Топ-8 сервісів по уникализации тексту

699

Щоб ресурс здобув популярність, вміст на ньому повинен бути максимально унікальний. Таке одне з головних правил успішної розкрутки сайту в мережі Інтернет.

Але як бути, якщо мова йде про, скажімо, інтернет-магазині? Як унікально описати той чи інший товар, про який вже не раз розповідали на інших ресурсах?

Або, припустимо, ви студент, який пише курсову (дипломну) роботу. Як домогтися того, щоб програми антиплагіат не показали дуже низький відсоток унікальності, коли здасте результат ваших праць своєму викладачеві?

У подібних випадках виникає необхідність зробити грамотний рерайт, при цьому обдуривши антиплагіат і тим самим забезпечивши отриманого тексту високу унікальність.

Але де і як зробити якісний рерайт?

Давайте спробуємо розібратися.

Зміст

 • Ручний і технічний рерайт. Що це таке і в чому їх відмінності?
  • Технічний рерайт
  • Ручний рерайт
 • Рейтингова таблиця з сервісами
 • Докладний розбір кожного сервісу, включеного в рейтинг
  • Kwork
  • Unitext24
  • Антиплагіат-кілер.рф
  • AntiplagiatFOX
  • Originaltext
  • Antiplagiat-killer
  • Antiplagius
  • Antiplagiatu.net

Ручний і технічний рерайт. Що це таке і в чому їх відмінності?

Перш за все слід розуміти, що існує два види рерайта – технічний і ручний.

Технічний рерайт

Виконується специфічним програмним пакетом, який, як правило, включає в себе синонімайзером, а також ряд підпрограм, які проставляють додаткові пробіли або замінюють російські букви на літери грецького або латинського алфавіту. Крім того, все частіше ресурси, що надають послуги технічного рерайта, змінюють не стільки форматування, скільки код вихідного файлу, що, зрозуміло, ніяк не впливає на унікальність самого тексту.

Ручний рерайт

На відміну від технічного, виконується живим виконавцем – рерайтером, який за заздалегідь обумовлену суму обробляє вихідний текст до тих пір, поки не досягне необхідного рівня унікальності.

Напрошується висновок, що технічний рерайт негибок, примітивний і підходить хіба що для невеликих нотаток, яким не потрібна висока унікальність. Куди краще виглядає ручної рерайт і, відповідно, спеціальні сервіси (т. зв. «біржі»), де можна знайти виконавців по даному виду діяльності.

Однак на ділі все виявляється не так однозначно.

Нижче ми розглянемо різні сервіси, що пропонують послуги як ручного, так і технічного рерайта, і спробуємо зрозуміти, для яких цілей використовується той чи інший метод роботи з текстом.

Рейтингова таблиця з сервісами

Найменування Максимальний відсоток уникализации Вартість (крб) Зручність використання
kwork 100% 500 руб.
unitext24 85-100% 4 руб./сторінка
антиплагіат-кілер.рф 90% від 500 руб.
antiplagiatFOX 85-100% 4 руб./сторінка за тех. рерайт;
60 руб./сторінка за ручний рерайт
originaltext 100% 100 руб.
antiplagiat-killer.com 90% від 500 руб.
antiplagius 80-100% 7 руб./сторінка за тех. рерайт;
100 руб./сторінка за ручний рерайт
antiplagiatu.net 85-100% 5-10 руб./сторінка за тех. рерайт;
110 руб./сторінка за ручний рерайт

Докладний розбір кожного сервісу, включеного в рейтинг

Kwork

Одна з провідних бірж фріланса. Ключова відмінність від інших ресурсів подібного роду – наявність внутрішньої одиниці виміру праці, «кворка». Один «кворк» коштує 500 рублів, кожен виконавець, пропонуючи свої послуги, описує, що саме він готовий зробити за ці 500 рублів (наприклад, виконати рерайт на 15 тисяч знаків або копірайт на 10 тисяч знаків). Таким чином, купуючи чийсь «кворк», ви можете вимагати від виконавця того обсягу робота, який був обіцяний при публікації оголошення.

Досить зручно, правда?

Власне, головний недолік даного ресурсу лежить в тій же площині, що і його головне достоїнство: завдяки введенню «кворков», з одного боку, взаємодія замовників і виконавців стало простіше, з іншого боку, наймачеві, вперше прийшов на даний ресурс, знадобиться деякий час, щоб розібратися з тутешніми правилами.

Втім, значна кількість професійних виконавців на kwork як би натякає: розібратися все ж варто. Безперечно, один з кращих ресурсів для бажаючих отримати якісний ручного рерайт.

Unitext24

Досить непоганий ресурс технічного рерайта, з симпатичним дизайном, доброзичливим движком і досить низькою ставкою (4 рубля за сторінку тексту). Єдине «але» — як і багато сучасні ресурси з технічного рерайту, unitext24 працює не з текстом, а з самим документом, вносячи зміни тільки в код файла.

Таким чином, якщо замовник вирішить перевірити текст на унікальність шляхом його копіювання в робоче вікно спеціалізованого сервісу для перевірки на плагіат, він побачить реальний відсоток, який і був до обробки на unitext24.

Антиплагіат-кілер.рф

Ще один ресурс, який пропонує послуги технічного рерайта, причому можна або уникализировать окремий текст (за суму, що коливається від 500 рублів до 5 000 рублів і залежить від обсягу) через вбудований в додаток сайт, або відразу придбати у безстрокове користування ексклюзивну програму для автономної роботи з документами.


Враховуючи досить високу вартість програми – зараз мова йде про 15 000 рублів – купувати її варто хіба що в тому випадку, якщо кількість і обсяги перевіряються текстів досить високі.

Крім того, слід враховувати, що антиплагіат-кілер.рф орієнтований в першу чергу на студентів і аспиратов, які хочуть підвищити унікальність дипломних робіт і дисертацій; звичайним копірайтерам і рерайтерам, враховуючи порівняно невеликі обсяги і тарифні ставки, така пропозиція навряд чи буде цікаво.

AntiplagiatFOX

Ресурс з досить зручним інтерфейсом, який представляє з себе комбінований сервіс – за бажанням замовник може зробити або технічний рерайт (буквально за 5 хвилин, по 4 рубля за сторінку), або ручний (1-3 дні, по 60 рублів за сторінку).

Оформлення і контент сайту залишають враження, що його творці Екшн сно вміють працювати з текстом. Укупі з досить низькими ставками це пропозиція, як мінімум, виглядає цікаво.

Originaltext

Ресурс, який за символічні 100 рублів забезпечує підвищення унікальності тексту шляхом зміни коду файлу. При цьому обробляються тільки файли DOCX.

При спробі перекодувати інший формат замовник робить це на свій страх і ризик, тому як розробники офіційно з себе всяку відповідальність знімають.

Antiplagiat-killer

Ще один ресурс, який пропонує нам придбати ексклюзивну програму для підвищення унікальності тексту шляхом технічного рерайта.

Правда, на відміну від антиплагіат-кілер.рф, тут можливо тільки покупка програми, так як функція онлайн-рерайта відсутня, але є демо-версія – щоб перед покупкою оцінити можливості софта. Вартість програми становить 5 000 рублів.

Antiplagius

Даний ресурс представляє собою комбінований сервіс рерайта, орієнтований в першу чергу на студентів (що підкреслюють деякі фрази в описі переваг сайту та графічний контент, зокрема – малюнок, на якому зображені випускники в мантіях бакалаврів).

Потрібно обійти програму антиплагіат? Платите 7 рублів за сторінку за технічний рерайт. Для особливо делікатних є можливість замовити ручної рерайт, правда, вартість його буде в рази вище – від 100 рублів за сторінку.

Antiplagiatu.net

Ще один ресурс з комбінованим функціоналом. Подібно antiplagius, даний сайт призначений в основному для студентів, які бажають підвищити унікальність дипломної або курсової роботи перед перевіркою на плагіат у викладача. На стартовій сторінці наведено порівняльний графік перевірки унікальності текстів, які пройшли перед перевіркою обробку інструментами antiplagiatu.net.

Цікаво, але при вражаючих результатів на etxt.ru (100%) і antiplagiat.ru (95%), в системі контролю самостійності Антиплагіат ВУЗУ середній відсоток унікальності складає всього 80%. Цей факт свідчить про те, що дана система контролю куди глибше і ретельніше досліджує текст на предмет плагіату, а, значить, якщо вам належить перевірка на Антиплагіат ВНЗ, варто задуматися про ручному рерайті.

Як бачите, на ринку вистачає пропозицій і технічного, і з ручного рерайту. Залишилося визначитися, який вид обробки тексту підходить саме вам. Очевидно, що з комерційної точки зору, особливо при великих обсягах роботи, технічний рерайт виглядає краще, ніж ручний, за рахунок значно більш низької вартості за уникализацию сторінки. Але в підсумку все залежить безпосередньо від того, в якій системі контролю самостійності буде перевірена ваша робота. Для деяких випадків піЕкшн де тільки дорогий, але якісний глибокий ручної рерайт.