Як заробити гроші сидячи вдома — 10 способів заробити гроші не виходячи з дому в Інтернеті + приклади в цифрах

1102

Дуже багато людей задають собі питання: як заробити гроші сидячи вдома чи зможу я це робити не виходячи за поріг власного будинку? І тут нам на допомогу приходить Інтернет. На сьогоднішній день без Інтернету мільйони людей не уявляють свого життя. Хтось просто шукає інформацію, хтось товари і послуги. І багато з них залишають у просторах всесвітньої комп’ютерної мережі свої гроші.

А якщо так, то чому ж ці гроші можна отримувати? В той же гаманець вони потрапляють?! Може бути, і вам спробувати стати по інший бік барикад? А у вас сумніви щодо перспективності подібних робіт на дому? Ви боїтеся втратити відчуття стабільності і не готові побороти страх, що це все завалиться через рік інший? І це зрозуміло. Але, коли звертаєш увагу на приклади з життя, погляд дуже сильно змінюється.

Так, наприклад, ви знаєте, що наша російська ІТ-компанія, що володіє однойменною системою пошуку в Мережі та інтернет-порталом, Яндекс за вартістю в десятки разів перевищує вартість найбільшої російської автомобілебудівної компанії АвтоВаз? А вартість найбільшої газової компанії світу Газпром порівняно нижчі досить молодих інтернет-компаній Google і Facebook.

Звідси висновок: основний інвестиційний потік направлений на перспективний ринок ІТ-технологій. Так що, з фактами не посперечаєшся!

Хоча, звичайно, не завжди і не всім підходить робота в Інтернеті. Все тому, що Інтернет — це хороший інструмент для залучення доходу, а далі все залежить від того чи правильні дії, які ви зЕкшн снюєте.

Звичайно, виникає багато питань. Але не турбуйтеся, розглянемо основні з них.

Багато хто звертається до нас з такими питаннями:

 • Чи Реально заробити в інтернеті?
 • Якщо можна, то який розмір заробітку?
 • Чи у мене вийде заробити, якщо у мене є сайт/немає свого сайту?
 • Чи я зможу заробити, якщо у мене немає ніяких знань в цій сфері?
 • У мене є сайт, але не виходить заробляти гроші сидячи вдома. Що робити? Як заробити в інтернеті? Способи.
 • Та інші.
 • Якщо вас також хвилюють ці питання, то читайте цю статтю до кінця і ви отримаєте відповіді на перераховані вище питання.

  Способи і приклади заробітку на дому

  Зміст

  • 1. Як заробити гроші в Інтернеті не виходячи з дому?
  • 2. Як заробити в інтернеті новачкові не виходячи з дому?
   • Як заробити в Інтернеті без свого сайту — основні способи
   • Спосіб 1. Фріланс
   • Спосіб 2. Навчання онлайн
   • Спосіб 3. Як заробити в інтернеті за допомогою віддаленої роботи
   • Спосіб 4. Дошки оголошень. Авіто
  • 3. Як заробити досвідченому користувачеві інтернету сидячи вдома
   • Заробіток в Інтернеті на своєму сайті — 2 перевірених способу
  • 4. Висновок

  1. Як заробити гроші в Інтернеті не виходячи з дому?

  Насправді, якщо ви будете займатися тим, що потрібно людям, то вони будуть готові платити за вашу працю. Та в цьому випадку результат ваших Екшн буде приносити вам реальний дохід. Так, серед різних Екшн можна виділити грошові.

  Наприклад, є люди, які заробляють на участь у фінансових пірамідах. Але ця категорія «працівників» відноситься до паразитів, які не докладаючи власних зусиль виїжджають на фінансових вливаннях інших людей. Ці дії грошовими назвати не можна.

  А ось, якщо ж ви займаєтеся, наприклад, навчанням людей по Скайпу, виконуєте дизайн-проекти, ви зЕкшн снюєте грошові дії. У цьому випадку ви допомагаєте людям знаходити щось для них цінне, а вони в свою чергу, готові оплатити вашу працю.

  Як бачите, у віртуальному просторі можуть отримувати реальні гроші люди, які вміють добре робити свою роботу в реальному житті. Але тут ви повинні бути не тільки професіоналом своєї справи.

  Праця в Інтернет-просторі зобов’язаний бути наполегливим, ви повинні проявляти ініціативність і позитивно мислити. (Якщо ви не впевнені в собі, відчуваєте що низька самооцінка, чогось не вистачає, то рекомендуємо прочитати цю статтю, в ній ми розглянули причини низької самооцінки, і як знайти упевненість в собі)

  Чи Реально заробити гроші не виходячи з дому з нуля читайте нижче

  І, якщо ви готові докладати свої зусилля і проявляти свої особисті якості, не залежно від того бізнесмен ви або домогосподарка, ви вже зараз можете приступати до пошуку свого місця в просторах Інтернет.

  Існує достатньо прикладів і методів по темі: «Як заробити гроші сидячи вдома, працюючи в Інтернеті». Хоча, звичайно, не кожен з них дасть вам можливість заробітку, який дозволить вам піти з компанії, де своєю працею ви допомагаєте її власникам заробляти гроші в справжній період часу.

  Розглянемо види заробітку, випробувані безліччю людей, які при певних зусиллях обов’язково приведуть вас до бажаного результату.

  Серед них можна виділити кілька діючих способи заробітку в Інтернет-мережі з нуля, тобто ви сміливо можете почати займатися ними, не маючи початкового капіталу.

  У віртуальному просторі можна працювати, як асом Інтернет-справи, так і спробувати себе в новій справі людям без досвіду. Ми розглянемо приклади добре відомих і перевірених, безліччю людей, методів заробітку в Інтернеті. Також наведемо докладні приклади скільки можна заробляти на деяких з них в ЦИФРАХ.

  Безумовно, при правильній підготовці, можна буде залишити своє постійне місце роботи, де ви проводите час кожен день з ранку і до вечора, і спокійно жити на заробіток від своєї діяльності, а ці доходи при бажанні навіть зможуть перевищити вашу заробітну плату.

  2. Як заробити в інтернеті новачкові не виходячи з дому?

  Способи заробітку в віртуальному просторі, підходять людям без досвіду, можна розбити на наступні категорії:

  • без створення свого сайту;
  • на основі свого сайту.

  Більше стабільності, звичайно, при організації роботи на своєму власному сайті. Тут ви можете отримувати дохід не залежно від того, чи працюєте ви особисто на ньому в даний період часу або немає.

  Але не думайте, що в даному випадку гроші будуть падати самі, як манна небесна. Кілька місяців, а іноді навіть і років, доведеться наполегливо працювати, перш ніж ви досягнете бажаного результату. Але зате ваш особистий Інтернет-проект забезпечить вам безхмарне майбутнє і пошук додаткових способів заробітку залишиться в далекому минулому.

  Як можна заробити гроші сидячи вдома в інтернеті? Є 2 способи заробітку : на своєму сайті і без нього

  Як заробити в Інтернеті без свого сайту — основні способи

  Розглянемо способи заробітку на дому в Інтернет-просторі без створення свого сайту. Ці способи не вимагають спеціальних знань і навичок програмування.

  Найпростіші варіанти заробітку на дому в інтернеті:

 • Постинг,
 • Написання статей,
 • Введення каптчі,
 • Заробіток в інтернеті.мережах
 • Інші подібні роботи.
 • (Читайте також: Як можна заробити в інтернеті новачкові в цій статті!)

  Наприклад, якщо ви вибрали постинг, розміщуєте свої коментарі на різноманітних форумах і блогах, залишаючи посилання замовника за певну плату. Ця робота не складе труднощів для будь-якого охочого. А так як вона проста, вартість цієї роботи не настільки висока.

  Один залишений вами коментар може коштувати 3-4 крб. От і рахуйте: розмістили, приміром, 500 коментарів за день — заробили 1 500 — 2 000 рублів. Але публікувати (постити) таку кількість практично неможливо. (Читайте також — Як заробити в інтернеті підлітку)

  Зрозуміло, що таку роботу можна використовувати тільки як підробіток, так як з цього способу заробітку отримати більший прибуток не вийде.

  Якщо говорити про продаж товарів через дошки електронних об’яв, то тут Інтернет виступає в ролі посередника пошуку клієнтів, яким потрібна яка-небудь річ. При цьому, вона може бути і нової і вживаної. Тому, якщо у вас є, як вам здається, зовсім втратила актуальність річ, не поспішайте її викидати. Напевно, десь є людина, якій вона дуже потрібна, і за яку він готовий віддати свої гроші.

  Вам потрібно покроково зЕкшн снити наступні дії: зробити кілька хороших фото наявної речі, скласти її опис, розмістити оголошення на популярних безкоштовних майданчиках мережі Інтернет.

  Наприклад, на відомому сайті Аvito.ru. Вийшло? Тепер подумайте, може бути, те, що вже давно не користуються, залежалося у ваших друзів, сусідів, родичів, і вони з радістю позбудуться від цього «мотлоху» безкоштовно за самовивіз. Оплату при продажу можна приймати поштовими переказами та за допомогою електронних гаманців. (Рекомендуємо прочитати — Як можна заробляти на Avito.ru?)

  Наступним кроком розвитку вашого бізнесу вже може стати — закупівля оптом партії будь-якого товару для роздрібного збуту.

  Наприклад, один відомий бізнесмен на початку свого шляху займався продажем китайських годин. Годинник виглядали пристойно, а оптова вартість була копійчаною, що дозволяло робити націнку до 400%.

  У вас є жилка підприємливості, вам і карти в руки!

  Якщо вам цікавий спосіб — введення каптчі, ви можете прочитати про нього на сторінках нашого сайту. Він дуже простий і навіть нудний, але може бути затребуваний.

  Існують ще декілька способів заробітку, для яких вам власний сайт не знадобиться:

  • фріланс,
  • online-навчання,
  • home office.

  Спосіб 1. Фріланс

  Стати фрілансером — це означає отримати можливість обмінювати на гроші свої навички затребувані через Інтернет, не виходячи з дому.

  Це можуть бути навички копірайтера, дизайнера, юриста, бухгалтера, програміста і багато інших.

  Можна з успіхом знайти собі роботу за допомогою відомого сайту www.fl.ru, створеного для фрілансерів. Тут ви знайдете для себе замовників, яким потрібні саме ваша спеціалізація, ваші знання і вміння. І, щоб почати роботу, першим ділом вам потрібно просто зареєструватися на сайті.

  Дивіться відео — Заробіток не виходячи з дому на фрілансі

  Є ще один популярний сервіс Воркзилла, де знайдеться безліч невеликих завдань, що стосуються розробки, верстки, дизайну, обслуговування та просування сайтів.

  Для того, щоб досягти великих результатів, отримуючи замовлення на сайтах www.fl.ru і work-zilla.com правильно буде створити групи в соціальних мережах, за допомогою яких можна буде рекламувати свої послуги, а відповідно збільшувати кількість ваших клієнтів. Там Ви розмістите відгуки про ваших роботах, своє портфоліо, що зможе привернути більшу увагу ваших потенційних замовників.

  Спосіб 2. Навчання онлайн

  Якщо Ви обираєте спосіб заробітку — online-навчання по Skype, то ви починаєте отримувати гроші від інших людей, передаючи їм ті знання, якими володієте самі. Звичайно, у вас повинні бути розвинені педагогічні здібності і ваші знання повинні бути затребувані. Тоді online-навчання та консультування може стати не просто джерелом тимчасового доходу, а постійним і гідно оплачуваною способом основного заробітку.

  Заробіток грошей сидячи вдома без вкладень на навчанні по Скайпу

  Наприклад, викладач англійської мови, дає online-уроки. Середня вартість уроку — 500 руб. в годину., а він проводить від 5 уроків на день. Отже, його щоденний дохід становить — від 2 500 руб.

  Спосіб 3. Як заробити в інтернеті за допомогою віддаленої роботи

  Дистанційна робота в Інтернеті для вас, якщо набридло витрачати час на дорогу до офісу, стоячи часто в багатогодинних пробках. Думка про те, що вашу роботу зручніше було б перенести на будинок (формат «home office»), могла б вас виручити.

  Наприклад, оператори call-центрів, менеджери по телефонних продажах цілком впораються з виконанням своїх обов’язків, не приходячи на своє офісне робоче місце. Ідея! Правда? Залишилася справа за малим — домовитися зі своїм роботодавцем.

  Є достатньо прикладів з життя, коли люди реально заробляють в Інтернеті.

  Так, одна наша знайома, проходячи заочне навчання в одному з московських Вузів, заробляла собі на життя, влаштувавшись в одну з великих торгових компаній Москви оператором call-центру. Через пару років вона переїхала в Ростов-на-Дону, і її робота «переїхала» разом з нею. Тепер вона, будучи у штаті співробітників компанії, що знаходиться в Москві, консультує клієнтів компанії по телефону з домашнього офісу рідного міста і отримує хорошу заробітну плату за свою працю.

  А адже, сотні і навіть тисячі людей змушені переїжджати з маленьких містечок у більші у пошуках місця роботи з гідним заробітком. А вихід є — дистанційна робота! Вибравши такий формат взаємодії з роботодавцем, ви фактично працюєте на «ринку» Москви або Санкт-Петербурга, отримуєте оплату за свою працю, відповідну заробітним платам цих міст, а витрати у вас залишаються «провінційними».

  Сама по собі життя у великих містах дорога. А у вас при цьому не буде необхідності витрачатися на оренду житла в чужому місті, проїзд і багато іншого, що б’є по гаманцю навіть місцевих жителів з солідним доходом.

  До цих пір зустрічаються люди, які сумніваються, що в Інтернеті можна заробити гроші сидячи вдома з нуля, але звичайно для цього потрібно докласти певні зусилля, а також можуть знадобитися деякі фінансові вкладення. (Рекомендуємо також прочитати — Який бізнес можна відкрити вдома?)

  Спосіб 4. Дошки оголошень. Авіто

  Все більш популярним способом заробітку для тих, хто працює вдома, стає купівля-продаж товарів на безкоштовних дошках оголошень. Все що потрібно для ефективного заробітку на такому сайті, як Авіто, це знайти постачальника дешевої продукції і навчитися продавати товари дорожче. Це проста, але в той же час наЕкшн на і ефективна схема заробітку.

  Безсумнівно, на Авіто можна заробляти безліччю способом — можна перепродувати товари інших постачальників в мережі, можна виставляти на продаж товари, куплені дешево в оффлайні, а можна перепродувати недооцінені товари. Ми зібрали 18 кращих ідей заробітку на Авіто — радимо завантажити безкоштовний чек-лист і скористатися ним для заробітку.

  Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
  18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  3. Як заробити досвідченому користувачеві інтернету сидячи вдома

  Досвідченим користувачам, звичайно, віртуальний простір дає карт-бланш у виборі цікавих прибутку методів заробітку. До того ж, більш успішними на просторах Інтернету стають ті, хто, наприклад, володіє своїм власним сайтом і вже давно зміг добитися для нього високих позицій у рейтингах.

  Заробіток в Інтернеті на своєму сайті — 2 перевірених способу

  Ось ті самі способи, які зможуть дозволяти досвідченому користувачеві отримувати гідний дохід допомогою Інтернет-простору, не виходячи за поріг власного будинку:

  • заробіток на партнерських програмах / партнерках;
  • заробіток на контекстній рекламі (РМЯ (рекламної мережі Яндекса) і реклама Adsense (Google)).

  Спосіб №1. Заробіток на партнерських програмах

  Розглянемо механізм участі в програмах партнерів . Спочатку ви стаєте партнером продавця тієї чи іншої послуги (товару). Потім займаєтеся просуванням послуг (товарів) цього продавця, маючи інформацію та партнерську посилання про послугу чи товар на сторінках свого сайту, на будь-яких відомих форумах і блогах. За підсумками зЕкшн снення покупки будуть нарахована сума, визначена відсотком від угоди. Збільшення кількості кліків по посиланню і зростання кількості покупок забезпечує збільшення вашої дохідної частини. Це досить вигідний спосіб заробітку.

  Він підходить як досвідченим Інтернет-користувачам, так і людям без досвіду. До того ж, на партнерських програмах, як ви зрозуміли, можна заробляти і за допомогою особистого сайту, і не маючи його.

  Припустимо, є організація, яка надає послуги з розробки сайтів. В якості стимулу своїм справжнім або потенційним клієнтам або партнерам вона повідомляє: «Якщо ви приведете до нас нового клієнта, ми вам заплатимо 30% від замовлення». І ось, ви знайшли клієнта для цієї компанії. Вами наведений клієнт зробив замовлення на розробку сайту за 20 000 рублів. Отже, 6 000 рублів з них — ваші.

  У реальності це виглядає так: ви телефонуєте в компанію, партнером якої є, і повідомляєте, що до них іде такий-то клієнт від вас. А в Інтернеті все набагато простіше. Реєстрацію в уподобаної партнерській програмі необхідно зробити всього один раз, а потім виконувати розміщення реклами в соціальних мережах, на тематичних форумах, торентах і т. д.

  Реєстрація в програмі партнера дає можливість отримання персональної посилання. І як тільки продаж зЕкшн снюється по ній, ваші комісійні у вас в кишені. Зазвичай, це від 20% до 50%. Ось так! Якщо цей спосіб привернув вашу увагу, спробуйте. Залишилося тільки правильно вибрати партнерську програму.

  Ось випадок з життя. Одного разу, один знайомий вирішив розмістити на торент безкоштовний навчальний курс одного з відомих бізнес-коучів. На роботу йому знадобилося три години. Сторінка з описом курсу була креативної і містила правильний текст. Багатьох користувачів зацікавив безкоштовний курс. А потім з’явилися й ті, хто став скачувати і платний курс. Так наш знайомий почав отримувати свою винагороду, яка на сьогоднішній день становить вже 15 000 рублів. І це всього за 3 години роботи!

  Такий дохід був отриманий за допомогою всього лише однієї партнерської програми. А адже можна ж стати партнером ще кількох програм, що призведе до збільшення власного доходу, не виходячи за поріг домівки.

  Рекомендуємо прочитати — що таке контекстна реклама яндекс директ — як налаштувати і підібрати ключові слова.

  Спосіб №2. Заробіток на контекстній рекламі

  Одним з найбільш привабливих варіантів заробітку за допомогою свого сайту для більшості користувачів Інтернету, які володіють знаннями web-програмування, вважається контекстна реклама.

  Все тому, що він забезпечує стабільний грошовий дохід від розміщення оголошень на своєму сайті за співпрацю з сервісами Google Adsense або Яндекс Директ.

  В Інтернет-просторі достатньо компаній і приватних осіб, які займаються продажем чого-небудь. А значить, їх продукції та послуг потрібна реклама. І велика частина цільової аудиторії в сучасному світі знаходиться у віртуальному просторі. Основні пошукові системи, якими користується цільова аудиторія — Яндех і Google.

  Наприклад, невелика компанія виділяє на рекламу 2 000 рублів. Їй необхідно пройти реєстрацію та поповнити наявні кошти рекламний бюджет, нехай буде, на Яндекс. Тут представник компанії створює рекламні оголошення, які після розміщення почнуть видаватися пошуковими системами. Так само їх будуть бачити відвідувачі різних сайтів окремою темою.

  Так, якщо компанія продає бізнес-курси, користувачі Інтернет-ресурсів про бізнес будуть бачити цю рекламу. За допомогою таких оголошень відвідувачі web-сайтів потрібного змісту потрапляють на сайт рекламодавця. І, якщо послуга (товар) знаходяться у сфері інтересів даного клієнта, то він оформляє її купівлю.

  Як думаєте, власники сайтів отримують прибуток від розміщення на їх інформаційних ресурсах контекстної реклами? Звичайно, так. І цей заробіток становить 50% від суми кліка в тому випадку, якщо відвідувач сайту зЕкшн снює перехід по розміщеним рекламним оголошенням. Пошукова система автоматично робить розрахунок і щомісяця зЕкшн снює виплату накопиченої суми власнику сайту.

  Так, приблизно на сайті, який відвідують близько 2 000 осіб на добу, можна заробляти від 3 000 до 40 000 рублів на місяць. І, якщо власнику сайту вдається збільшити число відвідувачів, то він собі забезпечує зростання прибутку на контексной рекламі. А значить, зростання вартості кліка прямо пропорційний подорожчання тематики сайту, тоді, відповідно, сумарний заробіток збільшується.

  Якщо ви володієте власним Представництвом в Інтернет, тобто, сайтом, щоб почати заробляти на контекстній рекламі, вам потрібно звернутися у рекламний сервіс : РМЯ або Google Adsense. Можливо, звичайно, звернення до рекламної Мережі Яндекса, і в рекламну мережу Google.

  Просто рекламу від Google ви завжди можете розмістити на свій сайт, так як там жорстких вимог до охочих співпрацювати не пред’являється. А от Яндекс таку можливість надає не всім.

  Ви потрапите в рекламну мережу Яндекс, якщо забезпечите стабільну відвідуваність свого сайту не менше 500 чоловік в день. А так само ваш сайт повинен відповідати встановленим критеріям за його змістом.

  Докладніше про те, як заробити на контекстній рекламі, читайте тут!

  Дивіться також відео, як заробити гроші сидячи вдома біля комп’ютера

  Радимо! Беріть і робіть, не піддавайтеся сумнівам друзів, знайомих і рідних, і не слухайте невдах життя, адже їх негатив може погубити Ваші найкращі. Рекомендуємо також прочитати: «Як залучити гроші і удачу?»

  4. Висновок

  Тепер Ви бачите, що перед вами відкриваються нові можливості? Ви можете почати заробляти в Інтернеті, не виходячи з дому, вже сьогодні. Так, сидіти вдома в прямому сенсі цього слова вам не доведеться, щоб добре заробляти все-таки потрібно багато працювати.

  Але результат не змусить себе довго чекати, якщо ви постараєтеся. Ви звернули увагу на основні переваги роботи на дому в просторі Інтернет?

  Отже, переваги заробляння грошей сидячи вдома:

 • Економія часу (не потрібно щодня долати відстань дім — робота і назад, робота у вас удома!);
 • Економія витрат (на дорогу вже точно витрачатися не буде необхідності);
 • Вільний графік роботи, що відповідає вашій індивідуальності (сова ви чи жайворонок, ви зможете зручно розподіляти свій особистий час).
 • Як бачите, переваги на обличчя! А, якщо у вас вийде забезпечити стабільний дохід, не виходячи за поріг власного будинку, ви відчуєте себе успішним і незалежною людиною.

  Тепер ви розумієте, що перед тим, як заробити гроші сидячи вдома, потрібно прочитати чимало інформації і переглянути практичні приклади заробітку з цифрами і прикладами, що ми і постаралися зробити в цій статті.

  Так що, дерзайте. Справа за Вами!

  (1голос(ів), середній: 1,00 із 5)
  Завантаження…

  Оберіть зручний спосіб заробітку в мережі, виходячи з своїх умінь і наявності вільного часу
 • Скачайте наш безкоштовний курс з рекомендаціями по заробітку в інтернеті з нуля
 • Почніть заробляти на купівлі продажу товарів, використовуючи наш готовий чек-листом з 18 ідеями заробітку на Авіто