервозність, це не тільки нашкодить, але і може згодом позначитися на вашому здоров’ї.

  Знайдіть впевненість у тому, що за плечима досвід, знання всіх основних процесів, тривалий період практики і величезна кількість вирішених питань. Зберіть свої сили і налаштуйтеся на позитив. Але, в ніч перед співбесідою обов’язково виспіться, даючи організму трохи зміцніти.

  Варто пам’ятати, що ваші співрозмовники, що приймають на роботу, теж люди, яким властиві помилки. І, це не означає, що вони повинні бути налаштовані вороже.

  (10голос(ів), середній: 3,50 із 5)
  Завантаження…

  Ретельно підготуйтеся до співбесіди і вивчіть роботодавця
 • Скористайтеся порадами зі статті, щоб успішно пройти співбесіду
 • Скачайте безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля і забудьте про співбесідах, почавши отримувати гроші завдяки роботі в мережі
 • Скористайтеся нашими безкоштовними книгами і курсами по заробітку