Як заробити гроші на Вебмані?

459

Сьогодні тисячі і сотні тисяч користувачів інтернету задаються питанням про те, як заробити гроші на Вебмані. Екшн сно, заробіток в інтернеті поступово набирає обертів, і в цій сфері вже крутяться мільйони доларів. Хтось використовує таку можливість отримання додаткових коштів, наприклад, на купівлю товарів, оплату послуг, а хтось непогано заробляє собі на життя. Робота в інтернеті має безліч переваг. Найголовніше, що ти господар своєї долі. Адже ніхто на тебе не впливає, і ти сам визначаєш розмір свого заробітку. Працюючи за комп’ютером, ви завжди знаходитесь вдома, поряд зі своєю сім’єю. Але така сидяча робота шкодить здоров’ю, тому потрібно займатися спортом.

Зміст

 • Що таке Webmoney
 • Як заробити на Webmoney
 • Заробіток фрілансера на Webmoney
  • Дивіться відео — Як заробити без обману і вкладень

Що таке Webmoney

Webmoney — це величезна система онлайн розрахунків. Її придумали в Росії, і сьогодні вона вже багато років успішно працює в країнах СНД. Сенс її в тому, що кожна людина може зареєструватися в ній і завести собі гаманці онлайн в різних валютах: долари, євро, гривні, рублі, білоруські рублі і так далі. Маючи такий гаманець, ви можете виводити на нього зароблені в Інтернеті гроші, а також купувати товари та оплачувати послуги. З таких гаманців можна вивести гроші на банківську картку або перевести їх на будь-який гаманець. Крім того, Webmoney передбачає наявність багатьох інших функцій (кредити, депозити і так далі). Розглянемо способи заробітку грошей на гаманці Webmoney.

WebMoney Transfer — міжнародна система розрахунків і середовище для ведення бізнесу в мережі

Як заробити на Webmoney

Таких способів дуже і дуже багато. Для одних ніяких спеціальних навичок не потрібно, а з іншими впоратися звичайний користувач не зможе. Так чи інакше, наведемо основні способи заробітку на Webmoney.

 • Серфінг. Це один з найстаріших і найбільш поширених способів інтернет-заробітку. Для нього не потрібно знати мови програмування або вміти швидко друкувати. Суть його полягає в перегляді сайтів, на яких розміщені статті, відео, фото та інша інформація. Побувавши на такому сайті потрібно час, на балансі у вас з’являється раніше певна сума грошей. Для такого заробітку потрібно зареєструватися на платних сайтах — буксах, на які і є дані завдання. Серфінг хороший тим, що для нього не потрібні особливі вміння. А ось заробити тут можна дуже мало. Серфінгом займаються або новачки в такому заробіток, або школярі, для яких будь-які гроші вже в радість. (Про заробіток в Інтернеті: азартні ігри і серфінг читайте тут)
 • Партнерські програми. Такий заробіток підходить для власників сайтів. Суть його в розміщенні на своєму ресурсі різноманітної реклами, посилань, банерів і так далі. За переходи по них вам будуть платити гроші. Цей заробіток непоганий, його ще можна віднести до розряду пасивних.
 • Інтернет-магазин. Це одне з найприбутковіших занять. Але для організації гарного магазину потрібно багато попрацювати. Необхідно вибрати товар, яким ви будете торгувати, знайти для нього місце зберігання, найняти бухгалтера, організувати систему доставки і так далі. Продавати можна і інтелектуальну продукцію, наприклад, комп’ютерні програми, дизайнерські проекти, електронні книги і так далі. Але слід пам’ятати, що в даній галузі дуже велика конкуренція. Тому, перш ніж витрачати гроші на реалізацію свого проекту, слід ретельно все підрахувати і продумати.
 • Фондові ринки. Для роботи з фондовими ринками необхідно перечитати багато спеціалізованої літератури, адже на них можна заробити, так і піти в збиток. Сенс його полягає у створенні торгової стратегії, а отримувати прибуток ви будете залежно від зростання або зниження ціни на певний фінансовий інструмент. Для початку торгів потрібно внести гроші на рахунок, і чим більше ви внесете, тим більше зможете заробити. ( Читайте також – Як заробити на біржі )
 • Фріланс. Це слово означає вільний заробіток. Фрілансер може заробляти собі на життя безліччю способів. Розглянемо їх більш детально.
 • Заробіток фрілансера на Webmoney

  Фрілансер заробляє на:

  • написання текстів. Це відмінний вид заробітку, який приносить не тільки хороші гроші, але і якесь задоволення. Суть його досить проста. Замовники (власники сайтів) дають завдання на написання текстів, як інформаційних, так і рекламних. Тексти ці можуть бути самих різних тематик: будівництво, дизайн, харчування, автомобілі, інтим, заробіток і так далі. Копірайтер пише авторські статті, рерайтер — переписує своїми словами чужі думки. Але в першому, і в іншому випадку тексти повинні бути унікальними. У мережі є безліч бірж статей, де можна заробляти так гроші на Webmoney; ( Читайте також — Як заробити на написанні статей )
  • написання та просування сайтів. Таким займаються люди зі спеціальною освітою і навичками. Як правило, замовник дає завдання написати сайт під конкретну послугу або товар. Потім потрібно просунути сайт в пошукових системах, щоб він знаходився на високих позиціях у видачі;
  • креатив, дизайн, створення банерів. Творчі люди, які дружать з комп’ютерними програмами, можуть брати участь у розробці логотипів, емблем, сценаріїв до свят і так далі. Головне — бажання працювати та швидко знаходити такі замовлення;
  • створення аудіо – та відеороликів. Замовнику необхідно прорекламувати свою послугу або товар. Він описує, що хотів б побачити на відео і розміщує замовлення. Створивши необхідний відео, його розміщують на сайті.

  Заробіток фрілансера на Вебмані

  Таким чином, заробити гроші на Webmoney можна з допомогою цих та безлічі інших способів. Краще, звичайно, мати певні здібності, адже механічна робота за прості кліки мишкою оплачується мало. Потрібно постійно працювати, крок за кроком рухатися до своєї мети, адже кожен крок це монета, падаюча у ваш гаманець Webmoney.

  Дивіться відео — Як заробити без обману і вкладень