Бізнес ідеї щодо виробництва для малого і середнього бізнесу

969

Напевно, це питання мучив неодноразово будь-якої людини, який продумував ідеї власної справи. Однак, далеко не кожні виробничі ідеї можуть виявитися не по зубах починаючим підприємцям або вони можуть виявитися перспективними, але дуже витратними, що може привести до складностей, аж до руйнування. Тому, перш ніж кидатися у вир бізнесу, подумайте, яке виробництво стане для вас найменш складним і витратним.

Зміст

  • 1. З чого почати бізнес з виробництва
    • Найбільші помилки початківця виробника
  • 2. Ідеї для малого бізнесу з виробництва: 3 ідеї невеликого виробництва
  • 3. Висновок

1. З чого почати бізнес з виробництва

Підходити до цього питання варто з розрахунку, який матеріальною базою ви володієте вже на сьогоднішній день (верстати, земля, приміщення, накопичені гроші тощо). Будь-яке матеріальне благо, яке у вас є, будь то квартира, земля, майно і т. д. можна використовувати у своєму бізнесі з виробництва та виготовлення якої-небудь продукції або виробів.

Найбільші помилки початківця виробника

Помилка №1. “Прибуток потече рікою після першого ж випуску продукції”.

На жаль, як показує статистика, підприємці втрачають хватку і бажання продовжувати свою справу відразу після того, як після перших продажів, не отримують бажаного прибутку або вона витрачається на подальше виробництво. Це найпоширеніша помилка всіх підприємців-початківців. Прибуток ви почнете отримувати не раніше, ніж через рік після початку успішної ідеї.

Помилка №2. “У мене обов’язково будуть купувати” — неправильний гасло, яким керуються багато починаючі бізнесмени. Будуть купувати саме у вас залежить саме від ваших старань, засобів і сил, витрачених на рекламу і залучення клієнтів.

Помилка №3. «Я придумав унікальні ідеї» — це теж часте оману, яке зазвичай застить очі і збиває з шляху. Правильніше думати, що ви робите аналогічний багатьом продукт, але якісніше.

Помилка №4. “У мене є впевненість у собі і власних силах”.

На жаль, це частий приклад, як можна своїми руками занапастити бізнес, коли виробники починають економити на виробництві задля отримання більшої прибутку.

Пошук ідей для бізнесу в сфері виробництва і бізнес-планування

2. Ідеї для малого бізнесу з виробництва: 3 ідеї невеликого виробництва

Приклад №1. У тому разі, якщо підприємець не має ніякої матеріальної бази для виробництва, такий, як верстати, приміщення, земля та інше, можна зайнятися досить простим дрібним виробництвом з пластмаси.

Ці ідеї бізнес виробництва вимагають тільки старанності, бажання, навички і мінімум коштів, які потрібні для купівлі сировини.

До виробів такого роду, які не вимагають придбання спеціалізованої техніки, можна віднести:

  • біжутерію,
  • аксесуари,
  • предмети для прикраси інтер’єру,
  • гудзики,
  • посуд.

Матеріал для такого виробництва: рідкий силікон, пластмас, поліуретан. Такі матеріали продаються в будівельних і господарських магазинах.

Після того, як ви визначитеся, які ідеї ви будете просувати і виготовляти, потрібно замовити або виготовити самостійно форми, в яких будуть відливатися ваші вироби. Таку форму можна замовити або виготовити з дерева або силікону самостійно.

Після того як випущена перша партія продукції, необхідно визначитися, який спосіб вибрати для продажу виробів. Як правило, спочатку це якісь ринки і ярмарки, потім створення інтернет-магазину та сайту і в наслідок відкриття магазину-торговельної точки.

Свій бізнес з виробництва та виготовлення товарів (продукції та виробів)

Приклад №2. Ще одним цікавим бізнесом може стати виготовлення форм для виробництв з силікону і пластика.

У такому випадку вам знадобитися деяка техніка, яка дуже популярна останнім часом — це 3D-принтер, за допомогою якого такі форми і відливаються. (Читайте, як заробити за допомогою звичайного принтера в цій статті).

Приклад №3. Якщо все-таки якийсь матеріально-виробничою базою ви володієте, то, звичайно, і можливостей у вас буде більше. Одним з найбільш перспективних виробництв на сьогоднішній день вважається виробництво неонової реклами, так як ця реклама є однією з найсучасніших. (Читайте також – що це таке таргетована реклама)

Неонові вивіски купують і замовляють абсолютно всі магазини, офісні компанії та інші фірми, тому, якщо ви зможете вивести на ринок якийсь незвичайний або більш цікавий продукт, придумати новий дизайн або технологію, то це буде чудовою можливістю швидко окупити свої витрати.

Для виробництва неонової реклами необхідно, звичайно, обладнання, яке може вимагати додаткових витрат з обслуговування при заміні ламп, але окупність такого устаткування висока і досить швидка.

Рекомендуємо прочитати статтю про обладнання для малого бізнесу тут.

Крім обладнання для виробництва неонової реклами, вам потрібно спеціальні навички або фахівець, який володіє цими навичками, а, значить, з’явиться додаткова графа витрат на заробітну плату працівникові.

Проте, починати будь-яке виробництво з найму людей — це не завжди правильне рішення, можливо, що придбати ці знання самому буде набагато ефективніше.

3. Висновок

Навчитися виготовляти і виготовляти можна будь-який продукт, самим важливим на етапі аналітики є вибір ідеї бізнес виробництва, з якої починається будь-яку справу.

Саме вдалі бізнес ідеї здатні привезти свого виробника до успіху, а також завзятість і розуміння того, що прибуток, який буде генеруватися вашим бізнесом, практично в 100% обсязі тривалий час повинна вкладатися назад у це виробництво для росту, розвитку і просування.

Ніколи не скупіться на рекламу і не віддавайте якість свого виробництва для успішного справи та набуття імені, яке буде знайоме кожному.

Дивіться також відео: «Де брати ідеї для бізнесу?»