Як безкоштовно перевірити унікальність тексту: топ-8 сервісів з перевірки тексту на унікальність

795

Зміст

  • Що являє собою унікальність і для чого вона потрібна?
  • Як швидко перевірити на унікальність весь сайт або контент
  • 8 кращих способів перевірити текст на унікальність — порівняльний рейтинг сервісів за анти плагіат

Що являє собою унікальність і для чого вона потрібна?

У справі просування будь-якого сайту, товару або послуги в інтернеті дуже багато залежить саме від якості контенту (тобто, вмісту і його оригінальності. Унікальність перевіряється пошуковими системами в першу чергу, і від цього показника буде залежати рейтинг ресурсу в пошуковій видачі. Незважаючи на те, що контент може бути не лише текстовим, але і у вигляді зображень, відео -, аудіоматеріалів, саме текстовий формат є основоположним.

Незважаючи на те, що перевірити на плагіат є обов’язковою умовою для того, щоб текст добре ранжировался пошукачами, перевірка відбувається за встановленим тією чи іншою програмою алгоритмом (якими з них користуватися, а також про їх особливості читайте далі). Кожна із систем проводить машинальную перевірку на порівняння тексту і символів, які є в перевіряється документі. Чим меншою буде кількість збігів шматків тексту, які називаються шинглами і залежать від вихідної установки у програмі антиплаг, тим більш оригінальним буде вважатися контент.

Користувачеві Самому питання унікальності не критичний, оскільки для нього головне — зміст і корисність того матеріалу, за яким він прийшов на сайт. Проте показник, який демонструє антиплагіат онлайн, важливий для пошукових систем, тому що від цього буде залежати, в якому місці пошуку виявиться потрібний сайт. Одна справа, якщо він в ТОП-10, а зовсім інше, коли його ранжирують глибоко вниз, де у нього є всі шанси довго залишатися непоміченим. Саме тому унікальний матеріал відноситься до числа найбільш сильних інструментів просування, оскільки виводить ресурс на лідируючі позиції при пошукових ведучих, а для цього і потрібна перевірка унікальності тексту.

Як швидко перевірити на унікальність весь сайт або контент

Отже, якщо необхідно перевірити текст на унікальність, які дії повинен зробити користувач? Для цього в мережі існує велика кількість сервісів, які можуть працювати в онлайн режимі або ж доведеться завантажити програму ( вони більш докладно йтиме мова далі). Є і ручні способи перевірки тексту по частинах, але на сьогоднішній день вони практично втратили свою актуальність. Крім того, вони не відрізняються високим ступенем наЕкшн ності.

Дуже зручні такі програми і сервіси, як Адвего, ETXT, які надають безкоштовні послуги з перевірки текстових матеріалів. Широкі можливості настройки дозволяють виставити необхідний розмір шингла і виділяють всі знайдені збіги, щоб надалі з ними було легко працювати. Дуже зручно й те, що такі ресурси дозволяють вибирати, яку перевірку слід провести: глибоку або швидку. Природно, що глибокий пошук більш ефективний, хоча і вимагає більше витрат часу. Швидка перевірка, зазвичай, відрізняється поверхневістю, що влаштовує не всіх замовників.

Різні сервіси для перевірки можуть використовуватися на базі різних операційних систем: Windows, Linux, Mac OS та інші. Деякі з них відрізняються більш зручним інтерфейсом, інші вимагають частого введення капчі (перевірочного слова або комбінації цифр). Навіть якщо не інсталювати всю програму собі на комп’ютер, передбачена можливість перевірки не лише текстової інформації, але і сайту в цілому, в тому числі, сео-аналіз, перевірка унікальності таблиць, зображень і т. п.

Сам алгоритм цієї процедури виглядає зовсім нескладно, після того, як користувач відкрив ETXT антиплагіат або інший подібний сервіс. Для цього обов’язково передбачено поле, в яке потрібно вставити вихідний матеріал і почекати підсумкового результату. Незалежно від того, чи працює програма онлайн або оффлайн режимі, вона буде порівнювати шукані дані зі сторінками, вже розміщеними в інтернеті, на предмет часткового або повного збігу тексту і символів. Результатом є значення у відсотках, яке відображає оригінальність матеріалу. З цього показника можна зробити висновок, наскільки якісно, тобто, своїми словами користувач виконав те чи інше завдання.

Як з технічної точки зору відбувається перевірка на антиплагіат? Той текст, який необхідно перевірити, сервіс розбиває на велику кількість невеликих фрагментів, а за ним вже відбувається перевірка та порівняння. У випадку, якщо даний фрагмент вже є на якомусь сайті, програма автоматично знизить підсумковий результат унікальності. Нормальним вважається показник у діапазоні від 90 до 100%, який означає, що авто писав роботу самостійно.

8 кращих способів перевірити текст на унікальність — порівняльний рейтинг сервісів за анти плагіат

Для якісного візуального сприйняття і застосування в подальшій роботі пропонуємо нижче таблицю, в якій описані найбільш популярні сервіси з перевірки оригінальності контенту, а також їх специфічні особливості, швидкість перевірки та інше.

Назва сервісу Швидкість перевірки Мови Особливості
Антиплагіат від 10 секунд до 10 хвилин Російська Класичний сервіс з перевірки унікальності з традиційним набором функцій. Швидкість перевірки важко назвати швидкою, крім того, є певні сумніви у визначенні справжньої унікальності порівняно з іншими програмами
content-watch.ru 1-3 хвилини Російська, Англійська У безкоштовної версії перевірки обмежені за обсягом до 10 000 знаків і не більше 7 разів в день. У платній версії контент вотч ці обмеження відсутні
eTXT антиплагіат 1-2 хвилини Російська Безкоштовні перевірки, необхідна реєстрація
Аdvego плагиатус 1-2 хвилини Російська Для онлайн перевірки потрібно покупка платній версії. При кожній роботі програми з балансу користувача буде стягуватись плата відповідно з проверным об’ємом символів
text.ru 2-7 хвилин Російська, Англійська Крім самої перевірки на унікальність сервіс оцінює орфографію, наявність води, нудоту, заспамленность та інші важливі критерії. Для використання деяких функцій доведеться пройти реєстрацію
Сервіс Copyscape 1-2 хвилини Російська, Аанглийский Чудово працює не тільки з російськомовним, але і з англомовним контентом. Відрізняється високою швидкістю роботи. Крім обмежень щодо кількості перевірок працює інакше, ніж всі інші сервіси, принципи. Для перевірки тексту необхідно давати посилання на сайт, де він вже розміщений.
Оффлайн-програма eTXT 5-7 хвилин Російська Потрібно скачування і нескладна установка. При перевірці великих масивів тексту користувачеві доведеться втомлює вводити капчу.
Офлайн програма Advego 5-10 хвилин (від об’єму) Російська Потрібно скачування і нескладна процедура установки. Один з найпопулярніших сервісів для визначення оригінальності тексту. Доступний як в оффлайн та онлайн версії. Остання працює дуже швидко, але надається за окрему плату. Один з найбільш гідних інструментів перевірки, який варто взяти на озброєння кожному авторові

Чим частіше буде публікуватися новий унікальний контент на сайті, він буде краще сприйматися пошуковими системами. Природно, перевірка на антиплагіат при цьому є обов’язковою. Якщо ж немає можливості щодня додавати нові тексти, то, як мінімум, необхідно скласти графік таких публікацій і дотримуватися його.

Регулярне додавання саме нового контенту суттєво підвищує відвідуваність ресурсу, що веде до збільшення продажів. Таким чином, вдається вивести сайт на лідируючі позиції серед конкурентів і привернути більшу кількість потенційних замовників.